5 Rzeczy, Które Wszyscy Ojcowie Muszą Wiedzieć, Aby Dobrze Się Starzeć

Ta Płatna Treść Jest Częścią Kampanii AskMen & Elysium Health, Aby Dać Wspaniałym Tatusiom Informacje, Których Potrzebują, Aby Wspaniale Się Starzeć Sponsor Logo


5 Rzeczy, Które Wszyscy Ojcowie Muszą Wiedzieć, Aby Dobrze Się Starzeć

Co najmądrzejsi Ludzie na świecie wiedzą o starzeniu się (i Ty też powinieneś)

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Ojcowie mogą dostać leczenie bohatera jeden dzień w roku, ale bycie ojcem jest wymagającą, pełnoetatową pracą i może odcisnąć piętno na ciele. Od zwiększonego stresu po nieprzespane noce i rozwijanie “ciała ojca” ojcostwo jest pełne rzeczy, które mogą sprawić, że poczujesz, że działasz w sposób mniej niż 100%. I chociaż nie możemy (jeszcze) cofnąć czasu, połączenie stale aktualizowanych praktyk odnowy biologicznej, zdrowego myślenia i nowoczesnych badań klinicznych nad starzeniem się i zdrowiem na poziomie komórkowym może pomóc ci ” lepiej się starzeć.”
 
“Geny są tylko częścią równania, jeśli chodzi o dobre starzenie się. Wybór stylu życia jest niezwykle ważny: dieta, ćwiczenia, jak dobrze utrzymujesz swoją masę ciała, czy palisz, ile pijesz”, mówi dr Leonard Guarente, współzałożyciel i dyrektor Glenn Laboratory for the Science of Aging w MIT. “Nie tylko wpływają one na wygląd i samopoczucie na powierzchni, ale także mogą skutecznie sprawić, że będziesz młodszy lub starszy na poziomie molekularnym.”
 
Elysium Health jest szczególnie zainteresowany nauką o zdrowiu komórkowym, rozwijającą się dziedziną badań, która koncentruje się na tym, jak wygląda zdrowie i starzenie się na poziomie molekularnym. To dlatego, że ostatnie badania wskazują na degenerację komórek i metabolizm jako kluczowe dla tych zmian w naszym ciele, które kojarzymy z wiekiem. Ale zamiast po prostu podchodzić do problemów starzenia się z rodzajem” New Age ” żarliwości o zdrowym stylu życia, firma prowadzi rygorystyczne badania kliniczne i oferuje skuteczne, bezpieczne produkty zdrowotne. Współpracując z naukowcami i uniwersytetami, takimi jak Cambridge, Harvard i Oxford, aby zbadać określone obszary funkcji komórkowych, Elysium Health jest również poświęcone odkrywaniu, jak najlepiej wykorzystać związki występujące w przyrodzie, a nie farmaceutyki.

Pierwszy produkt firmy Elysium, suplement o nazwie Podstawa, koncentruje się na NAD+, utlenionej i zredukowanej formie dinukleotydu koenzymu nikotynamidoadeninowego. Poziomy stężenia NAD+ w organizmie są badane przez naukowców ze względu na jego znaczenie dla metabolizmu komórkowego i wszystkiego, co się z tym wiąże, od tworzenia energii do funkcji mięśni po magazynowanie tłuszczu i utrzymanie rytmów okołodobowych (naszego wewnętrznego zegara), niezbędnych do jakości snu. Powód tego skupienia? Poziomy NAD+ zmniejszają się wraz z wiekiem. Udowodniono klinicznie, że Basis zwiększa poziom NAD+ u uczestników o 40%.

Aby zrozumieć, na czym polega nauka pod względem starzenia się, co jest dobre dla Twojej rodziny, przyjaciół i — co najważniejsze-Ciebie, wykorzystaliśmy zaufanie mózgów Podstawa oraz Elysium Health aby ujawnić badania, mądrość i doświadczenie życiowe, które kierują tym, jak żyją własnym życiem.

Try Basis-już od $1.33 za dzień

1. Skoncentruj Się Na Zmniejszaniu Utraty Mięśni

Chociaż nie ma nic złego w spędzaniu czasu dobrze wyglądającego na zewnątrz, Prawdziwe efekty starzenia się dzieją się w środku. A im bardziej rozumiemy, co dzieje się pod skórą, tym bardziej kluczowe staje się jedno połączenie pod względem starzenia: utrzymanie mięśni jest kluczowe dla pomocy w walce ze wzrostem tkanki tłuszczowej.

Bez względu na to, kim jesteś, utrata mięśni szkieletowych stanie się w pewnym stopniu z wiekiem. Oznacza to, że masa mięśniowa, która jest niezbędna do utrzymania równowagi między jedzeniem, które jesz, a procesami metabolicznymi, które wykorzystują żywność, wychodzi z walnięcia.
 
Jeśli zauważysz wzrost tkanki tłuszczowej trzewnej-tłuszczu, który widzisz wokół jamy brzusznej — nie będzie tajemnicą, że pierwsza wskazówka każdego będzie ćwiczyć. Ważne jest, aby upewnić się, że schemat ćwiczeń można przyjąć koncentruje się na utrzymanie mięśni i wzrostu – nie tylko coraz pot na. Badania sugerują również, że intensywny trening interwałowy, który można wykonać na rowerze lub w basenie, jeśli kolana nie są do biegania, może być w stanie poprawić zdrowie komórkowe poprzez zwiększenie liczby i zdrowia mitochondriów.

2. Sen Jest Ważniejszy Niż Ktokolwiek Sobie Wyobrażał

Spanie dobrze nie jest tylko lepsze dla Ciebie. To niezbędne. 

Podczas gdy nie możesz zapewnić dobrego snu za każdym razem (nawet jeśli Twoja praca jest skończona, Twoje dziecko może Cię na przykład utrzymać), budowanie dobrych nawyków snu może być jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie. 
 
Niezliczone badania pokazują, że sen nie tylko jest ważny dla bieżącej konserwacji i “naprawy” organizmu, ale również niedobór snu jest regularnie związany z podstawowym problemem, jakim są: przyrost masy ciała.

Nie tylko zły sen wpływa na naturalne procesy regeneracyjne organizmu, ale złe nawyki żywieniowe zaostrzają zdolność do uzyskania wysokiej jakości snu. Nowe badania na zwierzętach sugerują, że jedzenie w nieregularnych oknach czasowych i tuż przed snem znacznie zakłóca nasze okołodobowe uwięzienie, a tym samym kontrolę masy ciała. Znasz te wszystkie badania, które każą ci odłożyć ekrany przynajmniej na godzinę przed snem? To samo dotyczy jedzenia.

Tak więc, aby lepiej spać i czerpać z tego korzyści, jedz podczas ograniczonego okna w ciągu dnia i trzymaj się tego harmonogramu tak często, jak to możliwe — nigdy więcej przekąsek w nocy.

Dowiedz Się Więcej O Basis

3. Dowiedz się, co wkładasz w swoje ciało

Getty

Czy bierzesz suplement diety? Szacuje się, że na rynku amerykańskim jest ich 77 000, a każdego roku wprowadza się ponad 5 000 nowych produktów. Legalna definicja suplementu diety obejmuje witaminy, minerały, zioła i inne składniki botaniczne, aminokwasy, koncentraty, metabolity, składniki i ekstrakty. Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, co to znaczy i jak działają w twoim ciele.

Dlaczego? Nie chodzi tylko o unikanie szkodliwych składników (co należy zrobić). W niektórych przypadkach, jak w przypadku witaminy D, badania naukowe sugerują, że uzyskanie odpowiedniej ilości może być bardzo ważne dla różnych czynników, od zdrowego jelita po wydajność ćwiczeń do zdrowego starzenia się. Podobnie, zbyt dużo minerału, takiego jak żelazo, może być problematyczne dla twojego długoterminowego zdrowia.

Dowiedz się więcej na blogu Elysium

4. Ojcostwo Jest Dobre Dla Ciebie

W przypadku wszystkich wyzwań, przed którymi stoisz, bycie tatą może pomóc ci zachować młodość i aktywność, zarówno fizycznie, jak i jako stan umysłu. 

Naukowcy koncentrują się na udziale ojców w rodzinie jako korzyści dla dziecka-poprawiając wskaźniki ukończenia szkoły średniej, zmniejszając ryzyko ciąży nastolatków, nadużywania narkotyków i tak dalej. Ale okazuje się, że to w porządku być trochę samolubnym w związku z Twoim zaangażowaniem. 
 
To dlatego, że bycie zaangażowanym rodzicem przynosi korzyści zarówno płytkie, jak i głębokie: młodzi ludzie utrzymują cię w aktywności fizycznej, a bycie w zgodzie z zainteresowaniami popkulturowymi Twoich dzieci pomaga powstrzymać cię od wygłaszania zrzędliwych deklaracji, takich jak “po 1998 roku nie powstała dobra muzyka!” 
 
Na głębszym poziomie, istnieje pewna nauka potwierdzająca korzyści płynące z bycia dobrym ojcem: według badania korelacji w Szwecji, opublikowanego w tym roku w Journal of Epidemiology & Community Health, rodzice (zwłaszcza mężczyźni) żyli do dwóch lat dłużej niż ich bezdzietni rówieśnicy.jest to zaleta, jak wynika z badania, która trwa niezależnie od tego, czy masz 40 czy 80 lat.
 
Chociaż badanie nie zagłębić się, dlaczego ta korelacja istnieje, jeden może być zmiany stylu życia, które pochodzą z bycia odpowiedzialnym ojcem. “Dla mnie spędzanie czasu z dziećmi jest niesamowitym sposobem na zmniejszenie stresu i poprawę samopoczucia”, mówi Mark Morris, szef działu technologii naukowych w Elysium Health. “Chcesz również jak najlepiej dla swoich dzieci, więc dajesz sobie to, co najlepsze, więc dobrze jesz z nimi i pozostajesz aktywny razem z nimi.”

5. Zacznij Dbać O Siebie Już Teraz

Getty

Poza uderzeniem na siłownię, twoje nawyki w tym momencie mogą obejmować jeden dzień wolny od piwa w tygodniu i oglądanie binge Gra o Tron podczas jedzenia na torbie Tostitos. Ale wprowadzenie nawyków w wieku 20 lat, o których wiesz, że będziesz potrzebować w późniejszym życiu, nie jest tylko jedną z tych samopomocy, aby uzyskać przewagę w biznesie: te nawyki mogą znacznie poprawić twoje życie później. 
 
Konkretne trendy w diecie i ćwiczeniach mogą się zmienić, ale główne przesłanie jest takie samo: dbaj o siebie od pierwszego dnia. Powód? Konsekwentne zdrowe nawyki utrzymywane przez całe życie są dla ciebie lepsze (i łatwiejsze do utrzymania) niż rozpoczęcie ich w wieku 40 lat lub ponowne podniesienie ich po siedzeniu przez 10 lub 15 lat. 
 
Brytyjskie badanie z 2011 roku prześledziło 2400 osób w ciągu prawie 20 lat i stwierdziło łączny pozytywny wpływ na ćwiczenia przez całe życie. Ci, którzy zgłosili, że są najbardziej aktywni od 20 roku życia, wykazali się nie tylko silniejszą sprawnością rdzenia i układu krążenia, ale także lepszą równowagą stojącą.

Podobnie, wczesne przyjmowanie innych nawyków – takich jak ćwiczenia, unikanie palenia i przyjmowanie podstawy Elysium w celu zwiększenia poziomu NAD+ — może pomóc w promowaniu zdrowia komórkowego i poprawić perspektywy zdrowego starzenia się. To nie znaczy, że bycie zdrowszym w późniejszym życiu nie pomaga. Tak. Ale podobnie jak konto emerytalne, wczesne rozpoczynanie się opłaca się wykładniczo w dół drogi.

Dowiedz Się Więcej O Basis


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Przeżycie Raka Jąder

Przeżycie Raka Jąder Trzy Osoby, Które Przeżyły Raka Jąder, Ujawniają, Jak Zmieniła Ich Bitwa Ian Taylor 2 maja…
Niespokojny mężczyzna zakrywający twarz w restauracji
Read More

Jak Umawiać Się z lękiem

Jak Umawiać Się z lękiem Jak radzić sobie, gdy jesteś niespokojny w miłości, według ekspertów Ashley Keegan 3…