Jak jej powiedzieć, że jest zła w łóżku

Para w łóżku

Jak jej powiedzieć, że jest zła w łóżku

Właściwy sposób, aby powiedzieć, że potrzebuje pracy w sypialni (bez bycia kutasem)

Czasami w związku nie wiesz, jak określić delikatny temat lub trudny temat. Jasne, mówienie nic nie jest łatwe, ale unikanie tematu nikomu nie pomoże. Awkward Conversations zawiera szablon dla tego, co powiedzieć — a czego nie mówić — i dlaczego, dzięki czemu możesz mieć te trudne dyskusje bez przekształcania ich w pełnowartościowe walki.

Powiedzenie, że jesteś zły w łóżku, to koszmary, i prawie nie ma sposobu, aby złagodzić ten cios. Jeśli to Ty dostarczasz wiadomość, chcesz być szczery, a jednocześnie nie schodząc jak absolutny Potwór. Na szczęście dla Was przygotowaliśmy kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Wam w prowadzeniu tej rozmowy bez rozpoczynania III Wojny Światowej (i bez szybkiego kopnięcia w jaja).

Powiązane: Najlepsze pozycje seksualne do wypróbowania dziś wieczorem

1. Zapytaj Ją, Co Myśli O Twoim Życiu Seksualnym.

Zamiast skakać z pistoletu i rażąco stwierdzać problem, dowiedz się, jak się czuje. Jeśli czujesz, że Twoje życie seksualne jest niezadowalające, istnieje duża szansa, że ona też to czuje. Zadawaj jej delikatne pytania, by ustalić, co jej chodzi po głowie. Przyznaj, że nie jest to łatwa rozmowa i zacznij od tego.

“Hej, chciałem sprawdzić, co z naszym życiem seksualnym. Wiem, że to trochę niezręczny temat, ale myślę, że dobrze jest o tym dyskutować-jak się z tym czujesz? Czy rodzaj seksu, który uprawiamy, działa na Ciebie?”

Pierwsze otwarcie jej utoruje drogę dla Twojej własnej deklaracji i pomoże ułatwić produktywną rozmowę zamiast walki.

Powiązane: Co Faceci Powinni Wiedzieć O Komunikowaniu Się Z Kobietami

2. Nie obwiniaj jej.

“Nigdy nie chcesz próbować niczego nowego.”

Najlepiej podejść do seksu jako dwukierunkowej ulicy .Jeśli zrzucisz całą winę na nią, będzie (słusznie) wściekła i zdenerwowana. Nie oskarżaj jej o konkretne wady w sypialni — to nie sprawia, że ktoś bardziej skłonny do zmiany. Zamiast tego, spróbuj przedstawić to jako wspólny problem … lub jeszcze lepiej, potencjalny obszar do poprawy.

“Wiesz co? Myślę, że moglibyśmy popracować nad naszym życiem seksualnym. Chcę mieć pewność, że uprawiamy najlepszy możliwy seks i że oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Możemy o tym porozmawiać?”

Uczciwa, rozważna Prośba o rozmowę o tym prawie zawsze przyniesie dobre wyniki.

3. Porozmawiaj z nią o jej seksualnej przeszłości

To może wydawać się zniechęcające zapytać, ale może być coś w jej przeszłości warte poruszenia, co wyjaśnia zły seks, który uprawiasz. Może było słabe doświadczenie, które doprowadziło ją do lubienia i niechęci do pewnych rzeczy, a może jest po prostu niedoświadczona seksualnie. Może też być tak, że nie czuje się zbyt komfortowo ze swoim ciałem. Seks rzadko dotyczy tylko seksu, a zazwyczaj istnieje wiele innych czynników, które decydują o tym, jak to wszystko się rozegra.

Zapytaj ją, co lubiła w przeszłości, a także jej przeszłe doświadczenia. Najlepszą częścią tej rozmowy jest to, że zapewnia naturalne przejście do własnego motywu rzeczy, które lubisz.

“Cieszę się, że Wiem więcej o tym, co lubisz. Miałem jedną dziewczynę, która robiła X-i bardzo mi się to podobało. Czy kiedykolwiek byłbyś otwarty na X, myślisz?”

W każdym innym kontekście mówienie o zwyczajach seksualnych swoich byłych byłoby ryzykowne, ale jest to dobry czas dla was obu, aby być otwartym na ten temat.

4. Wyjaśnij, że to nie jest rzecz trwała

“Nie czuję się spełniony przez seks, który mamy … myślę, że możemy być złym dopasowaniem seksualnym.”

Składanie takich oświadczeń to najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić. Po pierwsze, są krzywdzące. Po drugie, brzmią one niewątpliwie ostatecznie-jak odzyskać od deklaracji niezgodności seksualnej? Zamiast tego spróbuj:

“Uwielbiam seks w związku, ponieważ dla mnie seks z czasem staje się coraz lepszy. Potrzebujesz tego czasu, aby poznać ciało drugiej osoby i wiedzieć, jak doprowadzić do orgazmu … jestem pewien, że będziemy lepiej uprawiać seks ze sobą.”

Bądź optymistą co do sytuacji. Z pewnością nie jesteście pierwszą parą na świecie, która miała ten problem. Nie palcem wokół niego zbyt wiele, a zamiast tego, pomóc jej zrozumieć, że poprawa jest wybitnie możliwe.

5. Oferuj Realistyczne Rozwiązania

“Co powiesz na trójkącik? Tylko po to, żebyśmy wyszli z seksualnej rutyny.”

Coś jak przyprowadzenie kogoś innego do sypialni, żeby urozmaicić rzeczy, to pomysł skończony na śmierć, którego prawdopodobnie nie chce usłyszeć. Powstrzymaj się od wspominania o bieliźnie, zabawkach erotycznych lub analu, ponieważ są to wszystkie rzeczy, które należą wyłącznie do niej.  

Zamiast tego możesz zasugerować terapię seksualną. To świetny krok, ponieważ jest to coś, co robicie razem, i nie jest tak obraźliwe, jak inne szybkie poprawki. Rozmowa z profesjonalistą jest doskonałym przykładem sposobu radzenia sobie z problemami, które są zarówno Dojrzałe, jak i odpowiedzialne.

6. Pokaż, Że Ci Na Niej Zależy

“Wiem, że to może być trudne do usłyszenia, ale mówię o tym, ponieważ związek jest tak wspaniały inaczej, wiesz? Jestem pewien, że po pracy nad tym aspektem wszystko będzie idealne. Kocham cię, więc proszę, nie zrozum mnie źle. Po prostu chcę mieć z tobą więcej i lepszy seks z tego powodu.”

Pomyśl o tym, jak trudno byłoby Ci usłyszeć, że nie podobasz się swojemu partnerowi seksualnie-to jest dokładnie to samo dla niej! Bądźcie uspokojeni i stwierdzajcie, że nie jest to odbicie waszego pragnienia do niej ani waszej miłości. To tylko samowystarczalny problem, który nie powinien pozwolić jej wątpić w siebie. Sformułowanie tego w ten sposób może, miejmy nadzieję, rozwinąć się w kierunku bardziej satysfakcjonującego związku seksualnego, nie raniąc jej. To najlepsze podejście.

Możesz Też Kopać:

  • Jak rozmawiać o swoim niesatysfakcjonującym życiu seksualnym
  • Seks Po Ślubie – Czy Jest Jeszcze Gorzej?
  • Jak uprawiać lepszy seks-dziś wieczorem
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts