AskMen Wybiera: Crossrope Review

Crossrope skakanka na kolorowym tle z AskMen wybiera nakładkę logo

AskMen Wybiera: Crossrope Review

Przynosząc wagę i treningi na skakance – czy Crossrope jest wart szumu?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Skakanka nie jest już relegowana na plac zabaw w szkole podstawowej-ani na ring bokserski. W ciągu ostatniego roku stała się rutyną fitness dla każdego, kto chce wycisnąć trochę cardio i spalać kalorie w krótkim oknie treningowym. Biorąc pod uwagę, że skakanka na 10 minut ma być tak wydajna jak bieg 30 minut, to nie jest taki zły pomysł.

Temat: najlepsze treningi Skakanki

Jedyny haczyk? Będziesz potrzebował skakanki, aby to zrobić – a jeśli planujesz realizować to przez jakiś czas, możesz chcieć, aby niektóre treningi zwróciły się do inspiracji. Możesz pomyśleć, że wszystkie modele skakanek są równe, ale po doświadczeniu treningu ze złą liną szybko zdasz sobie sprawę, że tak nie jest. 

Oferując skakanki w różnych ciężarach z unikalną konstrukcją clip-on i aplikacją wypełnioną treningami, Crossrope zbudował solidną reputację w świecie fitness. Aby jednak sprawdzić, czy spełnia wymagania 16 886 pięciogwiazdkowych recenzji, postanowiliśmy przetestować pakiet Crossrope Get Fit.

Pobierz Pakiet Fit

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/four20different20jump20ropes20and20two20sets20of20handles.html

248 zł przy Crossrope.com


Specyfikacja Crossrope


 • Zawiera wąskie i mocne uchwyty: trwałe, łatwe do uchwycenia, objęte dożywotnią gwarancją
 • Uchwyty i liny posiadają system szybkiego łączenia klipsów 

 • Lekkie liny: 1/4 LB i 1/2 LB (najlepsze do ćwiczeń cardio i HIIT)

 • Ciężkie Liny: 1 LB i 2 LB (najlepsze do treningu całego ciała)

 • Wszystkie ciężary Lin są dostępne w czterech różnych długościach, aby dopasować się do wzrostu użytkownika: 

  • Mały: wysokość: 4’9″ – 5’4″, długość liny: 8 ‘0″

  • Średni: wysokość: 5’4.5″ – 5’8.5″, Długość liny: 8’6

  • Duży: wysokość: 5’9″ – 6’2″, Długość liny: 9 ‘0″

  • X-Large: wysokość: 6’2.5″ – 6’9″, Długość liny: 9 ‘6″

 • LE Mat jest 54″ x 36 “x 1/4” i waży 6,5 lbs


Przegląd Crossrope


Przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów, CrossRope zaprasza cię do “Znajdź swój zestaw” w swoim quizie, aby określić, która Lina lub zestaw lin jest najlepsza dla Twoich potrzeb i poziomu umiejętności. 

Lekkie liny są optymalne do pracy z wytrzymałością, wytrzymałością i zwinnością, podczas gdy cięższe liny są optymalne do pracy z siłą, mocą i koordynacją. Mając wszystkie cztery oznacza, że masz możliwość rozwiązania wszystkich tych obszarów zainteresowania w jednym treningu.

Po wzięciu udziału w quizie polecił mi zestaw Crossrope Get Fit (który zawiera wszystkie cztery liny). Inne pakiety oszczędnościowe obejmują pakiet Get Lean, który zawiera szczupły uchwyt i dwie lżejsze liny do skakania oraz pakiet Get Strong, który zawiera uchwyt mocy i dwie cięższe liny do skakania.


Podobne: najlepsze Skakanki do ćwiczeń


1. Uchwyty i liny


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20attaching20crossrope20jump20rope20to20crossrope20handles20inside.html

Od razu mi się spodobał system klamek clip-on. Łatwo jest kliknąć uchwyty w linę, a ten system sprawia, że przełączanie między obciążnikami liny jest łatwe. Ta funkcja projektowania dodaje również prostoty do przechowywania, ponieważ zamiast czterech zestawów uchwytów, które tworzą dodatkową masę w torbie gimnastycznej, masz tylko dwa.

Skakanki nie miały żadnych załamań ani splątań, kiedy wyjąłem je z toreb na ramię i nie zginały się ani nie skręcały podczas skoków. Powłoka na linach zwiększa trwałość konstrukcji, dzięki czemu nie ulegają zużyciu, nawet jeśli skaczesz po chodniku lub betonie.

Uchwyty slim jump rope są przeznaczone do użytku z linami 1/4 LB i 1/2 LB, a uchwyty power jump rope są przeznaczone do użytku z linami 1 LB i 2 LB. Najpierw wypróbowałem wąski uchwyt i pokochałem jego rozmiar i uchwyt, który zapewnia. Nie musisz się martwić, że twoje ręce ześlizgną się z uchwytu, a precyzyjne stalowe łożyska oznaczają, że uchwyty pozostają bezpieczne w rękach, gdy lina jest w ruchu.  

Uchwyty power posiadają ten sam uchwyt i łożyska, Co opcja slim, ale widzę, dlaczego są one przeznaczone do cięższych Lin. Nie czułem, że mogę je trzymać tak łatwo, jak smukły styl, ale oferują solidne połączenie z cięższymi linami. 

Uchwyt, który wolisz, prawdopodobnie będzie się różnić w zależności od rozmiaru dłoni i rodzaju uchwytu/uchwytu, który lubisz, ale miłą rzeczą jest to, że mimo, że nie jest to zalecane, nadal możesz używać wąskiego uchwytu z cięższą liną i odwrotnie. Uchwyty można kupić osobno i nie trzeba ich kupować w ramach zestawu.

Slim Jump Rope Handle: 59,95 zł Crossrope.com

Power Jump Rope Handle: 69,95 zł Crossrope.com


2. Opcje Wagi


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/crossrope20jump20ropes20on20green20background20white20grey20green20and20black20jump20ropes.html

W przeciwieństwie do większości skakanek, opcje Crossrope pozwalają na wprowadzenie treningu siłowego do treningu, który zazwyczaj jest ściśle cardio.

Jeśli nie używałeś wcześniej obciążonych Lin, wiedz, że trzeba się przyzwyczaić. Z czasem jednak wejdziesz w rytm. Okazało się, że lina 2 lb była łatwiejsza do manewrowania niż 1 lb. Coś o dodatkowej wadze pozwoliło mi ustalić powolny, ale stały rytm skoków, podczas gdy 1 lb czuł się jak dziwny środek, w którym nie mogłem poruszać się tak szybko, jak z lekkimi linami, ale nie miałem dodatkowej siły 2 lb, aby ustalić pęd.

Prawdopodobnie zrobisz mniej powtórzeń z cięższymi linami i poczujesz to później w mięśniach górnej części ciała, ale uwielbiałem być w stanie dodać element treningu siłowego do mojej rutyny skakanki.  

Korzystanie z lżejszego zestawu (1/4 i 1/2 lb), po cięższych linach pozwala naprawdę podnieść tempo podczas skoków. Czułem się podobny do tego, gdy używasz obciążników kostek lub nadgarstków podczas treningu,a następnie po ich zdjęciu czujesz się jakbyś unosił się. Lżejsze liny są wykonane z myślą o szybkości, dzięki czemu możesz łatwiej osiągnąć swoje cele skoków na minutę.

Podobnie jak w przypadku uchwytów, liny można zakupić pojedynczo poza zestawem. 

Skakanka 1/4 Lb: 19,95 zł Crossrope.com

Skakanka 1/2 Lb: 29,95 zł Crossrope.com

Skakanka 1 Lb: 39,95 zł Crossrope.com

Skakanka 2 Lb: 49,95 zł Crossrope.com


Aplikacja Crossrope


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20holding20phone20with20crossrope20app20open.html

Minusem skakanki jest to, że po pewnym czasie może się nudzić. W przeciwieństwie do biegania lub jazdy na rowerze na zewnątrz, gdzie są przechodząc przez nowe otoczenie, jak poruszać się po skakanka jesteś prawie stacjonarne. A jeśli nie spróbujesz kilku sztuczek, po prostu wskoczysz na miejsce przez 10 do 30 minut. Aplikacja Crossrope stara się to zmienić.

Darmowa wersja aplikacji zawiera 10 najnowszych treningów Crossrope i sześć pełnych wyzwań fitness na skakance. Jeśli chcesz rozszerzyć opcje swojej klasy, możesz zapisać się do członkostwa premium, które zawiera pełną bibliotekę ponad treningów 200 i wyzwań fitness 10. 30-dniowy bezpłatny okres próbny jest dostępny dla członkostwa premium, a następnie wynosi $11.99 / miesiąc lub $79.99 / rok.

Aplikacja ułatwia filtrowanie treningów, dzięki czemu można znaleźć taki, który pasuje do używanej liny, poziomu doświadczenia i czasu, który masz. Wszystkie treningi obejmują skakanki, ale większość zawiera inne ruchy ciała w mieszance, jak również, takie jak przysiady, lonże i mosty. 

Treningi obejmują inne niż podstawowe skoki, takie jak podnośniki i alternatywne skoki stóp, ale można znaleźć opcje, które przyklejają się do podstawowych skoków tylko w filtrze dla początkujących. Niestety, nie możesz wyświetlić samouczków dla innych niż podstawowe skoków bezpośrednio w aplikacji. Po kliknięciu na jeden z nich zostaniesz przekierowany do filmu na YouTube. 

Zobaczysz ruchomą wizualizację każdego kroku wybranego treningu w aplikacji, a otrzymasz sygnały dźwiękowe, gdy nadejdzie czas, aby przejść do następnego kroku. Polecam noszenie słuchawek Bluetooth, ale jeśli nie możesz tego zrobić, Głośnik Bluetooth może być również używany do sygnalizacji.

Wyzwania aplikacji są świetne, jeśli nie szukasz treningów ściśle skokowych i chcesz trzymać się odpowiedzialności i dostać się do codziennej rutyny skakania na linie. 

Możesz także wyświetlić statystyki aktywności w aplikacji. Nie ma inteligentnych funkcji wbudowanych w te liny do skakania, ale oszacowanie jest dokonywane na podstawie ukończonego treningu.


Powiązane: Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu


Crossrope LE Mat


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20and20woman20jumping20rope20on20mats20in20living20room.html

Crossrope LE Mat pozwala zabrać ze sobą rutynę skakanki w pomieszczeniu-jeśli masz miejsce. Zaleca się, aby mieć 10 stóp przestrzeni od przodu do tyłu, 7 stóp z boku na bok i wysokość sufitu, która jest w przybliżeniu równa długości liny. Może być również stosowany na zewnątrz, jeśli chcesz dodatkowego wsparcia dla stawów.

Mata jest wystarczająco duża, aby skakać i można jej używać do ćwiczeń podłogowych. Ma silny zapach gumy, więc prawdopodobnie będziesz chciał zarezerwować go na miejsce w garażu lub domowej siłowni. Wolę skakać na zewnątrz bez maty, ale widzę, jak byłby to mile widziany dodatek do domowej siłowni i świetny do użytku w chłodniejszych miesiącach roku.

Crossrope LE Mat jest sprzedawany oddzielnie od pakietu Get Fit.


Crossrope plusy i minusy


Plusy:

 • Uchwyty mają przyjemny uchwyt, są wygodne do trzymania w rękach i nie ślizgają się nawet jeśli się pocisz

 • Uchwyt clip-on system pozwala łatwo przełączać się między ciężarami i można przekręcić uchwyt bez skręcania liny

 • Różne opcje długości liny dostosowane do różnych wysokości

 • Różne ciężary dostosowane do celów treningowych

 • Liny nie zwijają się ani nie splątują

 • Liczne treningi w aplikacji Crossrope

 • Aplikacja jest łatwa w nawigacji

Wady:

 • Liny i zestawy uchwytów są drogie

 • Cięższe liny są nieporęczne do przenośnych treningów

 • Mata ma silny zapach gumy 

 • Długość liny nie może być regulowana, więc ograniczona do użytkowników o tej samej wysokości

 • Sama Lina nie śledzi liczby skoków ani tempa


Werdykt: świetne Skakanki, kompletny zestaw jest najlepszy dla entuzjastów


Ogólnie rzecz biorąc, miałem duże doświadczenie w korzystaniu z lin do skakania Crossrope. Uwielbiam to, że różne ciężary liny pozwalają na trening siłowy i cardio w treningu skakanki. Uchwyty mają ładny uchwyt, liny poruszają się łatwo, podczas gdy uchwyty pozostają solidne w rękach, a liny nie plączą się w magazynie lub podczas ich używania.

Podczas gdy taniej jest kupić pakiet Get Fit niż kupić wszystkie cztery liny i dwa zestawy uchwytów osobno, zestaw jest drogi i nie sądzę, aby większość ludzi skorzystała ze wszystkich czterech Lin, chyba że są zapalonymi entuzjastami skakanek. Myślę, że zakup jednej lżejszej opcji liny i jednej cięższej opcji i używanie jednego zestawu uchwytów dla obu to wszystko, czego większość ludzi potrzebuje, aby pokryć swoje podstawy.

Aplikacja zawiera szeroki wachlarz opcji treningu i in-the-ear wskazówki upewnić się, że nie zbłądzić z rutyny, jak można gdybyś tylko czytając go z ekranu. Nie jest to opłacalne dla kogoś, kto głównie trzyma się podstawowych skoków, ale jeśli skakać liny na reg pomoże zachować rzeczy ciekawe. 


Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Działania Spalające Kalorie
 • Najlepsze ćwiczenia Cardio dla mężczyzn
 • AskMen Wybiera: Tangram Smart Jump Rope Pure

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Dwuletnia Transformacja Ciała

Dwuletnia Transformacja Ciała Jak Trzy Małe Słowa Zamieniły Się W Kompletną Metamorfozę Ciała Redakcja AskMen 14 września 2017…