100-Funtowa Transformacja Odchudzająca

100-Funtowa Transformacja Odchudzająca

Oto jak jeden facet stracił 100 funtów bez dotykania żadnych ciężarów

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Jest więcej dróg do uzyskania formy, niż ci się wydaje. Większość z nas szuka najszybszej trasy. Ale wiemy, że niezależnie od tego, jaką drogą podążamy, musi ona być zrównoważona, jeśli naprawdę planujemy zmienić styl życia.

Powinieneś skupić się na cardio lub ciężarach? Trening czy dieta? Odpowiedź brzmi: tak. Wszystko to jest ważne i wszystko to będzie miało wpływ na Twoją podróż fitness. Równie ważne jest również znalezienie aktywności, którą lubisz. Nasza najnowsza transformacja tygodnia jest doskonałą ilustracją. Redditor, który nazywa się yondaime808, stracił około 120 funtów w 14 miesięcy. Jak? Zaczął uciekać.

Na początku nie. Zaczęło się w sierpniu 2016 roku, miał 26 lat i niedawno przeniósł się do Paryża we Francji do pracy. Krótko był członkiem. Ale wcześniej, jak wielu z nas, nie używał go. Pewnego dnia, po prostu wracając do domu z przyjacielem, postanowili wspólnie zaangażować się w poprawę swojego zdrowia. W tym czasie, przy wzroście 170 cm wzrostu, ważył 72 kg.

Wrócił na siłownię. Ale bieganie odcisnęło zbyt duże piętno na jego ciele. Jego golenie pulsowały podczas biegów. Więc zobowiązał się do jazdy na rowerze i regulacji spożycia kalorii. Przez te pierwsze cztery miesiące nie robił nic innego, jak cardio – długie sesje na rowerze przekształciły się w długie sesje na bieżni. CZAS 10 km zgolił do 49 minut, a jego waga spadła do 154. (Nienawidzę biegać? Mamy ćwiczenia Cardio tylko dla facetów, którzy nienawidzą biegania) 

Zamiast stosować ścisłą dietę, po prostu ograniczył do tego, co oszacował na około 1600 kalorii dziennie, a następnie dołączył do aplikacji fitness, MyFitnessPal, aby mógł zachować dokładniejszą dzienną liczbę kalorii.

Zawsze chciał być biegaczem, a teraz zrzucił 100 funtów i był dokładnie tym-biegaczem. Miał sześciopak brzucha i zmniejszył tkankę tłuszczową, aby to udowodnić. Ale nie czuł się silny. Jego ciało musiało jeszcze w pełni przekształcić się w sposób, na jaki ostatecznie miał nadzieję. W końcu przeszedł do treningu siłowego. Opracował prosty program PHUL (Power Hypertrophy Upper Lower), który koncentruje się na budowaniu mocy ruchów złożonych, na Reddicie. Ale przysiady, deadlift i wyciskanie na ławce nie były dobre. (Spróbuj tych 5 ćwiczeń wiszących Ab, które zmiażdżą twój rdzeń) 

Nie czułem się dobrze, bo nie czuł się silny. Ale nauczył się tego, czego większość ludzi uczy się, gdy próbują odbudować swoje ciała. Wytrwałość jest ogromna. Dał mu za dużo tygodni. A potem kolejne dwa tygodnie. A teraz, do 141 funtów i 13 doskonałej tkanki tłuszczowej, nie przekształca już swojego ciała. Zmienił cały swój styl życia, a jego rozdrobnione mięśnie brzucha są trofeum, aby to udowodnić.

Plany treningowe i dietetyczne mogą być skomplikowane. Ale odchudzanie nie musi być. Wytrwałość jest głównym elementem i jedzenie w sposób, aby napędzać swoje cele zdrowotne.  Ale niezależnie od tego, jaki plan treningowy wdrożysz, czy staniesz się wojownikiem bieżni ninja z wolnymi ciężarami – będziesz musiał się poruszać. I nie zatrzymuj się.  

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts