3 sposoby na zainteresowanie nią przez telefon

Smsy

3 sposoby na zainteresowanie nią przez telefon

Jak utrzymać swoją miłość chce więcej flirtując przez telefon

Czy ci się to podoba, czy nie, wiele nowoczesnych randek odbywa się za pośrednictwem naszych telefonów. Spotykamy się na aplikacjach randkowych, flirtujemy przez tekst, wysyłamy sobie memy na Instagramie, zabiegamy o zdjęcia na Snapchacie i FaceTime nawzajem za pomocą śmiesznych filtrów twarzy. Czasami nawet do siebie dzwonimy.

Ze wszystkimi różnymi sposobami komunikowania się przez telefon, można powiedzieć, że jeśli Twoja gra flirtująca z telefonem nie jest do tabaki, możesz walczyć w dziale randkowym. Ilość kontroli, która wlewa się do każdej wymiany tekstu we wczesnych fazach relacji, może znacznie przewyższyć ilość kontroli, która przechodzi w rzeczywiste interakcje. Niefortunnie jest myśleć, że ludzie mogą się rozrastać i rozpadać po prostu na podstawie różnych stylów komunikacji telefonicznej.

Rozmowa telefoniczna może wydawać się słodka-lub zbyt poważna. Dodanie kogoś na Snapchacie może być całkowicie normalne-lub trochę zbyt pikantne. “Przepraszam, po prostu nie jestem zbyt dobry w odpowiadaniu na SMS-y” może to być prawda, ale może to być również uprzejmy sposób na powiedzenie “naprawdę mi na Tobie nie zależy.”

Z całą tą niepewnością dryfującą w eterze, to w zasadzie twój obowiązek być dobrym w korzystaniu z telefonu w kontekście randkowym. Aby ci w tym pomóc, oto kilka wskazówek, jak utrzymać swoją sympatię zainteresowany przez telefon.

1. Jak uniknąć błędów w pisaniu SMSów

SMS-y dają nam poczucie natychmiastowości, której nie miały poprzednie pokolenia, jeśli chodzi o pisemne rozmowy. Twoje słowa nie muszą przechodzić przez system pocztowy, być drukowane lub przechowywane, dopóki dana osoba nie sprawdzi określonej skrzynki odbiorczej. Ty piszesz, a oni dostają powiadomienie. Ale ta łatwość może prowadzić do mylenia dynamiki między tobą a osobą po drugiej stronie, zwłaszcza pod względem uczuć i tonu.

“Chciałeś być zabawny, sarkastyczny, dowcipny lub ironiczny, ale okazało się to niegrzeczne, głupie, niezręczne, obraźliwe lub po prostu mylące”, mówi Laurel House, trener randek celebrytów i gospodarz podcastu “Zaklinacz mężczyzn”. “Dopóki nie poznacie swojego sposobu myślenia i mówienia, Wasze teksty, które są pozbawione waszego głosu i mowy ciała, mogą być bardzo łatwo mylone. Niektórzy ludzie po prostu natknąć się jako curt, zuchwały, lub po prostu zbyt bezpośrednie i pozbawione zbędnych słów nad tekstem, co sprawia, że czujesz się jak jesteś na końcu odbioru odszczotkować.”

Powiązane: Oto Jak flirtować jak profesjonalista

Oprócz nieszczęść tonalnych istnieją również inne potencjalne pułapki.

Po pierwsze, House sugeruje, aby nie za szybko się przytulać. “Jasne, na początku może być dobrze mieć kogoś, do kogo napisze się Dzień dobry i noc. Ale po pewnym czasie Ta ekscytująca nowość zanika, ponieważ szczerze nie dbacie na tyle o siebie, aby wiedzieć, że dobrze spali lub są bezpieczną pracą w domu i przygotowują się do snu”, mówi. “”Te przypadkowe i regularne zameldowania mogą dać Ci znać, że ktoś myśli o tobie, co daje Ci komfort i ciepło, ale mogą również być przerwą dla osoby po drugiej stronie lub po prostu prześladowaniem.”

Ponadto, nie należy nadmiernie polegać na drugiej osobie, aby zabawiać Cię przez cały czas, niezależnie od tego, co dzieje się w ich życiu.

“W środku ich szalonego dnia, kiedy jesteś zdecydowanie znudzony, piszesz SMS-a,” co jest?”Nie zdajesz sobie sprawy, że wiele się kończy i nie mają czasu na wyjaśnienia, ani nie chcą być twoją rozrywką tylko dlatego, że jesteś znudzony lub potrzebujesz rozrywki” – wyjaśnia House.

Trener randkowy Connell Barrett mówi, że jednym z błędów, które popełnia wielu facetów, jest zbyt duże poleganie na nudnych lub potrzebujących pytaniach, nie wnosząc wiele do stołu.

“Zbyt wielu ludzi pisze takie rzeczy jak:” co Ty kombinujesz?Jak Ci minął dzień?Co robisz później?- Chcesz się spotkać?Co powiesz na drinki? Pytają, pytają, pytają. Chcą, chcą, chcą ” – mówi. “To, co działa o wiele lepiej, to oferować, dać — tekst Twój zauroczenie zabawną aktualizację o swoim dniu, wysłać mem kota, strzelać do nich GIF, który sprawia, że chichoczą. Przestań pytać o to, czego chcesz, i zacznij dawać drugiej osobie to, czego ona chce. A potem, po tym, jak podasz te dobre wibracje, Kiedy poprosisz o randkę, będą o wiele bardziej skłonni powiedzieć tak.”

2. Jak wydawać się ciekawym przez telefon

Podczas gdy poprzednie pokolenia żyły i umierały za telefon od swojej sympatii lub kochanka, dziś telefon na początku procesu poznawania kogoś może wydawać się zbyt formalny (lub przerażający).

Powiązane: Złote zasady rozmów telefonicznych

Ponieważ rozmowa telefoniczna wymaga więcej czyjejś uwagi niż rozmowa tekstowa, House sugeruje, że powinieneś ustawić “datę telefonu” jako alternatywę. “Nie dzwoń do nich przypadkowo, kiedy masz na to ochotę”, mówi. “Bo co, jeśli są zajęci, z przyjaciółmi, w złym humorze lub w pośpiechu, ale nadal podnoszą telefon i rozmawiają z Tobą, a ponieważ są rozproszeni i nie mogą w pełni skupić się na Tobie, nie prezentują się w jej najlepszym świetle? Zamiast tego ustaw czas, aby zadzwonić z wyprzedzeniem, gdy oboje jesteście w stanie być w pełni obecni i skupieni i oczekiwać połączenia.”

Gdy rozmawiasz ze sobą, podstawowe zasady konwersacji give-and-take obowiązują tak samo, jak w przypadku SMS-ów. Jednak charakter rozmów telefonicznych łączących bezpośredniość głośnej rozmowy z odległym aspektem wysyłania SMS-ów oznacza, że mogą być trudne.

W rezultacie, nie zaszkodzi iść z odrobiną strategii.

“Bądź zainteresowany datą”, mówi Tina B. Tessina, Ph. d., psychoterapeuta i autor “Dr. Romance’ s Guide to Finding Love Today.””Bądź przyjazny, podziel się informacjami o sobie, ale nie monopolizuj rozmowy. Rozmowa powinna być jak mecz tenisowy. Bycie zainteresowanym [Twoim zauroczeniem] jest najbardziej atrakcyjne, jakie możesz być.”

Barrett całkowicie zgadza się co do wartości Twojego zainteresowania.

“Jest stara piła, która wciąż stoi”, mówi. “‘Być ciekawym, być ciekawym.”Ulubionym tematem twojego zauroczenia na świecie są oni sami, więc jeśli pokażesz im prawdziwe zainteresowanie, będą Cię interesować. Świetny sposób, aby to zrobić, to dać sobie misję przez telefon lub Skype lub połączenie FaceTime, czyli dowiedzieć się czegoś fascynującego o nich. Dowiedz się, co je napędza, co kochają, co je napędza. Kiedy ktoś czuje, że go “dostajesz”, tworzy to głębszą więź.”

I jeśli zdecydujesz się na rozmowę wideo, a nie tylko rozmowę audio, zwróć uwagę na to, co będzie w kadrze.

“Spójrz na to, co jest za tobą”, mówi Tessina. “Upewnij się, że Twoje mieszkanie nie wygląda na zniszczone. Załóż coś przyzwoitego, jak czysta koszula, ale nie przesadzaj. Jeśli jesteś ubrany do pracy, to pewnie dobrze.”

Rozmowy wideo ktoś, gdy ty lub twoje otoczenie szukasz sub-par byłoby jak o telefon, gdy jesteś śmiertelnie chory i stale hacking flegmy. To nie jest dobry wygląd — dosłownie.

3. Jak ominąć spokój w rozmowie

Niezależnie od tego, czy piszesz SMS-y, rozmawiasz przez telefon, czy czatujesz wideo, obowiązują podobne zasady. W istocie, prowadzicie rozmowę, nawet jeśli nie jesteście fizycznie razem. Jak więc zainteresować drugą osobę i podtrzymać tę rozmowę?

Tessina opowiada się za zadawaniem pytań otwartych. “Zapytaj ich, ‘co myślisz? czy czułeś się kiedyś tak? czy zdarzyło ci się to kiedyś?”lub” jak się czułeś, kiedy to się stało?’Albo zapytaj o coś, co usłyszałeś wcześniej w rozmowie. “Mówiłeś, że uprawiałeś sport (lub grałeś w Teatrze) na studiach?”Lub” powiedziałeś, że kochasz wędrówki; gdzie idziesz?’”

Powiązane: Najlepsze pytania na randkę

Jeśli nie masz pod ręką żadnego materiału, aby przejść do nowego pytania, zawsze możesz wrócić do wcześniejszego punktu, mówi House.

“Zadaj bardziej szczegółowe pytanie o coś, co powiedzieli mimochodem wcześniej podczas rozmowy” – sugeruje. “Na przykład, jeśli wspomną, że kiedyś mieszkali w Europie przez trzy miesiące i chcieliby być w stanie to zrobić ponownie w przyszłości [ale nie śledziłeś tego], to teraz jest czas, aby zawrócić. Możesz powiedzieć: “wspomniałeś, że żyjesz w Europie i chcesz to zrobić ponownie w przyszłości, jak to było żyć w Europie? Co cię do tego zmotywowało?’”

Tymczasem Barrett ostrzega, że nie powinieneś pozwolić, by twoje własne oczekiwania były lepsze od Ciebie.

“Powodem, dla którego rozmowy ucichły, jest to, że faceci podnoszą poprzeczkę zbyt wysoko, co stanowi dobrą interakcję”, mówi. “Czy kiedykolwiek kończą ci się rzeczy do powiedzenia ze swoim rodzeństwem, najlepszym przyjacielem, współpracownikami? Nie ma mowy. Jednak mężczyźni uderzają w uśpienie, gdy rozmawiają ze swoim zauroczeniem. Dlaczego? Bo podnoszą poprzeczkę zbyt wysoko na to, co stanowi dobrą rozmowę.”

Dodał: Barrett “To tylko sprawia, że trudniej jest się zrelaksować i czuć się swobodnie. Jeśli to pomoże, miej anegdotę lub historię w przysłowiowej tylnej kieszeni, aby jeśli poczujesz, że nadchodzi cisza ,możesz powiedzieć: “nigdy nie uwierzysz, co mi się wczoraj przydarzyło.”Opowiadanie historii jest bardzo atrakcyjną formą komunikacji, a samo przygotowanie historii z tyłu kieszeni może cię zrelaksować.”

Wreszcie, można powiedzieć, że zatrzymanie się w rozmowie niekoniecznie jest końcem świata. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie się stamtąd udać, zawsze możesz spróbować z wdziękiem wyjść z rozmowy.

“Jeśli nadal przeciągasz rozmowę, możesz wkrótce poczuć się znudzony, a następnie skojarzyć uczucie nudy ze sobą, a tym samym prawdopodobnie sprawić, że nie będziesz już nimi podekscytowany”, mówi House. “To, że rozmowa była spokojna, nie oznacza, że nie pasujecie do siebie. Faktem jest, że nie znacie się jeszcze tak dobrze, więc nie znacie wielu potencjalnych możliwości połączenia, aby prowadzić rozmowy.”

Zamiast próbować przeciągnąć rozmowę w nieskończoność, może to być czas, aby zaproponować spotkanie się osobiście na randkę. Tyle zabawy, jak rozmowy na odległość może być, istnieją pewne aspekty randki po prostu nie można replikować.

Możesz Też Kopać:

  • Powinieneś poprosić o jej numer?
  • Jak Seks, wyjaśnione
  • Jak Długo Należy Czekać, Zanim Zadzwonisz?
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts