Cięcie Kilogramów Za Pomocą Diety Ketonowej

Cięcie Kilogramów Za Pomocą Diety Ketonowej

Ten facet zrzucił 30 funtów jedząc tłuszcz-Oto Jak to zrobił

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym nowym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] a Ty możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Ilekroć ktokolwiek z nas zaczyna myśleć o redukcji masy ciała, nie trwa długo, zanim zdamy sobie sprawę, że musimy zmienić sposób odżywiania. Podobnie było z Redditorem brodymitchellem, który w siedem miesięcy przeciął ponad 25 funtów. Jak? Zjadł więcej tłuszczu.

To nie takie proste. 26-latek przyjął zasady diety ketogenicznej, która jest powszechnie znana z lekkości węglowodanów i wysokiej zawartości tłuszczu w celu wytworzenia tzw. ketozy, procesu, w którym organizm nie ma wystarczającej ilości glukozy (z węglowodanów) na energię, a zamiast tego zamienia się w spalanie zmagazynowanego tłuszczu.

“Zdecydowałem, że spróbuję diety ketogenicznej dla mojego cięcia” – napisał. “Mówię ” styl”, ponieważ tak naprawdę nie dbałem o bycie w ketozie-szybko odkryłem, że po prostu jedząc tłuszcz i unikając węglowodanów, byłem znacznie bardziej nasycony i mogłem trzymać się z dala od kuchni i podjadać przez cały dzień.”

Tak opisał typowy dzień posiłków:

3 jajka

4 plastry boczku

1 oz cheddar

Awokado

Obiad:

8 uncji mielonej wołowiny

1 oz sera

Porcja warzyw

Kolacja była podobna do lunchu.

Wielką rzeczą dla niego było jedzenie z deficytem kalorycznym – najbardziej podstawową formułą na odchudzanie. Dieta ketonowa zawiera elementy diety Atkinsa i diety Paleo, osiągane przez unikanie ziaren, owoców, produktów mlecznych, cukru i warzyw skrobiowych. Pokarmy, które zobaczysz wiele to jajka, zielone warzywa, mięso, oliwa z oliwek, masło, kurczak i ryby.

Przyznał, że miał solidną bazę wytrzymałościową, zanim zaczął keto. Już podnosił, skupiając się na przyroście siły, aby mógł zmiażdżyć duże liczby na siłowni. Ale nawet po utracie wagi, nadal widział wzrost jego siły. Nawet po zrzuceniu 28 funtów, jego przysiad wzrósł o 30 funtów z 340 do 370, a jego martwy ciąg skoczył z 385 funtów do 440.

Temat: 11 Problemów Rozumieją Tylko Dietetycy Niskowęglowodanowi

“Przez pierwsze sześć miesięcy nie robiłem absolutnie żadnego cardio” – podzielił się w wątku. “Przez ostatnie półtora miesiąca, w nadziei, że przegram ostatnie 5, aby dostać się do 170, włączam 3-4 dni stacjonarnego cardio dla sesji 20-minutowych. W dni wolne wykonam również jakiś trening obwodowy z lekkimi ciężarami.”

Dietetycy, którzy przeskakują do keto, zazwyczaj redukują węglowodany do około 10 procent swojej diety i jedzą dużo więcej tłuszczu (pomyśl o awokado i orzechach) oraz białka. Chociaż zazwyczaj nie jest to długoterminowy plan dietetyczny-keto jest zwykle najlepsze do krótkiego i szybkiego odchudzania – niektórzy dietetycy subskrybują dietę keto lub inspirowaną keto przez cały rok.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts