Co Robić, Gdy Flirtuje Z Innymi Facetami

Co Robić, Gdy Flirtuje Z Innymi Facetami

Oto, co powinieneś zrobić, jeśli Twoja dziewczyna flirtuje z innymi facetami

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Zauważyłem coś, co mnie wkurzyło. Byłem na imprezie z moją dziewczyną (byliśmy razem około 6 miesięcy) i w pewnym momencie zauważyłem, że rozmawia z innym facetem, którego nie znałem, a oni wyglądali, jakby naprawdę dobrze się bawili. Podszedłem do rozmowy i trochę się uspokoiłem. Nic jej o tym nie mówiłem, ale uświadomiłem sobie, że zawsze świetnie się dogaduje z innymi facetami, kiedy jesteśmy razem towarzysko? Jaki to zły znak? Czy spotykam się z przyszłym oszustem? Czy Mogę poprosić ją, żeby przestała flirtować z innymi facetami, czy tylko zobaczy mnie jako kontrolującego psychola?

– Controlla

Odpowiedź

Hi Control Freak,

Jeśli twoja dziewczyna naprawdę flirtuje z innym facetem przed tobą, prawdopodobnie powinieneś wziąć głęboki oddech, zrelaksować się, a następnie zrzucić ciężarówkę kupy na trawnik faceta w środku nocy i podpalić ją. Jeszcze lepiej, dowiedz się, gdzie pracuje i poskarż się szefowi, że nie odda Ci wibratora.

Byłoby miło, prawda? To znaczy, gdyby to była moja prawdziwa rada, że powinieneś natychmiast szukać pomocy, może nawet w formie ciosu w twarz. Podpalenie kupy jest całkiem satysfakcjonujące. Niestety, radzenie sobie z tym problemem będzie wymagało trochę inteligencji emocjonalnej z twojej strony.

Co nie jest łatwe. Zazdrość jest potężna. Jest głęboko w mózgu jaszczurki. Często przytłacza nasze bardziej wyrafinowane emocje. I to jest głupie. Zazdrość brzmi tak: “Johnny ma błyszczącą zabawkę, którą chcę, więc biorę pudełko z sokami Johnny’ ego.”Niemniej jednak, jesteś prawdziwym dorosłym dużym chłopcem i wierzę, że możesz odpuścić swoją zazdrość i naprawdę spojrzeć na to, co się dzieje. Co oznacza, że najpierw przyjrzyj się własnemu zachowaniu.

Chcę, żebyś szczerze zadał sobie pytanie. Widzisz, jak flirtuje z innymi facetami. Ok-ale flirtujesz też z innymi dziewczynami? Kiedy wychodzicie razem na kolację, robicie sobie żarty ze swojej gorącej kelnerki? Na imprezach, w których razem uczestniczycie, czy widzi, jak wydobywacie tę szczególną różnorodność uroku, którą rezerwujecie dla młodych kobiet? Jesteś pewna?

O nic cię nie oskarżam. Zakładam, że nie mówisz jej przyjaciołom, że nigdy nie byłeś w Japonii, ale chciałbyś odwiedzić Japonię. Ale jest duża szansa, że ty sam masz chęć oczarowania atrakcyjnych kobiet, tak jak twoja dziewczyna ma chęć oczarowania atrakcyjnych mężczyzn. I że od czasu do czasu wycieka.

Co jest normalne. Jesteś facetem z popędem seksualnym. I to jest również normalne, jeśli tak się dzieje, że nie zauważyliście. Zasadniczo każdy na ziemi uważa swoje zachowanie za “normalne rzeczy, które normalnie robię, ponieważ jestem normalny”, a zauważalne zachowanie każdego innego jako ” tę dziwną rzecz, którą dziwni ludzie robią, ponieważ są dziwni.”Bycie inteligentnym człowiekiem wymaga przekraczania tego i rozważania, czy inni ludzie mogą czuć się jak dupek.

Więc zanim zaczniesz oskarżać swoją dziewczynę o cokolwiek, rozważ możliwość, że myśli, że flirtowanie jest w porządku, ponieważ pokazałeś jej, że jest w porządku.

OK. A jeśli to nieprawda? Co, jeśli zachowujesz się jak niezadowolona recepcjonistka dentystyczna z jej atrakcyjnymi przyjaciółmi, ale ona chichocze radośnie na głupi dowcip random dude ‘ a?

Przykro mi to mówić, ale to wciąż nie dowodzi, że robi coś złego. Dlaczego? Każdy ma inne standardy zachowania. Weź pod uwagę fakt, że w niektórych częściach Utah nawiązanie silnego kontaktu wzrokowego z dziewczyną, którą poznałeś w kościele, byłoby równoznaczne z wysłaniem jej zdjęcia kutasa. Weź pod uwagę fakt, że w Iraku kolesie trzymają się za ręce, ale nigdy, przenigdy nie rozmawiają o swoich żonach.

Więc może twoja dziewczyna nie myśli, że flirtuje. W końcu, czy kiedykolwiek próbowałeś zdefiniować flirt? O ile wiem, flirt to po prostu “interakcja z kimś w sposób pół-pół-sugestywny.”To jest eteryczne jak piekło. Może twoja dziewczyna jest po prostu bardzo przyjazna.

Nie zrozum mnie źle. To nie znaczy, że musisz to lubić. Tylko nie zakładaj, że wiesz, co myśli twojej dziewczynie. Świat byłby o wiele szczęśliwszym miejscem bez męskiej tendencji do myślenia, że my, mężczyźni, jesteśmy magicznymi Psychikami cipek, którzy widzą bezpośrednio w kobiecym umyśle.

W związku z tym, jeśli jest to dla Ciebie ważne i chcesz o tym porozmawiać ze swoją dziewczyną, nie zaczynaj rozmowy od powiedzenia: “jestem zmęczony Twoimi zalotnymi BS, zachowuj się jak dama lub to koniec.”Zacznij rozmowę od powiedzenia:” Hej, słuchaj, nie chcę Cię o nic oskarżać, ale czy możemy porozmawiać o sposobie, w jaki kontaktujesz się z kolesiami? Czasami czuję się trochę podejrzanie i chciałam wiedzieć, co o tym myślisz.”

Ta rozmowa może cię do czegoś doprowadzić. Może pod koniec zacznie zachowywać się skromniej. A może po tym, jak o tym mówisz, zdajesz sobie sprawę, że to nic takiego. To będzie niezręczna rozmowa. Ale droga do dobrego związku jest wybrukowana niezręcznymi rozmowami. Jeśli nie skonfrontować swoje różnice z partnerem uczciwie-jeśli albo rzucać się losowo, lub udawać, że jesteś w porządku z rzeczy, które nie są w porządku z – następnie twój związek powoli zamieni się w masę niechętnych unsexy śmieci.

Jednak. To, że sugeruję, żebyś był dyplomatyczny, nie znaczy, że powinieneś być popychadłem. Może twoja dziewczyna jest okropna. Czasami, w życiu, próbujesz wczuć się w czyjeś spieprzone zachowanie, a wszystko, co kończysz, to głębsze zrozumienie tego, jak to jest spieprzone. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że dobrą zasadą dla związków jest ” Załóżmy, że nie spotykasz się z jakimś szalonym socjopatą, ale pamiętaj, że to nie jest niemożliwe.”

Temat: oszukujesz? Poprosiliśmy Kobiety O Ujawnienie Zachowań, Które Uważają Za Niewierne

Więc uważnie obserwuj, jak reaguje twoja dziewczyna, kiedy delikatnie wspominasz, że jesteś zdezorientowany tym, jak zachowuje się z mężczyznami. Jeśli będzie trochę defensywna, to nie jest idealne, ale to zrozumiałe. Jeśli przeprasza i zgadza się rozmawiać o tym, jak to naprawić, to jest niesamowite. Masz dobrą kobietę na rękach. Nie schrzań tego.

Jednak, to zupełnie inna sprawa, jeśli ona odwraca się od Ciebie. Jeśli zrobi się wredna-jeśli powie Ci, że śmieje się z dowcipów innych facetów, bo są zabawniejsi od Ciebie. Albo jeśli każe ci przestać być taką małą suką. To dobry znak, że wie dokładnie, co robi-że wie, że sprawia, że jesteś zazdrosny, a jej to nie obchodzi. To znak, że umawiasz się z kimś, kto ignoruje Twoją wygodę na rzecz natychmiastowej satysfakcji z dawania innemu kolesiowi wzwodu. I to nie jest miejsce, w którym chcesz być. Miej trochę szacunku do siebie-miej więcej szacunku dla siebie niż ona dla Ciebie-i natychmiast ją porzuć.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts