TRX Total Body Workout

TRX Total Body Workout

Wzmocnij Swój Trening Siłowy Dzięki Temu Trzy-Okrągłemu Palnikowi

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


TRX suspension trainer to idealny element letniego sprzętu treningowego z dwóch powodów: możesz zabrać swój trening na zewnątrz i możesz szybko przejść do zgrywania brzucha. To dlatego, że trener stabilności dba o to, abyś zawsze pracował podwójnie.

“Największą zaletą jest to, że trener zawieszenia powoduje, że sportowiec cały czas wykorzystuje swój rdzeń, jednocześnie wykorzystując paski”, powiedział Michael Piercy, instruktor master TRX i założyciel Laboratorium. “Umieszcza sportowca w proprioceptywnie wzbogaconym środowisku, w którym ma możliwość nie tylko rzucać wyzwania, ale także rozwijać i poprawiać swoją stabilność.”

Proprioceptory, dla nas laików, są receptorami sensorycznymi znajdującymi się głównie w ścięgnach, mięśniach i stawach, które mogą być stymulowane przez ruch. Jest w stanie stymulować więcej z tych receptorów oznacza jest w stanie ostatecznie rekrutować więcej mięśni i budować więcej siły funkcjonalnej.

Pokrewny: Kiedy Jest Najlepszy Czas Na Stosowanie Kredy Do Podnoszenia Ciężarów?

Trenażery zawieszenia są skutecznym sposobem na wzmocnienie każdego ćwiczenia na masę ciała, które oferuje wiele różnorodności, ale jest też praktyczna korzyść. Opaski TRX są łatwe w podróży. Możesz je podłączyć do dowolnej platformy do podciągania, w parku lub w salonie. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z trenażera zawieszenia, najlepiej jest skontaktować się z profesjonalnym trenerem, aby upewnić się, że nie tylko lecisz i nie ranisz siebie.

W powyższym filmie ekspert w dziedzinie mobilności i trener Kelly Starrett demonstruje niektórych budowniczych górnych partii ciała, wykorzystując trenażer zawieszenia, modyfikując podciągnięcia, spadki i rzędy, aby ruchy były mniej lub bardziej trudne. Ale tak samo łatwo jest uzyskać pełny trening całego ciała.

“Za pomocą TRX można wykonać dosłownie setki ruchów” – powiedział trener osobisty i ekspert fitness Chris Ryan. “Zawsze szukam następnego” najlepszego nowego do wypróbowania”, ale w rzeczywistości każdy ruch na TRX jest wyzwaniem, gdy zrobiony jest dobrze.”

Robienie tego dobrze oznacza zawsze utrzymanie silnego i zaangażowanego rdzenia. Ryan podzielił się 10 swoimi ulubionymi ćwiczeniami TRX, wszystkie zmiksowane w jeden zabójczy trening całego ciała.


Polecamy


Trx Duo Trainer

Zwiększ siłę, mobilność, elastyczność i wytrzymałość dzięki systemowi kotwic TRX duo, używając ruchów, których nie można wykonać na jednym systemie kotwic, takich jak podciąganie, dipy, a nawet podciąganie mięśni. Trx Duo Trainer oferuje proste uchwyty, ruchome uchwyty dla większego komfortu i kołyski dla większej różnorodności. System jest również wyposażony w kotwy nieskończoności, które pozwalają na szybszą i bardziej wydajną konfigurację.
199,95 zł TRXTraining.com

Pierścienie Gimnastyczne Nayoya

Logika włączenia kół gimnastycznych do treningu jest taka sama, jak zakup dowolnego trenera zawieszenia. Będziesz tworzyć niestabilność, zmuszając swój rdzeń do treningu w godzinach nadliczbowych. Pierścienie są łatwo przenośne,a także oferują różnorodność do budowania treningu i funkcjonalnej wytrzymałości, kopiąc trening masy ciała w górę. Jeśli zdecydujesz się na pierścienie, lepiej wybrać drewniane pierścienie zamiast metalowych, dla lepszej przyczepności. Możesz je zawiesić na drążku lub uchwycie sufitowym lub możesz zabrać je na zewnątrz i zawiesić nad solidną gałęzią drzewa. 
33,97 zł Amazon.com


TRX Total Body Workout

Dojazd: Ukończ łącznie trzy rundy. Odpocznij 30-60 sekund między rundami.

1. Squat ciągnie x 20 powtórzeń

Zacznij od ramiączek zwisających około jednej stopy od ziemi z jednym w każdej ręce. Odciągnąć spod linii śliwki TRX tak daleko, jak to możliwe. Wróć do głębokiego przysiadu z neutralną pozycją kręgosłupa i wzmocnij nogi i ramiona. Podciągnij się do pełnej pozycji stojącej, kończąc łokcie blisko żeber.

2. Rzędy x 15 powtórzeń

Wydłuż całkowicie paski TRX i rozciągnij je prostymi ramionami, utrzymując prostą linię od ucha, ramienia, biodra, kolana i kostki, utrzymując palce uniesione do góry i pięty na ziemi. Podciągnij się, aby łokcie trzymały się blisko żeber i po prostu mijały plecy na górze każdego powtórzenia.

Temat: Czy Wiesz, Które Buty Treningowe Są Dla Ciebie Najlepsze? Rozwiąż Ten Quiz

3. Biceps loki x 15 powtórzeń

Sztuką jest utrzymanie łokci tak wysoko, jak to możliwe. Wysokie łokcie oznaczają większe zaangażowanie bicepsów, aby utrzymać ciasne rękawy koszuli. Zacznij w tej samej pozycji co rząd powyżej z palcami uniesionymi i piętami w dół, ale odwróć dłonie skierowane w górę i łokcie tak wysoko, jak to możliwe, w linii z ramionami. Obróć knuckles w kierunku twarzy i zwiń swoje ciało w kierunku pasków tak daleko, jak to możliwe i wysuń całkowicie do tyłu, aby uzyskać pełny zakres ruchu.

4. Tricep Extension x 15 powtórzeń

Odwrócisz się teraz, więc jesteś skierowany w dół pod kątem z dłońmi skierowanymi z dala od ciała. Twoje stopy będą szerokości ramion od siebie, ale tym razem palce będą w dół i pięty w górę. Rozszerz ramiona, aby ręce były za ramionami na początku i na końcu każdego powtórzenia, a następnie w pełni rozszerz ramiona, aby wyginać się przez triceps, aby zakończyć się rękami w pełni wyciągniętymi. Pomyśl o nich jako o znacznie trudniejszej wersji kruszarek czaszkowych dzięki dodatkowemu zaangażowaniu rdzenia.

5. Y/T x 20 powtórzeń razem (naprzemiennie każdy powtórzenie między Y i T)

Rozpocznij kombinację Y / T w pozycji podobnej do rzędów; w pełni wydłużone paski z piętami w dół i palcami w górę oraz pełnym zaangażowaniem rdzenia (linia liniowa przez ucho-ramię-biodro-kolano-kostkę). Podciągnij się prostymi ramionami, angażując mięśnie tylne, tworząc “Y”, a następnie z powrotem do pozycji wyjściowej, aby podciągnąć się, tworząc” T”. naprzemiennie między Y i T dla 20 całkowitych powtórzeń, utrzymując zaangażowany rdzeń i proste ramiona przez cały czas, aby w pełni pracować mięśnie tylne.

Temat: Czy Należy Przyjmować Suplementy Przedtreningowe?

6. Pojedyncze rzędy ramion x 10 powtórzeń (każde ramię)

Rozpocznij od pasków całkowicie wydłużonych i chwytanych jedną ręką. Podnieś palce, więc tylko pięty są w dół i zginać w kolanach, więc stopy są lekko przed kolanami. Opuść wolne ramię tak daleko, jak to możliwe, aby dotrzeć do ziemi poniżej i na bok, a następnie mocno podciągnij się na paskach, aby dotrzeć tym samym ramieniem, jak daleko można się wzdłuż pasków. Cofnij swoje ciało do pozycji wyjściowej, aby zakończyć reprezentację.

7. Odwrócone podciąganie x 15 powtórzeń

Podnieś paski około 24-36 cali od ziemi w zależności od długości ramienia. Usiądź na ziemi z mostkiem bezpośrednio pod śliwkową linią pasków z lekko zgiętymi kolanami i stopami z przodu z piętami w dół i palcami uniesionymi. Chwyć po jednym pasku w każdej ręce i zaciśnij rdzeń, aby uzyskać linię liniową od ucha-barku-biodra-kolana (pamiętaj, że kolana będą lekko zgięte). Po pełnym zaangażowaniu i prawidłowym ustawieniu podciągniesz się tak daleko, jak to możliwe, aby łokcie przechodziły przez żebra, a następnie cofały się z powrotem do pozycji wyjściowej za pomocą sztywnego rdzenia.

8. Podwyższone pompki na szczupaki x 10 powtórzeń  

Zacznij od stóp w ramiączkach i palców lekko skierowanych w dół z w pełni zaangażowanym rdzeniem (bez pochylania dolnej części pleców poniżej bioder lub ramion). Wykonaj 10 pompek z klatką piersiową do podłogi i pełnym wysunięciem na górze z tej pozycji z łokciami blisko żeber. Jeśli czujesz się z nimi silny, przesuń je do pompek plyo i odepchnij mocno na ziemię, podnosząc się z powrotem, aby twoje ręce opuściły ziemię na ułamek sekundy lub nawet klaskały razem. Następnie na szczycie 10. pompki, przejdź od razu do 10 szczupaków, kierując biodrami prosto nad głową, uszami między ramionami w górnej części pozycji i ciągnąc stopy w kierunku twarzy tak bardzo, jak to możliwe. Trzymaj ramiona prosto przez cały ruch z dłońmi mocno wciśniętymi w ziemię, aby uzyskać wsparcie, a następnie całkowicie wydłuż z powrotem do początku pozycji push-up, aby rozpocząć drugą część szczupaka.

9. Wspinacze górscy w chrupki boczne x 20 powtórzeń

Z góry pozycji push-up wykonasz 20 mt. wspinacze (liczą je jako jeden rep R, jeden rep L), a następnie przechodzą na boki bez odpoczynku. W przypadku chrupnięć bocznych weźmiesz lewe kolano na zewnątrz prawego łokcia i prawe kolano na zewnątrz lewego łokcia. Pozostań w ciasnej tuck jak crunch do każdej strony, a następnie w pełni rozszerzyć do prostych nóg między każdą stroną. Uważaj, aby nie używać pędu do” huśtania się ” z boku na bok. Chcesz “ciągnąć za pomocą brzucha” dla każdego ruchu, aby uzyskać pełne korzyści i tę linię pachwinową (linię w kształcie litery V poniżej brzucha) przed latem!

10. Podwyższony Lonż Odwrotny + hop plyometryczny x 10 powtórzeń

Umieść górną część prawej stopy w jednym pasku z palcami lekko zgiętymi w dół, podczas gdy lewa stopa jest mocno osadzona na ziemi z pionową golenią (kolano bezpośrednio nad piętą). Naciśnij w dół i z powrotem na pasku, aby wykonać odwrotną lonżę, a następnie wznieść się z powrotem do pozycji początkowej. Kluczowe jest, aby przednia noga była obciążona 99% masy ciała przez piętę i kolano zgięte w górnej części powtórzenia, aby utrzymać napięcie w zastępczej nodze na ziemi. Zapewni to obciążenie pośladków, ścięgien podkolanowych i quadów oraz uniknięcie niepotrzebnego nacisku na kolano.

Noga w paskach TRX powinna po prostu leżeć i cieszyć się jazdą. Po wykonaniu 10 regularnych rzutów wstecznych natychmiast przejdziesz do 10 odwrotnych rzutów plyo z lekkim skokiem, gdy wznosisz się z powrotem z pozycji lonżowej. Zachowaj formę również tutaj, aby uniknąć niepotrzebnego nacisku na kolano i zmaksymalizować przyrost siły (i koordynacji). Po ich zakończeniu zmień nogi i wykonaj ponownie po przeciwnej stronie.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Fitness I Genetyka

Fitness I Genetyka Pięć Prostych Wskazówek, Które Pomogą Ci Stracić Tłuszcz, Niezależnie Od Genetyki Mitch Calvert 13 sierpnia…
Mman robi martwy ciąg ze sztangą stojąc na podwórku
Read More

Jak się wyrwać

Jak się wyrwać Bezsensowne podejście do uzyskania najlepszej formy swojego życia Jack Dawes 3 sierpnia 2021 rok Podziel…