Czy Powinienem Kupić Kamizelkę?

Czy Powinienem Kupić Kamizelkę?

Siedem Sposobów, W Jaki Każdy Facet Może Użyć Kamizelki Z Wagą, Aby Nabrać

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Robię ponad 10 000 podciągnięć rocznie. Policzyłem sobie. I doszedłem do tego: czasami treningi z masą ciała mogą wymagać ulepszenia.

Nie mam Maszyny do ściągania lat w piwnicy, gdzie mogę ustawić kołek na dnie stosu.  Mam domową siłownię, która jest wolna od ciężarów, więc dla moich lats, to wszystko o podciąganiu się i podciąganiu. 

W przeszłości robiłem pas do podciągania i zanurzania. Są OK (i niedrogie). Ale mają ograniczenia. Po pierwsze, Są one ograniczone do tych dwóch ćwiczeń. Po drugie, kiedy masz ten talerz wiszący między nogami, czujesz się, jakbyś był w jakimś średniowiecznym urządzeniu do tortur narządów płciowych. Jeśli się poślizgniesz i kolana Ci opadną, 45-funtowy talerz może zostać wbity prosto w Pana powód istnienia.

Więc mam kamizelkę. Nie ma co się obawiać, że podwoją się jako kruszarka orzechów. Więc to ma sens. Inną rzeczą jest to, że jego użycie jest ograniczone tylko przez wyobraźnię.

Dostałem swoje głównie do pompek, a następnie szybko zdałem sobie sprawę, jak dobrze jest do innych ćwiczeń.

Po ponad dwóch dekadach podnoszenia zbliżam się do półwiecza, a niektóre ćwiczenia naciskające po prostu nie czują się już tak dobrze na starych ramionach. Ale pompki są w porządku. W rzeczywistości są one więcej niż w porządku, są lepsze dla całego mojego ciała, ponieważ zmuszają mnie do trzymania pozycji deski, która wzmacnia moje plecy — kolejna rzecz, która zaczyna skrzypić i zadawać ból z wiekiem.

Podobne: siedem ćwiczeń budujących mięśnie, które można wykonać za pomocą opasek oporowych

Ale pompki są dla mnie zbyt łatwe przy samej masie ciała. Z kamizelką, jednak nagle stają się wyzwaniem ponownie. Wystarczająco trudne, aby pozwolić mi odpocząć od żelaza i wzmocnić moje ramiona i mięśnie, które chronią moje plecy.

I tak, kochając go do pompek i podciągnięć, postanowiłem poeksperymentować z innymi czynnościami. Oto kilka innych rzeczy, które uznałem za dobre dla kamizelki:

Wiersze TRX

Trx jest jednym z najlepszych domowych urządzeń do ćwiczeń, jakie można uzyskać. I łatwo jest zmienić “opór”, zmieniając pozycję ciała. Ale kiedy dużo trenujesz, nawet przy” maksymalnym kącie grawitacji ” rząd może nie zapewniać wystarczającego oporu. Tu pojawia się Kamizelka. Prawdę mówiąc, istnieje wiele pozycji TRX Kamizelka wagi jest korzystne dla wzmocnienia, ale rząd jest moim ulubionym.

Temat: 10 produktów do ćwiczeń w domu wartych Twoich pieniędzy

Lunges

Lunges = dobrze. Lunges with a bunch of extra weight on = lepiej.

Podnoszenie Łydek

Z domową siłownią, nie mam wymyślnej Maszyny do łydek, więc robię jedną nogę na raz na schodach. Mogę trzymać hantle, aby zwiększyć opór, ale Kamizelka znacznie ułatwia, gdy już używam tej kamizelki w innych częściach mojego treningu.

Step Ups

Wchodzenie na podniesioną platformę i powrót w dół jest o wiele wygodniejsze w kamizelce wagi niż podczas trzymania hantli. Bezpieczniej też.

Sprints Hill

Proszę, pozwól mi umrzeć.

Sprinting się strome nachylenie do budowania masy mięśniowej i wybuchowej mocy w nogach jest wystarczająco trudne, ale po dodaniu w kamizelce wagi po prostu podniósł swoją grę w badass terytorium.

Podwórko i Prace Domowe

Mówię poważnie.

Koszenie trawnika, grabienie, Odkurzanie, pranie … to wszystko jest do bani. Ale robienie tego z kamizelką sprawia, że jest bardziej do dupy. I przez to mam na myśli przyciąganie grawitacyjne Ziemi jest silniejsze. Cóż, technicznie nie trudniej, bo trochę fizyki, ale wiesz co mam na myśli.

Ponieważ jesteście bardziej świadomi grawitacji podczas tych czynności, po prostu wzięliście kulawy obowiązek i uczyniliście z niego trening, więc faktycznie może mniej ssać, ponieważ nie wykonujecie obowiązków, tylko “trenujecie”.”

Nastawienie jest wszystkim.

Temat: właściwy sposób na huśtawkę Kettlebell

Pada deszcz i nie chcę biegać w tym gównie więc robię schody z kamizelką na

To wszystko wyjaśnia.

Dwadzieścia minut wchodzenia i schodzenia po schodach zniszczy cię bez względu na to, ile death metalu jest na Twojej playliście.

Istnieje wiele innych opcji, ale są to te, które próbowałem do tej pory. Znam ludzi, którzy będą biegać w nich na długich dystansach, ale wolę biegać jak najlżejszy. Poza tym, jeśli pójdę na pieszą wycieczkę, założę plecak z mnóstwem jedzenia i sprzętu ratującego życie. Nie potrzebuję Kamizelki.

Istnieje wiele zalet dodawania Kamizelki wagi do treningu, ale co z wadami?

Wady Kamizelki wagowej

  1. Obolałe pułapki: Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do niego, ciężar będzie ciągnąć w dół na pułapki, więc może chcesz ułatwić sobie drogę. Ciężki plecak wkłada większość ciężaru przez biodra, ale Kamizelka wagi idzie wszystko na pułapki i jeśli planujesz długi trening te pułapki będą boleć. W końcu się dostosujesz.
  2. Dodawanie / Usuwanie Ciężarów: Kamizelka, którą wybrałam, jest do bani. Dostosowanie wagi zajmuje dużo czasu, ponieważ istnieje siedem małych płytek wielkości sztabek, które tworzą jeden funt. Dlaczego wybrałem tę kamizelkę? Częściowo dlatego, że nie zamierzam zmieniać wagi. I dlatego, że plusy takiego projektu znacznie przewyższają minusy. Więcej na ten temat poniżej.
  3. Sprzątanie: Jeśli wybierzesz kamizelkę, którą zrobiłem I założysz ją przez trudne błoto, będzie musiała przejść przez pralkę (leżeć płasko do wyschnięcia, nie wkładać do suszarki). A to oznacza usunięcie, a następnie zastąpienie kilkudziesięciu małych ciężarów. Jednak w przypadku normalnego użytkowania można uciec bez konieczności robienia tego. Leżenie na słońcu przez chwilę zabije wiele zarazków. Febreze może pomóc. Lub mycie w zlewie ciepłą wodą, a następnie układanie płasko do wyschnięcia nie wymaga zdejmowania ciężarów.

Który kupić?

Hyperwear Hyper Vest PRO

Wybrałam Hyperwear Hyper Vest Pro. Pochodzi z 10 funtów ciężarów i mam duży, co pozwoliło na dodatkowe 20 funtów dodatkowej wagi do dodania. Załadowałem swój do 30 funtów i na moje potrzeby, to wystarczy. Uważam to za najlepszy wybór, ponieważ jest niesamowicie wygodny. Załadowanie tych wszystkich małych ciężarów może być uciążliwe, ale to sprawia, że jest lepszy od innych kamizelek. Tworzy się do tułowia, a łatwo regulowane sznurowadła z boku, wraz z możliwością wyboru odpowiedniego rozmiaru, sprawiają, że jest tak dopasowany, jak kamizelka wagi może być. Jeśli zamierzasz często używać kamizelki z ciężarkiem, do różnych ruchów, ta pasuje jak marzenie. Pewnie dlatego Men ‘ s Health Magazine po prostu wybrał go jako “najlepszy sprzęt” na 2017 rok.

Jedyną wadą jest koszt. Są tańsze opcje, które wymienię poniżej. Zastanów się więc, ile masz zamiar używać kamizelki i wybierz odpowiednio.

196,53-219,99 zł Amazon.com

39,80 zł za 5-funtowe zestawy wzmacniające w Amazon.com

Cross101 Regulowana Kamizelka Z Obciążeniem

Jeśli chcesz dodać tylko 20 funtów i nie wydawać zbyt wiele, Cross101 może być wyborem dla ciebie. Zauważ ,że rozmiar jest ” jeden rozmiar pasuje do większości.”Ale jest wyposażony w pasek w talii, który pozwala go dokręcić, aby dopasować. Cena sprawia, że jest to świetny wybór dla kogoś o napiętym budżecie.
44,97 zł Amazon.com

RUNFast / Max Pro

Dużą zaletą RUNFast, oprócz ceny, jest możliwość do 60 funtów. Ale jak Cross101, to jeden rozmiar pasuje ” większość.”To nie jest kamizelka dopasowana do kształtu, którą jest Hyperwear. Cena różni się w zależności od wybranej wagi i tego, czy chcesz Ochraniacze na ramię.
56,99-109,99 zł Amazon.com

OK. Podnieś kamizelkę, ubierz się i ubierz żołnierza.

James S. Fell, MBA, CSCS, jest felietonistą fitness dla Chicago Tribune oraz autor Lose It Right: Brutalnie uczciwy 3-etapowy Program, który pomoże Ci dopasować się i schudnąć bez utraty umysłu, opublikowane przez Random House Canada. Odwiedź jego stronę na www.BodyForWife.com za darmo raport odchudzania. Śledź go na Facebook oraz Twitter.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts