Porady Randkowe Dla Nieśmiałych Facetów

Porady Randkowe Dla Nieśmiałych Facetów

Jak pokonać nieśmiałość i uzyskać więcej dat w sześciu prostych krokach

Zadurzyłeś się. Zachowujesz się niezręcznie, gdy ona jest w pobliżu, wkładasz stopę do ust lub, co gorsza, nic nie mówisz. Wyobrażasz sobie różne scenariusze na dzień, w którym nabierzesz odwagi, by zaprosić ją na randkę. Ale tak naprawdę tego nie robisz. A potem spotyka się z innym facetem. Jesteś zdruzgotana i zła na siebie, że nie wykonałaś wcześniej kroku. Czujesz się jak nieśmiały przegrany, który staje się samospełniającą się przepowiednią za każdym razem, gdy jesteś zainteresowany dziewczyną — i często powoduje, że trafiasz głęboko w strefę przyjaciela (jeśli uda ci się podejść do niej w pierwszej kolejności). 

Nie musi tak być. Bycie nieśmiałym facetem nie musi przeszkadzać w twoim życiu randkowym. Możesz pomyśleć, że niektórzy faceci są bez wysiłku Czarujący, towarzyski i pewny siebie, i nigdy nie zmierzysz się. Ale prawda jest taka, że nieśmiałość jest czymś, nad czym można pracować. 

Anonimowy użytkownik zwrócił się do guyQ, Platformy pytań i odpowiedzi AskMen, o poradę na ten temat. 

Witam mam 31 lat. Nadal dziewicą. Nieśmiały w rozmowach z dziewczynami. Nigdy nie miałem zbyt wielu interakcji. Randki Online to gówno. Co mogę zrobić, aby mieć gf?

Zobacz pytanie

Poniższe wskazówki od użytkowników guyQ pomogą Ci przezwyciężyć swoją nieśmiałość i żyć satysfakcjonujące życie randkowe. 

1. Spróbuj speed dating.

Dałbym szansę “szybkiej randce”. Nawet jeśli to nie działa to pozwala rozwijać zaufanie wokół kobiet i znajdziesz to bardzo łatwo przedstawić się i przełamać lody, które uważam za najtrudniejszą rzeczą wokół kobiet.

Zobacz Odpowiedź

2. Zrozum, że kobiety to tylko ludzie.

Wstydzisz się rozmawiać z matką? Wstydzisz się rozmawiać ze staruszką przy kasie? Czy wstydzisz się rozmawiać, powiedzmy, z pielęgniarką, kierowcą autobusu itp? 

Więc nie wstydź się rozmawiać z dziewczyną, która może Ci się spodobać. Wszystkie są tym samym stworzeniem, a kobiety są jak dzikie koty, mogą wyczuć ten strach na milę. 

Zobacz Odpowiedź

3. Buduj przyjaźnie z kobietami, które cię nie pociągają.

Zacznij rozmawiać i budować relacje / przyjaźnie z kobietami, które cię nie pociągają. Znajdź działania, w których konieczna jest interakcja z nimi. Nie wychodź na imprezy lub bary (lub gdziekolwiek) z zamiarem znalezienia dziewczyny do spiknięcia.

Zobacz Odpowiedź

4. Oglądaj filmy i ćwicz.

Wejdź do Internetu i oglądaj filmy, które pomogą Ci z nieśmiałością, pewnością siebie i tym, jak podejść i porozmawiać z kobietami.

Praktyka czyni mistrza, można tylko poprawić. Ćwicz obrazy i to, jak wyglądałby i czułby się konwojent generalny i rozwijaj się stamtąd.

Zobacz Odpowiedź

5. Zostań materiałem na chłopaka.

Po pierwsze, powinieneś być materiałem g / F. Oznacza to, że musisz zrobić wszystko, co możliwe, aby uzyskać jak najwyższą pozycję w potencjalnej skali b/f, Jak to możliwe.

Nie masz nóg? Możesz oceniać nisko, ale nie na dole. Bez włosów? Możesz ogolić Bruce ‘ a (Willisa, Nie Jennera) i zburzyć dom….. po prostu brzydki? Mamy dla Ciebie dziewczynę. Ale chodzi o to… Musisz mieć jak najwięcej cech, których pragną dziewczyny.

Zobacz Odpowiedź

6. Najpierw skup się na sobie i buduj pewność siebie.

Mówienie nieśmiałej osobie, żeby po prostu zaczęła rozmawiać z dziewczynami, jest jak rzucanie osobą, która nie może pływać w oceanie, kiedy wszystko, czego doświadczyła w swoim życiu, to woda ledwo sięgająca ponad kolana.

Gdybym chciał jechać samochodem, a ktoś mówi mi “weź kluczyki, wskakuj i odjedź”, chociaż wiedzą, że nie mam wcześniejszego doświadczenia, nie mówiąc już o prawie jazdy, jeśli O mnie chodzi, to jest to przepis na katastrofę. 

OP, musisz nabrać pewności siebie. Powodem, dla którego boisz się rozmawiać z dziewczynami, jest brak umiejętności społecznych, które pozwoliłyby ci to zrobić. Rozmowa z dziewczynami i przekazywanie romantycznych zainteresowań to dwie różne rzeczy. Jeśli nie masz umiejętności, aby po prostu z nimi porozmawiać, jak chcesz znaleźć jaja, aby powiedzieć im, że ich pragniesz???

Byłem tam, gdzie ty, czy w to wierzysz, czy nie, ale nie zacząłem podchodzić do dziewczyn z nadzieją na cud. Zamiast tego skupiłem się na sobie. Sukces w mojej pracy tyle dla mnie zrobił. Gdziekolwiek byłem, kiedy moi przyjaciele pytali nieznajomych ” czekaj, skąd znasz T???”Pewnie, że go znamy, pracuje tam i tam. Jest naprawdę fajny, zabawny facet, doskonała obsługa”. 

Nie będę się dalej rozwijał i nie traktuj tego jako chwalenia się czy coś. Chodzi mi o to, aby stać się osobą, którą inni ludzie znają lub chcą się przyjaźnić. Jest łatwiej, gdy przychodzą do Ciebie Ludzie. 

Zobacz Odpowiedź

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts