Człowiek Spada 70 Funtów Z Aplikacją Odchudzania

Człowiek Spada 70 Funtów Z Aplikacją Odchudzania

Jak Jeden Facet Całkowicie Przekształcił Swoje Ciało Za Pomocą Aplikacji

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Brad Jackson miał nadwagę od ponad 20 lat. Nie miał problemu z motywacją. Jackson próbował wszystkich diet. Zaczął biegać. Problemem było utrzymanie motywacji.

Jackson, ważący 264 funty, nie potrzebował pomocy. Potrzebował zmiany stylu życia. A 51-letni ojciec trójki dzieci znalazł go w nieprawdopodobnym miejscu – w aplikacji na telefonie. Podziękował Lose It! Aplikacja do pomagania mu zrzucić 69 funtów i zacząć walczyć z powrotem ze stanu zdrowia, który zmieniłby jego życie.

W styczniu ubiegłego roku zdiagnozowano u Jacksona cukrzycę typu 2 i wiedział, że jego nawyki zdrowotne muszą się zmienić. “Wiedziałem wtedy, że wszystko zależy ode mnie” – powiedział. “Jeśli chciałem skrócić moje życie, po prostu musiałem zachować ostrożność, aby wygrać. Jeśli chcę żyć dłużej i unikać poważnych zagrożeń dla zdrowia (niewydolność nerek, utrata kończyn, utrata wzroku, by wymienić tylko kilka), wiedziałem, że muszę lepiej zrównoważyć sytuację i podjąć podejście do utrzymania znacznie zdrowszego stylu życia.”

Jackson, Larmine, mieszkaniec Wyoming, pracował w branży restauracyjnej jako menedżer “jakości działania”, podróżując do ponad 200 restauracji, degustując, testując i oceniając Jedzenie i pracując długie dni. Wtedy pamięta początek przyrostu masy ciała. Później pracował jako disc jockey – wiele godzin siedział, kręcił muzykę i źle jadł.

Jackson już wypróbował dietę Atkinsa, dietę South Beach i Zegarki na wagę. Zaczął startować w 5K i innych wyścigach rekreacyjnych, ale wszystko to zaowocowało ograniczonymi – i niekonsekwentnymi-sukcesami. Jackson znalazł Lose It! aplikacja na Twitterze, która doprowadziła go do kilku recenzji online, a wkrótce używał aplikacji do pomiaru kalorii i monitorowania porcji. Zgub To! ustawia użytkowników z spersonalizowanym dziennym budżetem kalorii i planem odchudzania i pozwala śledzić posiłki i ćwiczenia, a także łączyć użytkowników ze społecznością online innych na tej samej podróży odchudzania.

Aplikacja oferuje bazę danych żywności z ponad 7 milionami żywności, a nawet umożliwia skanowanie kodu kreskowego na opakowaniach żywności lub zrobienie zdjęcia żywności, aby śledzić posiłki. Premia

“To było instrumentalne w nauczaniu umiaru dla mnie,” powiedział. “Wszystko zaczęło się od Lose It! i zobowiązanie do codziennych ćwiczeń, aby przejść wraz z odpowiednimi nawykami żywieniowymi. Wszystko sprowadza się do zdrowego rozsądku. Jeśli masz mniej kalorii dzieje się w niż to, co używasz, masz zamiar schudnąć. Nie chodziło o to, by być tak ekstremalnym dla mnie i stracić to! aplikacja pomogła mi ustalić cele spożycia kalorii, które skupiłem się na pokonywaniu każdego dnia.”

Prawie od jego diagnozy i Jackson jest w dół do 195 funtów i nie jest już na leki na cukrzycę. Dołączył również do lokalnej siłowni, poświęcając 30 minut ćwiczeń każdego dnia, bez względu na wszystko. Chodzi na posyłki, jeździ na rowerze górskim i planuje dołączyć do dorosłej ligi piłki nożnej. Jeszcze niedawno ukończył swój pierwszy półmaraton.

“Rok temu nie mogłem sobie wyobrazić biegu na 13,1 Mil”, powiedział, ” a teraz planuję biegać co drugi miesiąc. To była świetna zabawa i wspaniałe uczucie.”

Co powiesz na umiar?

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts