Czy mężczyźni mogą nosić perfumy damskie?

Czy mężczyźni mogą nosić perfumy damskie?

Czy mężczyźni mogą nosić perfumy damskie?

Powody, dla których powinieneś rozważyć noszenie damskiej wody kolońskiej

Kiedy Perfumy Black Orchid Toma Forda zadebiutowały w 2006 roku, były jednym z najgorętszych zapachów damskich w sklepach. Z biegiem czasu stało się coś ciekawego-mężczyźni również zaczęli lubić zapach. Teraz, lata później, Black Orchid stał się tak popularny wśród mężczyzn, że jesteś tak samo prawdopodobne, aby znaleźć zapach w dziale męskim, jak w dziale damskim. W rzeczywistości wiele osób nawet nie wie, że Black Orchid miał być zapachem dla kobiet.

Ale co sprawia, że męski zapach różni się od kobiecego? Nie może być to brak nut kwiatowych, ponieważ nawet zapachy z lat 80., takie jak Drakkar Noir Guya Laroche ‘ a i Fahrenheit Christiana Diora, zawierają jaśmin i goździki w swoich nutach. A jeśli nie chodzi o tak zwane” kobiece ” nuty, to dlaczego mężczyźni nie noszą damskich perfum? Odpowiedź-mężczyźni noszą damskie perfumy i są od wielu lat. Dla wielu mężczyzn może to zabrzmieć bluźnierczo nosić kobiece perfumy, ale jest to o wiele bardziej powszechne niż myślisz. Pozbądź się marketingu, dodaj trochę nauki,a zobaczysz, dlaczego powinieneś nosić damskie perfumy.

Aby zrozumieć stronę marketingową, potrzebujesz krótkiej lekcji zapachów. Określenie” woda kolońska ” nie miało pierwotnie oznaczać męskich zapachów. To zdecydowanie Zachodni pomysł. W świecie zapachów wszystkie zapachy nazywane są ” perfumami.””Woda kolońska “lub” eau de cologne ” jest w rzeczywistości określeniem siły perfum; w tym przypadku ma znacznie mniej oleju perfumowego niż perfumy. Ponieważ mężczyźni w USA wahali się, czy nosić perfumy, marketerzy zmienili znaczenie słów i zdecydowali, że słowo ” woda kolońska “oznaczałoby męskie zapachy, podczas gdy” Perfumy ” oznaczały damskie zapachy. Z biegiem czasu słowa te stały się mocno ugruntowane przez wielu, aby reprezentować ich nowe znaczenia.

Dlaczego ta wiedza jest tak ważna? Ponieważ jeśli zdasz sobie sprawę, że dawni perfumiarze nigdy nie planowali mieć oddzielnych zapachów dla kobiet i mężczyzn, być może będziesz bardziej otwarty na odkrywanie ogromnych wyborów zapachów, które zostały wprowadzone na rynek dla kobiet. Chociaż nastąpił wzrost zapachów unisex, nie musisz zatrzymywać się w środku, gdy zapachy damskie mogą mieć odpowiedni wpływ na Ciebie i kobiety wokół ciebie.

Jeśli to nie wystarczy, aby cię przekonać, spójrz na naukę o tym, jak noszenie damskich perfum może wpływać na sposób, w jaki kobiety reagują na ciebie. Rozważ to-Wchodzisz do klubu i spotykasz piękną kobietę. Oczywiście muzyka jest głośna, więc jeśli chcesz mieć jakieś pozory rozmowy, musisz zbliżyć się. Na tyle blisko, że jej zapach perfum przenosi się na twoje ciało. Potem poznajesz inną kobietę i ta kobieta wyczuwa na Tobie zapach poprzedniej kobiety. Można by pomyśleć, że to ją wyłączy, ale według wyników badania z 2014 roku opublikowanego w Natura Ludzka Przez Australijskich psychologów Ryana Andersona i Michele Surbey-kobiety pragną mężczyzny pożądanego przez inne kobiety. Jak zawsze mówię, nasz zmysł węchu jest jednym z naszych najsilniejszych zmysłów, więc to jedna rzecz, aby zobaczyć, jak rozmawiasz z innymi kobietami, ale wąchanie innej kobiety na Ciebie wpłynie silniej na jej mózg. Połącz noszenie damskich perfum ze swoim eleganckim stylem i pewnością siebie, a następnie obserwuj, jak kobiety zaczynają zwracać na to uwagę.

Oto kilka zapachów dla kobiet, które ułatwią Ci eksplorację nowego terytorium zapachowego.

Czarna Orchidea Tom FordZ nutami, które obejmują kwiatową, czarną truflę, możesz być zaskoczony na początku, ale trzymaj kurs, ponieważ ten zapach przekształca się w dekadencką i kremową mieszankę wanilii, czekolady, która z pewnością przyciągnie uwagę pięknych kobiet. 
150,00 zł Amazon.com

 

Anioł Thierry MuglerTak samo popularny jak męski odpowiednik, Angel Men, z tym wyjątkiem, że zapach jest niesławny ze względu na smołową nutę, która może pokonać karmelową, czekoladową smakowitość, którą kobiety uwielbiają na mężczyźnie. Wyjmij kartkę i masz Anioła.
98,00 zł Amazon.com

Portret damy Frederica Malle

Te perfumy są dowodem na to, że nazwa to tylko nazwa. Chociaż otwiera się potężną nutą róży, jego Płynna mieszanka z paczulą, kadzidłem, bursztynem i piżmem sprawia, że ten Portret damy jest bardziej portretem tego, co dama lubi na swoim mężczyźnie.
317,00 zł Amazon.com

Nie ma granic, jeśli chodzi o perfumy. Znajdź zapach, który Ci się podoba, niezależnie od tego, czy jest sprzedawany wśród mężczyzn czy kobiet, noś go z pewnością siebie i wyróżnij się spośród mężczyzn, którzy wolą pachnieć tak samo, jak każdy inny mężczyzna.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Leczenie Blizn Trądzikowych

Leczenie Blizn Trądzikowych Wygnać Blizny Po Trądziku Na Dobre Z Pomocą Tych Zabiegów Pielęgnacyjnych Alex Bracetti 27 sierpnia…
kiehls cannabis oil Bio oil Olejek do pielęgnacji skóry biossance olejek z drzewa herbacianego na zielonym tle
Read More

Najlepsze Olejki Do Twarzy

Najlepsze Olejki Do Twarzy 11 olejków do twarzy i dlaczego warto ich używać codziennie Mark Cohen 26 czerwca…
Read More

Najlepsze fryzury dla mężczyzn

Najlepsze fryzury dla mężczyzn Gotowy na świeże cięcie? Rozważ Te Style Thaddeus Jayaseelan 20 listopada 2020 Podziel się…