Co Twoja historia seksu i randek mówi o Tobie

Imiona kobiet-Historia randek

Co Twoja historia seksu i randek mówi o Tobie

Jak Twoja Seksualna Przeszłość Może Wiele Wyjaśnić, Kim Jesteś

Każdy człowiek jest specjalnym płatkiem śniegu człowieka, innym od każdego innego i jest w tym coś pięknego. Ale w miarę jak przechodzimy przez życie, wybory, których dokonujemy-jaki materac kupić, kiedy pojawić się na imprezie, czy ubiegać się o tę pracę, czy nie — gromadzą się w osobowościach.

Możesz czuć się wyjątkowy, ale dla outsidera możesz zarejestrować się jako ” typ.”Co oznacza, że jesteś kimś, kogo można spotkać z całą grupą podobnie myślących ludzi, którzy mówią i działają w określony sposób.

Możesz być kimś, kto robi zakupy w konkretnym sklepie spożywczym, słucha określonego rodzaju muzyki lub kimś, kogo życie miłosne podąża za określonym wzorem. Tak, nasze życie miłosne może być bardzo pouczające o tym, kim jesteśmy, ponieważ ludzie nie mogą pomóc, ale kategoryzują się nawzajem na podstawie tego, jak się umawiają, z kim się umawiają, jak długo trwają ich relacje i tak dalej. I tak naprawdę, istnieje zarówno pozytywny, jak i negatywny obrót dla większości randkowych tożsamości.

W zależności od Twojego punktu widzenia, kobieta, która przede wszystkim umawia się z bogatymi mężczyznami, może być wyśmiewana jako płytka poszukiwaczka złota lub chwalona jako ktoś, kto zna jej wartość. Starszy facet, który umawia się z młodszymi kobietami, może być postrzegany jako lubieżny Pełzacz lub mężczyzna zdolny przyciągnąć najpiękniejsze kobiety w okolicy.

Ale co z resztą z nas? Jak wyglądają nasze wzorce randkowe i CO O Nas mówią? Oto spojrzenie na pięć różnych typów facetów i znaczenie ich życia miłosnego. Więc czytaj dalej – możesz rozpoznać niektórych facetów, których znasz … albo nawet siebie.

1. Seryjny Monogamista

Seryjny monogamista to Facet, który prawie nigdy nie jest singlem. Jeśli stracisz kontakt na kilka miesięcy, jest spora szansa, że następnym razem będzie miał nowego partnera.

Nie musi przedzierać się przez partnerów seksualnych w zastraszającym tempie, ale jest coś pozornie niezdrowego w tym, że jedyną stałą w jego życiu jest poważny partner, niezależnie od tego, kto to jest.

Udało mu się skierować bycie atrakcyjnym (czy to fizycznie, czy pod względem osobowości, czy oba) NA nigdy nie bycie samotnym, i chociaż jest to marzenie wielu innych facetów, fakt, że żaden z jego związków nie trwa dłużej niż rok lub dwa, może oznaczać, że nie jest idealnym Chłopakiem.

Pro: Względna Atrakcyjność
Con: Boi się samotności

2. Gracz

Gracz to Facet, który ciągle ma szczęście. Jego życie to wir pierwszych randek, spotkań, romansów, schadzek, romansów, duchów i gniewnych tekstów wzgardzonych byłych kochanków. Jego partnerzy seksualni czują, że trafiają w dziesiątkę w momencie, gdy wchodzą na jego orbitę … dopóki sprawy nie pójdą w dół.

Przespać się z nim to kolejka górska seksualnej namiętności i emocjonalnego dramatu. Nie jest zainteresowany (lub nie może) zostać z nikim dłużej niż miesiąc lub dwa, a może sypiać z dwiema lub trzema innymi osobami przez cały czas.

Oczywiście, bycie jego przyjacielem może być ekscytujące-będzie Cię regale z podnoszącymi brwi opowieściami o jego perwersyjnych trójkątach, wraz z czasem, w którym spał z siedmioma różnymi osobami w tym samym tygodniu — ale może to również być dość wyczerpujące, ponieważ często rezygnuje z męskiej nocy na kolejną randkę Tinder.

Pro: Dynamika Seksualna
Con: Nie można się ustatkować

3. Incel

Incel (skrót od mimowolnego celibatu) to Facet, który nie może zaliczyć, bez względu na to, co robi. Zazwyczaj Hetero, często ma dziwne relacje miłosne/nienawistne z kobietami, pożądając ich uwagi, jednocześnie pobudzając je jako ogólną grupę.

Nic z tego nie może mieć wpływu na relacje, które ma z męskimi przyjaciółmi, ale będzie walczył, gdy rozliczają się w długoterminowych romantycznych związkach, które uważa, że trzymają je osobno. Z drugiej strony, można ponownie kadrować jego upór i niezdolność do lądowania partnera jako szorstki wokół krawędzi formy miłości własnej. Zamiast całkowicie modyfikować się, próbując znaleźć związek lub partnera seksualnego, robi to sam jako najprawdziwsza wersja siebie.

Pro: Niechęć do kompromisu
Con: Wciąż pracuje nad swoim życiem

4. The Settle-Downer

Settle-downer to Facet z zachowaniami randki prawdopodobnie postrzegane jako niezwykle normalne w 20 wieku, ale teraz są po prostu dziwne. Poznał kogoś w wieku kilkunastu lat, spotykał się z nim w wieku 20 lat, ożenił się i do tej pory (zgodnie z Twoją najlepszą wiedzą) uprawiał seks tylko ze swoim współmałżonkiem.

W kulturze, w której aplikacje randkowe i seks na randce są normą, facet osiedlający się młody może być miłym powrotem do prostszych czasów. Z drugiej strony może to być znak, że głęboko boi się nieznanego i zmian.

Pewnie, osiadek mógł spotkać swoją bratnią duszę w wieku 15 lat … albo może pozostać w związku, który już się nie sprzedał, bo nie wyobraża sobie, że się wykańcza. Znajomość bycia z tą jedną osobą będzie wydawać się wielki na chwilę, ale jeśli rzeczy w końcu okaże się brzydki, będziesz żałować, że przypadkowo datowane trochę przed pójściem all-in w związku.

Pro: Konsekwentny
Con: Boi się zmian

5. The Late Bloomer

Na pierwszy rzut oka, późny bloomer może wydawać się incel … to znaczy, dopóki sprawy naprawdę nie odwrócą się dla niego w pewnym momencie w połowie lat 20 lub później. Czy to z powodu przypadkowego spotkania, czy pierwszego związku, zmieni się z faceta, który zawsze był samotny, w faceta, który nie jest.

Oglądanie późnego bloomera może być dzikim doświadczeniem – z jednej strony jesteś szczęśliwy jak cholera, że w końcu kwitnie, a z drugiej strony, widząc kogoś przechodzącego przez rzeczy, których większość facetów doświadcza znacznie wcześniej w swoim życiu, może być żenujące i/lub frustrujące.

Oczywiście istnieje możliwość, że natychmiast zmieni się w seryjnego monogamistę, gracza lub ugodowca (lub jeśli sprawy skończą się jednorazowo, zamieniając się w wściekłego incela). Niezależnie od tego, gdzie rzeczy idą, jak mówi słynne powiedzenie: lepiej kochać i przegrywać, nawet pod koniec gry, niż nigdy nie kochać w ogóle.

Pro: Idzie w swoim własnym tempie
Con: Zwykle spóźnia się na mecz

Oczywiście, tak rozpoznawalne, jak te typy, nie oznacza to, że są one wszystkożerne, ani nie są wyrzeźbione w kamieniu. Możesz być czymś więcej niż historią randkową, a przy odpowiednim nastawieniu możesz zmienić swój los — jeśli tak zdecydujesz.

Możesz Też Kopać:

  • Uprawiasz Za Dużo Seksu?
  • Podział Incel: Wyjaśnienie, Czym Są Incels
  • Jak uniknąć błędów w relacjach z odbiciem
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts