Ćwiczenia Kettlebell Do Budowania Ramion

Ćwiczenia Kettlebell Do Budowania Ramion

Zdobądź wyciągnięte ramiona, o których zawsze marzyłeś dzięki tym pięciu ćwiczeniom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Kiedy widzisz kettlebell, myślisz, że się kręci, prawda? Czy nie po to są kettlebells?

Tak jakby. Huśtawki Kettlebell to najwyższej klasy ruch całego ciała. Wygląda na skupiony na górnej części ciała, ale jeśli robisz to dobrze, naprawdę palisz swoje ścięgna ścięgna i rdzeń. I dla przypomnienia, istnieje mnóstwo sposobów na wykorzystanie kettlebell, aby zmaksymalizować korzyści dla prawie każdej części ciała-w tym budowania rzeźbionych ramion.

W rzeczywistości kettlebell jest idealnym narzędziem do budowania stabilności i rekrutacji mięśni. Kettlebell pozwala na swobodniejsze skręcanie ramienia — rzeczy, których nie możesz zrobić ze sztangą. Uchwyt i kształt zmuszają cię do stabilizacji w sposób, w jaki nie musiałbyś używać hantli, co jest również ścieżką do budowania zdrowszych, bardziej stabilnych ramion. (Nadal zastanawiasz się, czy robisz huśtawki źle? Oto cztery typowe błędy Kettlebell) 

Teraz możesz po prostu chwycić uchwyt i zaszaleć z biceps loki. I to działa też w rzeczywistości, ponieważ ciężar na kettlebell znajduje się poniżej uchwytu, istnieje jeszcze większe zapotrzebowanie na mięśnie w całym ruchu, zmuszając więcej czasu pod napięciem. Ale zamiast izolować jeden mięsień, rozmawialiśmy z trenerem personalnym z Nowego Jorku Michaelem Ramirezem, aby skompilować jego pięć ulubionych ruchów kettlebell, które rozjaśnią twoje ramiona i górną część ciała.

Temat: nie posiadasz Kettlebell? Te Są Najlepsze Dla Twojego Domu

Kettlebell Wygięty Nad Rzędem

Chcesz wypełnić swój t-shirt, Ramirez mówi, aby zacząć od ruchu, który będzie budować swoje łaty i tylne delty. Zacznij od ułożenia płasko na klatce piersiowej na ławce i ramionach całkowicie wyciągniętych. Ramirez kazał ci się odsunąć. Podczas podnoszenia ciężaru trzymaj ręce blisko ciała. Biceps powinien ocierać się o klatkę piersiową w drodze do góry.

Prasa Do Dna

Ramirez mówi, że powinieneś być z tego dumny. To dlatego, że przetestuje twoje ramiona i dlatego, że jest po prostu trudne. ciężko. Więc pamiętaj, aby zachować ostrożność przy wyborze wagi wybierz wagę, którą możesz zarządzać przez trzy zestawy 10 powtórzeń. “stabilność, kontrola ciała i surowa siła są tu budowane”, mówi.

Przytrzymaj kettlebell za uchwyt i odwróć go do góry nogami, aby dno było skierowane do sufitu, a kettlebell znajduje się w przedniej pozycji stojaka, przed ramieniem, łokieć schowany. Ścisnij ramię mocno o żebra. Naciśnij kettlebell tak, aby idealnie układał się na ramieniu z bicepsami przyciśniętymi blisko uszu, a łokieć całkowicie wysunięty.

Prasa Na Ramię

Naciśnięcie kettlebell będzie wymagało więcej od Twojego ciała niż podnoszenia hantli lub sztangi nad głową.  “Wymaga większej stabilności przez ramiona i ciężarówkę”, mówi Ramirez. Zacznij od umiarkowanej wagi kettlebell w obu rękach w przedniej pozycji stojaka. Oznacza to, że twoje ręce powinny być pod kątem około 45 stopni z kciukami włożonymi w klatkę piersiową i pięścią twarzą do siebie. Waga kettlebell będzie spoczywać na przedramionach. Naciśnij prosto w górę, ściskając rdzeń, uda i pośladki, aby utrzymać sztywność ciała. Zablokuj ręce całkowicie na górze. Biceps powinien kończyć się uszami, a ciężar w linii prostej ramionami, biodrami i środkiem stopy. Wykonaj ten ruch stojąc lub siedząc.

Temat: 10 sposobów na chorą siłownię w domu

Wyciskanie Na Ławce

Celuj w klatkę piersiową, odpal swój rdzeń i rzuć wyzwanie swoim ramionom dzięki tej odmianie kettlebell. Możesz jeszcze bardziej rzucić wyzwanie swojemu rdzeniowi, zmieniając ramiona lub izolując je pojedynczo. Zacznij od ułożenia płasko na ławce z kettlebell w każdej ręce. Skoncentruj się na trzymaniu łokcia mocno po bokach. Kettlebell powinien spoczywać na przedramionach. Przejedź przez nogi po moc. Pamiętaj, aby twój duży palec i pięta były przymocowane do podłogi. Ściskasz pośladki i naciskasz wagę prosto do góry. Przesuń dzwonek lekko do tyłu w kierunku głowy, aby zakończyć kettlebell ułożony bezpośrednio na ramionach.

Kettlebell Kick Backs

Ramirez mówi, że to triceps, więc bądź ostrożny. “Powinny one zawsze pozostać stosunkowo lekkie do umiarkowanej wagi i skupić się na objętości.”

Wyglądają jak to, co tradycyjnie nazywa się kruszarkami czaszkowymi. Ale Ramirez mówi, aby skupić się izolując staw łokciowy tak, że tylko zginanie i prostowanie stamtąd. Zacznij od kettlebell w każdej ręce. Ułóż nadgarstki, łokcie i ramiona w linii prostej. Zginaj tylko w łokciu, aż ramiona będą pod kątem 90 stopni i popchnij kettlebell z powrotem do góry, aż twoje ramię zostanie ponownie całkowicie wysunięte.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts