Bycie dżentelmenem pomoże ci na scenie randkowej

Stylowy mężczyzna i kobieta chodzą razem

Bycie dżentelmenem pomoże ci na scenie randkowej

Oto dlaczego Rycerskość jest zawsze najlepszym sposobem na zachowanie

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Koleżanka podarła mi ostatnio nową, bo powiedziała, że jestem palantem dla dziewczyn, z którymi się umawiam. Wymieniła kilka rzeczy, które robiłem na randkach z niektórymi jej znajomymi lub dziewczynami, które znała (nie płacąc za posiłki, nie płacąc za taksówki, mówiąc za dużo najwyraźniej, otwarcie pytając, czy dziewczyna chce się umówić) i powiedziała, że zachowuję się jak śmieć. Zaskoczyło mnie to — czuję, że nie różni się to od tego, co robi każdy inny facet. Mylę się? Ma rację? Czy nie wyjdę na dziwaka i frajera, jeśli będę bardzo miły i nie będę się upierał? 

– Rozczarowany Danny

Odpowiedź

Danny, Danny, Danny. 

Może to zabrzmieć szalenie, ale być może największą przysługą, jaką możesz teraz zapłacić, jest nauczenie się bycia dżentelmenem.

Wartości dżentelmeńskie przeżywają powolny i stały spadek w ciągu ostatnich kilku dekad, jeśli nie wieków. Rzeczy takie jak Rycerstwo szły z wysokiego szacunku do OK w najlepszym razie niepotrzebnie upadł na pobocze. Gdybyś dał przypadkowej kobiecie rękę, aby spróbowała pomóc jej wysiąść z samochodu w tym momencie, spotkałbyś się ze znacznym sceptycyzmem-nie mówiąc już o rzucaniu płaszczem na kałużę, aby mogła przejść bez zmoknięcia. 

Dziś znacznie częściej kobiety doświadczają obskurnego traktowania ze strony mężczyzn. Coraz ghosted, coraz roached, coraz niechciane fotki penisa, krótkie romanse, które znikają, jak tylko rozwijać jakiekolwiek uczucia do drugiej osoby-to nowoczesne doświadczenie randki w skrócie dla wielu ludzi, którzy umawiają się z kolesiami. 

Jeśli nie jesteś zainteresowany dobrym traktowaniem swoich zapałek, to prawdopodobnie dobrze ci pasuje. Są szanse, że jesteś mało prawdopodobne, aby być zauważalnie gorszy od następnego faceta, a większość ludzi będzie tak wypalona przez poprzednie złe traktowanie, że nie będą się spodziewać wiele, zanim się toczysz. 

Jednak niedostatek dobrych zachowań randkowych we współczesnej kulturze singli ma drugą stronę, a jeśli jesteś gotów umieścić w nawet trochę wysiłku w kierunku bycia dżentelmenem, wyróżniają się w sposób poważny. 

W dzisiejszych czasach nie rywalizujesz z królami, książętami, modelami i gwiazdami rocka. Twoimi rywalami są Kyle, który próbuje zdobyć więcej meczów niż każdy inny facet w jego bractwie przed piątkiem, i Jon, który zna więcej gwiazd porno z imienia niż prawdziwe kobiety. 

Czy kiedykolwiek słyszałeś starego canarda: “ludzie nie będą pamiętać, co powiedziałeś, i nie będą pamiętać, co zrobiłeś, ale będą pamiętać, jak się czuli?”Cóż, właśnie o to chodzi w byciu dżentelmenem: sprawić, by ludzie czuli się dobrze. 

Następnym razem, gdy będziesz na randce, zaproponuj czas i miejsce. Zadawaj pytania na randce i spraw, by poczuła się jak gwiazda jednonocnego, dwu-aktorskiego show. Płaćcie za wszystko, co robicie i doceniajcie wasz wspólny czas, bez względu na to, co się stanie na końcu.

Krótko mówiąc, będziesz dżentelmenem. 

Dlaczego, można zapytać? W jednym ujęciu robisz kilka różnych rzeczy. 

Na początek, podnosisz poziom zachowań randkowych, nawet jeśli mikroskopowo, dla całej kultury. Naprawiamy to środowisko, w którym wszyscy jesteśmy dla siebie okropni, stawiając się na linii, działając z życzliwością i wdziękiem, a nie z nagim interesem.

Po drugie, traktujesz ją dobrze. Nie traktujesz jej jak widownię, ani nie traktujesz jej jak automat do seksu. Traktujesz ją jak osobę. Cokolwiek myśli o Twoim wyglądzie, muskulaturze czy samochodzie, gwarantuję, że jest bardziej zainteresowana tym, jak to jest siedzieć naprzeciwko ciebie. I jeśli będzie dobrze, będzie chciała więcej.

Po trzecie, spójrz, data może nie spaść tak, jak chcesz. Kiedy Pierwsza Randka wypluwa, to nie jest zabawa dla każdej strony. Ale chodzi o to, że gdybyś był wytrawnym dżentelmenem z punktu A do punktu Z, ta postawa przeniesie się na twoje przyszłe wyjścia. 

Jeśli potraktujesz następną randkę jak śmieć i sprawisz, że pożałuje dnia, w którym zgodziła się z tobą spotkać? Cóż, robisz tylko swoją część, aby pogorszyć kulturę randkowania dla wszystkich. Całkowicie niszczysz swoje szanse i mniej więcej gwarantujesz, że nikt nie będzie chciał dać ci choćby drugiego spojrzenia. 

Więc wybieraj. Bycie dupkiem może być łatwiejsze — ale nie uważasz, że bycie dżentelmenem ma szczęśliwsze zakończenie? Ty mi powiedz, Danny. 

Możesz Też Kopać: 

  • Oto jak wygląda Współczesne Rycerstwo
  • Najgorsze Scenariusze Pierwszej Randki, Które Możesz Przeżyć
  • Jeden prosty randki Hack, który sprawi, że sposób Seksowniejszy
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts