Celebrity trener Hacks dla coraz stonowanych

Człowiek robi martwy ciąg ze sztangą w przestrzeni siłowni

Celebrity trener Hacks dla coraz stonowanych

Jak gwiazdy pozostają w formie? Celeb Trainers Dish the Deets

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli chodzi o fit-spiration, gwiazdy są popularnym źródłem. Są to te na naszych ekranach, duże i małe, z godnym pozazdroszczenia abs i wybrzuszonymi bicepsami. Ale najprawdopodobniej mieli małą pomoc, aby się tam dostać. 

Podobne: Celebrity Social Media konta do śledzenia treningu inspiracji

Bez względu na to, czy są sportowcami, czy artystami, A-listerzy często mają dostęp do najlepszych trenerów w branży – którzy wiedzą, jakie narzędzia i taktyki są potrzebne, aby wyrzeźbić silne i smukłe ciało. Na szczęście niektórzy z nich są skłonni ujawnić swoje sekrety.

Niedawno spotkaliśmy kilku naszych ulubionych trenerów celebrytów, aby odkryć ich hacki, aby uzyskać stonowanych i pozostać w najwyższej formie.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20using20resistance20band20text20overlay20switch20things20up.htmlGettyImages

Walka wyczerpujący trening lub trzymanie się wszelkich rutynowych ćwiczeń długoterminowych jest tak samo zadanie psychiczne, jak to jest fizyczny. Więc nie bój się wstrząsnąć rzeczy podczas ćwiczeń, aby zachować rzeczy ciekawe i przyjemne. Nie tylko różnorodność pozwoli Twojemu umysłowi pozostać zaangażowanym podczas treningu, ale także uchroni Twoje ciało przed plateauing.

“Jestem wielkim fanem włączenia różnych metod treningowych do jednego treningu”, mówi Joey Thurman CES, CPT, FNS, CSMC, CSSC, BLS, trener gwiazd, osobowość na antenie i gospodarz Moda czy przyszłość podcast. “Często używam bloku treningowego siłowego po lub przed wykonaniem jakiegoś zmiennego treningu oporowego, zawierającego równowagę z pasami. Przynosi to korzyści nie tylko ciału klienta, ale także jego umysłowi.”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20doing20jump20workout20text20overlay20throw20in20a20circuit.htmlGettyImages

Obwody mogą również odgrywać dużą rolę w tej dziedzinie. Sergio Pedemonte, certyfikowany trener osobisty i Właściciel Domu Fitness, często patrzy na układy w stylu obwodu, gdy trenuje swoich klientów (Gina Rodriguez z Jane Dziewica I O. T Fagbenle z The Handmaid ‘ s Tale i Marvel ‘ s Czarna Wdowa, aby wymienić kilka). Obwody służą jako sposób na pracę na układ sercowo-naczyniowy, wytrzymałość mięśni i siłę w jednym szybkim treningu, mówi.

Jednym z jego zadań jest wiercenie zorientowane na formę: 

  • B-skipy (lub power skipy) 

  • Wybuchowe ruchy, które wykorzystują te same umiejętności (jak krótki sprint) 

  • Wolne i kontrolowane przysiady

  • Wykończenie skokami przeciwdziałającymi lub przysiadami 

“Taki Obwód przechodzi od ćwiczeń technicznych do działań wybuchowych”, mówi. “Pozwala to organizmowi odzyskać wytrzymałość do następnego ćwiczenia w obwodzie bez pełnego odpoczynku poprzez pracę nad wytrzymałością mięśni, mocą, techniką lub cardio. Wybór ćwiczeń odgrywa również rolę w skuteczności obwodu, ponieważ pierwsze dwa ćwiczenia celują w więcej ścięgien ścięgnistych, a ostatnie dwa ćwiczenia celują w więcej mięśnia czworogłowego, pracując całą dolną część ciała w mniej niż dwie minuty.”

Kupah James, trener gwiazd, dyrektor fitness dziecięcego Gambino i instruktor AloMoves, jest również wielkim fanem obwodów. Sugeruje stworzenie obwodu pełnego złożonych ćwiczeń (więcej na temat tych poniżej) z niewielkim odpoczynkiem pomiędzy, aby rzeczy nie stały się nudne i rutynowe. Jego Ulubieńcy do rzucania w miksie to slams medicine ball, Battle Lines, weighted burpees i Kettlebell swings. “Interwały wynoszą od 15 do 20 sekund dla początkujących i od 20 do 45 sekund dla bardziej wysportowanych sportowców”, mówi.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20doing20side20planks20text20overlay20body20is20best20tool.htmlGettyImages

Oczywiście, gwiazdy i ich trenerzy często mają do dyspozycji szeroki wybór sprzętu do ćwiczeń, ale naprawdę nie można konkurować z prostą siłą pracy przeciwko własnej masie ciała.

“Moje ćwiczenie na masę ciała to boczna deska, ponieważ tonizuje ukośniki (które zwykle nie pracują podczas ćwiczeń ab, takich jak brzuchy), nogi, ramiona i jest zabójczym ćwiczeniem”, mówi Jessica Mazzucco, certyfikowany trener fitness NYC i założyciel Glute Recruit, którego klientami o wysokim profilu są były współpracownik MSNBC, obecnie Prokurator Okręgowy Westchester Mimi Rocah. “To ćwiczenie może również zapobiegać bólowi dolnej części pleców, ponieważ wzmacnia mięśnie głębokie pleców. Podczas tego ćwiczenia będziesz również budować swoją koordynację i równowagę, a Twój silniejszy rdzeń pozwoli na łatwość ruchu.” 

Thurman jest wielkim fanem wszystkiego, co wiąże się z ekscentrycznym treningiem-powolnym opuszczaniem / negatywnym elementem ruchu. “Może to być Split squat z ujemnym wynikiem od trzech do pięciu sekund (schodzącym w dół), po którym następuje przytrzymanie od dwóch do trzech sekund przy maksymalnym skurczu, a następnie dysk na części koncentrycznej (zbliżający się)”, mówi. Stosuje tę samą praktykę do kilku ćwiczeń z masą ciała, w tym pull-up, push-up i przysiady. 


Podobne: eksperci dzielą się jak utrzymać sprzęt siłowni-gratis w domu


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20doing20kettlebell20swings20text20overlay20compound20movements.htmlGettyImages

Jeśli chodzi o trening siłowy, złożone ruchy są tam,gdzie jest. Ćwiczenia, które wymagają do pracy więcej niż jeden mięsień na raz oferują wygodę, pod względem liczby mięśni można pracować w danym czasie, i poprawić ogólną koordynację, jak również. 

Thurman lubi skupiać się na łącznych ruchach górnej i dolnej części ciała podczas treningu siłowego ze swoimi klientami. “To byłoby coś w rodzaju przysiadu dzielonego z bicepsem zwiniętym w prasę” – mówi. “Jest to naprawdę wymagające dla rdzenia i tułowia i jest doskonałym uzupełnieniem tradycyjnego ruchu złożonego.”

Tymczasem Mazzucco ma tendencję do faworyzowania martwego ciągu. “Mój ruch do [ważonego] ćwiczenia dla klientów to pojedynczy martwy ciąg nóg, ponieważ to ćwiczenie wzmacnia nogi, plecy i rdzeń”, mówi. “Poprawia również ruchliwość pleców, nóg i bioder, aby uzyskać lepszą postawę i umiejętności ruchowe, wzmacnia podstawowy system zawiesia i rozwija siłę i równowagę na jednej nodze.” 

Pedemonte zgadza się, że martwy ciąg jest potężnym ćwiczeniem, które można dodać do każdego repertuaru ćwiczeń, dodając, że ruch zawiasu biodrowego, którego wymaga, pomaga zmniejszyć ból pleców i zmniejszyć ryzyko przyszłych urazów pleców.  

Jego inne ulubione hip zawias ruchu / compound weight training exercise? Huśtawka kettlebell. “Huśtawka kettlebell to wybuchowy ruch zawiasu biodrowego, który jest zwykle nauczany po ćwiczeniu zawiasu biodrowego i wzorców kucania”, mówi. “Huśtawki kettlebell działają z wybuchową mocą, która pomaga stymulować szybko drgające włókna mięśniowe, które mają wysoką skłonność do wzrostu. Huśtawki Kettlebell mogą być również świetnym sposobem na włączenie cardio do sesji treningowej.”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20running20text20overlay20dont20forget20cardio.htmlGettyImages

Podczas gdy stonowane mięśnie mogą uzyskać wszystkie pochwały na zdjęciu, cardio nie powinno być ignorowane. “Trening Cardio i siłowy dotyczy różnych obszarów ciała, ale oba mają znaczące korzyści”, zauważa Mazzucco. “Cardio sprawia, że duże grupy mięśni poruszają się i zwiększa szybkość oddychania, co zwiększa ilość tlenu we krwi. Udowodniono również, że wydłuża żywotność i ogólnie poprawia zdrowie.”

Pedemonte dzieli się, że około 1/3 rutynowego treningu powinny być przeznaczone do cardio. “Pomoże to dynamicznie rozgrzać ciało i przygotować umysł do części treningu skoncentrowanych na budowaniu mięśni”, mówi. 

Czy skłaniasz się ku szybkiemu treningowi w stylu circuit? HIIT liczy się jako cardio. Pamiętaj tylko, aby najpierw rozgrzać swoje ciało niskim poziomem cardio i zachować krótkie okresy odpoczynku. “Pozwala to układowi sercowo-naczyniowemu kontynuować pracę przez całą godzinę, podczas gdy [ty] przemieszczasz się z jednej grupy mięśni do drugiej w całym ciele”, mówi Pedemonte. 

Alternatywnie, cardio może być również realizowane w dniach, w których nie jesteś treningu siłowego. Pedemonte mówi, że może to ” zachęcić do utraty wagi i aktywnego powrotu do zdrowia po treningu oporowym.” 

Jeśli wolisz biegać, wiosłować, jeździć na rowerze lub pływać, aby uzyskać minuty cardio i zrelaksować umysł, spójrz na cardio w stanie stacjonarnym. “Steady State Cardio jest jednym z moich ulubionych hacków, aby uzyskać stonowanych klientów bez torturowania ich HIIT”, mówi James. “Sztuką jest umiarkowane podniesienie tętna przez dłuższy czas trwania, 15 do 20 minut dla początkujących i 20 do 90 minut dla bardziej wysportowanych sportowców.”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20doing20bird20dog20exercisestext20overlay20balance20and20breath20fundamental.htmlGettyImages

Prawdopodobnie nie widzisz aktora w filmie akcji i myślisz: “zastanawiam się, co robi, aby poprawić równowagę i pracę oddechową?”Ale te elementy planu treningowego są tak samo krytyczne, jak bardziej seksowne części. 

Thurman rozpoczyna każdą sesję klienta od pracy nad równowagą. “Lubię dodawać pewne ruchy równowagi na początku sesji dla podkładu, a także skupiać się na sesji”, dzieli się. “Może to być pojedynczy biegacz z martwą nogą lub nawet podwyższony naprzemienny pies-ptak.”

Dla Pedemonte wszystko zaczyna się od oddechu. On włącza oddychanie przeponowe do każdej rozgrzewki i powraca do niej przez cały trening. “Oddychanie przeponowe jest często pomijane podczas treningu, ale oferuje wiele korzyści dla treningu, łącząc ciało z oddechem i zachęcając do uważnej stabilizacji rdzenia we wszystkich ćwiczeniach”, mówi. “Kiedy szczególna uwaga zostanie zwrócona na prawidłowe oddychanie przez przeponę, rdzeń pociągnie kręgosłup do neutralnego ustawienia, pozwalając innym docelowym mięśniom roboczym wokół kręgosłupa funkcjonować z najlepszą zdolnością poza stabilnym rdzeniem.”

Niezależnie od tego, czy wprowadzasz jedno, czy wszystkie narzędzia treningowe inspirowane celebrity trainer do swojego rutynowego treningu, z pewnością zauważysz poprawę w miarę upływu czasu.


Możesz Też Kopać:

  • Jak często powinieneś ćwiczyć Cardio w ciągu tygodnia?
  • Jak spalać dużo kalorii przy niskiej intensywności stacjonarnego Cardio
  • 10 Sztuczek Na Budowanie Mięśni

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts