Zrozumienie Trendu Randki Piegi

Zrozumienie Trendu Randki Piegi

Poznaj piegi, najnowszy rozczarowujący Trend randkowy

Poeta Alfred Lord Tennyson słynnie powiedział: “wiosną Fantazja młodego człowieka lekko zamienia się w myśli o miłości.”

Dzisiejsza wersja może być trochę bardziej prozaiczna-coś w stylu, kiedy robi się cieplej, f * ckboys są bardziej skłonni do catcall-ale ziemniaki, pot-ah-to.

Pytanie o to, w jaki sposób Pory roku wpływają na nasze nastroje (szczególnie nasze Romantyczne nastroje), ma długą historię.

Bo kto nie słyszał o niesławnym letnim romansie? I, w ostatnich latach, cuffing sezon – kiedy ludzie korzystają z upadku, aby znaleźć kogoś do shack się z bardziej poważnie w zimie-zyskał wiele przyczepności.

Co rodzi pytanie – czy istnieje wiosenno-letnia wersja sezonu mankietów? A jeśli tak, to jak mogłoby to wyglądać? Dlatego AskMen proponuje przyjęcie nowego slangowego terminu do naszego zbiorowego leksykonu randkowego-piegowata.

Dla tych z nas, którzy mają szczęście, piegi i ich zmienna natura są znanym tematem. Twoja skóra może być czysta od listopada do marca, ale gdy zaczniesz spędzać więcej czasu na słońcu, boom, Mapa gwiazd z małymi kropkami konsteluje się na twojej twarzy, tylko po to, aby zniknąć, gdy nadejdzie jesień.

Analogiem randkowym jest oczywiście freckler-ktoś, kto zanurza się w twoim życiu, gdy jest ładna pogoda, a potem znika, vamoose, gdy nastaje chłód.

W przeciwieństwie do letniego romansu, przepełnionego pasją romansu z kimś, kogo dopiero co poznałeś, który trwa tylko przez lato, jeśli jesteś piegowaty, często dzieje się to w rękach kogoś, kogo już znasz – lub znasz przez przyjaciół lub przyjaciół znajomych.

Ktoś, kto zamiast pojawiać się znikąd, a potem znikać na zawsze, jest szczęśliwy, że przychodzi i wraca na peryferie swojego życia, nie zostając, ale też nie wyjeżdżając, po prostu ściemniając się na chłodniejsze miesiące, potencjalnie skuwając się do kogoś zupełnie innego-choć tylko głupiec byłby zaskoczony, gdyby dostał ” ŚDM?”tekst od nich w następny weekend Memorial Day.

Istnienie piegów jest swoistym zbiegiem dwóch rzeczywistości: po pierwsze, że lato (i, jeśli mamy być szczerzy, późna wiosna) jest najgorszą porą roku, i po drugie, że kręgi społeczne ludzi są szersze, gęstsze i bardziej wytrzymałe niż kiedykolwiek dzięki mediom społecznościowym i cyfrowej sieci, w której wszyscy jesteśmy uwięzieni jak muchy.

Na przykład w ubiegłym roku dane z popularnego internetowego serwisu randkowego Zoosk wykazały, że kobiety najprawdopodobniej odpowiedzą na wiadomości pod koniec lata. Popularny internetowy serwis randkowy przeczesał 40 milionów użytkowników i ujawnił, że Lipiec i Sierpień są drugą najpopularniejszą porą roku, aby spotkać kobiety Na internetowych serwisach randkowych. Sierpień jest również świetny z innego powodu: kobiety częściej rejestrują się w serwisach randkowych i aplikacjach online po raz pierwszy, a to oznacza, że nie będą tak znużone od złych dat, chamskich otwierających i nieodwzajemnionych fotek kutasa.

Tak, że cutie spotkałeś się na rager rok lub dwa Wstecz i losowo dodany na Snapchat, który został lubi swoje posty na Instagramie z zaskakującą stabilnością-pokolenie temu po prostu zniknie z twojego życia, aby pozostać zupełnie obcy, o których życie, zainteresowania i status związku wiedziałeś zero.

Ale dzisiaj, nie spotykając się nigdy osobiście, jesteś w 100% na bieżąco, więc kiedy zdarzy się slajd DM, możesz przekształcić go w przygodę na jedną noc (lub pół nocy) w krótszym czasie, niż zajęłoby poprzednie pokolenie, aby napisać i wysłać list.

Wymieszać ten poziom never-gonna-give-you-up-Ness wszyscy mamy dla każdej atrakcyjnej osoby, jaką kiedykolwiek spotkał się z niezaprzeczalną randiness cieplejszych miesiącach-myśleć ciała plaży, dzień picia, i noszenie kostiumów kąpielowych jako odzież, jak wszystkie stłumione frustracje zimowe się puścić w miesiącach długich pseudo-orgii potu, ciepła i uderza uderzeń-i masz przepis na napalone randos spada w swoim życiu, zagruntowane i hookup-gotowy.

Jak powiedzieć, czy początkujący letni romans to prawdziwa okazja, czy tylko pieg, który zniknie w ciągu kilku miesięcy? Niestety, nie ma dokładnego testu. Ale warto pamiętać, jak poważnie ta osoba traktuje twoje interakcje.

Czy są uważnym teksterem? Czy planują one-on-one wisi z Tobą (w ostatnich latach, ludzie nazywali te “daty”) Czy Twoje hookups głównie wynikają z parowania się po rzeczy grupy? Czy spotkałeś kogoś z ich najbliższych przyjaciół i / lub rodziny? Czy uznają cię w swoich mediach społecznościowych? Czy kiedykolwiek robiliście coś razem, będąc całkowicie trzeźwymi?

Jeśli odpowiedź na te wszystkie pytania jest jakąś wersją “Nie”, “tak, nie bardzo” lub “uh … chyba nie”… wtedy możesz być piegowaty.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts