Czy jedzenie za dużo w Święto Dziękczynienia może zaszkodzić popędowi seksualnemu?

lat-leżak pary jedzącej i pijącej szampana przy świątecznym stole

Czy jedzenie za dużo w Święto Dziękczynienia może zaszkodzić popędowi seksualnemu?

Możesz odłożyć drugą porcję farszu.

Przeciętny Amerykanin spożywa ponad 3000 kalorii podczas Dziękczynnego posiłku. Aby umieścić to w kontekście ludzi, którzy nie są zobowiązani do liczenia kalorii, to około 500 do 1000 kalorii więcej niż przeciętna osoba powinna spożywać codziennie.

Tak długo, jak jesteś z powrotem do normalnej rutyny jedzenia po wdychaniu całej tej dobroci Dziękczynienia, nie robisz żadnej trwałej szkody dla swojego ciała, oddając się tym jednym kalorycznym posiłkom rocznie. Jednakże, jeśli masz nadzieję, że masz indyka i dostać zaliczone zbyt, jesteś przed dość dużym wyzwaniem do pokonania.

Powiązane: Expert-zalecane metody poprawy Libido

Oto spojrzenie na to, co duży posiłek Dziękczynienia może zrobić do libido, wraz z kilkoma sposobami, aby przeciwdziałać.


Jak Posiłek Dziękczynienia Może Wpłynąć Na Popęd Seksualny


Jeśli chodzi o żywności, które mają negatywny wpływ na popęd płciowy, że druga lub trzecia pomoc Turcji nie robi ci żadnych przysług.

“Zazwyczaj jemy dużo białka w Święto Dziękczynienia w postaci mięsa z indyka”, mówi Jamie Bacharach, akupunkturysta i trener zdrowia specjalizujący się w zdrowiu seksualnym i zaburzeniach erekcji. “Białko odgrywa również rolę w obniżaniu lub hamowaniu popędu płciowego-tłuszcz nasycony znajdujący się w mięsie indyka może powodować tymczasowe zablokowanie tętnic, co z kolei zmniejszy przepływ krwi do narządów płciowych, a tym samym blokuje libido.”

Te wszystkie bogate desery też nie pomagają. Zbyt wiele kawałków ciasta, ciastek i ciastek może potencjalnie rzucić klucz w Twoje plany na Święto Dziękczynienia. “Wiadomo, że nadmierne spożycie cukru wywołuje oporność na insulinę, a z kolei obniża poziom testosteronu”, mówi Bacharach. “To hamuje męski popęd płciowy bezpośrednio i często jest produktem ubocznym dużego posiłku Dziękczynienia.”

Bez względu na to, ile stos na talerzu, ogólne zużycie kalorii będzie problematyczne dla agendy sypialni po Turcji. “Wzdęcia, uczucie pełni i bezpośrednia reakcja trawienna – niestrawność lub gaz – mogą prowadzić do uczuć, które są sprzeczne z pragnieniem seksu lub spotkań seksualnych”, zauważa Bacharach. “Po tym, jak zjemy duży posiłek Dziękczynienia, zazwyczaj jesteśmy w nastroju, aby założyć coś wygodnego i zemdleć na kanapie – nie zdejmujemy ubrań i przygotowujemy się na gorący seks.”

Powiązane: Sezon na mankiety-kiedy i co to jest?


Jak zapobiec przejadanie się z rujnuje swoje święto Dziękczynienia Sex plany


Jeśli masz serce nastawione na robienie czynu bez zdejmowania czegokolwiek z talerza, można to zrobić z pewnym planowaniem. Oto kilka wskazówek do rozważenia, jeśli szukasz szczęścia w tym dniu Turcji:

Pace Yourself

Nie jedzenie cały dzień przed posiłkiem Dziękczynienia może wydawać się inteligentną strategią, ale może mieć odwrotny skutek.

“Jedz to, co zaplanowałeś, ale przez dłuższy czas” – mówi Bacharach. “W ten sposób twoje ciało może mieć czas, którego potrzebuje, aby świadomie i metodycznie zareagować i rozbić otrzymywane jedzenie. Jeśli zjesz zbyt dużo zbyt szybko, twoje ciało stanie się przeciążone i bardziej prawdopodobne niż Nie awarii w niektórych pojemnościach. To pozostawi twój popęd płciowy w opłakanym stanie-jedz powoli i ostrożnie, najlepiej w ciągu 4-8 godzin, w przeciwieństwie do 1-3.”

Spacer lub Ucieczka z posiłku

Kuszące jest zaparkować się na kanapie po zakończeniu jedzenia, ale zmuszanie się do aktywności po opuszczeniu widelca może pomóc w fizycznym wejściu w miejsce gotowe do seksu.

“Po kolacji idź na spacer lub bieg, aby pompować krew i przyspieszyć metabolizm” – zaleca Bacharach. “Sygnalizując swojemu organizmowi, że nadszedł czas, aby spalić kalorie, aby przywrócić energię utraconą z powodu ruchu, poczujesz się lżejszy, gdy twoje ciało pracuje poza jedzeniem, które właśnie było nadziewane, a twój popęd seksualny przywróci.”

Nie pij do obiadu

“Alkohol może nie tylko przyczyniać się do wzdęć, ale może łączyć wszystkie negatywne skutki odczuwane podczas spożywania zbyt dużej ilości cukru, węglowodanów i kalorii”, zauważa Bacharach. “Staraj się utrzymać obiad Dziękczynienia bez alkoholu, aby dać sobie większą szansę, aby być sprawny i gotowy do seksu przez jego zakończenie.”

Użyj Rąk

Jeśli nadal odczuwasz skutki kolacji Dziękczynienia, mieszkaniec Astroglide seksuolog Dr Jess O ‘ Reilly mówi, że istnieje wiele sposobów na pozbycie się Partnera (i odwrotnie) bez konieczności wykonywania dużego wyczynu gimnastycznego w sypialni.

“Możesz leżeć na plecach obok partnera i ledwo przesuwać mięsień poza rękę i przedramię”, mówi. “Posmaruj palcami swój ulubiony smar i połóż dłoń na ich kopcu łonowym. Zegnij śliskie palce nad wargami/sromem i przesuń w górę iw dół, aby utworzyć kieszeń.”

Twój partner może odwdzięczyć się” pokręconą boginią”, ruchem, który wymaga tylko dwóch rąk (i więcej smaru niż myślisz). “Owiń ręce wokół wału i poruszaj się w górę iw dół z silnym naciskiem u podstawy i delikatnym skręceniem nad głową”, dodaje.

Możesz Też Kopać:

  • Jak poprawić swój popęd seksualny
  • Co To jest testosteron i jak to działa?
  • Pokarmy zwiększające Libido
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Treningi Speed Training

Treningi Speed Training Wzmocnij Się Bez Podnoszenia Nawet Jednego Ciężaru Dzięki Tym Wiertłom Genius Emily Abbate 21 czerwca…
jogurt w białej misce z malinami, granolą i bananami na wierzchu.
Read More

Najlepsze Potrawy Po Treningu

Najlepsze Potrawy Po Treningu Siedem Superfoods Powinieneś Jeść Zaraz Po Treningu Emily Abbate 23 grudnia 2017 Podziel się…