Wybór Czytelników 2021: Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń W Domu

Uszczelka do wyboru czytelników AskMen, rower Pelotonowy i Wieża treningowa Bowflex na niebieskim tle

Wybór Czytelników 2021: Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń W Domu

Pytaliśmy, odpowiedziałeś – zwycięskim sprzętem treningowym 2021 jest…

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Ze wszystkich lat na zakup sprzętu do domowej siłowni króluje rok 2020. 

Z wielu siłownie i centra fitness zamknięte w całym kraju, w wyniku pandemii koronawirusa, wielu Amerykanów mają swoje procedury treningu w swoje ręce-i że często skutkuje zakupem sprzętu do siłowni w domu, aby ułatwić proces. W rzeczywistości 87 procent czytelników AskMen’ s Readers ‘ Choice twierdzi, że obecnie ma sprzęt do siłowni w domu. 

Podobne: najlepsze maszyny Cardio dla domu

Od wioślarzy po rowery treningowe, sprzedaż wzrosła we wszystkich sektorach branży sprzętu fitness w ubiegłym roku – i ten trend nie wydaje się zwalniać. Po tym wszystkim, nawet jeśli jest to bezpieczne, aby trafić na siłownię ponownie, nie można pokonać wygodę posiadania sprzętu w domu, gotowy dla Ciebie w tych dniach, kiedy nie można być jedno, aby opuścić padu.

Dla tych, którzy jeszcze nie upuścili trochę $$ na sprzęt do domowej siłowni i chcą wejść w trend, wyniki ankiety wyboru naszych czytelników są tutaj, aby cię poprowadzić. 

W naszej ankiecie czytelników na temat domowego sprzętu do ćwiczeń poprosiliśmy Cię o podanie tego, czego używasz do pocenia się w domu, mając na uwadze te parametry:

 • Marka

 • Integracja Technologii

 • Cena

 • Wielkość sprzętu

 • Opinie Klientów

 • Rodzaj Treningu

Podstawowymi czynnikami, które wpłynęły na decyzję o zakupie, były:

Rodzaj treningu: Trzydzieści trzy procent z was wspólne, że rodzaj treningu był największym czynnikiem decydującym o zakupie sprzętu do siłowni w domu. Rozumiemy, biegacze chcą swoich bieżni rowerzyści chcą się kręcić.

Recenzje: Nie można również zaprzeczyć znaczeniu opinii klientów. Dwadzieścia trzy procent z was wspólne, że opinie klientów były największym czynnikiem decydującym o zakupie sprzętu do siłowni w domu.

Cena: Wiele elementów domu sprzęt do ćwiczeń są w ogromnej cenie, więc zrozumiałe jest, że cena była dużym czynnikiem decydującym dla wielu z Was w domu zakup sprzętu do ćwiczeń-dwadzieścia jeden procent z was, aby być precyzyjnym.
 

A zwycięzcami są…

Najlepszy Ogólnie: Bowflex

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20workout20station20with20askmen20readers20choice20seal20overlay.html

Bowflex stał się dobrze znany w świecie fitness dzięki wysokiej jakości wyposażeniu domowej siłowni i ofercie akcesoriów treningowych, które stawiają formę i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Dzięki opcjom, od rowerów stacjonarnych i bieżni do wież treningowych z oporem w domowej siłowni i trenażerów Max, każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie Bowflex, aby dopasować się i poczuć się dobrze w domu.

Podczas gdy Max Trainers, rowery stacjonarne I seria Home Gym otrzymały entuzjastyczne recenzje, z 4.6 spośród 5-gwiazdkowych ocen na Bowflex i Amazon, Seria Home Gym okazała się Twoim ulubionym, a wielu z was twierdzi, że jej wydajność i łatwość użycia są twoimi ulubionymi funkcjami.

 • Bowflex Xtreme 2 SE Home Gym: 1499 zł w Bowflex.com

 • Rower Bowflex VeloCore: 1699 zł w Bowflex.com

 • Bowflex Max razem: $2,799 w Bowflex.com

Najlepszy Rower Treningowy: Peleton

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peloton20bike20with20askmen20readers20choice20seal20overlay.html

Peloton Bike i Peloton Bike + mają dość tradycyjną konstrukcję roweru stacjonarnego z kierownicą gotową do jazdy na siodełku i nad nim oraz stosunkowo kompaktową budowę, która sprawia, że świetnie sprawdzają się w ciasnych warunkach. Tam, gdzie te rowery naprawdę świecą, jest ich integracja techniczna i oferta klasy spin. Peloton Bike + zawiera kilka zaawansowanych funkcji dźwiękowych, większy obrotowy ekran dotykowy i automatyczny opór, ale oba rowery pozwalają użytkownikom dostroić się do zajęć na żywo, aby poczuć społeczność i uzyskać dostęp do szerokiej gamy zapisanych treningów.

Jak powiedział jeden z Was w ankiecie Readers’ Choice: “miałem niesamowite doświadczenie z moim peletonem, ponieważ jest on niezwykle interaktywny z zajęciami i dialogami instruktorów. Uwielbiam również charakter rywalizacji, ponieważ jestem w stanie monitorować moje postępy w tabeli liderów.”

Od 1895 zł OnePeloton.com

Najlepsza Bieżnia: NordicTrack

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20treadmill20with20askmen20readers20choice20seal20overlay.html

Kiedy nie uderzasz w tor, obracasz się w NordicTrack, aby przejechać kilka mil. Bieżnie NordicTrack są wykonane z myślą o biegaczach, oferując szeroki zakres prędkości i nachylenia oraz interaktywne Ekrany dotykowe, które pozwalają użytkownikom zachować interesujące rzeczy dzięki treningom prowadzonym przez trenera iFit. 

Oferta bieżni obejmuje dwie komercyjne bieżnie nachylone, trzy komercyjne bieżnie ze spersonalizowanym treningiem oraz serię bieżni T, które oferują interaktywny trening.

Bieżnia z serii T 6.5 Si T jest jednym z najwyżej ocenianych modeli z gwiazdkami 4.8 z 5, a użytkownicy szczególnie uwielbiają dużą bibliotekę treningów i integracji coachingu. 

Jak powiedział jeden z Was w ankiecie Readers ‘Choice:” filmy z biegania u boku trenera przez Portugalię [są] niesamowite!”

Od 1,99 zł w NordicTrack.com

Najlepszy Eliptyczny: NordicTrack

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20elliptical20with20askmen20readers20choice20seal20overlay.html

Trenażery eliptyczne NordicTrack oferują więcej niż tylko trening cardio. Oprócz wysokiej jakości konstrukcji, które są trwałe i zapewniają szereg opcji oporu, Seria trenażerów eliptycznych FreeStride, Seria trenażerów eliptycznych z napędem przednim i seria tylnych napędów są pełne interaktywnych funkcji i ćwiczeń na ekranach dotykowych, aby treningi były bardziej angażujące i efektywne.

Nie musisz się też martwić, że Twój orbitrek NordicTrack robi mnóstwo hałasu”, dostałem ten eliptyczny ponad miesiąc temu. Właśnie skończyłem pierwsze 150 mil na nim. Jest cichy i gładki, a przy kilku poziomach nachylenia i oporu można uzyskać naprawdę dobry trening”, mówi jeden recenzent Amazon.

Od 1299 zł w NordicTrack.com

Najlepsza Wieża Treningowa: ProForm 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/proformc382c2a0workout20tower20with20askmen20readers20choice20seal20overlay.html

ProForm oferuje szeroką gamę domowych urządzeń do ćwiczeń, w tym nowoczesne lustra z sesjami treningowymi z przewodnikiem, bieżnie, rowery stacjonarne i inne. Jednak Wieża treningowa bez falbanek jest twoją ulubioną. Oferując stabilną i wspierającą podstawę do Ćwiczenia ruchów treningowych z masą ciała, takich jak pull-upy, pompki i dipy, ten kawałek pozwala kontrolować intensywność oporu treningu za pomocą własnego ciała. 

Jeśli potrzebujesz inspiracji, ta wieża treningowa jest dostarczana z poręcznym wykresem, który cię poprowadzi. “Jestem bardzo zadowolony z tego produktu, łatwy montaż (użyłem własnych narzędzi, które sprawiły, że był super szybki), solidny, wytrzymały, wyposażony w świetny wykres pokazujący wszystkie ćwiczenia, do których możesz wykorzystać wieżę. Boli mnie brzuch! Mój brat pomógł mi go złożyć i teraz też go kupuje!”mówi jeden z recenzentów Walmart.

188,98 zł Walmart.com


Co jest trendy w domu Sprzęt do ćwiczeń?


Dlaczego warto ćwiczyć: Podczas gdy preferencje marki i budżety mogą się różnić w zależności od osoby, masz wiele wspólnego z powodów, dla których zdecydujesz się ćwiczyć. Budowanie siły, utrata masy ciała i poprawa cardio, były trzy najlepsze odpowiedzi, co stanowiło około 30 procent głosów każdy. 

Częstotliwość Fitness: Większość domowego sprzętu do ćwiczeń jest również dobrze wykorzystywana. Pięćdziesiąt procent dzielone, że pracujesz dwa do trzech razy w tygodniu, a następnie 37 procent na pięć do siedmiu dni w tygodniu harmonogram!

Rodzaje urządzeń: Wreszcie, jeśli jesteś ciekawy, aby wiedzieć, gdzie stoisz w popularności rutynowego treningu z wyboru, oto podział. Pedały Rower treningowy z przodu, chwytając serca 40 procent respondentów wyboru czytelników, a następnie bieżnia na 26 procent, a waga wieże treningowe na 20 procent.


Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze rowery treningowe do domu
 • Najlepsze bieżnie do domu
 • Jak zbudować domową siłownię

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Człowiek siekanie warzyw w kuchni
Read More

Plan Diety Roślinnej

Plan Diety Roślinnej Wszystko, co musisz wiedzieć o Plant-Based Emily Abbate 12 marca 2021 roku Podziel się RedTube…