15 Najlepsze konta na Instagramie do śledzenia

instagram brody

15 Najlepsze konta na Instagramie do śledzenia

Zwróć Uwagę Na Te Bodacious Beards

Jeśli masz konto na Instagramie, istnieje duża szansa, że natknąłeś się na swoją znaczną część inspiracji stylem. Wszyscy to zrobiliśmy i kto może nas winić? Instagram jest domem dla tysięcy (tysięcy) zdjęć dobrze ubranych mężczyzn, a większość facetów byłaby dobrze przygotowana, aby wziąć od nich kilka krawieckich notatek.

Powiązane: Fryzury Na twarz dla Twojego kształtu twarzy

Sieć mediów społecznościowych jest również domem dla jednych z najlepszych brody na świecie. Poważnie, sieć wielkich BRODÓW na Instagramie jest w tym momencie praktycznie subkulturą. W związku z tym nie ma powodu, dla którego nie możesz czerpać z nich inspiracji, tak jak w przypadku każdego świetnego stroju.

Jeśli rozważasz zapuszczenie brody lub po prostu potrzebujesz inspiracji, aby zmienić styl swojego obecnego, dobrze byłoby robić notatki od tych facetów, którzy uwielbiają jedne z najlepszych brody na Instagramie.


Ryan Pires


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Ryan Pires (@ryanpires) on May 5, 2019 at 10:05AM PDT

Ryan jest królem Instagram “Oh, this Ol’ Thing?”broda. Opanował, jak uprawiać i utrzymywać brodę, która wygląda jak tydzień leniwego wzrostu zarostu na twarzy bez żadnych ulotnych włosów lub nierówności, które mogą przyjść z faktycznym tygodniem leniwego wzrostu brody. Zauważ, że trzyma włosy dłużej, jak rośnie bliżej jego podbródka i górnej wargi. To zarost na twarzy odpowiednik bedhead w najlepszy możliwy sposób.

Sprawdź go.


Łukasz Ditella


Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Luke Ditella (@lukeditella) w Lip 26, 2019 w 10:39AM PDT

Subtelne warianty tekstury ditelli są naprawdę dobrze wykonane. Wszystkie jego linie i punkty wzrostu są równomiernie wyrównane, ale prawdziwe piękno tkwi w lekkim zaniku między bokobrodami a podbródkiem. Zwraca uwagę na jego zadbany podbródek i wzrost wąsów, nie będąc zbyt krzykliwym.

Sprawdź go.


Josh Mario John


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by JOSH MARIO JOHN (@spizoiky) on May 3, 2019 at 10:03AM PDT

Być może kwintesencja brodatego faceta z Instagram, Josh Mario John ma jedną z najlepszych pełnych brody, które prawdopodobnie zobaczysz. Broda taka jak ta wymaga czasu, aby urosnąć do odpowiedniej długości i mnóstwo kształtowania i poprawiania, a także całą masę włosów i pielęgnacji skóry. Jeśli masz zamiar zanotować od niego, pamiętaj, że będziesz musiał wykonywać ręczne przycinanie nożyczkami raz w tygodniu. Jest to jednak warte wysiłku, zwłaszcza jeśli masz głowę włosów, które mogą go uzupełniać.

Sprawdź go.


Chris John Millington


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Chris John Millington (@chrisjohnmillington) on Aug 28, 2019 at 12:24PM PDT

A oto zadbana broda. Chris John Millington rządzi nieskazitelnie wypielęgnowaną brodą. Pierwszą godną uwagi rzeczą jest dobrze zdefiniowana linia brody na kościach policzkowych, które wyglądają na wyrzeźbione z laserową precyzją. Ma również zablokowane blaknięcie, włosy rosną grubsze, gdy poruszają się po policzku i pod brodą. Te Bokobrody są również nienagannie zdefiniowane-cały zespół jest doskonałym przykładem faceta używającego brody, aby podkreślić swoje najlepsze cechy, w tym przypadku strukturę kości i linię szczęki. To jest bardzo ważne, aby wziąć z Millington tutaj-kiedy już zorientujesz się, jaki styl brody działa najlepiej na twoją twarz, warto włożyć cały wysiłek w jego utrzymanie.

Sprawdź go.


Mac Joseph


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Mac Joseph (@mcarthurjoseph) on Sep 5, 2019 at 10:58am PDT

Istnieje kilka par włosów/brody tak niezawodnych, jak Ogolona głowa i dobrze utrzymana pełna broda. DJ Mac Joseph z Brooklynu nosi taki wygląd, jak każdy, kogo prawdopodobnie zobaczysz. Jego broda i szyja są dobrze utrzymane, nie wydają się być rysowane za pomocą brzytwy, co zapewnia czysty, klasyczny i pewny siebie wygląd.

Sprawdź go.


Yoshi Sudarso


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Yoshi Sudarso (@yoshi_sudarso) on Jan 6, 2019 at 6:00AM PST

To bardzo łatwo się pomylić. Granica między “suave and mysterious” a “high school WF teacher” może być cienka. Jeśli masz do tego twarz, zrób notatki od Yoshi Sudarso. Wie, że Kozia bródka wygląda najlepiej, gdy wygląda, jakby była tam przez przypadek. Nie jest zbyt wypielęgnowany, ale również wyraźnie celowy(zauważ, że nie ma policzków i reszty szczęki). Trzyma go również mały i nie robi wspomnianego nauczyciela WF-u do kwadratu, gdzie wąsy i broda łączą się w idealny prostokąt. W sumie to rzadka idealna bródka.

Sprawdź go.


Tyron Woodley


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Tyron Woodley (@twooodley) on Jul 10, 2019 at 10:19pm PDT

Być może pojawicie się na stronie Tyrona Woodleya na Instagramie, aby przyjrzeć się życiu byłego mistrza UFC poza Ośmiokątem, ale pozostającego dla jednej z najlepszych brody na świecie. Woodley od dawna jest wspaniałym przykładem faceta z dobrze wypielęgnowaną brodą, który unika wyglądać zbyt wypielęgnowany. Jego linie są ostre i dobrze zdefiniowane i nigdy nie tracą tej szczelności, ale nigdy nie wyglądają, jakby zostały narysowane kątomierzem. Długość jego wzrostu jest spójna i mierzona, ale nie wygląda na to, że jego broda została przyklejona. To kolejny przykład konsekwentnej pracy z zarostem na twarzy.

Sprawdź go.


Marshall Roach


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Marshall Roach (@miighty) on Jul 29, 2019 at 5:54AM PDT

Rozważając brodę, zawsze należy wziąć pod uwagę nie tylko kształt twarzy i strukturę kości, ale także fryzurę. To trochę bardziej mgliste do zdefiniowania, ale niektóre fryzury będą wyglądać lepiej z niektórymi stylami brody nad innymi. Marshall Roach naprawdę wkręcił się w tę równowagę, znajdując idealną brodę, która uzupełni jego dready. Jest to długi styl, który nie odrywa się od wytrzymałej strony, ale nadal zachowuje spójność i kształt. To trochę mniej konserwacji niż inne wygląd może być, ale nie mylić go z casual look-jest wyraźnie dużo myśli w blaknięcie na bokobrody i utrzymanie jego linii.

Sprawdź go.


Zach Iddings


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Zach Iddings (@zachiatrist) on Jul 1, 2019 at 8: 22pm PDT

Zach Iddings jest świadectwem potęgi Wielkiego ścierniska. Jego broda prawdopodobnie nie wygląda zbyt wiele, ale jest z założenia. Utrzymuje stały i spójny zarost, który jest zadbany, nigdy nie oglądając się nad lub pod uprawą. Co prawda częścią zabawy z zapuszczaniem brody jest nie konieczność golenia, ale noszenie tego wyglądu wymaga przycinania każdego dnia lub dwóch. Jeśli można wyciągnąć pełnię i nie pomijać przycinania zbyt długo, to bardzo warto wypróbować. Wygląd iddinga świadczy o tym w dużym stopniu.

Sprawdź go.


Eliezer Infante


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by Eliezer Infante (@elisoul01) on Sep 24, 2019 at 1:14pm PDT

Broda Eliezera Infante jest doskonałym przykładem stylu właśnie wyrosłej brody. Nie wygląda na to, że zrobił coś specjalnego, co zapewnia naturalny wygląd, który wydaje się wysoce naśladowczy. Jest jednak jasne, że bardzo dba o swój zarost. Jest uprawiany w pełni i równomiernie i wygląda dobrze kondycjonowany i zadbany. Faceci, którzy chcą zaszaleć z wielką brodą, powinni robić tutaj szczegółowe notatki.

Sprawdź go.


Jonathan Van Ness


Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jonathan Van Ness (@jvn)na wrz 23, 2019 w 11:16am PDT

Chcesz powiedzieć więcej? Mistrz pielęgnacji “Queer Eye” i autor “Over the Top” nosili wiele kombinacji brody i wąsów od premiery i prawie każdy z nich wyglądał niesamowicie. Kiedy masz wątpliwości, zwróć się do mistrzów po wskazówki. Jeśli jest coś, co można zabrać ze stylizacji brody Van Nessa, to nie bać się próbować nowych, odważnych spojrzeń. W końcu to tylko włosy. Zawsze odrosnie.

Sprawdź go.


Trig Perez


Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez TRIG (@trig_perez) w lip 8, 2019 w 5: 14pm PDT

Jedną z fajnych rzeczy, które może zrobić broda, jest konturowanie twarzy, a nawet jej kształtowanie. Trig Perez jest naprawdę świetnym punktem odniesienia, jeśli chcesz spróbować. Jego bardzo długa broda jest subtelnie przycięta, aby dojść do wąskiego punktu na brodzie, wydłużając twarz i zwracając uwagę na brodę nienagannie dobrze.

Sprawdź go.


Billy Huxley


Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ????? ?????? ™ (@billyhuxley) on Aug 28, 2019 at 10:39am PDT

Nie możemy powiedzieć na pewno, co Billy Huxley robi, aby utrzymać kolor brody, ale cokolwiek robi, to działa. To coś, co jest pomijane w rozmowie o pielęgnacji brody, zachowaniu koloru w miarę starzenia się. Nie zrozum nas źle-siwe brody świetnie wyglądają. Ale jeśli chcesz zachować naturalny kolor brody, dobrze jest przyjrzeć się produktom, które mogą w tym pomóc. Huxley jest doskonałym przykładem osoby o naturalnym kolorze, który zbyt dobrze uzupełnia włosy, aby ryzykować ich utratę.

Sprawdź go.


Incredibeard


Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez incredibeard™ (@incredibeard) w Lut 27, 2019 w 6: 52pm PST

Biorąc pod uwagę wszystko, warkocz jest prawdopodobnie jednym z najbardziej tamest wygląda Legenda Instagram broda Incredibeard ściągnął. To chyba najbardziej przystępne. Jeśli masz bardzo długą brodę (i może masz długą fryzurę do dopasowania), nie ma powodu, dla którego nie możesz czerpać inspiracji z filmów o Wikingach i wybrać warkocz z brodą o Pełnej długości. Trudno to zrobić, ale jeśli uda ci się to zrobić, może to być dość hardkorowe. Klucz tutaj: zdrowe włosy.

Sprawdź go.


Mo Dutch


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by ♛ M O D U T C H ♛ (@modutch85) on Sep 10, 2019 at 10:00AM PDT

Blaknięcie z boków skóry głowy w bokobrody i brodę jest łatwą rzeczą do spartaczenia. Jeśli chcesz zobaczyć kogoś, kto go zamknął, sprawdź mo Dutch. Blaknięcie na jego bokach jest niezwykle zadbane i przechodzi tak ostro w jego brodę i bokobrody bez zbyt gwałtownego patrzenia (ryzykujesz wyglądanie, jakby w połowie okresu, gdy przejście jest zbyt ostre, zabrakło baterii maszynkom). Wtapia się w pełną, soczystą brodę o dużym kształcie, ale nie tak bardzo, że wygląda na zbyt zadbaną.

Sprawdź go.


Gej Brody


Zobacz ten post na Instagramie

A post shared by the Gay Beards (@thegaybeards) on Aug 17, 2019 at 11:59am PDT

Zdobnictwo brody może wydawać się onieśmielające, ale zwróć uwagę na Gejowskie brody, aby dowiedzieć się, jak to działa. Od żołędzi po pióra, wypróbowali wszystko i w większości udało im się to zrobić. Ci faceci najwyraźniej dbają o te włosy, aby tak bardzo się tam zagnieździć.

Sprawdź go.

Istnieje niezliczona ilość podejść do idealnej brody. Od małych, subtelnych bródek po szalone ozdoby i warkocze o Pełnej długości, to świetna forma wyrażania siebie i klucz do odblokowania osobistego stylu. Gdy już poczujesz, jak twoje włosy rosną naturalnie, zajrzyj do niektórych z tych wspaniałych brody na Instagramie, aby uzyskać inspirację, gdzie je wziąć. Nie ma prawie nic, co powstrzymałoby Twoją brodę od stania się jej najlepszym sobą pod ich kierownictwem.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Olejki Do Brody Recenzowane
  • Najlepsze Zestawy Do Pielęgnacji Brody
  • Jak uprawiać i pielęgnować brodę
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
od lewej zielony ceylon face wash tube biały lord jones face lostion jar zielono-biały dr Jart face wash
Read More

Jak myć twarz

Jak myć twarz Przewodnik krok po kroku do mycia twarzy Barret Wertz 20 kwietnia 2021 roku Podziel się…