Co kochać w Echelon sprzęt do ćwiczeń

Mężczyzna ćwiczy na wioślarzu Echelon Row w mieszkaniu.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Echelon.
Sponsor Logo


Co kochać w Echelon sprzęt do ćwiczeń

At-Home Fitness w najlepszym wydaniu Echelon

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Jeśli chcesz przenieść swoją domową siłownię na wyższy poziom, te niedrogie wioślarze, bieżnie i rowery Echelon są dostosowane do Twoich celów fitness.

Wielu z nas dużo częściej ćwiczy w domu, ale tylko dlatego, że nie możesz dostać się do ulubionej siłowni lub spin studio, nie oznacza to, że musisz przegapić zabawną, pompującą serce kondycję. 

Wejdź do Echelon i ich linii inteligentnych, podłączonych do Bluetooth urządzeń fitness w przystępnej cenie. Oferują te same, wysokiej jakości bieżnie, rowery stacjonarne i wioślarze, którym ufają siłownie, hotele i Rezydencyjne centra fitness, ale z najwyższą wygodą, jaką jest brak konieczności opuszczania komfortu domu, aby z nich korzystać.

Powiązane: Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni

Dodając do łatwości treningu w domu, tylko jedno członkostwo zapewnia dostęp do ekskluzywnych treści na żywo i na żądanie w każdym posiadanym produkcie Echelon. Ponadto do pięciu użytkowników może korzystać z jednego członkostwa, więc jest to świetny wybór dla całego gospodarstwa domowego. Co najważniejsze, użytkownicy zauważają, jak bardzo kochają to, że zespół akredytowanych światowej klasy instruktorów Echelon sprawia, że każda klasa jest integracyjna dla osób na wszystkich poziomach sprawności, co zapewnia zachęcające i motywujące środowisko, niezależnie od tego, gdzie jesteś na swojej fit journey.


Connect Bike EX-3


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20connect20bike20ex-3.html

Ten inteligentny rower jest niesamowitą opcją dla początkujących, aby rozwijać się w miarę rozwoju sprawności dzięki magnetycznemu kołu zamachowemu na poziomie 32, które sprawia, że treningi są trudne. Jest elegancki i nowoczesny w designie i ma niewielkie wymiary, które ułatwiają dopasowanie do każdej domowej siłowni (nawet jeśli jest to tylko kącik salonu). Recenzenci uwielbiają łatwość konfiguracji EX-3 oraz imponująco płynną i cichą jazdę.

Jego uchwyt urządzenia mieści Tablety o przekątnej do 12,9 cala i może obracać się o 180 stopni, zapewniając wspaniałe widoki pod dowolnym kątem. Dodatkowe funkcje, takie jak regulowane siedzenie i w pełni wyściełana Kierownica, na solidnej ramie pozwalają pewnie pedałować w kierunku swoich celów fitness.

Jednym z naprawdę fajnych aspektów EX-3 jest stojak na siedzisko, który umożliwia trzymanie pary hantli w zasięgu ręki. Ta pomysłowa funkcja ułatwia niż kiedykolwiek włączenie treningu siłowego do jazdy, aby zmaksymalizować czas treningu.

839,98 zł EchelonFit.com


Connect Bike EX-5s


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20connect20bike20ex-5s.html

Ten wszechstronny inteligentny rower ma wciągający, 21,5-calowy Ekran Dotykowy HD z podwójnymi antenami wzmacniającymi Wi-Fi, aby pomóc Ci cieszyć się wszystkimi malowniczymi jazdami i znaleźć motywację do dalszych kroków w trudnych klasach spinningu. Ekran można również obrócić o 180 stopni, aby zdjąć trening z roweru dzięki szerokiej gamie produktów Echelon. Oferuje również podwójne gniazda audio, dzięki czemu można podłączyć i zasilać z mniejszą ilością zakłóceń.

Podobnie jak EX-3, EX-5S ma 32 poziomy regulowanego oporu i regulowane siedzisko z zamontowanymi uchwytami na hantle. Ponadto posiada regulowaną kierownicę Aero w stylu konkurencji z dwoma zamontowanymi uchwytami na butelki, aby zapewnić Ci nawodnienie nawet podczas najdłuższych jazd.

Najbardziej popularny rower Echelon, recenzenci uwielbiają zwiększony komfort i płynną funkcjonalność EX-5s, dzięki czemu jest to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych rowerzystów.

1 639,98 zł EchelonFit.com


Connect Bike EX-7s


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20connect20bike20ex-7s.html

Wybierz model Ex-7S, w którym spotykają się potężne trifecta wydajności, trwałości i elastyczności. To najlepszy wybór roweru Echelon do intensywnych zastosowań-takich jak siłownie firmowe i kluby sportowe — dzięki czemu możesz mieć pewność, że ten wytrzymały rower poradzi sobie z najtrudniejszymi sesjami potu. Jednocześnie jest elegancki i niesamowicie połączony.

Podobnie jak EX-5S, EX-7s jest również wyposażony w wciągający 21,5-calowy ekran dotykowy HD jako centralny element podczas jazdy i obraca się o 180 stopni, aby wziąć swój pot sesji off-bike, zbyt. Wyświetlacz ułatwia również wyświetlanie danych treningowych, w tym tablicy wyników na żywo, spalonych kalorii, pedałowanych odległości, aktualnego tętna i innych.

Jak można się spodziewać, EX-7s pozwala również na 32 poziomy oporu i ma zamontowane uchwyty na hantle w siedzisku i dwa uchwyty na butelkę na wytrzymałej kierownicy aero. Fotel i kierownica są regulowane dla maksymalnego komfortu podczas przekraczania osobistych rekordów.

2039.98 zł EchelonFit.com


Row-s


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20row-s20rowing20machine.html

Dzięki 22-calowemu ekranowi HD Echelon Row-s możesz wykonywać trening na całym ciele, który jest idealny dla wszystkich poziomów sprawności. inspiruje on zupełnie nowe wrażenia z wiosłowania, napędzane malowniczymi widokami i wymagającymi zajęciami. Posiada również podwójne gniazda audio, które zapewniają w pełni wciągające wrażenia. 

Jeśli chcesz poćwiczyć poza rowerem, możesz wykorzystać jego krystalicznie czysty wbudowany ekran, po prostu odwracając go. Dodatkowo, dzięki podwójnym antenom Wi-Fi możesz korzystać z szerokiej gamy zajęć fitness Echelon, które Ci się podobają. Ogólnie rzecz biorąc, jest to fantastyczny wybór, który przyniesie wiele wszechstronności do domowej sytuacji treningowej.

Nie tylko jest stylowy i dobrze połączony, ale Row-s uwzględnia również komfort użytkownika. Siedzisko ślizga się bez wysiłku, zapewniając przyjemny trening, a przełącznik kierownicy pozwala na płynną regulację oporu bez utraty udaru. 

1 639,98 zł EchelonFit.com


Echelon Stride


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20stride20treadmill.html

Jeśli nie masz mnóstwo miejsca na domową siłownię, inteligentnie zaprojektowany Echelon Stride powinien być doskonałym rozwiązaniem. Kompaktowa bieżnia ma niesamowitą funkcję automatycznego składania, która obniża ją do zaledwie dziesięciu cali, co ułatwia przechowywanie, a wbudowane koła ułatwiają bieganie w dowolnym miejscu. (Więc tak, koniec z wymówkami, dlaczego nie możesz wziąć udziału w treningu pompującym serce w domu.)

Ale nie pozwól, aby lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary urządzenia Echelon Stride skłoniły cię do myślenia, że to tylko lekki trening. Ta inteligentna bieżnia pozwala uzyskać maksymalną prędkość 12 mil na godzinę i maksymalne nachylenie 10%, aby stale stawiać sobie wyzwania, gdy twój poziom dopasowania wzrasta. Urządzenie łączy się również przez Bluetooth z aplikacją Echelon w celu prowadzenia zajęć na bieżni na żywo i na żądanie oraz posiada czujniki tętna zintegrowane z kierownicą, dzięki czemu można łatwo śledzić idealną strefę cardio.

1 339,98 zł EchelonFit.com

Zobacz więcej na EchelonFit.com.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Treningi Streamingowe
  • Jak zbudować domową siłownię
  • Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń Pod $100

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts