AskMen Wybiera: Bowflex SelectTech 840 Regulowany Kettlebell

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech2084020kettlebell.html Ustaw na niebieskim, fioletowym i różowym tle z AskMen wybiera nakładkę pieczęci

AskMen Wybiera: Bowflex SelectTech 840 Regulowany Kettlebell

Czy https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech2084020kettlebell.html zasługujesz na miejsce w domowej siłowni?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Podczas gdy ciężary zawsze odgrywały kluczową rolę w dobrze zbalansowanym treningu, nie były one czymś, co przeciętny gym-goer koniecznie kupić do domu. Aż do wybuchu pandemii. 

Powiązane: najlepsze Kettlebells do ćwiczeń w domu

Kiedy siłownie zostały zamknięte w 2020 roku, ze względu na środki ostrożności dotyczące COVID-19, popyt na sprzęt fitness w domu (w szczególności ciężary) wzrósł do poziomów nigdy wcześniej nie widzianych. Sama sprzedaż Kettlebell wzrosła o 1000 procent między 2019 i 2020. 

Jeśli nie wskoczyłeś na tę wagę, możesz się teraz zastanawiać, czy warto inwestować w sprzęt fitness w domu, gdy niektóre siłownie zaczynają się ponownie bezpiecznie otwierać? Chociaż nie możemy mówić o wszystkich ciężarach lub narzędziach treningowych, jeśli chodzi o regulowany Kettlebell Bowflex SelectTech 840, powinieneś zdecydowanie rozważyć podjęcie decyzji o zakupie. 

Bowflex SelectTech 840 Regulowany Kettlebell

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech2084020kettlebell.html
 

179 zł przy Amazon.com 179 zł przy Walmart.com 179 zł przy Bowflex.com


Specyfikacja


 • Wymiary: 8,8 cala x 7 cali x 12,5 cala
 • Masa całkowita: 40,5 funta
 • Regulowane opcje wagi: 8, 12, 20, 25, 35 i 40 funtów

Bowflex SelectTech 840 Regulowany Kettlebell Recenzja


Wszechstronność formy i funkcji

Kettlebell jest już jednym z bardziej wszechstronnych narzędzi treningowych w świecie wagi. Możesz je podnieść jedną ręką lub przytrzymać obiema rękami. Możesz włączyć je do przysiadów, lonży, huśtawek, martwych ciągów, prac podłogowych i nie tylko. Możesz użyć kettlebell do pracy pleców i bicepsów lub ramion i tricepsów. To wszechstronne doświadczenie treningowe jest wzmocnione tylko dzięki regulowanemu Kettlebellowi Bowflex SelectTech 840. 

Podczas gdy zwykle, gdy nie używasz regulowanego kettlebell, musisz zatrzymać się i sięgnąć po inną wagę między powtórzeniami lub między ćwiczeniami, z tym kettlebell po prostu umieszczasz go na podstawie, obracasz pokrętło i jesteś ustawiony na nową wybraną wagę. Udało mi się przejść z lżejszej wagi dla rozszerzeń tricep prosto do cięższej wagi dla lonży w ciągu kilku sekund. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20lifting20bowflex20kettlebell.html

Znalezienie odpowiedniej ilości wagi

Wielu trenerów fitness powie Ci, że jednym z największych błędów, które można zrobić, gdy trening siłowy jest wybór zbyt ciężki wagi, która prawdopodobnie zagrozi Twojej formie, ale także stawia Cię na większe ryzyko urazów.

Dzięki różnorodności przyrostów masy dostępnych w tym regulowanym kettlebell (jak wspomniano powyżej, 840 zawiera 8, 12, 20, 25, 35, i opcje 40-funtowe) oraz prostota regulacji ciężaru, który podnosisz, ten kettlebell ułatwia testowanie wód i sprawdzenie, jaka waga jest zbyt ciężka w tej chwili-i powinna być czymś do pracy – i jaka waga jest wystarczająco trudna na razie. 

Okazało się, że przyrosty oferują wielką motywację, aby przyspieszyć ilość wagi, którą można podnieść w czasie, jak również. W domu, nie są prawdopodobne, aby mieć cały stojak wagi wypełnione różnymi ciężarami, więc często kończy się pracy z tej samej ilości wagi dzień po dniu. Chociaż możesz utrzymać napięcie mięśni podczas treningu w ten sposób, niekoniecznie postępujesz. Dzięki 840 jestem w stanie zwrócić uwagę na to, jakiej wagi używam do przysiadów ważonych w jednym dniu, a dzięki przekręceniu tarczy mogę spróbować zwiększyć wagę przez kilka powtórzeń w innym dniu.

Podczas gdy stwierdziłem, że max 40 lbs jest dobry dla moich potrzeb, widziałem, że niektórzy ludzie uważają to za zbyt lekkie.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20selecttech2084020kettlebell.html

Przechowywanie i rozmiar

Mówiąc o stojakach na ciężary, ogromnym atutem regulowanego Kettlebell Bowflex SelectTech 840 jest jego kompaktowy rozmiar. Ze wszystkimi ciężarami schowanymi w jednej strukturze, jest niezwykle łatwy do przechowywania. Dodatkowo Elegancka Czarna struktura sprawia, że jest estetycznie atrakcyjna, jeśli jest pozostawiona dla oka, aby zobaczyć ją w domu.

Nawet jeśli masz domową siłownię, nigdy nie zaszkodzi mieć kompaktowe narzędzia, które pozwalają mieć dodatkowe miejsce na treningi i większe urządzenia do ćwiczeń – pomyśl o bieżniach lub rowerach stacjonarnych – które nie zawsze mogą być skondensowane w rozmiarze.

Struktura i konstrukcja

Niektóre kettlebells mają zbyt wąskie lub kątowe uchwyty, które sprawiają, że są trudne do trzymania i manewrowania. W tym modelu tak nie jest. Szeroki łukowy uchwyt można łatwo trzymać jedną lub obiema rękami. Bez względu na to, czy ćwiczyłem na rowerze ab, czy na pojedynczej nodze byłem w stanie poruszać się za pomocą kettlebell tak samo, jak bez wagi i bez ograniczonego zakresu ruchu.

Okazało się, że uchwyt był czasami trochę śliski. Nie założyłem rękawiczek na wagę, ale byłoby to łatwe rozwiązanie, jeśli obawiałbyś się, że ciężar zsunie ci się z rąk.

Koszt

W $179 ta waga jest zakupem inwestycyjnym, w porównaniu do pojedynczego kettlebell, ale otrzymujesz równowartość sześciu kettlebells w jednym. Jego trwała konstrukcja oznacza, że nie trzeba go wymieniać w najbliższym czasie, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu trzeba go wymienić, jest objęty dwuletnią gwarancją.


Podobne: jak zrobić huśtawki Kettlebell


Plusy i minusy


Plusy:

 • Różnorodność przyrostów masy pozwala na nieskończoną wszechstronność treningu

 • Przyrosty wagi ułatwiają próbę cięższych ciężarów i zmianę wagi między powtórzeniami

 • Struktura i uchwyt są łatwe do trzymania i przenoszenia

 • Oszczędza dużo miejsca

 • Bardziej przystępne niż zakup sześciu kettlebells

Wady:

 • Uchwyt może być śliski

 • Zaawansowane podnoszenie ciężarów może znaleźć 40-lb Maksymalna waga zbyt lekki dla swoich potrzeb

 • Wyższy koszt zakupu niż pojedynczy kettlebell


Werdykt: świetny zakup na trening w domu


Chyba, że z jakiegoś powodu nie lubisz treningu z kettlebells i wolisz hantle lub sztangę, naprawdę nie możesz się pomylić z tym zakupem. 

Jest w stanie przełączyć się ilość wagi jesteś podnoszenie między powtórzeń i ćwiczeń z jednym przekręceniem tarczy jest niezwykle pomocny i sprawia, że wydajny i skuteczny trening. Ponadto łatwość wyboru ciężaru na tarczy służy jako motywator do stopniowego zwiększania ciężaru, który podnosisz.

Rozmiar regulowanego Kettlebell Bowflex SelectTech 840 jest tak kompaktowy, że można go łatwo schować do szafy lub półki. Nawet jeśli masz członkostwo w siłowni, jest to świetne narzędzie do ćwiczeń w domu, które możesz mieć pod ręką w tych dniach, kiedy nie masz ochoty wychodzić z domu, ale nadal chcesz wycisnąć sesh treningowy.

Jedną z wad tego regulowanego kettlebell byłoby to, że maksymalna waga wynosi 40 funtów. Dla niektórych to może być zbyt lekkie. Mając to na uwadze, możesz użyć tego kettlebell na aktywny dzień regeneracji, gdy chcesz pracować nad mięśniami bez nadmiernego wysiłku. Możesz również użyć dwóch regulowanych kettlebells na raz.

Koszt może początkowo wydawać się stromy, ale jeśli wziąć pod uwagę, że dostajesz sześć kettlebells w jednym kompaktowym urządzeniu, jest to całkiem rozsądna cena. Regulowany Kettlebell Bowflex SelectTech 840 jest dostępny w sprzedaży pod adresem: Amazon.com, Walmart.com, oraz Bowflex.com za 179 dolarów.


†” można też kopać:

 • Jak Dużą Wagę Należy Podnieść?
 • Jak bezpiecznie obciążać pociąg w domu
 • Jak Często Należy Wykonywać Trening Siłowy W Tygodniu?

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Odchudzanie Bez Ćwiczeń

Odchudzanie Bez Ćwiczeń Ta Kobieta Mówi, Że Schudła 100 Funtów Bez Ćwiczeń Redakcja AskMen 28 sierpnia 2017 Podziel…