Powody, dla których nie odchudzasz się

Taśma Miernicza na wadze łazienkowej na białym tle wyłożonym kafelkami z szlafrokiem

Powody, dla których nie odchudzasz się

10 powodów, dla których możesz mieć trudności z upuszczeniem Funtów, według ekspertów

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Nie ma nic bardziej frustrującego niż uzyskanie diety i gra fitness w ryzach tylko po to, aby uświadomić sobie, że straciłeś dokładnie zero funtów-zwłaszcza jeśli zostały sznurowanie te trampki i trafiając swoje cele ruchu na bieżąco.

Podobne: najlepsze aplikacje odchudzające i trackery

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz rutynowy trening, czy już trafiłeś na siłownię od kilku miesięcy, jeśli nie widzisz jeszcze, że skala się przesuwa, można temu zaradzić dzięki bardzo subtelnej zmianie stylu życia. Rozmawialiśmy z garstką dietetyków, trenerów i ekspertów odnowy biologicznej, aby uzyskać ich wgląd w to, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoją utratę wagi.

Należy pamiętać, że chociaż istnieją z pewnością małe zmiany stylu życia, które można zrobić w celu rozpoczęcia podróży odchudzania, jeśli podejrzewasz, że coś może być nie tak lub czuje się off, należy rozważyć rozmowę z lekarzem, aby upewnić się, że wszystko jest medycznie zdrowy.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/back20view20of20man20throwing20a20medicine20ball20in20a20gym20space.htmlGettyImages

Możesz być coraz świetne wyniki z treningów i diety, ale skala będzie zwodniczo powiedzieć inaczej i że może być zniechęcające, jeśli nie jesteś pewien, co się dzieje.

“Jeśli ćwiczysz i podnoszenie ciężarów, twoje ciało będzie budować mięśnie. Gdy budujesz mięśnie, prawdopodobnie również spalasz tłuszcz (jeśli dobrze jesz)”, mówi certyfikowany trener osobisty Josh Schlottman. “Mięśnie też coś ważą, więc waga tłuszczu, który tracisz, będzie równoważona z mięśniami.”

Według Schlottman, otrzymasz znacznie dokładniejszy obraz swoich postępów przez pomiar centymetrów i procent tkanki tłuszczowej (które niektóre inteligentne wagi mogą śledzić), lub biorąc pod uwagę, jak ubrania mogą być dopasowane inaczej, w przeciwieństwie do skupiając się na liczbie na skali.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20exhausted20on20the20floor20after20a20workout20text20overlay.htmlGettyImages

“Zauważyłem, że faceci, którzy zbyt ciężko ćwiczą z intensywnymi ćwiczeniami, takimi jak HIIT, częściej jedzą”, mówi Schlottman. “Przy intensywnych ćwiczeniach organizm będzie wykorzystywać zapasy glikogenu na paliwo.”

Według Schlottmana glikogen to zasadniczo węglowodany i cukry przechowywane w mięśniach dla energii. Kiedy spalisz te zapasy glikogenu z intensywnym ćwiczeniem, twoje ciało będzie chciało więcej cukrów i węglowodanów, aby je uzupełnić. Więc skończysz jeść więcej cukrów i węglowodanów, które spowodują, aby utrzymać wagę na.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/plate20with20food20portioned20into20a20corner.htmlGettyImages

Kiedy idziesz przez dłuższy czas z deficytem kalorycznym, twoje ciało stopniowo zacznie spowalniać metabolizm, co spowoduje mniej kalorii spalanych w ciągu dnia. 

“Twoje ciało spowalnia metabolizm jako mechanizm przetrwania — jeśli uważa, że nie dostajesz wystarczającej ilości kalorii, uważa, że jedzenie jest rzadkie, więc musi zachować to, co ma”, wyjaśnia Schlottman. “Możesz łatwo przebić się przez ten płaskowyż, strategicznie dodając kilka cheat meals raz na tydzień lub dwa.”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/chocolate20covered20granola20bars20and20blue20text20overlay.htmlGettyImages

“Nawet jeśli nadal spożywasz tę samą liczbę kalorii i pokarmy bogate w składniki odżywcze, które pomogły Ci początkowo schudnąć, plateau może wskazywać na potrzebę nowej zmiany diety. Innym czynnikiem jest nieświadomie spożywanie dużej ilości zapalnych zdrowej żywności”, wyjaśnia Lisa Richards, autorka Dieta Candida. “Wiele przetwarzanych zdrowie pokarmy zawierają znaczną ilość tłuszczu, sodu, glutenu i/lub rafinowanych węglowodanów. Te składniki mogą opóźnić utratę wagi.”

Rozwiązanie tego problemu? Richards sugeruje zwiększenie aktywności fizycznej lub zmniejszenie kalorii. Jednak zdecydowanie zaleca również ocenę diety pod kątem jakości spożywanych kalorii i ilości przetworzonych zdrowie jedzenie, które spożywasz. “Można je łatwo usunąć z diety, aby pomóc w wyzwalaniu utraty wagi i zmniejszeniu stanu zapalnego.”


Podobne: jak zoptymalizować odżywianie przed i po treningu


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/stopwatch20on20dinner20plate20blue20text20overlay.htmlGettyImages

Prawdopodobnie spożywasz cały posiłek w mniej niż 5-10 minut, co według Garret Seacat, trenera Absolute Endurance, może prowadzić do spożycia 25 procent lub więcej kalorii! 

“Postaraj się, aby świadomy wysiłek trwał dłużej i zwalniał. Zjedz coś, a potem usiądź na widelcu i złap kogoś przy stole lub obejrzyj minutę telewizji, a następnie powtórz ” – sugeruje Seacat. “Prawdopodobnie jadłeś tak szybko, że twoje poczucie sytości jest wypaczone i gdy zwolnisz, wypełnisz się jedzeniem pozostawionym na talerzu.”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20in20bed20unable20to20sleep20blue20text20overlay.htmlGettyImages

Jak twój sen? Według Kiran Dodeja Smith, certyfikowanego holistycznego trenera zdrowia, jeśli jest to mniej niż sześć do siedmiu godzin w nocy, może mieć zdecydowany wpływ na Twoją wagę. Brak snu nie tylko wpływa na metabolizm, ale może również utrudnić utrzymanie zdrowej diety i aktywnego trybu życia. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20stressed20at20work20at20his20laptop20blue20text20overlay.htmlGettyImages

Jak bardzo jesteś zadowolony ze swojego życia? “Biorąc pod uwagę takie obszary, jak kariera, życie społeczne, relacje i inne, może mieć głęboki wpływ na wagę ciała, gdy te rzeczy nie są wyrównane, twoje ciało może być wyłączone i możesz mieć stres, a nawet nie zdawać sobie z tego sprawy”, wyjaśnia Smith.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hand20holding20large20sandwich.htmlGettyImages

“Amerykańska dieta jest tak duża, że prawie niemożliwe jest dokładne przewidzenie liczby kalorii, które spożywasz każdego dnia, chyba że mierzysz i śledzisz je”, wyjaśnia dr Leann Poston M. D., M. B. A., M. Ed. “To kłopot, ale jeśli naprawdę chcesz schudnąć, użyj aplikacji lub innych środków, aby śledzić każdą kalorię, którą jesz!”

Aplikacje takie jak Noom i MyFitnessPal otrzymały świetne oceny i opinie na temat narzędzi do śledzenia posiłków i liczenia kalorii.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20looking20in20the20fridge20at20night20blue20text20overlay.htmlGettyImages

Aby przebić się i nadal zrzucić kilogramy, Max Whiteside, ekspert treningowy w Bar Bend, sugeruje zmianę harmonogramu jedzenia. “Jestem zwolennikiem przerywanego postu. Założeniem tej diety jest to, że będziesz jeść mniej kalorii, ponieważ wyciskasz je w węższym czasie, w przeciwieństwie do spożywania ich przez cały dzień”, mówi.

Istnieją różne podejścia do przerywanego postu, z których najpopularniejszym jest podział 8:16. “Oznacza to, że zużywasz kalorie w ośmiogodzinnym oknie jedzenia i pościsz przez pozostałe 16 godzin dziennie”, wyjaśnia Whiteside. “Inne odmiany to 10: 16, 16: 10, a nawet 6: 20 jedzenie: podział postu.”

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20running20up20stairs20outside20blue20text20overlay.htmlGettyImages

Inną rzeczą, którą możesz robić źle, jest tylko centrowanie uwagi fitness wokół cardio – zamiast dodawania różnych treningów do mieszanki. Nelson Joseph, ekspert ds. treningu w CardioZero sugeruje włączenie kilku treningów oporowych do twojej rutyny, takich jak podnoszenie ciężarów.

“Może to pomóc ci zrzucić uparty tłuszcz i wypełnić twoje ciało zdrowymi mięśniami. Może również zwiększyć metabolizm, co może szybko przyspieszyć proces odchudzania”, wyjaśnia Joseph.


Możesz Też Kopać:

  • Jak ustawić realistyczne cele odchudzania
  • Czy Powinieneś Ważyć Się Codziennie?
  • Zatwierdzone przez ekspertów hacki na wyrwanie się z Plateau odchudzania

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Odchudzanie Bez Ćwiczeń

Odchudzanie Bez Ćwiczeń Ta Kobieta Mówi, Że Schudła 100 Funtów Bez Ćwiczeń Redakcja AskMen 28 sierpnia 2017 Podziel…
Trzy buty do biegania na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Buty Do Biegania

Najlepsze Buty Do Biegania 14 butów do biegania, które przeniosą Twoje biegi na wyższy poziom Mackenzie Shand 29…