Najlepsze Suplementy Do Budowy Mięśni

Najlepsze Suplementy Do Budowy Mięśni

Chcesz Zbudować Mięśnie? Wypróbuj Te Suplementy, Które Faktycznie Działają

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli chodzi o suplementy wzrostu mięśni może pomóc wypełnić pustkę.  Niektóre gainery walczą, aby spożywać wystarczającą ilość kalorii, aby być na tyle nadwyżki, aby pomóc w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, inni wiedzą, że ich w celu budowania masy i ogromnej, beztłuszczowej masy mięśniowej, uzupełnienie tego, czego nie można zmieścić się w diecie jest prawie konieczne. Większość z nas zacznie od proszku białkowego — wysokiej jakości białko serwatkowe jest później na szczycie budowy mięśni. Ale potrzeba więcej niż codziennej miarki do shakera, aby zapakować prawdziwą masę. 

Możesz uderzyć siłowni ciężko i można stos na wszystkich ciężarach, ale prawdopodobnie będziesz potrzebować pomocy. Niezależnie od czynnika ograniczającego, dostępne są suplementy, które pomogą Ci zbudować wysokiej jakości beztłuszczową masę mięśniową, której pragniesz, gdy będziesz prawidłowo stosowany.  Oto trzy suplementy oparte na nauce, które mogą pomóc ci w następnej sesji treningowej i rozpocząć pakowanie mięśni, których pragniesz.

Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein Powder

Najlepsze dla: Przybieranie masy

Z 20 smakami do wyboru, Gold Standard oferuje 5,5 grama naturalnie występujących BCAA i 4 gramów glutaminy. Suplementacja serwatką, czy yo ‘ u dół shake białka przed lub po treningu, a nawet z samego rana, będzie kickstart proces odzyskiwania pomoc w budowaniu mięśni podróży. 
29,98 zł Amazon.com


Proszek Białkowy


Powszechnym źródłem białka są chude kawałki mięsa, kurczaka, indyka, ryb, jaj i orzechów.  Jednak jeśli chodzi o wygodę, nie staje się to prostsze. A jeśli chodzi o suplementację dla dużych mięśni, wszystkie drogi prowadzą przez wysokiej jakości proszek białkowy. Najpopularniejszym i najbardziej skutecznym proszkiem białkowym jest serwatka, która zapewnia szybkie trawienie i szybko działające właściwości, wprowadzając ciężkie aminokwasy leucyny do krwi, aby szybko pomóc w budowaniu mięśni i regeneracji.

To tak proste, jak wlewanie wody lub mleka do filiżanki, butelki do shakera lub blendera, dodanie proszku białkowego (i wszelkich dodatkowych elementów, takich jak owoce, owies lub masło orzechowe) i wymieszanie.  Większość proszków białkowych daje średnio około 20 gramów białka na porcję. Proszki białkowe są najlepsze do odżywiania po treningu, ale można je przyjmować o każdej porze dnia.  Kiedy twoje ciało jest dotknięte intensywnym treningiem i gotowe do rozpoczęcia procesu odzyskiwania, coś takiego jak shake proteinowy jest łatwym sposobem na pakowanie kalorii i karmienie mięśni.

Zalety białka serwatkowego w proszku

 • Pomaga zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową
 • Wspomaga odchudzanie
 • Łatwo trawiony
 • Zmniejsza stan zapalny

NF Sports NutriWhey, belgijska czekolada

Najlepsze dla: Smak – pierwsze białko

NutriWhey uderza cię 23 gramami białka i 5.5 gramami BCAA, ale prawdziwą gwiazdą są tutaj małe chipsy smakowe wewnątrz każdej miarki, które przynoszą nieoczekiwany cios smaku do białka w proszku-Woda combo. Dla zaawansowanych bulkers, które mają na celu pakowanie na rozmiar, dwie porcje w 16 uncji wody jest wykonalne. Reszta z nas koncentruje się na beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększonej regeneracji może wrzucić jedną miarkę do butelki 8-uncji.
39,99 zł Amazon.com


Kreatyna


Kreatyna jest naturalną substancją znajdującą się również w produktach zwierzęcych, takich jak czerwone mięso, które może pomóc przedłużyć wytrzymałość mięśni przed i zwalczać zmęczenie i jest jednym z najlepiej przebadanych suplementów. Kreatyna zasadniczo pozwala wycisnąć więcej powtórzeń, zwiększając energię do wykonywania w krótkich seriach, takich jak podnoszenie ciężarów lub podczas treningu o wysokiej intensywności.

Zwiększenie energii oznacza, że można zwiększyć obciążenie pracą, co prowadzi do zwiększenia przyrostu siły i szybszych wyników. Jednym ze sposobów działania kreatyny jest zwiększenie zawartości wody w mięśniach, wspieranie wzrostu mięśni i ich retencji. co może również prowadzić do przyrostu masy ciała. 

Zalety kreatyny

 • Zwiększona regeneracja
 • Promuje beztłuszczową masę mięśniową
 • Poprawia wydolność beztlenową (pomaga w ćwiczeniach o wysokiej intensywności)
 • Wspomaga produkcję energii

Optimum Nutrition Creatine Powder

Najlepsze dla: Zwiększenie zdolności do pracy

Istnieją rodzaje kreatyny: monohydrat, ester etylowy, mikronizowany, chlorowodorek. Najlepiej jest zdecydować się na Monohydrat kreatyny, najczystszą formę kreatyny. Proszek ON ‘ s można łatwo wymieszać z dowolnym płynem (przed lub po treningu) i rozpuszcza się szybko i łatwo. Zalecana dawka to pięć gramów monohydratu kreatyny dziennie.
14,24 zł Amazon.com


BCAA


Szukając zwiększonego wzrostu mięśni, aminokwasy rozgałęzione mogą pomóc ci osiągnąć sukces. Produkty BCAA są powszechnie akceptowanym suplementem, który można stosować o każdej porze dnia. BCAA pomagają w produkcji energii, poprawiają czas regeneracji i pomagają budować nowe mięśnie poprzez ulepszoną syntezę białek. BCAA są budulcem białka, które wiemy, aby pomóc w budowie wysokiej jakości beztłuszczowej masy mięśniowej.  

BCAA składają się z trzech aminokwasów: leucyny, izoleucyny i waliny, przy czym leucyna jest głównym graczem aminokwasu trio. Te aminokwasy są dostępne w źródłach białka, takich jak jaja i mięso, ale suplementacja jest doskonała dla kogoś na diecie niskobiałkowej lub chce turbodoładować syntezę białek. 

Korzyści z BCAA

 • Zwalcza zmęczenie
 • Zwalcza ból mięśni
 • Zwiększa wytrzymałość
 • Promuje syntezę białek (budowanie mięśni)

Scivation XTEND

Najlepsze dla: Pompowanie procesu budowania mięśni

Argument istnieje, że BCAA stymulują syntezę białek w jeszcze skuteczniejszym tempie niż białko w proszku, który ma również na celu wstrzyknięcie Ci wszystkich dziewięciu niezbędnych aminokwasów. Zawiera siedem gramów BCAA, ten proszek jest bez cukru, bez węglowodanów i bez kalorii. Zawiera również 3,5 grama leucyny, aby ułatwić syntezę białek i pomaga w utrzymaniu nawodnienia przez cały trening dzięki specjalnej mieszance elektrolitów. 
20,74 zł Amazon.com


Olej Rybny


Może nie być tak bezpośredni jak dodanie białka lub uzupełnienie kreatyny, ale suplementacja oleju z ryb ma również swoje zalety. Istnieją dowody na to, że kwasy tłuszczowe w oleju z ryb mogą pomóc spowolnić rozpad białek mięśniowych, co jest idealne, jeśli masz na celu budowę masy. Kwasy tłuszczowe omega-3 znajdujące się w oleju z ryb mogą również pomóc w zmniejszeniu obrzęku, bólu stawów i bolesności, która jest kluczem do procesu odzyskiwania, jeśli plan na podnoszenie ciężarów lub wyzwanie sobie z intensywnym programem treningowym. 

Twoje ciało produkuje kwasy tłuszczowe, ale nie kwasy tłuszczowe omega-3, które znajdziesz w oleju rybnym, a te omega-3 mają pozytywny wpływ na syntezę białek budujących mięśnie.

Korzyści z oleju rybnego

 • Odzyskiwanie pomocy
 • Pomaga obniżyć ciśnienie krwi
 • Promuje zdrowie serca
 • Wzmocnienie układu odpornościowego

Nature Made 2659 Olej Rybny

Nie chodzi tylko o syntezę białek i próbę turbodoładowania elementów w organizmie, które zwiększają wzrost mięśni. Jeśli chcesz budować mięśnie, musisz być zdrowy i być zdrowy trzeba odzyskać lepiej. Podnoszenie ciężkich i miażdżących intensywnego treningu odbije się na ciele, stawach i mięśniach. Kluczem do zachowania spójności jest walka ze stanem zapalnym i jest miejsce, w którym olej rybny wyróżnia się.
11,93 zł Amazon.com


Polecamy Również


Moje Białko Thewhey

Nowa formuła My Protein oferuje mieszankę koncentratu serwatki, izolatów serwatki i hydrolizowanych izolatów serwatki, aby wspomóc wzrost mięśni i wspomóc regenerację. TheWhey pakuje 25 gramów białka w każdej porcji i 5 gramów BCAA. Istnieje również specjalna mieszanka enzymów, wykonane w celu rozbicia białek na aminokwasy, zanim zostaną one rozprowadzone do systemu, aby zwiększyć siłę budowania mięśni.
31.00 zł MyProtein.com

BulkSupplements Pure Casein Protein Powder

Ponieważ kazeina jest uważana za” wolno działające ” białko, możesz rozważyć dodanie go do wstrząsania białkowego przed snem i pozwolenie na to, aby proszek działał, uwalniając aminokwasy do organizmu na noc podczas snu. Podobnie jak serwatka, kazeina jest białkiem pochodzącym z mleka, więc każdy, kto ma nietolerancję na dziennik, powinien rozważyć zamiast tego odżywkę białkową na bazie roślin. BulkSupplements oferuje 26 gramów białka na porcję i wapnia dla wsparcia kości.
14,21 zł Amazon.com

Teraz Beta alanina 

Jako prekursor karnozyny, beta alanina jest nieistotnym aminokwasem, który po rozbiciu na inne substancje chemiczne w organizmie ma wpływ na wzrost mięśni. Badania pokazują, że beta alanina może zmniejszyć zmęczenie mięśni. Oznacza to, że yo może pracować ciężej i odzyskać szybciej. I wszyscy wiemy — że bardziej ciężka praca-w połączeniu ze zbilansowaną dietą, oczywiście — doprowadzi do zysków, których szukasz.
15,25 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trzy Brutalne Treningi

Trzy Brutalne Treningi Te Treningi Są Tak Brutalne, Że Powinny Pochodzić Z Ostrzeżeniem Christopher Hunt 30 listopada 2017…