Najlepsze Gry Wideo Fitness

Mężczyzna ćwiczy w goglach VR Na Zewnątrz

Najlepsze Gry Wideo Fitness

Gry i spalanie kalorii, czego chcieć więcej?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Obrazy gier z witryn sprzedawców.


Od dawna uważane za niszowe hobby świrów i maniaków mieszkających w piwnicy, gry wideo są teraz główną siłą, z którą należy się liczyć. Interaktywne medium rozrywkowe regularnie przynosi więcej pieniędzy niż przemysł filmowy i muzyczny razem wzięty-a z dnia na dzień jest coraz większy. 

Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

Podczas gdy ogromna popularność gier jest w tym momencie starą wiadomością, zdolność do spalania kalorii za pomocą kontrolera jest wciąż stosunkowo nowym zjawiskiem. Pobłażanie w swoich ulubionych grach jest ogólnie uważane za siedzący tryb życia, cieszył się na kanapie, prawdopodobnie podczas spożywania torby wysokokalorycznych przekąsek. 

Ale w ostatnich latach nie brakowało dowodów na to, że granie w gry może znacznie poprawić twoje zdrowie fizyczne. W rzeczywistości niektóre badania sugerują, że przełamanie potu pod zestawem słuchawkowym wirtualnej rzeczywistości może przynieść lepsze wyniki niż bardziej tradycyjne treningi. Zwróć uwagę na fakt, że obecnie bezpieczniej jest ćwiczyć w domu niż w zatłoczonej siłowni, a połączenie czasu gry z sesją treningową staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.  

Niezależnie od tego, czy szukasz nowych sposobów, aby stać się bardziej świadomym zdrowia, czy twoja regularna rutyna została dotknięta przez pandemię, ćwiczenia podczas grania mogą nie tylko zaoferować rozwiązanie, ale także sprawić, że trwale wyrzucisz bardziej tradycyjne treningi na bruk. 

Na początek przedstawiamy osiem gier wideo, które zapewniają dobrą zabawę i pompują adrenalinę w równym stopniu. 

Beat Saber

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/beat20saber20vr20game20visual.html

Jeśli chodzi o niedrogie, dostępne platformy wirtualnej rzeczywistości, które zapewniają niesamowicie wciągające wrażenia zaraz po wyjęciu z pudełka, nie możesz pokonać Oculus Quest 2. Połącz Bezprzewodowy System VR Facebooka z Beat Saber – nieskończenie wciągająca, oparta na rytmie gra, w której gracze przecinają szybko Zbliżające się bloki pałkami przypominającymi miecze świetlne – a Ty masz trening całego ciała, który jest o wiele przyjemniejszy niż dzień nóg. Ten jest tak zabawny, w rzeczywistości będziesz regularnie zaskoczony, ile czasu minęło, gdy w końcu będziesz gotowy do powrotu do prawdziwego świata. 

Obiecująca recenzja: “Grałem w sumie 41 godzin na tej grze i dostałem ją 2-3 miesiące temu. To jest tak wciągająca, gdy masz do pracy trochę i lepiej w czymś. Polecam tę grę bardziej niż można sobie wyobrazić. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych gier VR. 10 gwiazdek na 5.”- Mrzapp

29,99 zł Oculus.com

Synth Riders

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/synth20riders20vr20game20visual.html

Beat Saber“s stać się plakat dziecko dla VR-napędzane aktywności fizycznej, ale wiele innych gier zostały zapożyczone z – i zbudowany na-jego sprawdzonej formuły, aby dostarczyć doświadczeń, które organicznie łączą zabawy i fitness. Synth Riders, kolejny wpis oparty na rytmie, który z łatwością zobaczy, jak się pocisz, idealnie pasuje do tego rachunku. Jego freestyle dance focus pozwala Ci wykrawać notatki, omijać przeszkody i surfować po torach przez przesiąknięte neonami otoczenie, a monitor fitness odlicza spalone kalorie. 

Obiecująca recenzja: “Jeźdźcy syntezatorów mogą również zdziałać cuda dla Twojego zdrowia i wytrzymałości. Może to być naprawdę wyczerpujące, szczególnie w trybie siłowym, a ja kiedyś uprawiałem Boks.”- atomU235

24,99 zł Oculus.com

Bicz Pistoletowy 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pistol20whipc382c2a0game20visual.html

Biblioteka questa jest pełna wpisów muzycznych i rytmicznych zachęcających do spalania tłuszczu podczas potrząsania łup, ale zawiera również bardziej tradycyjne wrażenia z gry, które oferują zaskakująco intensywne treningi. Jak sama nazwa wskazuje, Pistol Whip to bardziej skoncentrowane na akcji wejście, które pozwala skupić się na swoim wnętrzu John Wick ‘ a poprzez opróżnianie magazynków i unikanie ostrzału wroga. Nadal napędza cię pompującą ścieżką dźwiękową, ale jego rozgrywka – która naprawdę przynosi oparzenie na wyższych ustawieniach – dzieli Więcej z filmem Tarantino niż wideo Taylor Swift. 

Obiecująca recenzja: “Z tyłu na przysiady lub lonże? Szach! Chcesz poczuć się jak John Wick? Szach! Chcesz przeżyć na nowo walkę z bronią w Matriksie? Szach! Chcesz to wszystko w jednym wielkim opakowaniu, który sprawia, że twoje serce szybko pompuje? Więc Kup tę grę.”- Klient Steam sYd6_7

16,24 zł Playstation.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ring20fit20adventure.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ring20fit20adventure.html

Nie musisz zanurzać się w świecie wirtualnej rzeczywistości, aby zmienić swoje hobby w zdrowy nawyk. Jednym z naszych ulubionych wpisów dotyczących kalorii jest https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ring20fit20adventure.html. w zestawie z obwodowym obwodem do ćwiczeń i paskiem na nogi, ten ekskluzywny Przełącznik Nintendo zamienia typowe działania fantasy-przygodowe-odkrywanie, bieganie, skakanie, poszukiwanie skarbów, walka ze złymi facetami – w zabawę, ćwiczenia fizyczne. Jeśli chcesz naprawdę przełamać pot podczas zabijania Smoka, ta przygoda jest warta zmierzenia.

