Cityrow Go Max Recenzja

AskMen wykonane zdjęcie AskMen wybiera pieczęć z CityRow Go Max

Cityrow Go Max Recenzja

Jesteśmy zmęczeni bieganiem, więc spróbowaliśmy wiosłowania

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcie: Nowy Jork, 2014. Kiedy świat był “normalny” i szukałem nowych inspirujących sposobów na ćwiczenia i dopasowanie, natknąłem się na nowe miejsce, CITYROW, w dzielnicy Union Square na Manhattanie. To tam zaczęła się moja sympatia do wiosłowania.

Powiązane: AskMen wybiera: Echelon Connect EX-7s

Wchodząc do klasy miejskiej, zamiast bieżni, ciężarów i lusterek ściennych, pojawiła się jedna prosta maszyna — wioślarz. Oczywiście, sala była ich pełna, a ludzie w klasie wyglądali nie mniej sprawnie niż ci, których można zobaczyć na rowerze, bieganiu lub bootcampingu, ale to, co było o wiele mniej pretensjonalne. Natychmiast pojawiło się uczucie koleżeństwa. Wiedziałem, że będę uzależniony.

Przewiń do 2018 roku, cityrow wprowadził na rynek rower Cityrow go Classic z wielką pompą, dzięki czemu ludzie mogą zabrać go do domu i używać go z telefonem, tabletem, a nawet telewizorem z dużym ekranem.

Potem przyszedł rok 2020 i pandemia, która zamknęła świat.

Potem moja przeprowadzka z miasta, umocniła nowy Brak możliwości treningu, ale także nową obfitość powierzchni.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20using20the20cityrow20go20max20for20training.htmlCITYROW

Oczywiście, biegałem, robiłem domowe kalisteniki, śledziłem sporadyczne filmy na YouTube (bądźmy prawdziwi, nie zrobiłem tego), ale nic nie było tak satysfakcjonujące, jak to jedyne w swoim rodzaju uczucie wiosłowania o niskim wpływie. Po kilku miesiącach natknąłem się na dokładnie to, czego potrzebowałem: CITYROW GO Max. Byłem na wyścigach … a raczej regatach. Przeczytaj moją podróż poniżej.


TL; DR


Łączność: Zasilacz z kablem 10 ‘ umożliwiający elastyczność umieszczania, ale wymaga zasilania do pracy( bez baterii); łączy się za pomocą kabla WiFi lub ethernet.

Zawiera: Zestaw właściciela z instrukcją obsługi, pompą syfonową, tabletkami do oczyszczania wody, kluczem imbusowym, tabletką 19,5″ oraz dostawą i instalacją

Gwarancja: Pięcioletnia gwarancja na ramę drewnianą, pełna trzyletnia gwarancja na wszystkie komponenty z rejestracją produktu, roczna gwarancja na tablet

Wymiary:

  • W użyciu: Długość 83,5 “Szerokość 22,25″wysokość 45,25”
  • Przechowywany: Głębokość 24 “Szerokość 22,25 ” Wysokość 83,5″
  • Waga: 75 lbs suche / 112 lbs wypełnione

Klasy:

  • Setki zajęć na żądanie prowadzonych przez instruktorów CITYROW NYC z nowymi klasami dodawanymi co tydzień
  • Różnorodność typów klas, poziomów, długości, w tym cardio, HIIT, wytrzymałość, siła i joga
  • Odpowiedni dla wszystkich poziomów sprawności
  • Wskaźniki w czasie rzeczywistym umożliwiają śledzenie celów i motywację

Koszt: $2,195 plus $ 29 miesięcznie za subskrypcję aplikacji


Recenzja CITYROW GO Max


Cityrow Go Max Dostawa i montaż

Dostawa była łatwa, a CITYROW GO Max zmontował dokładnie tam, gdzie chciałem. Myślałem, że będę traktowany jak VIP, ponieważ będę przedstawiał recenzję maszyny. Okazuje się, że ja było uzyskanie leczenia VIP, ale jest to wliczone w doświadczenie zakupu CITYROW GO Max. Dwaj zamaskowani mężczyźni, którzy dostarczyli jednostkę, byli profesjonalni i szanowali moją przestrzeń i czas. Dzięki krótkiemu omówieniu tego, jak działa mechanika maszyny, zostałem sam, aby dowiedzieć się reszty.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cityrow20go20max20close20up20of20water20tank.htmlCITYROW

Po pierwsze, zbiornik na wodę. CITYROW go Max wykorzystuje wodę-tak, rzeczywista woda-aby działać jako opór podczas wiosłowania. Oznacza to, że im szybciej wiosłujesz, tym większy opór tworzy. Jest coś niemal orzeźwiającego o kontroli nad każdym aspektem treningu, zamiast polegać na serii przycisków lub zaprogramowanych ustawień, aby zdecydować, jak ciężko powinienem pracować.

Mówiąc o ciężkiej pracy, nie powiedziałbym, że napełnianie zbiornika było łatwe. Urządzenie dostarczono w stanie suchym, wymagając samodzielnego napełnienia za pomocą dostarczonego syfonu. Jeśli kiedykolwiek napompowałeś materac powietrzny lub piłkę do jogi, porównałbym to do tego. Nie trudne, nie zabawne – ale zawsze warto w końcu. Użyłem około jednego pełnego standardowego wiadra wody i jednej z dwóch tabletek do oczyszczania wody (zawartych w pakiecie właścicieli), aby zapobiec zieleni wody przed algami. Zaleca się wymianę wody co sześć miesięcy i dodanie nowej tabletki — zwłaszcza jeśli zbiornik spędza dużo czasu w bezpośrednim świetle słonecznym.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cityrow20go20max20machine20screen20with20user20pointing.htmlCITYROW

Włączyłem rower i od razu zostałem poproszony o połączenie się z Internetem i zalogowanie. Byłem nowy w interfejsie, więc musiałem się najpierw zarejestrować. Po kilku bezbolesnych minutach-i jednym pobraniu aplikacji CITYROW Go później-byłem w. Interfejs jest czysty i zorganizowany, co brzmi prosto, ale niektóre firmy, chcąc pokazać wszystkie dzwonki i gwizdki, sprawiają, że doświadczenie użytkownika może działać jako środek odstraszający od korzystania z urządzenia. Na szczęście nie czułem się tak.


Cityrow Go Max sprzęt i oprogramowanie


CITYROW GO Max jest produkowany w Ameryce przez WaterRower, firmę założoną przez Yale ‘a i amerykańskiego wioślarza Johna Duke’ a w 1988 roku, gdy jeszcze studiował na Yale. Urządzenie jest wyposażone w duży ekran odporny na pot, który obejmuje 19,5 cala, obraca się o 30 stopni dla optymalnego oglądania i znajduje się bezpośrednio nad dramatycznym zestawem 10-watowych głośników. Nie kłamię, byłem naprawdę zszokowany tym, jak wspaniały był dźwięk, kiedy Beth Lewis (mój pierwszy instruktor) rozkwitła na mnie, jak bardzo była podekscytowana, że mnie widzi. Aby jeszcze bardziej spersonalizować wrażenia, byłem w stanie samodzielnie dostosować głośność trenera i głośność muzyki.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/ipad20screen20of20the20workout20options20on20cityrow20go20app.html CITYROW

Maszyna ma łatwą w użyciu łączność Bluetooth, ale szczerze mówiąc, Głośniki zapewniły mi lepsze wrażenia. Nie wiem, czy to moje słuchawki uniemożliwiły dźwięk tak żywy, jak się spodziewałem, ale wielokrotnie wyciągałem je w trakcie treningu, aby poczuć lepsze poczucie połączenia z trenerem.

Skoro już jesteśmy w temacie trenerów, porozmawiajmy o programach, które oferuje CITYROW Go Max. Z ponad 10 trenerami w momencie tego przeglądu, oferującymi regularne programy, w tym HIIT, wytrzymałość, siłę, jogę i mobilność, jedyną rzeczą, która wydaje się powtarzalna, jest ustawienie. Istnieją dwie opcje wizualizacji podczas wiosłowania: studio z lustrami lub studio z oknami. Naprawdę chciałbym możliwość zobaczyć malownicze miejsca podczas wiosłowania, a przynajmniej miał opcję. To powiedziawszy, istnieje opcja “just Row”, która pozwala mi wiosłować samodzielnie, bez udziału trenerów.

Muszę jednak podkreślić, że dla kogoś, kto zaczyna swoją podróż wioślarską, a nawet dla kogoś, kto po prostu lubi to, jak ja (bez żadnych planów naprawdę brania do wody w najbliższym czasie) trening z trenerem w studiu z lusterkami zapewnia doskonałe widok formy instruktorów, coś, do czego odnosiłem się wielokrotnie w całym moim doświadczeniu.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20working20out20in20studio20with20mirrors20next20to20the20cityrow20go.htmlCITYROW

Dodam, że trenażery oferowane przez platformę naprawdę sprawiały, że czułem się, jakbym wiosłował razem z nimi. Wydawało mi się, że bezpośrednio do mnie docierają, zachęcając mnie, żebym się spakował. Prawie dotarło do tego, że poczuliśmy się jakbyśmy byli przyjaciółmi. Czy przewijałem i śledziłem kilka kanałów instruktorskich na Instagramie (dostępnych na stronie CITYROW GO)? Może …

Jeśli chodzi o korpus i siedzisko maszyny, nie ma żadnych skarg. Korpus jest wykonany z trwałego, barwionego na czarno drewna jesionu amerykańskiego i czarnego malowanego proszkowo aluminium, które ma elegancki, przystojny wygląd. Siedzisko było standardowe i stabilne. Zapewnia to czystą, nowoczesną estetykę, która pozwala wtopić się w tło, jeśli o to ci chodzi.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cityrow20go20max20machine20upright.html CITYROW

Tam, gdzie ta maszyna naprawdę świeci, jest imponująca zdolność przechodzenia z poziomu do pionu iz powrotem szybko i ze względną łatwością. Zbiornik jest zaprojektowany tak, aby był w porządku w każdej pozycji po napełnieniu do zalecanego poziomu,więc nie ma się czym martwić. Dodatkowo maszyna nie pozostaje niezauważona — nie jest że magiczny-ale robi bardzo mały ślad, gdy jest pionowy i łatwo się przechyla, gdy nadejdzie czas, aby ponownie założyć. Pełne ujawnienie: moje urządzenie trzymało się trochę, gdy przechodziłem z pozycji aktywnej do pozycji pionowej, ale po kilku próbach byłem w stanie sprawić, że będzie działać dla mnie dobrze.


CITYROW GO Max koszty


Ten zły chłopak cię zawiedzie. W cenie 2195 USD-z klasykiem w cenie 1495 usd – jest to poważny sprzęt. Finansowanie jest dostępne bez pieniędzy w dół i $122 miesięcznie przez 18 miesięcy bez rocznego APR, co jest kuszące, jednak nie obejmuje kosztów miesięcznej subskrypcji. Cena jest porównywalna do innych wioślarzy z inteligentnymi ekranami w swojej klasie, takich jak Hydrow i Ergatta, ale znajduje się nieco powyżej jednego z bardziej prawdopodobnych konkurentów, NordicTrack RW, który oferuje popularną aplikację treningową iFit i różne miejsca wiosłowania.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/cityrow20go20mobile20app20images.htmlCITYROW

Podkreślam to, ponieważ ta maszyna jest dla tych ludzi w tej kategorii,którzy naprawdę poważnie traktują swoją kondycję. Marka ta powstała z chęci wprowadzenia wioślarstwa do mas. Miesięczny abonament na CITYROW GO i Cityrow Go Max kosztuje prawie $ 25 z oszczędnościami oferowanymi przy kasie, ale kicker tutaj jest, aplikacja działa z prawie każdym wioślarzem i oferuje pełne treningi off wioślarza.


CITYROW GO Max ostatnie myśli


Naprawdę lubię tę maszynę. Mówiąc jako ktoś, kto cieszy się doświadczeniem siłowni i różnorodnością, którą oferuje, z pewnością zadowoliło mnie to od kilku miesięcy, które miałem. Czy zastąpi to dla mnie jakąkolwiek inną formę ćwiczeń? Nie. W każdym razie jeszcze nie, i nigdy do końca.

Nadal uwielbiam biegać po ziemi (dosłownie) i oddychać świeżym powietrzem Na Zewnątrz. Jednak teraz, gdy pracuję w domu, długie biegi w upale lub deszczu, lub zamaskowane i społecznie odległe wizyty na siłowni łatwo zostały pozostawione na ten zabawny, ekscytujący, angażujący, niewiarygodnie niski wpływ treningu.


Gdzie kupić CITYROW GO Max


Jeśli moje poparcie pomogło ci pociągnąć za spust i kupić CITYROW Go Max, możesz go kupić bezpośrednio z CITYROW GO. Cityrow GO Max jest dość nowym dodatkiem do rodziny CITYROW i w związku z tym jest ograniczony w dostępności u sprzedawców zewnętrznych.

2195 zł przy Go.Cityrow.com

Aby uzyskać jeszcze bardziej szczegółową recenzję CITYROW GO Max-w tym pełną listę zalet, wad i specyfikacji — odwiedź naszą siostrzaną stronę PCMag.

Możesz Też Kopać:

  • Jak bezpiecznie obciążać pociąg w domu
  • Jak zbudować domową siłownię
  • Najlepsze Opcje Sprzętu Do Treningu W Domu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna spoglądający w lustro i przechodzący przez włosy ręką.
Read More

Korzyści Z Biotyny

Korzyści Z Biotyny Czy Ta Prosta Witamina Może Pomóc Utrzymać Linię Włosów Przed Cofnięciem Się? Lindsay Tigar 17…
Read More

20-Minutowy Trening Z Oporem

20-Minutowy Trening Z Oporem Trenuj Całe Ciało Na Raz Dzięki Temu 20-Minutowemu Treningowi Christopher Hunt 22 października 2017…