Najlepsze Worki Bokserskie

Najlepsze Worki Bokserskie

Siedem Rzeczy, Które Możesz Czuć Się Dobrze W Biciu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Czasami po prostu chcesz coś walnąć.

Może jesteś bokserem na treningu, utknąłeś w korku, albo twój szef powiedział coś, co Cię wkurzyło (znowu). Oczywiście, nie chcesz, żeby to coś uderzyło, złamało, czy zrobiło bałagan na całej podłodze. To by było do bani, a także zwiększyłoby Twoje szanse na pójście do więzienia. Wejdź do worka treningowego.

Kupując worek treningowy, dobry, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych rzeczy. Czy jest trwały? Czy wygodnie jest się poruszać? Czy wytrzyma Twoje potężne ciosy przypominające Hulka?

Nie wiesz od czego zacząć? Zawęziliśmy listę najlepszych worków treningowych i podamy Ci wszystkie potrzebne informacje — niezależnie od tego, czy chcesz świetnie ćwiczyć, czy też dobrze się bawić.

Korzyści

  • To świetne cardio. Walka to poważny trening – rzucasz ciosy, haki, kopnięcia, kombinacje i ćwiczysz solidną pracę nóg, podczas gdy torba daje solidny opór. Możesz spalić nawet 400 kalorii podczas 30-minutowego treningu bokserskiego.
  • Działa Jak Trzeba. Rzucanie ciosów przy zachowaniu sztywności i stabilności rdzenia oraz utrzymanie równowagi to świetny sposób na wzmocnienie i stabilizację każdego mięśnia w rdzeniu.
  • Zwiększ Swoją Siłę Uderzeniową. Bokserzy używają worków bokserskich, aby poprawić swoje techniki i siłę swoich ciosów. Dzięki praktyce i ulepszonej technice dodasz więcej siły i wybuchowości za swoimi ciosami.
  • Daje trening całego ciała. Wykrawanie nie tylko spala ramiona i ramiona, ale także działa na całe plecy, mięśnie brzucha i nogi, gdy nawiążesz całe ciało. (Nie bez powodu worki bokserskie są podstawą wielu siłowni.)
  • Odprężenie. Każda metoda ćwiczeń jest świetna do obniżania poziomu stresu, ale zgodzisz się, że uderzenie czegoś pozwala uwolnić trochę dodatkowej agresji, gniewu lub wbudowanej frustracji, gdy sieć Wi-Fi ulegnie awarii.

Torba Na Ciało Century Fitness “B. O. B.”

Najlepsze Dla: The” real ” feel

Czy jest lepszy sposób, aby uwolnić swój gniew, uzyskać doskonały trening i uderzyć coś, co wygląda jak prawdziwa osoba? Torba B. O. B. jest solidnym narzędziem i pomocnym w nauce samoobrony, ponieważ można ćwiczyć z różnymi punktami ataku na tułowiu. Możesz również dostosować wysokość torby i dodać lub usunąć wagę, napełniając piasek lub wodę do podstawy.
269,99 zł Amazon.com

EZ-Speedbag

Najlepsze Dla: Cardio, stabilność rdzenia i budowa techniki

Ten speedbag jest lekki i łatwy w konfiguracji. Jeśli masz ościeżnicę, masz trening. Ma 18-calową platformę i jest wytrzymały. Popraw swój czas, technikę i koncentrację dzięki torbie, która zapewnia zabójczy solidny trening cardio w Twoim domu.
199,99 zł Reashape.com

Tytuł Torba ścienna Heavy Bag

Najlepsze Dla: Siła rdzenia, stabilność, całe ciało i cardio

Jeśli masz dodatkową przestrzeń na ścianie, ściany murowane lub jedną z drewnianymi kołkami, jest to idealny sprzęt treningowy, który jest prosty w instalacji. Ćwicz wszystko, od ciosów podbródkowych po uderzenia w kolana i kopnięcia z tą mocowaną na ścianie ciężką torbą. Jest wytrzymały i oszczędza miejsce – wystarczy go zamontować i walka trwa.
149,99 zł Amazon.com

Stress Buster Desktop Punching Ball

Najlepsze Dla: Po długich spotkaniach roboczych

W ten sposób nie musisz nawet czekać, aż wrócisz do domu, żeby coś uderzyć. W ten sposób można podjąć walkę prawo do biurka i nieszkodliwe rzucać kilka combo po pasywny agresywny e-mail. Stress Buster ma mocną przyssawkę, która wytrzyma dobre uderzenie. Tylko się nie podniecaj. Nie chcesz, żeby ktoś dzwonił do HR.
16,99 zł Amazon.com

Tytuł Boks Nadmuchiwany Worek Bokserski

Najlepsze Dla: Easy cardio

To jeden z tych klasycznych worków treningowych. Jest to świetny sposób na zabawę podczas wchodzenia w małe cardio, i jest to ładny sposób, aby twoje dzieci wykonały trochę pracy bokserskiej. Jest kompaktowa i składana, a gdy będziesz gotowy, po prostu napełnij ją wodą — upewnij się, że worek się odbija — a otrzymasz partnera sparingowego o niewielkim odbiciu. 
19,99 zł Amazon.com

Torba Bokserska Reflex 

Najlepsze Dla: Stickin’and movin’

W boksie chodzi o twoje nogi. Pracuj nad swoją postawą, ruchem na boki, a nawet naucz się wsuwać kontratak z torbą reflex. Ten regulowany do pięciu stóp i zbudowany ze stalową podstawą, która może pomieścić do 60 funtów piasku lub wody.
96,37 zł Amazon.com

Cichy Cios

Najlepsze Dla Nie straszyć sąsiadów. 

Cichy dziurkacz jest wykonany z wytrzymałego winylu i miękkiej pianki komórkowej, która pomaga wyciszyć czucie, które towarzyszy waleniu torby z 1-2. ale ten worek bokserski montowany na ościeżnicy jest również doskonałym miejscem na oszczędzanie miejsca i zaprojektowany do twardego uderzenia bez użycia rękawic bokserskich. Założyciel Brian Pedone mówi, że wykorzystuje również wbudowaną technologię czujników, dzięki czemu możesz śledzić swoje rundy, sprawdzać, czy osiągnąłeś swoje cele, a nawet rzucać wyzwanie znajomym. Możesz nawet transmitować na żywo Ciche treningi uderzeń, takie jak ten 3-minutowy bezpośrednio ze strony internetowej, aby uzyskać jak najwięcej z tej torby.)
109,99 zł QuietPunch.com

Czego Unikać

Na szczęście nie potrzebujesz tych dużych, ciężkich worków, takich jak te, które widziałeś w Rocky już; technologia uczyniła je bardziej trwałymi i wydajnymi. Oto kilka rzeczy, których należy unikać przy zakupie torby:

  • Zbyt Ciężkie Na Pierwszej Torbie: Chyba, że planujesz wyzywać zwycięzcę McGregora-Mayweathera, nie chcesz zaczynać z ciężką torbą, ponieważ oni uderzają. Albo przynajmniej tak będzie. W przypadku tradycyjnych ciężkich toreb twoje ręce mogą zostać pobite. Rozważ zdobycie mniej niż 80-funtowego do swojej pierwszej torby.
  • Unikaj Zawieszania Worków Na Słabych Strukturach: Wieszanie torby z sufitu, który nie jest mocny, to zły pomysł. Jeśli skonfigurujesz go nieprawidłowo, zniszczysz swój dom lub garaż i kosztujesz dużo pieniędzy na naprawy. Jeśli nie masz wzmocnionego miejsca do bezpiecznego zawieszenia, kup torbę ze stojakiem.
  • Kupno Taniej Torby Istnieje kilka świetnych ofert na worki bokserskie (które pokażemy poniżej), ale jeśli pójdziesz zbyt skąpy, możesz być bardzo rozczarowany. Planujesz pokonać tę torbę dość bezwzględnie, więc upewnij się, że kupisz taką, która wytrzyma użycie. 

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts