Trzy Brutalne Treningi

Trzy Brutalne Treningi

Te Treningi Są Tak Brutalne, Że Powinny Pochodzić Z Ostrzeżeniem

Kiedy założyciel AfroBrutality Syn Martinez znalazł styl treningu CrossFit-wysoką intensywność, funkcjonalne ruchy zmieszane z olimpijskimi wyciągami i ruchami gimnastycznymi – nie tylko widział i miał okazję do odświeżenia swojego ciała, zobaczył okazję do zmiany rozmowy, którą jego społeczność prowadziła wokół fitnessu.

Jego podejście miało pewne zasady CrossFit. To te same ruchy i ta sama atmosfera społeczności, z której członkowie się czerpią. Ale Martinez chciał stworzyć kontrkulturę-inną niż korporacyjny klimat, który wydawał się ograniczać CrossFit i dostęp do określonej grupy demograficznej, która mogłaby pozwolić sobie na miesięczną opłatę. Martinez miał inne podejście. Jego chodziło o to, aby pracować nad zdrowiem i sprawnością, ale także z pewną postawą.

Ok, dużo nastawienia.

Odwiedź jego stronę na Instagramie lub dowolny post z uchwytu Afro Brutality, a szybko przekonasz się, że Martinez jest zaangażowany w inspirowanie swoich zwolenników. Zobowiązał się również do wstawienia bomby F do każdego postu – dla podkreślenia. To część mistyki, Afrobrutalność jest dokładnie tym, co implikuje. To społeczność fitness dostosowana do społeczności Afroamerykanów i Latynosów, sprowadzona do społeczności miejskich, takich jak Harlem w Nowym Jorku, gdzie Martinez założył organizację. A język, podobnie jak treningi, które przepisuje, jest brutalny.

Dowiedz się, jak zawieść i przejść od swoich niepowodzeń!!! Ta umiejętność pozwoli ci bardzo szybko dostać się na szczyt!!! Do zobaczenia na?!!! â–â–––â–––––––––––––––––––––––– Â-Â- – #cytat #cytaty #Cytaty #Cytaty dnia #Myśl dnia #życie #lifequotes #bestoftheday #motywacja #inspiracja #pozytywność #determinacja #zachęcanie #pozytywność #crossfit #trójbój siłowy #pozytywny #podnoszenie ciężarów #brutalquotes #fitfam #fit #fitness #allday #Kulturystyka #strongman #realtalk #lifestyle # instafamous

A post shared by AFROBRUTALITY™ (@afrobrutality) on Nov 28, 2017 at 6: 04pm PST

“Kiedy zaczynałem z mediami społecznościowymi, czułem, że każdy nieznajomy czuł, że może ze mną rozmawiać” – powiedział. “To jest naprawdę tak, że jeśli K * ck ze mną, to naprawdę K*CK ze mną, a ci, którzy nie, naprawdę nie kołyszą się ze mną. Stworzyłem coś, co daje się lub znajduje w sobie coś mocnego. Stworzyłem coś w moich mediach społecznościowych, gdzie naprawdę musisz spojrzeć na siebie.

“Musisz być silną osobą, żeby być przy kimś takim jak ja. Mówię z pasją. Nie chrzanię. Nie radzę sobie z pogawędkami. Jeśli spojrzysz na wszystko, co zrobiłem. Jestem Dr. Dre z CrossFit. Moją pierwszą drużyną była NWA. Stamtąd zrobiłem Przewlekłe. Afrobrutalność jest moją Przewlekłe. Zmieniamy grę. To hardcore, ale profesjonalizm jest tam.”

Aby zilustrować, jak brutalne są jego treningi, Martinez podzielił się tymi treningami w stylu AfroBrutality. Spróbuj jednego z nich. Nie mów, że cię nie ostrzegaliśmy. Skaluj ciężary zgodnie z poziomem komfortu.

SuperFly

Wyposażenie: Sztanga
Sugerowana Waga: 135 kg

Uwaga: Skaluj ten trening, zarzucając sztangę na przysiady skokowe. Można również odpowiednio zmniejszyć wagę.

10 pełnych skoków Przysiadowych (ze sztangą na plecach)

10 Power Cleans

10 Push Press 

10 pełnych skoków Przysiadowych (ze sztangą na plecach)

10 Przysiadów Czyści

10 Clean and Jerks

10 pełnych skoków (ze sztangą na plecach)

Czarny Cezar

Wyposażenie: Sztanga
Sugerowane  Waga: 135 kg

Instrukcje: Ukończ ten trening tak szybko, jak to możliwe. 

10 Deadlifts 

10 Squat Cleans

20 Deadlifts

20 Squat Cleans 

The Brutality Baseline aka “The CrossFit Killer” 

Wyposażenie: Sztanga 
Sugerowana waga: 75 funtów

Instrukcje: Ukończ każdą rundę tak szybko, jak to możliwe w ciągu 30 sekund. Jeśli ukończysz rundę w ciągu 20 sekund, masz 10 sekund odpoczynku przed przejściem do następnej rundy. Skaluj ten trening, upuszczając liczbę powtórzeń do 10 rund.

Ukończ 3 Burpees co 15 sekund 15 rund

Odpocznij chwilę 

5 Pompek Ręcznych

5 Przysiadów

5 przysiadów powietrznych co 30 sekund 15 rund 

Odpocznij chwilę 

4 czyste i szarpie co 15 sekund 15 rund

Odpocznij chwilę 

5 Power Snatch co 15 sekund 15 rund

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Mężczyźni Się Smucą

Jak Mężczyźni Się Smucą Zrozpaczeni mężczyźni nie szukają pomocy. Oto dlaczego to musi się zmienić Justin Quirk 25…