Najlepsze fryzury dla mężczyzn

Najlepsze fryzury dla mężczyzn

Gotowy na świeże cięcie? Rozważ Te Style

Przy tak wielu modnych fryzurach do wyboru, trudno jest zawęzić, który z nich chcesz. Opisanie tego fryzjerowi to zupełnie inna Bitwa. Jestem fryzjerem przez ostatnie 15 lat. Mam szczęście, że miałem okazję podróżować po świecie i zobaczyć fryzury od niesamowicie utalentowanych fryzjerów na całym świecie. Zebrałem najlepsze cięcia od najlepszych fryzjerów w moim arsenale.

Jak rozmawiać z fryzjerem


Zanim ty i twój fryzjer zdecydujesz, jaki styl jest dla Ciebie odpowiedni, musisz wiedzieć, jak poprosić o to, czego chcesz. Z własnego doświadczenia i komunikacji z innymi fryzjerami wynika, że klienci zwykle zadają te same pytania, gdy wskakują na krzesło: jaki rodzaj fryzury byłby dla mnie dobry? Co się teraz dzieje?

Rozważając nową fryzurę dla klienta, mam na uwadze te rzeczy:

 • Musisz czuć się pewnie z nowym wyglądem.
 • Styl musi być dopasowany do kształtu twarzy i głowy.
 • Musisz mieć odpowiednią teksturę włosów do pożądanego cięcia.  
 • Musisz być świadomy produktów, których będziesz musiał użyć do stylizacji kroju.

Powiązane: Najlepsze Pomady dla mężczyzn

Kiedy jesteś gotowy, aby zmienić fryzurę, zawsze ważne jest, aby opisać ten, który chcesz do fryzjera, zanim podniosą Cążki. Bądź szczegółowy w opisie, aby Ty i twój fryzjer mogli komunikować się, w jaki sposób ten nowy styl może być dostosowany do ciebie. Świetnym sposobem opisania tego, co chcesz, jest pokazanie im tych ilustracji i zdjęć. Na początek sprawdź zdjęcia inspiracyjne wymienione poniżej.

Przy odpowiedniej komunikacji twój fryzjer nie powinien mieć problemów z replikacją tych fryzur.

Infographic of 10 popular men’s hairstyles: Illustration of man with slicked back hairstyle, illustration of drake with a skin fade with line in hair and beard hairstyle, illustration of man with brush up and tapered sides hairstyle, illustration of man with curly hair taper fade hairstyle, illustration of man with leftover hairstyle, illustration of man with the perfectly separated hairstyle, illustration of man with the flat top hairstyle, illustration of man with a crew cut hairstyle, illustration of man with fade with an undercut hairstyle, and illustration of man with line up hairstyle.AskMen

Kręcone Włosy Taper Fade

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rapper20lil20mosey20wearing20a20black20hoodie20and20necklaces.htmlGetty Images

Lil Mosey

Raper Lil Mosey ma popularny Taper fade z kręconymi włosami na górze.

The Cut: Po prostu Wytnij boki do długości palca (zwykle około 1 cala, ale niezależnie od długości). Wierzch włosów powinien pozostać dłuższy niż boki.

Jak stylizować:

 • Osusz włosy ręcznikiem lub wysusz włosy, aby uzyskać większość wody, ale pozostaw ją trochę wilgotną, ponieważ woda dobrze współpracuje z produktem,aby loki wyskoczyły.
 • Pocierać dziesięciocentową ilość pomady na bazie wody i scrunch go w loki. Pozostaw włosy do wyschnięcia przez cały dzień, a loki zostaną zdefiniowane. Po wyschnięciu możesz uruchomić palce przez górę i zepsuć, jeśli chcesz. Jest to bardzo zabawny i wszechstronny styl, jeśli jesteś obdarzony lokami.

Niechlujne Frędzle

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20ashton20kutcher20wearing20a20black20shirt20and20gray20cardigan.htmlGetty Images

Ashton Kutcher

Ostry, świeży krój, który sprawia, że Ashton Kutcher ma grzywkę.

The Cut: Idealny do wszystkich typów twarzy, niechlujne frędzle najlepiej nadają się do kręconych lub prostych włosów – popychając włosy do przodu z 1 lub 2 blaknięciem nałożonym na boki i przed czubkiem głowy. Trzymaj grzywkę równomiernie przyciętą do miejsca, w którym spadają nieco powyżej brwi.

Jak stylizować:

 • Wysusz włosy, aby pozbyć się wilgoci i ukształtować włosy według własnych upodobań.
 • Oszczędnie używaj żelu do włosów, Glinki lub wosku, aby utrzymać mocne i teksturowane wykończenie.
 • Przełożyć produkt z tyłu włosów i przesunąć do przodu.

Zlicowana tylna i Boczna Część

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20leonardo20dicaprio20wearing20a20black20tuxedo.htmlGetty Images

Leonardo DiCaprio 

Aktor Leonardo DiCaprio ma zaczesane do tyłu włosy z boczną częścią, nadając mu prosty, ale klasyczny wygląd.

The Cut: Aby osiągnąć tę fryzurę, wymaga cięcia nożycowego na całej górze, utrzymując boki w czystości i napięciu. Aby uzyskać bardziej zauważalną część, poproś fryzjera o lekkie golenie w części (linii). Ten krój jest również znany jako nowoczesny grzebień.

Jak stylizować:

 • Nałóż pomadę lub żel, gdy włosy są jeszcze trochę wilgotne, aby uzyskać płynny przepływ.
 • Użyj grzebienia drobnoziarnistego i przeczesz go z dala od części i lekko do tyłu.

Średnio niska blaknięcie skóry z dredami na górze

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20nicholas20ashe20wearing20a20blue20stripe20sleeveless20shirt.htmlGetty Images

Nicholas Ashe

Aktor Nicholas Ashe ma wysoki Top wyblakły wygląd strachu.

The Cut: Asymetryczna, krótsza fryzura z dredami średniej długości i cieniem. To zabójcze spojrzenie na rock, ale tylko wtedy, gdy twój fryzjer ma umiejętności, aby go wykonać.

Jak stylizować:

 • Skręć włosy w dready, gdy włosy osiągną około 5 cali.
 • Opcjonalnie: użyj żelu, aby skręcić i utrzymać wygląd (najbardziej zalecany do włosów 4A/4B).
 • Zastosuj krem nawilżający do kondycjonowania i odżywiania włosów, aby ułatwić zarządzanie/stylizację.

Powiązane: Najlepsze produkty do Włosów Dla Mężczyzn

Doskonale Oddzielone

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20nolan20funk20wearing20a20black20and20white20jacket.htmlGetty Images

Nolan Funk

Aktor Nolan Funk ma lekko zadbany i wymieszany wygląd.

The Cut: “Doskonale oddzielone” jest zwykle określane jako podcięcie. Ma niskie wyblakłe boki i plecy z dłuższymi włosami na górze. Ma być cięty i teksturowany, aby dobrze się układał. Aby uzyskać wygląd przedstawiony na ilustracji, poproś fryzjera lub stylistę o użycie spiczastej strony grzebienia, aby oddzielić włosy po ich stylizacji.

Jak stylizować:

 • Wysusz włosy całkowicie w kierunku fryzury.
 • Rozgrzej w dłoni niewielką ilość pasty pielęgnacyjnej, a następnie nałóż ją na włosy na wierzchu. Możesz przesuwać palcami po włosach, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd lub użyć grzebienia, aby uzyskać bardziej wyrazisty wygląd.
 • Opcjonalnie: użyj końcówki grzebienia, aby oddzielić włosy między nimi.

Strzyżenie Liniowe

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20michael20b.htmlGetty Images

Michael B. Jordan

Czysta i elegancka fryzura, która uzupełnia każdy kąt twarzy Michaela B. Jordana.

The Cut: Ta fryzura może wahać się od 0,5 do 2 poziomu ochronnego na całym ziarnie i stożku cienia, aby tylko nadać mu pop. Aby zachować ostrzejszy wygląd, poproś fryzjera o zdefiniowanie linii włosów (skład).

Jak stylizować: Ten krój pozwala na łatwą konserwację, co jest Świetne dla facetów, którzy wolą po prostu wstać i iść rano. Podczas gdy Twoja strona procesu stylizacji jest bezobsługowa, masz możliwość użycia miękkiej pomady wodnej z mniejszą ilością tłuszczu i użyj rąk, grzebienia lub szczotki, aby skierować włosy ziarnem (w tym samym kierunku, w którym rosną włosy). Dzięki temu włosy dobrze siedzą przez cały dzień.

The Bro Flow

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20keanu20reeves20wearing20a20blue20shirt20and20black20blazer.htmlGetty Images

Keanu Reeves 

Aktor Keanu Reeves ma średniej długości włosy odepchnięte do tyłu z minimalnym produktem, aby nadać mu wygląd bez wysiłku.

The Cut: Warstwa włosów o średniej i długiej długości, która jest odsuwana, ale może również zawierać kilka zamków wiszących nad czołem, aby uzyskać efekt Keanu Reevesa. Bro Flow może być uprawiany w wielu różnych stylach, od kręconych do prostych, długich do krótkich, więc wybierz odpowiedni styl i utrzymuj włosy na odpowiedniej długości, zachowując je zrelaksowane dzięki odpowiednim produktom pielęgnacyjnym.

Jak stylizować:

 • Regularnie szampon i kondycjonować włosy.
 • Utrzymuj włosy wilgotne i rozczesuj za pomocą wysokiej jakości grzebienia.
 • Niech grzywa wyschnie naturalnie.
 • Użyj mocnej pomady, aby uzyskać pełniejsze wykończenie.

Pompadour

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/athlete20david20beckham20is20wearing20a20grey20suit.htmlGetty Images

David Beckham

Sportowiec David Beckham ma krótkie włosy ścięte po bokach i z tyłu z długimi włosami na górze.

The Cut: Zainspirowany brytyjskim modelem David Gandy, pomp up, (aka pompadour) jest wtedy, gdy włosy są zamiatane do góry z twarzy i noszone wysoko na czole, czasami w górę po bokach. Staromodnym sposobem byłoby zślizgnięcie boków do tyłu, ale obecnie wielu ludzi ma boki i plecy wyblakłe. Celem jest upewnienie się, że włosy z przodu są znacznie dłuższe niż z tyłu głowy.

Jak stylizować:

 • W przypadku klasycznego pompadour całkowicie osusz włosy za pomocą szczotki odpowietrzającej, aby podnieść i zgiąć przód, aby uzyskać objętość.
 • Użyj dziesięciocentówki pasty i stylu, aby uzyskać pożądany wygląd.

Broda: Możesz zachować brodę dla tego wyglądu i można ją nosić krótko lub długo. Czystość jest najważniejsza, jeśli masz brodę. Czyść go tak często, jak to możliwe, ale głównie używaj olejku do brody, aby utrzymać brodę zdrową i nawilżoną.

Powiązane: Najlepsze suszarki do Włosów Dla Mężczyzn

Crew Cut

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/singer20liam20payne20wearing20a20red20jacket.htmlGetty Images

Liam Payne 

Piosenkarz Liam Payne ma krótkie strzyżenie na bokach i plecach z włosami ułożonymi w górę.

The Cut: Utrzymuj boki naprawdę krótkie lub zanikaj stopniowo, gdy stają się dłuższe. Włosy na górze muszą być krótkie i teksturowane, aby nadać im ten niechlujny wygląd. Fryzjer / stylista musi użyć nożyczek, aby pokazać chropowatość tego cięcia; ponieważ sztuką tego cięcia jest stylizacja włosów, jakbyś nie starała się zbytnio pokazać perfekcji — pomyśl Tom Brady.

Jak stylizować:

 • Całkowicie wysusz włosy, aby uzyskać pełny efekt, należy je stylizować sprayem.
 • Użyj palców i baw się włosami, aby uzyskać niechlujny wygląd.

Fryzura Płaska

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/athlete20iman20shumpert20wearing20a20blue20and20orange20basketball20jersey.htmlGetty Images

Iman Shumpert

Profesjonalny koszykarz Iman Shumpert ma wysoki płaski blat.

The Cut: High top / flat top był popularnym krojem w latach 50-tych, ale znowu jest trendy. Wierzch włosów jest wyrzeźbiony w lekko pudełkowatą sylwetkę. Ten wygląd jest fajny, gdy linia włosów jest Ostro zdefiniowana, aby uzyskać pełny wygląd.

Jak stylizować:

 • Użyj lakieru do włosów lub oleju arganowego, aby utrzymać włosy razem i rozczesać wierzch (za pomocą szpikulca), aby zachować swój kształt.
 • Aby uzyskać inny wygląd, możesz delikatnie pocierać włosy gąbką do loków, lekko kolistymi ruchami, aby wyróżnić loki. 

Blaknięcie skóry z linią włosów i brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rapper20drake20wearing20a20black20shirt20gold20chain.htmlGetty Images

Drake

Raper Drake ma swój charakterystyczny low Skin fade z zakrzywioną częścią linii.

The Cut: Zainspirowana przez Drake ‘ a fryzura jest w zasadzie cięciem buzz, które można zrobić, biorąc maszynę i przecinając całą głowę na tym samym poziomie wszędzie. Inną opcją jest wyblaknięcie boków i pleców poniżej góry. Twój fryzjer może zostawić go naturalnie z przodu i zwężać się tylko z tyłu, aby wyglądał tak naturalnie, jak to możliwe. Innym sposobem jest wyrównanie pościgu i nadanie mu mocnego, ostrego wyglądu. Fryzjer Drake ‘ a czasami daje mu również rolę, czyli małą linię na rogu jednej strony głowy. Możesz poprosić fryzjera / stylistę, aby dał ci jedną z nich. Istnieje tak wiele różnych wersji części.

Jak stylizować:

 • Krój buzz pozwala na łatwą konserwację, co jest Świetne dla facetów, którzy wolą po prostu wstać i iść rano. Podczas gdy Twoja strona procesu stylizacji jest bezobsługowa, nadal powinieneś strzyżyć się co dwa do trzech tygodni, odwiedzając swojego fryzjera/stylistę w przerwie między kolejkami.
 • Masz również opcję, aby uzyskać brodę ustawioną Ostro tak, jak Drake ma ją lub możesz zostawić naturalnie, aby uzyskać inny wygląd.

Slicked Back

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/actor20mario20lopez20wearing20a20black20pea20coat20and20black20scarf.htmlGetty Images

Mario Lopez

Aktor Mario Lopez ma włosy w gładkim wyglądzie Pompadour.

The Cut: Ten krój jest dla mężczyzn z dłuższymi włosami, ponieważ jest wysoki z przodu, jak pompa, i z tyłu z przodu i po bokach. Aby uczynić go bardziej nowoczesnym, niech fryzjer zwęża boki i krawędzie, aby nadal mieć włosy po bokach, aby zślizgnąć się z powrotem.

Jak stylizować:

 • Wysusz włosy sprayem do pielęgnacji w górę i do tyłu, aby pozostać w górze, a następnie użyj mocnej pomady hold, nakładając ją na włosy od przodu do tyłu.
 • Użyj grzebienia, aby podnieść i zślizgnąć włosy do tyłu.

Fryzura inspirowana twórczością @ Justinlea_

Powiązane: Najlepsze szampony dla mężczyzn

Resztki (krótkie boki i długie włosy na górze)

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pop20star20justin20bieber20wearing20a20burgundy20and20black20nirvana20shirt.htmlGetty Images

Justin Bieber

Gwiazda popu Justin Bieber ma zwężone boki, a wierzch jego długowarstwowych włosów idzie w prawo.

The Cut: Zainspirowany przez Justina Biebera, pozostałość to warstwowy wygląd, który jest długi z przodu. Boki są krótkie, ale nie dość skóra blaknie, jak niektóre inne cięcia. Kluczem tutaj jest długość i Tekstura. Chcesz, aby włosy płynęły na bok-tworząc zabawny wygląd z krawędzią. Ten krój jest również świetny do nakładania warstw w kolorach takich jak blond, aby nadać mu dodatkowy pop.  

Jak stylizować:

 • Użyj niewielkiej ilości pomady lub żelu i pracuj nad włosami, aby nadać im objętość.
 • Przesuń włosy w obie strony, gdzie mogą siedzieć bez żadnych komplikacji.

Uprawa Francuska

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/singer20zayn20malik20wearing20sunglasses20and20a20black20shirt20with20a20multi-colored20print20on20it.htmlGetty Images

Zayn Malik

Piosenkarz Zayn Malik kołysał się francuskim crop fade ‘ em z czubkiem włosów farbowanych lodowatym srebrem.

The Cut: To cięcie jest o wysokim zaniku. Plon na górze daje kwadratowy, ostry wygląd. Krawędzie są podobne do sky high, ale jest to dobry spin, jeśli nie masz typu włosów, aby go ściągnąć (tj. Afroamerykańskie włosy). Tutaj przycinamy przód, aby wszystko było kwadratowe, pozostawiając trochę włosów na wierzchu.

Jak Stylizować:

 • Osuszyć ręcznikiem lub wysusz włosy na miejscu.
 • Użyj sprayu teksturującego i pasty, aby utrzymać pomoc na miejscu.
 • Następnie masz możliwość czesania do przodu rękami lub grzebieniem, aby dać mu ładną przestrzeń pomiędzy.

Messi (szczotkowanie i zwężanie boków)

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/athlete20lionel20messi20wearing20a20blue20and20white20striped20soccer20jersey.htmlGetty Images

Lionel Messi 

Sportowiec Lionel Messi ma charakterystyczne krótkie zwężające się boki, a jego włosy są szczotkowane, aby uzyskać teksturowany wygląd.

The Cut: Zainspirowany gwiazdą piłki nożnej Lionelem Messi, ten styl jest o teksturze i produktu. Wierzch trzymaj długi, a boki lekko przycięte-pozostawiając tyle, aby umożliwić ruch.

Jak Stylizować:

 • Użyj lakieru do włosów, aby nadać włosom objętość, a następnie pomadę do układania włosów w górę (polecam produkty do wykończenia suchego / Matowego).
 • Wysusz włosy w górę, podczas pracy palcem do oddzielenia i tekstury.

Blaknięcie z podcięciem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/singer20nick20jonas20wearing20a20white20shirt20and20pink20blazer.htmlGetty Images

Nick Jonas

Piosenkarz i autor tekstów Nick Jonas ma bledną stronę z podcięciem dla jego grubych falowanych włosów.

The Cut: Krótkie fryzury wyglądają i czują się świetnie, a także są bardzo łatwe do zarządzania. To miły męski krój o średnim poziomie blaknięcia-naturalny wygląd i bardzo łatwy w stylizacji na ten tydzień pracy.

Jak Stylizować:

 • Na suche włosy nakładać lekką ilość rozpuszczalnej w wodzie pomady.
 • Uruchom palcami od przodu do tyłu, aby nadać naturalny wygląd.

Możesz Też Kopać:

 • Przewodnik Po Fryzurach Na Twarz
 • Najlepsza Fryzura dla każdego kształtu twarzy
 • Jak Ściągnąć Pompadour
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts