5 Randki App zdjęcia kobiety mają dość widząc

Zdjęcia randkowe

5 Randki App zdjęcia kobiety mają dość widząc

5 wspólne zdjęcia, które są jazdy Kobiet Away na aplikacje randkowe

Mówią, że zdjęcie jest warte tysiąca słów, ale w aplikacjach randkowych złe zdjęcie jest warte tysiąca skurczów, przesunięć w lewo i zrzutów ekranu wysłanych do przyjaciół. Podczas gdy wszyscy znają oczywiste zakazy (przykucnięcie przed Lambo, które nie jest twoje, cokolwiek związane z bocznym znakiem pokoju itp.), kobiety mają tajną listę zdjęć, które albo mają dość oglądania, albo uważają za poważne odwrócenie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy Twoje zdjęcia z aplikacji randkowej wymagają całkowitej metamorfozy.

Related: 10 Surefire Pickup Lines That Actually Work, Revealed

1. Ty, na wędrówce

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dating20photo20on20a20hike.htmlGraeme Adams

Stojąc w naturze, z wyciągniętymi ramionami, oczami wpatrującymi się w niebo jest idealny, jeśli jesteś wokalistą Creed. W aplikacji randkowej taki obraz nie tylko został zrobiony na śmierć, ale także mówi potencjalnej dziewczynie nic o tobie, ponieważ aparat jest zwykle 150 000 stóp od twojej twarzy, pozostawiając ją na zastanawianie się: kim jest ta mała kropka odziana w twarz? Jak on właściwie wygląda? Ile ma wzrostu? Czy on nosi te dziwne buty na palcach?!

Z szeroko otwartymi ramionami, prosimy o wprowadzenie nowego spinu na tym samym starym górskim tropie, lub przynajmniej zdobądź hobby, które nie obejmuje spodni, które zapinają się w szorty.

2. Ty, Z Innymi Kobietami

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dating20photo20other20women.htmlGraeme Adams

To niefortunne, ile godzin można spędzić analizując mowę ciała, szerokość nosa i nachylenie oczu, próbując wywnioskować, czy ta dziewczyna na zdjęciu to twoja siostra, czy Twoja była. Jeśli skończy się to twoją byłą dziewczyną, założenie jest takie, że wysłałeś ją, aby pokazać dziewczynom, że możesz ciągnąć gorące laski. To nie jest dynamiczna kobieta, która chce się angażować, więc zanim opublikujesz to zdjęcie, na którym wyglądasz przystojnie na ślubie swojej kuzynki, albo oświadcz wyraźnie, że oszałamiająca brunetka jest krewną, albo ją Wytnij.

3. Ty, Z Innymi, Gorętszymi Facetami

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dating20photo20you20with20hotter20guys.htmlGraeme Adams

Gej czy Hetero, powinniśmy być w stanie ocenić atrakcyjność naszych przyjaciół. Nie robisz sobie żadnych przysług udając, że Twój 6’5″ szwedzki model fitness współlokator nie jest nordyckim Bogiem seksu. Jeśli tak jest, trzymaj go z dala od twoich zdjęć. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest dziewczyna, która cię uderza, tylko po to, aby dostać się do Twojego przyjaciela, albo gorzej, myśląc, że wylądowała z nim na randce, a nie z Tobą.

4. Ty, z egzotycznym zwierzęciem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dating20photo20-20you20with20animals.htmlGraeme Adams

Te zdjęcia ze spotkaniami zwierząt są męskim odpowiednikiem ” twarzy kaczki przed Coachella Ferris wheel.”Chociaż na papierze wydaje się to fajne, efektowna satysfakcja sprawia, że jest odpychająca. Ponadto, ponieważ prawdopodobnie nie zabrałeś tygrysa do domu w swoim bagażu podręcznym, obraz pozostawi widza tylko w połączeniu z zazdrością i przeciążeniem słodkości. Więc lepiej miej szczeniaka.

5. Ty, bez koszulki w lustrze w łazience

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/dating20photo20-20mirror20selfie.htmlGraeme Adams

Żadna kobieta nie chce zobaczyć jak wygląda twoja toaleta. Oczywiście, kobiety chcą ogólnego poczucia ciała, ale selfie w łazience jest tandetne, młodzieńcze i pozostawia widzom myślenie, że nie możesz zrobić sobie zdjęcia w ubraniu. Jeśli nie mieszkasz w Four Seasons, ciężko oceniamy Twoją łazienkę.

Tylko nie stresuj się zbytnio tworzeniem idealnej galerii. Kobiety po prostu chcą wiedzieć, jak wyglądasz i że masz życie towarzyskie. Zamiast tego pomyśl o jakości nad ilością: trzy wyraźne, pełnowymiarowe zdjęcia to wszystko, czego potrzebujesz, aby zwrócić uwagę wymarzonej dziewczyny.

Możesz Też Kopać:

  • Jak wygląda naprawdę dobry profil Tinder
  • Jak rozmawiać z dziewczynami na Tinderze
  • Randki Z Tinder
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
kobieta z rudymi włosami i ubrana w złotą sukienkę z nadrukiem siedzi w kabinie.
Read More

Dlaczego Mężatki Flirtują?

Dlaczego Mężatki Flirtują? Zrozumienie, Dlaczego Zamężne Kobiety Flirtują I Co To Naprawdę Oznacza Randkowy Nerd 2 listopada 2017…