Co mężczyźni chcą kobiety nosić na randce

Co kobiety powinny nosić na randce, według mężczyzn. Para randka

Co mężczyźni chcą kobiety nosić na randce

Najbardziej atrakcyjna rzecz, którą kobiety powinny nosić na Randkach, według mężczyzn

Masz obcięte włosy, świeży oddech i jesteś ubrana jak dziewiątki. To oczywiste, że zrobiłeś wszystko, by dobrze wyglądać na tej randce. I mam nadzieję, że osoba, z którą się spotykasz też ma. Jasne, nie możesz kontrolować tego, co zdecyduje się założyć, ale przy odrobinie szczęścia, praca, którą włożyła, będzie pasować do Twojej.

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz elegancki bar koktajlowy, czy oglądasz premierę nowego rom-com w lokalnym teatrze, nie chodzi o cenę, którą wydałeś na swój strój. Zamiast tego musi być większy nacisk na sam wygląd. Według Petera Nguyena, prywatnego stylisty w Nowym Jorku, ” dobrze ubierać się na randkach to bardziej wysiłek.”

Powiązane: W co się ubrać na pierwszą randkę

Podczas gdy kobiety często mają ich jej iść do elementów, które wolą mężczyzn do sportu, kilka Moda naprzód panowie dali swoje spojrzenie na to, co uważają, że panie powinny zdecydować się na coraz dolled się na randkę.

Słuchajcie uważnie, dziewczyny. Ci eksperci wiedzą, o czym mówią.

Perfumy Sygnowane

Podczas gdy niektóre kobiety mogą nie myśleć zbytnio o ich zapachu, jest to coś, o czym wielu mężczyzn zwraca uwagę, gdy tylko wejdziesz w ich przestrzeń. Jeśli chcesz przykuć jego uwagę, nie wstydź się spritzingu. Dla Nguyen nie ma ” nic bardziej seksownego niż kobieta, która ładnie pachnie.”

– Mam nadzieję, że mnie nie zabije za to, że się tym podzieliłem, ale moja żona nosi Mojave Ghost z Byredo i doprowadza mnie to do szału-przyznaje. “Często czuję zapach płaszczy i szalików, które zostawia. Zapach jest jednym z najsilniejszych wyzwalaczy pamięci, a jeśli poświęcisz czas, aby znaleźć swój charakterystyczny zapach, będziesz dosłownie niezapomniany.”

Jeśli myślicie: “już używam perfum, więc jestem gotowy”, nie mówimy o starych perfumach. Im bardziej wystawny, tym lepiej.

“Zdecydowanie polecam wydać trochę więcej na luksusowy zapach” – mówi Nguyen. “Będą miały mniej chemicznego nozdrza spalają tanie zapachy, mają bardziej złożone warstwy i jest mniejsza szansa, że inna kobieta będzie nosić to samo.”

Odważny Dodatek

Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy czy trzeci wypad, chcesz mieć pewność, że zostawisz datę z trwałym wrażeniem. Oczywiście, masz nadzieję, że zapamiętają cię za coś takiego jak Twój nienaganny gust w ubraniu, a nie dlatego, że zapomniałeś, że jesteś uczulony na orzeszki ziemne. Faceci są spostrzegawczy i szczerze mówiąc, często są fanami rzeczy, które się wyróżniają. Według Beau Hayhoe, eksperta ds. PR i blogera mody męskiej, ważne jest, aby kobiety zwracały uwagę na akcesoria przed wielkim wieczorem. Czy w to wierzysz, czy nie, zauważy.

“Zawsze uważam, że schludne Kolczyki (konwersacyjne, przyciągające wzrok, często z fajną historią za nimi) są miłym dodatkiem” – mówi. “To samo dotyczy, powiedzmy, uroczego, dyskretnego naszyjnika – czegoś osobistego i z historią za nią, która pokazuje, że poświęciła uwagę i przemyślała swój strój. Wszystko z przodu akcesoriów z osobowością, coś, co nie jest zbyt minimalne-ale nie zbyt krzykliwe! – to coś, co doceniam.”

Pro tip: Zostaw zegarek Apple w domu, Panie. – Osobiście nie ma tego na mojej liście-dodaje Hayhoe.

Niespodziewany Strój

 Podczas gdy sugeruje, że kolesie powinni zdecydować się na czyste białe trampki i solidną koszulę z dopasowanym garniturem, jeśli próbują go zmienić, dla kobiet mówi, że Przyprawianie klasycznego czarnego stroju z sukienką to pewna Wygrana.

“Oczekuje się kobiety w skórzanej kurtce, T-shircie i obcisłych czarnych dżinsach” – mówi Nguyen. “Wiesz, o co jej chodzi. Ale sukienka odrzuca tę narrację. Jest Kobieca z odrobiną hardcorowej krawędzi (lub [A] hardcorowej, ale nadal może kołysać sukienką). To trochę nieoczekiwane, a to tworzy tajemnicę. I to jest seksowne. To sprawia, że chcę się pochylić i lepiej ją poznać.”

A jeśli chce się pochylić … to znaczy, że robisz coś dobrze.

Możesz Też Kopać:

Badanie ujawnia wpływ stylu Na Randki

10 Zatwierdzonych Przez Ekspertów Zapachów Zimowych

Ten godny Wall Street wygląd jest wart inwestycji

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Zemsta
Read More

Zemsta na swoim byłym

Zemsta na swoim byłym Oto dlaczego to okropny pomysł, aby zemścić się na swoim byłym Ian Stobber 28…