Obiecująca recenzja: “Ta gra ma mnie ćwiczyć cztery dni z rzędu (gra wydana cztery dni temu). Nie mogę się doczekać piątego dnia. Wliczając dni, w których pracuję. Zazwyczaj nie ćwiczę tak dużo ” – Andy R.

Od 64,29 zł Amazon.com

Ninja Legends

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ninja20legends20vr20game20visual.html

Jeśli wolisz wymachiwać ostrzami niż wyładowywać kule, Ninja Legends zapewnia doskonałą okazję, aby dostać się za Długość ostrej stali. Jak Bicz Pistoletowy, ta akcja napędzany romp jest rozliczane jako bardziej gry niż tytuł ćwiczeń. Ale podobnie jak stylowa strzelanka, jej podstawowa rozgrywka – która polega przede wszystkim na rzeźbieniu wrogów i unikaniu ich ataków – oferuje zaskakująco obciążający trening. Różne typy wrogów i broni,a także różne ustawienia trudności, również zapewniają, że rzadko zwalniasz. 

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam oldschoolowy klimat tej gry i podczas gdy rozgrywka staje się trochę powtarzalna, Broń/promocje dodają dodatkowej zabawy. Gra ładuje się bardzo szybko, co jest świetne, aby przejść do gry, gdy masz kilka minut za darmo. Totalna zabawa!”- Sumiguchi

18,99 zł Oculus.com


Temat: najlepsze gry Oculus Quest


Creed: Rise to Glory

Creed: Rise to Glory VR game visual

Gry bokserskie są wyborem dla fanów wirtualnej rzeczywistości, którzy chcą przekształcić swoje hobby w rutynową rutynę treningu. Knockout League oraz Dreszcz walki są jednymi z najlepszych wpisów, aby umieścić cię w wirtualnym pierścieniu. Creed: Rise to Glory jest jednak naszym ulubionym, ponieważ łączy ten sam rodzaj kapiącej pot aktywności fizycznej z zabawną ścieżką fabularną opartą na zrestartowanej serii filmowej. Wszystko to, a to pozwala sparować z wirtualnym Stallone. 

Obiecująca recenzja: “Po rozegraniu Creed Rise to Glory, Mogę powiedzieć, że jest to must-have W VR. Jeśli lubisz walki lub dobry trening, śmiało i kupić tę grę. Świetna mechanika walki, satysfakcjonujące nokauty i stanowi wyzwanie dla wszystkich graczy VR. Walka phantom w tej grze jest czysta, gdy dodge i splot można biegać w kierunku przeciwnika z szybkich uderzeń nokautując je. To MUST HAVE!”- Sanshewise

28,99 zł Oculus.com

FitXR

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitxr20vr20game20visual.html

Mówiąc o skakaniu i tkaniu w wirtualnym świecie, FitXR rozpoczął życie jako BoxVR, ale ostatnio zmienił nazwę, aby jeszcze bardziej skupić się na aktywności fizycznej. Podczas gdy oryginał już widział, jak u stóp graczy formują się kałuże potu, aktualizacja podkręca intensywność kilku wycięć z bardziej zróżnicowaną zawartością. Pełen adrenalinowych układów tanecznych, profesjonalnych zajęć fitness i mnóstwa okazji do wykonania zabójczych podbródków, FitXR to fantastyczny wybór dla tych, którzy zanurzają się w VR, aby uzyskać szczupłą i stonowaną sylwetkę. 

Obiecująca recenzja: “Kocham tę aplikację … Ta aplikacja jest zróżnicowana i nadal dostać, że boks w bez cięcia moje kostki. Moją jedyną prośbą jest lepsza muzyka dla nas, którzy lubią twardsze gatunki. Kiedy mówisz rock, Mój umysł nie idzie do klasyki. Jest może jeden intensywny trening w dodatku, około 10 minut, z przyzwoitą muzyką. Niektórzy z nas naprawdę lubią te piosenki. W przeciwnym razie, to najlepsze $30, jakie kiedykolwiek wydałem ?.”- Emikyaus

29,99 zł Oculus.com

Supernatural

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/supernatural20vr20game20visual.html

Jeśli twoje poświęcenie dla uzyskania fits i zdrowe jest więcej niż pół serca rozdzielczość, może chcesz iść na całość z Supernatural. Ta subskrypcyjna pozycja fitness jest najbliższa w VR usłudze przypominającej peleton i oferuje codzienne treningi (zarchiwizowane w ogromnej, rosnącej bibliotece) profesjonalnych trenerów oraz bogatą w funkcje aplikację towarzyszącą. Członkostwo kosztuje około $15 / miesiąc, ale istnieje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dostępny dla tych, którzy chcą wziąć go na przejażdżkę. 

Obiecująca recenzja: “Używam Supernatural od października 2020 roku i stało się to moim ulubionym miejscem na codzienne treningi. Od razu byłem pod wrażeniem i nadal jestem miesiąc później. Warte każdego grosza z abonamentu.”- WhosYourBuddah 

Ceny różnią się w Oculus.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze treningi na Amazon Prime
  • Najlepsi Youtuberzy do naśladowania dla inspiracji treningowych
  • Najlepsze Aplikacje Bokserskie

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts