Błędy W Treningu Kettlebell

Błędy W Treningu Kettlebell

Nie trać cennego czasu na trening, popełniając te błędy Kettlebell

Jeśli używasz kettlebells we właściwy sposób, masz wszystkie korzyści dla całego ciała – ścięgna, rdzeń, ramiona, ramiona. Poprawia twoje cardio. Możesz dodać mnóstwo różnorodności dzięki kettlebells, przechodząc od rosyjskich (na poziomie oczu) lub amerykańskich (napowietrznych) huśtawek do Kettlebell czyści i porywa. Kettlebells zapewniają doskonały trening w domu lub w parku, a dzięki nieodłącznej intensywności, jaką dodaje kettlebells do treningu, będziesz mógł wykonać więcej pracy w krótszym czasie. Tak Kettlebell, a zwłaszcza Kettlebell huśtawki są Total-Body fitness royalty.

Ale jeśli robisz to źle, to będzie bolało. Jeśli jesteś bardzo napięty, twoje quady się palą lub chcesz upuścić dzwonek Po pięciu zamachach, coś schrzaniłeś.

Related: Kettlebell Moves For Six Pack Abs

Nie mów, że nienawidzisz huśtawek kettlebell. “Ach Stary, oni naprawdę namieszali mi w plecach.”

Nie brachu, mieszasz sobie w plecy. Naprawmy to.

Błąd # 1: kucasz

Jeśli kucasz za każdym razem, gdy kettlebell jest między nogami, zawiedziesz.  Tak, huśtawki kettlebell działają na nogi,ale nie są materiałem na nogi. Jeśli chcesz przykucnąć, przytul dzwonek i zrób przysiady. W przeciwnym razie powinieneś przechylać się na biodrach, wystawiając Tyłek lekko Na zewnątrz, utrzymując Kettlebell mocno do ciała. Następnie strzelać biodra do przodu i ścisnąć tyłek mocno do jazdy Dzwon w górę. Próbujesz nabrać rozpędu za pomocą huśtawki. Jeśli kucasz, zabijasz ten pęd za każdym razem. Pracuj mądrzej.

Błąd # 2 :nie używasz bioder

Tak samo ważne jak to jest, aby zacząć od wystawiania tyłka i zawisania na biodrach, tak samo ważne jest, aby używać bioder do tworzenia mocy. Jeśli jesteś w połowie dupkiem, to robisz całą robotę swoimi ramionami. Zły pomysł.

Powinieneś wydymać ten dzwonek. Jeśli okażesz mu trochę miłości, to pokaże Ci trochę z powrotem. Ale pamiętaj, że prowadzisz kettlebell w górę, a nie na zewnątrz. Jeśli popchniesz biodra zbyt daleko do przodu, stworzysz łuk w plecach, a to nie jest dobre dla nikogo.

Błąd # 3: Zaokrąglasz Plecy

Jeśli powrót cię zabija, na pewno robisz to źle.  Jeśli wyginasz plecy za każdym razem, gdy dzwonek się podniesie, będziesz szedł jak w domu opieki. Będziesz musiał trzymać swój rdzeń mocno przez cały każdy huśtawka kettlebell. Nie podążaj za dzwonkiem oczami. Jeśli to pójdzie w górę i twoja głowa pójdzie w górę, twoje plecy na pewno się wygięją, a my nie weźmiemy winy za to. Wybierz miejsce na ścianie przed tobą i wpatruj się w nie podczas każdego powtórzenia. to utrzyma twoją głowę stabilną, a klatkę piersiową w górę z każdym powtórzeniem.

Kiedy kettlebell idzie w górę, spróbuj pociągnąć żebra w dół i ścisnąć brzuch mocno, jakbyś przygotowywał się do uderzenia. Kiedy robisz to dobrze, huśtawki kettlebell pomogą wzmocnić dolną część pleców, szczególnie dla osób z problemami pleców, które chcą uniknąć ćwiczeń, takich jak dobre poranki i ciężkie deadlifty.

Błąd # 4: rzucają Cię

Jeśli kettlebell Cię rzuca, jest za ciężki. Nie bądź bohaterem. Podnieś lżejszy dzwonek. Nie teraz ten straszny z twarzą szkieletu. Podnieś dzwonek, z którym możesz sobie poradzić, dopóki nie złożysz formularza. Jeśli ty i kettlebell tańczycie jakieś wyszukane Tango, zawiedziecie. Chcesz, żeby twoje obcasy były przybite do ziemi. Będziesz musiał zaangażować swoje łaty – czyli wycisnąć mięśnie pleców — aby upewnić się, że kettlebell nie pociągnie cię w dół. Twoje huśtawki kettlebell nie powinny sprawiać wrażenia, jakbyś jechał rollercoasterem.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Odkryj Varibike

Odkryj Varibike Varibike Jest Tutaj, Aby Przenieść Twój Reżim Rowerowy Na Wyższy Poziom Redakcja AskMen 10 lipca 2018 … Czytaj więcej.