Najlepsze napoje i proszki elektrolitowe

Płyn IV w proszku, tabletki Nuun, pakiet nawilżający na żółtym tle

Najlepsze napoje i proszki elektrolitowe

10 mieszanek napojów elektrolitowych, które zapewnią ci nawodnienie i zdrowie

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Ludzie piją napoje energetyczne, aby rozpalić poranki, pomóc im przejść brutalny trening, a także odzyskać i uzupełnić elektrolity po poceniu się lub imprezowaniu przez całą noc.

Ale problem jest taki, że większość napojów sportowych, po które sięgamy jako pierwsi, jest wypełniona cukrem i sztucznymi składnikami. Możesz uzyskać szybki przypływ energii, ale wkrótce poczujesz krach. Nie tylko to, ale podczas gdy robisz wszystko, co w twojej mocy, aby nawodnić, możesz również pakować tonę niechcianych kalorii z cukrów prostych.

Tego chcemy uniknąć.

Jeśli szukasz uzupełnienia elektrolitów w ciągu dnia, suplement w postaci mocy lub napoju-bez dodatku cukru – może być lepszym rozwiązaniem dla utrzymania prawidłowego poziomu

Podobne: najlepsze suplementy przedtreningowe


Korzyści z elektrolitów


Elektrolity regulują funkcje mięśni i nerwów oraz nawodnienie organizmu i ciśnienie krwi. Pomagają również w odbudowie uszkodzonej tkanki. Podczas ćwiczeń pocisz się i naturalnie tracisz dużo wody i soli przez pory. W tych solach znajdziesz ważne elektrolity, takie jak potas, sód, wapń, magnez i fosforan. 

Wszystkie te elektrolity przenoszą ładunek elektryczny, który działa stymulująco na mięśnie i nerwy. Ale kiedy mamy mało elektrolitów, to wtedy możemy uzyskać wszelkiego rodzaju irytujące skutki uboczne, takie jak skurcze mięśni, odwodnienie, bóle głowy i nierównowaga płynów. 

Picie wody podczas intensywnych ćwiczeń pomoże w utracie płynów, ale nie da ci krytycznych elektrolitów – więc możesz nadal cierpieć na negatywne skutki, jeśli ciężko ćwiczysz przez długi czas. Ale pijąc coś, co uzupełnia elektrolity, zauważysz pełne korzyści, takie jak:

 • Lepsze Nawilżenie
 • Utrzymanie poziomu PH
 • Poprawa energii i skupienia
 • Bardziej Efektywnie Regulowana Temperatura Ciała
 • Zwalcza Skurcze
 • Zwiększona Wytrzymałość

Przenośny Proszek

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dripdrop20ors20electrolyte20powder.html

Ilość porcji: 16

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dripdrop20ors20electrolyte20powder.html

Jesteśmy wielkimi fanami tej odmiany proszków elektrolitowych od DripDrop. Dostajesz smaki jagodowe, cytrynowe i arbuzowe w 16 8-uncyjnych opakowaniach do serwowania, dzięki czemu możesz włożyć jeden do plecaka lub torby gimnastycznej i wymieszać go w podróży. Smakują świetnie i oferują 70mg witaminy C na szczycie zwykłego magnezu, cynku i potasu. Nie są bezcukrowe, ale z zaledwie 7 gramami i tylko 35 kaloriami na patyk, nie będziesz się zbytnio pocić swoimi makrami.

Obiecująca Recenzja: “Zacząłem używać tego produktu, ponieważ po treningu otrzymywałem straszne skurcze mięśni. Dodaję to do wody zaraz po treningu i nie miałem ani jednego skurczu! Smak jest świetny i łatwo jest schować go do torby na siłownię lub jeśli podróżujesz. To rozwiązało problem, z którym nauczyłem się żyć i jestem bardzo wdzięczny!!”- R. Shaw

13,98 zł Amazon.com

Smaczne Smaki

Cure Hydration Mix Organiczny Proszek Elektrolitowy

Ilość porcji: 14

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cure20hydration20mix20organic20electrolyte20powder20ginger20and20turmeric20flavor.html

Dzięki smakom, w tym jagodowemu granatowi, arbuzowi i kurkumie imbirowej, Cure Hydration sprawia, że nawilżanie i uzupełnianie elektrolitów jest niezwykle smacznym doświadczeniem.  Bezglutenowe, wegańskie, bez GMO i wykonane z organicznej wody kokosowej i czystej soli himalajskiej – bez dodatku cukru-możesz czuć się dobrze, wlewając jeden z tych proszków do butelki na wodę każdego dnia. 

Obiecująca recenzja“Kuracja jest pyszna i nawilżająca!! To świetny sposób na nawodnienie po długim treningu, męczącym dniu w pracy lub po nocy. Imbirowy smak kurkumy jest również pyszny… Tony smaku, nie będąc zbyt słodki jak wszystkie inne napoje sportowe tam. Gorąco polecam Cure!”- Justin

19,99 zł Amazon.com

Zastrzyk Energii

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zipfizz20electrolyte20healthy20energy20drink20mix.html

Ilość porcji: 30

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/zipfizz20electrolyte20healthy20energy20drink20mix.html

Zipfizz jest najlepszym wyborem dla elektrolitowych napojów energetycznych nie tylko dlatego, że ma wiele doskonałych opinii klientów, ale dlatego, że jest całkowicie naturalny i zawiera zero cukrów lub sztucznych substancji słodzących. Jest łatwy w użyciu i zawiera wiele korzystnych witamin, minerałów i wzmacniaczy energii, aby pomóc uzupełnić to, co tracisz po ciężkim treningu, grze lub cokolwiek powoduje pot – nie będziemy oceniać. Ten zestaw zawiera trzy różne smaki proszku – winogronowy, poncz owocowy i napój pomarańczowy – które wrzucasz do butelki z wodą, wstrząsasz i rozkoszujesz się.

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam to. Zaczął chodzić 3-5 mil dziennie. Piję to około 30 minut wcześniej i stwierdzam, że idę dalej i mam więcej energii. od czasu diety i chodzenia straciłem 40 kg i przypisuję część tego energii, którą zyskuję podczas korzystania z tego produktu. Żadnych wypadków jak Redbull czy 5-godzinne napoje energetyczne. Wydaje się, że jest to lepsze dla ciebie niż inne napoje energetyczne. Inne recenzje mówią, że nie lubią smaku, nie zgadzam się. Włożyłem butelkę wody do zamrażarki na 20-30 minut, tak aby woda zaczęła zamarzać. Pomarańcza smakuje jak lody. Im zimniej, tym lepiej.”- Łoś

27,98 zł Amazon.com

Łatwy w podróży

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nuun20hydration20tablets.html

Ilość porcji: 40

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nuun20hydration20tablets.html

Bezglutenowe, przyjazne dla wegan i przyjazne dla Keto, tabletki nawilżające Nuun są niezwykle łatwe do podjęcia w podróży, a jedna tabletka jest wystarczająco dobra na napój 16-uncyjny. To opakowanie zawiera cztery tubki-smaki obejmują owoce cytrusowe, cytrynowo-limonkowe, pomarańczowe i tri-berry – każdy zawiera 10 tabletek. Tabletki bez GMO zawierają niezbędne uzupełnienie sodu, potasu, magnezu i wapnia w trakcie lub po treningu i nie zawierają sztucznych substancji słodzących.

Obiecująca recenzja: “Był zaskoczony, jak skuteczne były! Dużo uprawiam sport i dużo ćwiczę na siłowni. Wiem, jak to jest być odwodnionym i jak długo trwa regeneracja. Te tabletki-rozpuszczone w butelce z wodą-trzymały mnie w Peek wydajności podczas treningów. Dostarczają zgodnie z obietnicą. Spróbuj. To powiedziawszy, trudno mi odróżnić jeden smak od drugiego. Po rozpuszczeniu w wodzie do picia smakują dość podobnie. Dla mnie to żaden problem. Tak tylko mówię.”- Adjo

24,82 zł Amazon.com

Opcja Bez Smaku

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/buoy20all-natural20electrolytes.html

Ilość porcji: 40

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/buoy20all-natural20electrolytes.html

W oparciu o formułę Światowej Organizacji Zdrowia dla doustnych soli nawadniających (ORS), ten łatwy do wyciśnięcia suplement elektrolitu jest wolny od cukru, kofeiny, kalorii i sztucznych składników. Zaletą tego suplementu jest to, że pozostawia prawie żaden smak, dzięki czemu można łatwo wycisnąć trochę do wody, kawy lub soku bez dużego wpływu na smak napoju. Masz wycisnąć przez pół sekundy (lub równowartość 1/3 łyżeczki) na napój.

Obiecująca recenzja: “Podczas bezpłatnej konsultacji żywieniowej na kampusie dowiedziałem się, że 3/4 ludzi w Ameryce jest odwodnionych. Panel dietetyka obalił mit, że potrzebujesz 8 szklanek wody dziennie. Ludzie spalają elektrolity i kalorie, robiąc wszystko, a nawodnienie można uzyskać tylko wtedy, gdy masz odpowiednią równowagę płynów i elektrolitów w organizmie. Zalecają codzienne dodawanie do napojów koncentratów elektrolitowych lub innych koncentratów elektrolitowych. Używam go od około tygodnia i chociaż nie mogę jeszcze powiedzieć zbyt dużej różnicy, czuję się bardziej pobudzony i skoncentrowany przez cały dzień. Część z tego może być dlatego, że piję więcej wody, ale myślę, że Boja zdecydowanie pomaga!”- Kyle Frank

12,99 zł Amazon.com 

Zero Kalorii

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ultima20replenisher20electrolyte20drink.html

Ilość porcji: 90

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ultima20replenisher20electrolyte20drink.html

Bez dodatku cukrów, bez kalorii i bez sztucznych składników, trudno pomylić się z Ultima Replenisher. Chociaż ta mieszanka czystego napoju zawiera nie. kofeina, nadal zwiększa poziom energii organizmu naturalnie poprzez uzupełnienie i zastąpienie wszystkiego, co straciłeś podczas intensywnej sesji ćwiczeń. Jeśli zmagasz się z bólem głowy lub skurczami z podróży lub szalonej nocy imprezowania, może to również pomóc w tych. Wystarczy jedna porcja, a poczujesz zasadniczą różnicę w krótkim czasie. Ten pakiet zawiera pięć różnych smaków: maliny, lemoniady, winogron, pomarańczy i granatu wiśniowego.

Obiecująca recenzja: “To smakuje świetnie!! Smak malinowy zmieszany z cytrynowym smakiem również smakuje świetnie!
Jestem na diecie ketonowej i oczywiście musisz się nawodnić i używać elektrolitów. Wiem, że nie piłem elektrolitów, kiedy zaczynam mieć skurcze nóg w nocy. Piję następnego dnia, a skurcze zniknęły następnej nocy. Polecam to każdemu, kto szuka suplementu nawilżającego. Jedynym minusem jest to, że nie rozpuszcza się w wodzie od razu. Pozostaje w małych grudkach, ale pozwól mu usiąść na kilka minut i sam się rozpuszcza.”- Javier

41,99 zł Amazon.com

Energia Naturalna

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hi-lyte20electrolyte20concentrate.html

Ilość porcji: 48

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hi-lyte20electrolyte20concentrate.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hi-lyte20electrolyte20concentrate.html to nie jest typowy napój energetyczny – ten przyjazny dla Keto koncentrat daje naturalną energię poprzez zastąpienie bardzo potrzebnych witamin i minerałów. Pomaga również w regeneracji mięśni i wytrzymałości poprzez tankowanie ciała z niezbędnych składników odżywczych i utrzymanie go dobrze nawilżone. Całkowicie naturalna i całkowicie czysta, ta łatwa w użyciu butelka z płynem zapewnia 48 porcji. Wszystko, co musisz zrobić, to upuścić ½ łyżeczki do wody lub ulubionego napoju (Hi-Lyte zaleca dodanie soku z cytryny lub limonki i odrobiny stewii, aby stworzyć recepturę napoju detox).

Obiecująca recenzja“To jest świetne. Zastępuje dla mnie Gatorade. wystarczy łyżeczka do 32 uncji i bum masz wielkość. To naprawdę nie ma smaku. Dobrze się wchłania z każdym rodzajem płynnej wody lub soku. Trwa to bardzo szybko, może 5 sekund, a potem czujesz różnicę. Nie ma już potrzeby kupowania wody elektrolitowej lub SmartWater po prostu włóż to do zwykłej wody z kranu i masz wszystko, czego potrzebujesz. Gorąco polecam to wszystkim moim znajomym i wszystkim, którzy słuchają lub czytają. Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto stosuje dietę ketonową. Pomoże to niemal natychmiast przezwyciężyć grypę keto. Będę dalej kupować więcej tego produktu później.”- Brandon Lane

19,95 zł Amazon.com

Wygodny Format Rozpylania

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/enduropacks20all-natural20liquid20electrolytes.html

Ilość porcji: 30

 https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/enduropacks20all-natural20liquid20electrolytes.html

Dodaj płynne elektrolity do dowolnego napoju za pomocą kilku pomp. Ok, 10 pompek. Ale to wciąż nie może być wygodniejsze niż to. Kluczem w EduroPacks jest jednak to, że rozpylanie elektrolitów nie dodaje cukru, substancji słodzących ani nadmiaru kalorii (dokładnie zero kalorii) do napoju. Ten całkowicie naturalny płyn zawiera 13 naturalnie występujących minerałów (oprócz sodu), które pomagają nawodnić organizm i uzyskać przepływ krwi, aby złagodzić skurcze, bóle głowy i zawroty głowy spowodowane odwodnieniem.  

Obiecująca recenzja: “Jestem zapalonym rowerzystą długodystansowym i szczególnie lubię ten produkt. Próbowałem wielu produktów na przestrzeni lat i jest to w rzeczywistości mój wszechczasów ulubiony poziom nawodnienia elektrolitów podczas jazdy. Smak jest lekki, łatwo działa na układ trawienny i wydaje się być skuteczny w utrzymywaniu mojego poziomu elektrolitów przed wyczerpaniem podczas długich przejażdżek (tyle, ile można powiedzieć po prostu przez uczucie…lepiej radzić sobie z nawodnieniem, bez skurczów, bez bólów głowy). Podoba mi się.”
– CL

15,99 zł Amazon.com

Intensywne Nawilżenie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/liquid20i.20hydration20multiplier20electrolyte20powder

Ilość porcji: 16

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/liquid20i.20hydration20multiplier20electrolyte20powder

Dzięki technologii transportu komórkowego (CTT) jeden pakiet tego suplementu elektrolitowego dostarcza organizmowi takie samo nawodnienie, jak dwie do trzech butelek wody. Zawiera 11 niezbędnych minerałów i witamin – w tym dzienne zapotrzebowanie na witaminy B3, B5, B6 i B12, więcej witaminy C niż pomarańcza i więcej potasu niż banan – i zawiera trzy razy więcej elektrolitów niż przeciętny napój sportowy. To opakowanie ma smak cytrynowo-limonkowy, który cieszył wielu recenzentów.

Obiecująca recenzja“Uwielbiam to!!! Na Florydzie, gdzie słońce może zabrać wilgoć z Ciebie między upałem a wilgocią, możesz mieć tendencję do odwodnienia się, bez względu na to, ile wody pijesz. Włożyłem jedną z tych paczek do mojej dużej butelki z wodą i wypiłem. Zaczynam czuć się lepiej zaraz po wypiciu jednego. Nie robię więcej niż jeden dziennie, chyba że pracuję bardzo ciężko na zewnątrz w letnim upale. Przypomina mi cytrynowo-limonkowe napoje sportowe bez tego okropnego, słodkiego posmaku.”- N. Abdallah

23,98 zł Amazon.com

Przyjazny Dla Budżetu

Kluczowe Składniki Odżywcze Proszek Elektrolitowy

Ilość porcji: 90

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/key20nutrients20electrolyte20powder.html

Ten suplement jest nie tylko łatwy w portfelu w porównaniu z konkurentami, ale jest idealny dla osób stosujących dietę ketonową. Zawiera sześć elektrolitów-Ca, Mg, P, K, na i Ci – a także 12 niezbędnych witamin i minerałów. Całkowicie czysty i wolny od kofeiny, najlepiej po zmieszaniu z wodą lub sokiem i ma smak podobny do lemoniady.

Obiecująca recenzja: “Stosuję dietę ketogeniczną i elektrolity są niezwykle ważne. To jest szybki, wygodny sposób, aby uzyskać moje elektrolity i smakuje legit jak świeża lemoniada!! Zacząłem pić to rano, na zajęciach, na siłowni, praktycznie zawsze. Podoba mi się.”- Beck

29,94 zł Amazon.com


Powiązane: Pokonaj odwodnienie na dobre dzięki tym wskazówkom ekspertów


Czego unikać przy zakupie napojów i proszków elektrolitowych


Jak wspomniano powyżej, napoje elektrolitowe często zawierają niepotrzebne i niezdrowe składniki, co jest jednym z powodów, dla których wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia zaleca po prostu trzymać się wody. (Oczywiście woda jest o wiele lepsza niż naładowana kofeiną, woda z cukrem.) W tym miejscu większość ludzi patrzy na butelkę Gatorade i pyta: “czy popełniam błąd?”

To nie znaczy, że Gatorade jest złe dla ciebie. Ale rzeczą, której należy uważać, jeśli chodzi o napoje sportowe, takie jak Gatorade i Powerade, jest ilość cukru, którą twoje ciało przyjmuje. Oba zawierają 21 gramów cukru na 12 uncji płynu. To 56 gramów cukru na butelkę (32 fl oz). To może nie mieć złego wpływu na osobę, która regularnie ćwiczy, ale może to być zbyt dużo cukru dla kogoś, kto puka Gatorade podczas oglądania meczu koszykówki zamiast grać w jednym. Jak wiemy, nadmierne spożycie cukru może prowadzić do przyrostu masy ciała, wysokiego ciśnienia krwi i wysokiego poziomu cukru we krwi. 

Woda kokosowa jest kolejnym najlepszym graczem w grze elektrolitów. Podczas gdy ten napój służy jako doskonałe źródło naturalnych elektrolitów i zawiera tonę potasu, wiele ofert wody kokosowej dostępnych na rynku może być również bogatych w cukier (jest to naturalny cukier, ale mimo to zbyt wiele nie jest idealne) i kalorii. Ten napój jest również najlepiej zarezerwowany dla tych, którzy są zaangażowani w aktywność fizyczną lub potrzebują uzupełnienia elektrolitów, a nie do picia podczas oglądania telewizji,  

Jeśli szukasz ostatecznego gaszącego pragnienie, oto, czego powinieneś unikać:

 • Sztuczne substancje słodzące: Słodziki, takie jak sukraloza (Splenda) i aspartam są używane przez wiele napojów, aby wyciąć kalorie przy zachowaniu przyzwoitego smaku. Niestety mogą powodować negatywne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, nudności, a nawet zgaga. Co gorsza, badania sugerują, że sukraloza może zaburzyć równowagę bakterii jelitowych, które mogą tworzyć problemy trawienne, obniżony układ odpornościowy i więcej. 
 • Niepotrzebne składniki: Jeśli zeskanujesz składniki i zobaczysz lista pralni z rzeczy, które brzmi jak eksperyment naukowy, to nie jest wielki znak-zwłaszcza, że istnieje wiele produktów do wyboru.
 • Złe recenzje: Jak zawsze, odrabiaj lekcje. Zazwyczaj dobrym pomysłem jest zbadanie produktu, jeśli nie masz pewności

Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze Witaminy Wzmacniające Odporność
 • Jak wzmocnić układ odpornościowy
 • Opanuj Do & Dont ‘ s kaca

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Pięciobój Kettlebell Circuit

Pięciobój Kettlebell Circuit Zatłoczona Siłownia? Zmiażdż Ten Pięciokrotny Obwód Całego Ciała Christopher Hunt 22 listopada 2017 Podziel się…