Najlepsze Drążki Podciągające

Pasek podciągania na czerwonym tle z nakładką na plakietkę AskMen Editor ' s Choice

Najlepsze Drążki Podciągające

13 drążków do podciągania gotowych przenieść treningi na wyższy poziom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Czego tu nie kochać w podciąganiu? Są one jednym z najskuteczniejszych ćwiczeń siłowych budujących masę ciała, które można zrobić, i można je zrobić prawie wszędzie.

Oznacza to, że jeśli masz siłę, aby podbródek powyżej paska.

Powiązane: Jak lepiej podciągać

Jak większość rzeczy, najlepszym sposobem, aby uzyskać lepsze wyniki w podciąganiu jest wykonywanie podciągania-czy to oznacza użycie maszyny wspomaganej podciągania na siłowni, czy zapętlenie opaski oporu nad drążkiem, aby uzyskać impuls w drodze do góry.


Dlaczego Powinieneś Robić Pull-Upy


Istnieje pokusa pominięcia podciągania. W końcu są trudne! I upokarzające! Ale to proste ćwiczenie pomoże Ci zbudować mięśnie pleców jak żadne inne. Oto pięć dobrych powodów, dla których powinieneś uwzględnić pull-upy w swojej rutynie fitness:

 • Wszechstronność: Możesz robić podciągania w dowolnym miejscu, po prostu umieszczając drążek podciągania w drzwiach. Nie jest potrzebny żaden inny sprzęt; nie jest potrzebne członkostwo w siłowni.
 • Zmienność: Zmieniając uchwyt (szeroki lub wąski, pronated lub supinated), możesz kierować różne obszary ciała, w tym plecy i biceps.
 • Opłacalne: W przeciwieństwie do wielu urządzeń siłowni, pull-up bary wydają się być bardzo przystępne.
 • Siła I Wytrzymałość: Możesz wybrać, aby zrobić wysokie powtórzeń (do pracy wytrzymałość mięśni) lub niższe powtórzeń z dodatkiem masy (w celu poprawy siły).
 • Zwiększ siłę chwytu: Trening chwytu jest notorycznie trudny, ale niewiele rzeczy jest bardziej imponujących niż żelazny uchwyt. Podciąganie pomoże Ci to osiągnąć.

Poniżej znajdują się nasze najlepsze uchwyty do różnych drążków podciąganych przeznaczonych do różnych funkcji i lokalizacji. Od drążków mocowanych do ściany (lub sufitu) do drążków, które możesz spakować do bagażu podręcznego na zaimprowizowany trening hotelowy, znajdź drążek odpowiedni do twojego poziomu sprawności i stylu życia, a następnie zabierz się do pracy.


Twój Pasek Do Podciągania Musi Mieć Listę Kontrolną 


Jak każdy produkt fitness, pewne kluczowe czynniki zadecydują o idealnym drążku do podciągania dla ciebie. Weź pod uwagę tę listę kontrolną moszczu przed udaniem się do kasy:

 • Montaż: Coś, co można łatwo złożyć, oszczędza kłopotów i czasu zatrudniania eksperta od instalacji.
 • Zwartość: W zależności od przestrzeni treningowej możesz potrzebować czegoś na tyle przenośnego, aby zmieścić się między drzwiami lub na drodze.
 • Trwałość: Urządzenie odlewane w stalowej obudowie zapewnia bezproblemowe działanie i trwałość.
 • Wielofunkcyjny: Kilka drążków jest wyposażonych w wiele pozycji chwytania i akcesoriów, aby doświadczyć treningu całego ciała.
 • Dźwignia finansowa: Stabilność ma kluczowe znaczenie dla każdego drążka podciągającego, dlatego warto posiadać każdy system z mocnym uchwytem do drzwi, ścian lub sufitów.
 • Waga: Standardowy drążek do podciągania nosi est. pojemność 300 lbs, choć niektóre modele obsługują wyższe gęstości ciała.

Rodzaje Drążków Podciągających


Zapoznanie się z tymi atrybutami podpisu to dobry początek; następnie jest znalezienie odpowiedniego stylu drążka do podciągania. Zadaj sobie pytanie, czy jest to coś, co inspiruje codzienne ćwiczenia, czy chcesz, aby to część ultimate home gym setup? Może coś, co spełni Twoje potrzeby związane z podróżowaniem? Przejrzyj te popularne typy drążków i zadzwoń:

 • Doorway: Lepiej znane jako drążki teleskopowe, rozciągają się i klinują między słupkami ramy drzwi bez konieczności montażu.
 • Wolnostojący: Maszyny wieżowe o stabilnej powierzchni do zarządzania wagą i standardowymi ćwiczeniami górnej części ciała.
 • Przenośny: Przyjazne dla podróżujących pręty, które można zdemontować w ciasnym rozmiarze.
 • Stacja: Identyfikowane głównie jako domowe siłownie z wieloma stanowiskami ćwiczeń dla hardcore ‘ owych ćwiczących.
 • Ściana / Sufit: Zamontuj je na obu powierzchniach, aby utrzymać system równolegle do podłoża i rozszerzyć przestrzeń treningową.

Temat: Jak uzyskać chude zamiast nieporęczne


Najlepsze Drążki Do Podciągania I Wyposażenie


Najbardziej Wszechstronny Drążek Podciągający

Perfect Fitness Multi-Gym Doorway Bar

Perfect Fitness Multi-Gym Doorway Bar

Idealny Atlas Fitness oferuje niesamowitą elastyczność podciągania bez uszkadzania ścian. Regulowana konstrukcja połączona z unikalną opatentowaną osłoną bezpiecznie blokuje drążek na miejscu. Uzyskaj więcej z systemu, odwracając go, aby zaangażować się w działanie dip I sit-up. Minimalne wymiary, idealne dopasowanie do ościeżnicy i specjalne cechy konstrukcyjne, które pozwalają na regulację uchwytów l-bar w pozycji pionowej lub poziomej, sprawiają, że jest to kompletne urządzenie do treningu górnej części ciała w bezkonkurencyjnej cenie.

Obiecująca recenzja: “Świetna jakość i mogę poświadczyć, że nie pozostawia żadnych śladów na mojej ościeżnicy. Nie miałem problemów z żadną częścią ani instalacją i wydaje się solidny i trwały. Obecnie używam go głównie do zakotwiczania pasm oporu (bodylastics) i wykonywania z nimi różnych ćwiczeń (lat Pulldown, triceps Pushdown, wiersze itp.), wraz z kilkoma okazjonalnymi podciągnięciami, a drążek trzyma się bardzo dobrze. Szeroki, kątowy drążek zapewnia elastyczność dla różnych pozycji dłoni i punktów mocowania. Zdecydowanie polecam ten produkt.”- JDA

54,99 zł Amazon.com

Wiele Opcji Chwytu

Prosourcefit Wielofunkcyjny Drążek Do Podciągania/Podciągania

ProsourceFit Multi-Use Doorway Chin-Up/Pull-Up Bar

Wyposażony w 12 różnych opcji wyściełanych uchwytów, ten drążek do podciągania ułatwia znalezienie odpowiedniej pozycji do określonego treningu i poziomu umiejętności. Wykonane z najwyższej jakości stali, to narzędzie fitness jest niezwykle trwałe, gotowe do podjęcia nawet najtrudniejszych sesji treningowych.

Obiecująca recenzja: “Pull-up są jednym z najlepszych głównych ćwiczeń ruchu ciała. Pull-upy naprawdę wyzwanie tak wiele mięśni są trudne do pokonania. Ten pasek jest świetny, ponieważ oferuje możliwość trzymania się paska na wiele różnych sposobów. Gdy zrobisz postępy z rękami blisko siebie, spróbuj z rękami daleko od siebie. miłego zaczynania od nowa. To trudne, ale ten pasek ma twoje plecy i stanie w twoich drzwiach drwiąc z ciebie, aby zrobić lepiej :-).”- Josh Peller

32,99 zł Amazon.com

Elegancki i minimalistyczny Design

Ultimate Body Press Doorway Pull-Up Bar

Ultimate Body Press Doorway Pull Up Bar

Elegancki i zajmujący mało miejsca, prawie nie zauważysz tego doskonałego drążka do podciągania ciała-dopóki nie nadejdzie czas na pocenie się. Zaprojektowany w USA i składa się ze spawanej stali, model ten posiada trzy punkty chwytu, które są rozmieszczone strategicznie, aby wspierać odpowiednią formę.

Obiecująca recenzja: “Kocham to. Zmarnowałem pieniądze na inny rodzaj, który zaczepia się na ościeżnicy. Zawsze niszczą drewno i nie można zamknąć drzwi. Ta konfiguracja jest idealna. Z drogi, kiedy jej nie potrzebujesz, tam, kiedy to robisz.
Uwaga: zainstalowałbym go tuż nad wykończeniem na drzwiach. Jeszcze wyżej i uderzysz głową o sufit. Nie pytaj mnie skąd wiem.”- Justin Fontes

54,99 zł Amazon.com

Montaż Sufitowy

Ultimate Body Press Pull-Up Bar

Ultimate Body Press Pull Up Bar

Brakuje drzwi do pracy? Ten uchwyt sufitowy pull-up bar jest tutaj dla ciebie. Zaprojektowany w USA model ten jest łatwy w instalacji i zawiera cztery różne pozycje uchwytu, aby dostosować poziom trudności i umożliwić więcej możliwości pozycji treningowej.

Obiecująca recenzja: “O wiele ładniejszy niż ostatni typ 2 drzwi, z których korzystałem… solidna jakość. Bycie 180 cm przy podciąganiu się w drzwiach jest w najlepszym razie niezręczne.. to daje mi miejsce bez konieczności zginania kolan lub martwienia się o moje ramiona ograniczone między ościeżnicą. Łatwy w instalacji.”- John Martin

79,95 zł Amazon.com

Przenośna Konstrukcja

Sunny Health & Fitness Door Way Chin-Up

Sunny Health & Fitness Door Way Chin Up

Ta lekka jednostka teleskopowa może wydawać się prosta, ale czego więcej potrzebujesz podczas podróży? Idealny do przechowywania w torbie podręcznej, ten bar jest idealny do hoteli i wyciskania w szybkich treningach w podróży. Nawet bez mocowania go do ramy drzwiowej (ma dołączone śruby, jeśli chcesz zamontować w domu), ten pasek pozostanie na miejscu na tyle długo, aby przejść przez trening i wyjść za drzwi z pompowanymi łatami i bicepsami. Chcesz uderzyć w klatkę piersiową i triceps? Wystarczy zainstalować pasek niżej na ramie, aby używać go do pompek i dipów tricep.

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam ten bar! żadnych minusów! Za tak niską cenę jestem w stanie uzyskać świetny drążek do podciągania, który pozostaje z drogi i jest ledwo zauważalny. Używam go codziennie rano i wieczorem, i ważę 160 kg, trzyma mnie dobrze. Łatwo jest zdjąć i umieścić w razie potrzeby, po prostu przygotuj się na włożenie śrub do ramy drzwi! (śruby w zestawie).”- Nate Fuller

15,99 zł Amazon.com

Promuje pełny zakres ruchu

Ultimate body Press XL doorway Pull-Up Bar

Ultimate Body Press XL Doorway Pull-Up Bar

Unikalna podwyższona konstrukcja tego drążka pomaga uzyskać pewną odległość od drzwi i uzyskać pełny zakres ruchu. Trzy wygodne pozycje uchwytu oznaczają, że możesz łatwo dopasować ciało do konkretnego ćwiczenia lub poziomu siły, a powłoka z pianki o wysokiej gęstości zmniejsza obciążenie dłoni.

Obiecująca recenzja: “Cechą, która wyróżnia mnie najbardziej, jest zwiększony zakres ruchu ze względu na sposób, w jaki pręty są zakrzywione, aby znajdowały się nad drzwiami. Większość prętów podciąganych montowanych na drzwiach jest zbyt niska, więc czuje się niezręcznie, gdy zwisasz z nich, a kolana prawie dotykają podłogi. Dodatkowo jest to niezwykle wytrzymałe dla mojej ramy 190 funtów.”- James Schreiber

56,99 zł Amazon.com

Wielofunkcyjny Design

Drążek podciągający ONETWOFIT

ONETWOFIT Pull-up Bar

Jeśli masz mur z cegły lub betonu w swojej przestrzeni, nie możesz się pomylić z tym wielofunkcyjnym drążkiem/wieżą zasilającą/stacją zanurzeniową-możesz go najpierw zamontować na drewnie, a następnie przymocować do ściany. Dobrze wyściełany o wadze 440 Funtów można go ustawić do podciągania się i podciągania lub przewrócić, aby stać się stacją zanurzeniową.

Obiecująca recenzja: “To świetny dodatek do naszej domowej siłowni. Zgodnie z zaleceniami zamontowaliśmy go na drewnie, które zostało zamontowane do ściany i jest super solidny! To trzyma mojego męża 275 funtów bez problemu. Uwielbiam wszystkie różne uchwyty i pozycje, które są dostępne, ponieważ pracuję nad opanowaniem podciągania. Używamy go również do zakotwiczenia opasek do innych części naszego treningu. To było trochę pracy, aby zainstalować, ponieważ chcieliśmy upewnić się, że jest solidny, ale warte naszych wysiłków. To był świetny zakup.”- Diane Rocks

125,98 zł Amazon.com

Model Naścienny

Yes4all Uchwyt Ścienny Do Podciągania

Yes4All Wall Mount Chin Up Bar

Zaprojektowany do stosowania wewnątrz i na zewnątrz-odporna na warunki atmosferyczne powłoka proszkowa pomaga chronić pręt przed elementami, w tym rdzą i erozją — ta solidna stalowa jednostka nie przestanie działać przed tobą. W przeciwieństwie do większości drążków montowanych na ścianie, ten oferuje wiele opcji uchwytu z pianki, aby urozmaicić trening i umożliwić płynne przejście z jednej pozycji dłoni do drugiej.

Obiecująca recenzja: “Całkiem solidna opcja. Mam 225 lat i bałem się, że to będzie cienka stal. Działa dobrze. Łatwy w instalacji. Wygląda ładnie. Powinno wystarczyć.”- Michael D. Kershaw

159,99 zł Amazon.com

Power Tower

Sportsroyals Power Tower

Sportsroyals Power Tower

Ta wieża, zajmująca obszar około 40″x 40″, jest idealna do treningu całego ciała na niewielkiej przestrzeni. Wyposażony w drążek do podciągania i uchwyty do kąpieli, ten wielofunkcyjny zestaw, wyprodukowany ze wzmocnioną stalową ramą, może wytrzymać do 400 funtów. Tylko nie pozwól, żeby stał się wieszakiem na płaszcze.

Obiecująca recenzja: “Głównym powodem, dla którego to kupiłem, było robienie pull-upów bez uchwytu ściennego i jest do tego bardzo odpowiedni. To, czego nie przewidziałem, to jak przydatna będzie również jako pomoc rozciągająca… Pomagają w tym również uchwyty, które umożliwiają podniesienie kolana… A++ solidna polecam.”- A. Voss
147,99 zł Amazon.com

Wszechstronność Treningu

Teeter EZ-Up Inversion and Chin-Up Rack

Teeter EZ-Up Inversion and Chin-Up Rack

Jeśli chcesz zrobić więcej niż po prostu podciąganie się i podciąganie, i chcesz coś, co może zastąpić lokalną siłownię na ograniczony czas, to ta oferta od Teeter zasługuje na twoją uwagę. Nie tylko możesz wykonać “chinning” z tego zestawu, ale możesz również przymocować do niego paski i gumki, na wypadek, gdybyś chciał użyć go do ściągania lat lub wierszy.

Obiecująca recenzja: “To sprawiło, że znowu robiłam podciągnięcia. Inwersja to ogromny bonus. Bałem się całkowicie odwrócić pierwsze kilka razy, ale naprawdę się w to wciągnąłem. Świetny sprzęt!”- Ted Clark
99 zł przy Amazon.com

Struktura Regału

Rogue Monster Flying Pull-Up Bar

Rogue Monster Flying Pull-Up Bar

Marzenie Crossfittera, Monster Flying bar “działa jak wytrzymała drabinka do podciągania”, która pomaga sportowcom w poprawie ich gimnastycznej siły i koordynacji ręka-oko. Platforma jest ustawiona pod kątem 45 stopni, co stanowi wyzwanie dla rekrutacji mięśni podczas przechodzenia przez wszystkie cztery drążki podciągające. 

Obiecująca recenzja: “Właśnie dodaliśmy jeden z nich do naszego Monster Rig i nie mieliśmy problemów z montażem lub brakiem części. Instalacja trwała około godziny. Czy członkowie są bardzo podekscytowani, aby go wykorzystać!”- Eastside Barbell
485 zł przy RogueFitness.com

Nie Wymaga Montażu

Drążek Podciągający Z Epoki Żelaza

Iron Age Pull Up Bar

Dzięki opatentowanej technologii smart hook ten drążek do podciągania nie wymaga absolutnie żadnego montażu. Może pomieścić do 440 Funtów, oferuje solidną i bezpieczną podstawę do podciągania się i podciągania-wszystko, pozostawiając ościeżnicę bez szwanku. 

Obiecująca recenzja: “Używam tego drążka od tygodnia i pasuje do mojej potrzeby łatwych ćwiczeń. Siedziałem prawie cały dzień z powodu pracy i chcę trochę sprzętu do ćwiczeń w domu. Drążek podciągający został dostarczony na czas i w dobrym stanie. Solidne i wytrzymałe części. Zainstalowałem hak w mniej niż 5 minut, który pasuje do mojej ramy drzwi i bez problemu utrzymuje moją wagę. Więc teraz nie mam żadnej wymówki, żeby nie ćwiczyć. Moja ościeżnica zawsze będzie mi przypominać.”- Xu Zhou

39,99 zł Amazon.com

Opcja Standardowa

Iron Gym Total Upper Body Workout Bar

Iron Gym Total Upper Body Workout Bar

Ten wytrzymały drążek treningowy może być łatwo zainstalowany na większości ościeżnic drzwiowych. Jest to idealne narzędzie do treningu górnej części ciała: podciągania się i podciągania po zamontowaniu oraz pompek i zanurzeń po ustawieniu na podłodze.

Obiecująca recenzja: “Działa od razu po wyjęciu z pudełka (przy niewielkim montażu). Kupiłem to 4 miesiące temu i czekałem na ocenę, dopóki nie poddałem go dokładnej ocenie. Trzyma moją wagę, nie ma problemu (155 funtów), a uchwyty (3 zestawy) są niesamowicie trwałe. Brak zużycia po 4 miesiącach prawie codziennego użytkowania.”- ILikeRice

28,43 zł Amazon.com


Akcesoria Do Podciągania


Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy weteranem baru, który próbuje znaleźć nowy sposób na wyzwanie, te akcesoria do podciągania są miejscem, w którym możesz zacząć:

4evershape Opaski wspomagające podciąganie: 69,99 zł Amazon.com

HOG LEGS Pull-Up Power Ball Grips: 64,95 zł Amazon.com

Rimsports Premium Lifting Belt: 22,97 zł Amazon.com

Kółka gimnastyczne PACEARTH: 39,99 zł Amazon.com

Przy odrobinie wytrwałości – i odpowiednim sprzęcie-Twoja gra podciągania szybko się poprawi, a wraz z nią Siła pleców, szerokość i grubość.


Możesz Też Kopać:

 • Jak się wyrwać
 • Skuteczne treningi ramion dla mężczyzn
 • Najlepsze Treningi Klatki Piersiowej

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna wykonujący lonże ze sztangą na siłowni
Read More

Najlepsze Ćwiczenia Nóg

Najlepsze Ćwiczenia Nóg Pomóż nogom dogonić zyski z ramienia dzięki tym kluczowym ruchom Jack Dawes 26 lutego 2021…