Większość mężczyzn kupuje “duże” prezerwatywy, twierdzą, że pakują

Prezerwatywy

Większość mężczyzn kupuje “duże” prezerwatywy, twierdzą, że pakują

Faceci robią duże zakupy gumek, zgodnie z naszą ankietą

Prezerwatywy są w różnych kształtach, rozmiarach, teksturach i kolorach. Prezerwatywy, które są podstawą do zapobiegania chorobom wenerycznym i niespodziewanej ciąży, dostarczają mężczyznom niezbędnych materiałów, aby zapobiec przedostawaniu się nasienia do ciała partnera. Chociaż prezerwatywy mogą być dostępne praktycznie w każdym supermarkecie, sklepie spożywczym, sex shopie lub bezpłatnej klinice, nie oznacza to, że będziesz mógł wpaść na prosty, prosty zakup.

Ponieważ nie każdy penis ma ten sam rozmiar i długość, prezerwatywy nie są uniwersalnym produktem, co stawia pytanie: Jaki dokładnie jest rozmiar prezerwatyw?

W dniach od 1 do 28 lutego AskMen przepytał ponad 1600 osób w ankiecie dotyczącej prezerwatyw wielkości Magnum, odkrywając kilka bardzo interesujących rzeczy w odniesieniu do mężczyzn i ich gumek. Jeśli chodzi o rozmiar, liczby wskazują na to, że mężczyźni rosną, a 44,5% ankietowanych twierdzi, że kupują duże prezerwatywy. Około 42,4 procent decyduje się na media, podczas gdy zaledwie 3,7 procent przyznaje się do chwytania niewielkich rozmiarów z półek. Nie zapominajmy również o 9,4% facetów, którzy twierdzą, że mają potwory, mówiąc, że ich rozmiar prezerwatyw jest bardzo duży.

Powiązane: Łatwe w użyciu usługi subskrypcji prezerwatyw, aby rozebrać niezręczną kasę

Jeśli zastanawiasz się, czy mężczyźni mają tendencję do zwiększania rozmiaru tylko na pokaz, mniej niż 7% twierdzi, że o tym pomyślało, podczas gdy przytłaczające 82,9% twierdzi, że nigdy nie kupiło większej prezerwatywy tylko po to, aby zaimponować partnerowi.

Według Shan Boodram, członek Trojan Brand Condoms Sexual Health Advisory Council, to dobra decyzja z ich strony, ponieważ jaki rozmiar kupisz ma większe znaczenie niż możesz wiedzieć. Zbyt ciasna i może być niewygodna (i może się złamać), a zbyt luźna oznacza, że może się ześlizgnąć.

“Dopasowanie prezerwatywy wpływa na odczuwanie Twoich doświadczeń seksualnych, dlatego ważne jest, aby znaleźć taki, który pasuje do rodzaju doświadczenia, które chcesz mieć” – mówi Boodram.

“Niektórzy ludzie chcą, aby Prezerwatywa Była tak ciasna i cienka, jak to możliwe, ale inni mogą chcieć luźniejszego dopasowania, co daje więcej uczucia wewnątrz prezerwatywy. Istnieją również grubsze prezerwatywy, które pomogą Ci przetrwać dłużej. Ważne jest, aby bawić się różnymi pasami, aby zobaczyć, który z nich daje uczucie, którego szukasz. Nie ma odpowiedzi “Jeden rozmiar pasuje do wszystkich”; chodzi raczej o pytanie: “co działa dla mnie najlepiej i w jakich scenariuszach?’”

Wiesz najlepiej, więc jeśli chodzi o wybór prezerwatyw, powinieneś wybrać taki, który odpowiada Twoim osobistym potrzebom. Ten ” odpowiedni rozmiar “ma na celu dopasowanie ciała, a nie partnera.” jeśli pływasz w prezerwatywie, która nie jest dla Ciebie wygodna ze względu na zaimponowanie komuś, skupiasz się na samej prezerwatywie zamiast na swoim doświadczeniu — co jest sprzeczne z intuicją w stosunku do tego, co produkt ma robić”, dodaje Boodram. “Prezerwatywy są czymś więcej niż tylko zapobiegawcze; są dodatkiem do doświadczenia, czymś, co poprawia zabawę seksualną i połączenie.”

Słyszeliście? Kiedy go zawijasz, rób to we właściwy sposób-z odpowiednim rozmiarem, to znaczy.

Możesz Też Kopać:

  • Twój przewodnik po bezpieczniejszym seksie
  • Najlepszy przewodnik po randkach z STIs
  • Najlepsze pozycje erotyczne dla dziewic, ujawnione
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts