Czy Twój Związek Za Szybko Się Rozwija?

Czy Twój Związek Za Szybko Się Rozwija?

Czy Twój Związek Za Szybko Się Rozwija? Oto, co musisz zrobić

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Sprawy układają się naprawdę dobrze z tą nową dziewczyną, z którą się spotykam. Może trochę za dobrze. To jak miesiąc, a ona chce zacząć razem polować, a ja poznałem jej rodziców, i, w zasadzie, zachowuje się jakbyśmy byli razem od lat. Chociaż widzę, że jest tą jedyną, martwię się też, że może działamy zbyt szybko. Więc chcę trochę zwolnić. Ale martwię się też o to, by zranić jej uczucia, mówiąc jej, że czuję się nieswojo z tym, jak się sprawy mają. Co mam zrobić?

– Zmartwiony Wesley

Odpowiedź

Cześć Zmartwiony Wesley,

Powiedz swojej nowej dziewczynie, co czujesz. To jest absolutnie kluczowe, że podzielasz ważne obawy dotyczące tego nowego związku, lub jakiegokolwiek związku. Zatajanie i ukrywanie uczuć nie sprawi, że odejdą. Nie gwarantuje również, że rzeczywistość pochyli się w kierunku twoich niewypowiedzianych pragnień. Powiedz coś.

Masz całkowitą rację, że możesz skrzywdzić swoją nową dziewczynę, sugerując, że hamujesz swój romans. Są szanse, że jest bardzo zadowolona z tego, jak się sprawy mają i cieszy się, że jesteście razem na tej dramatycznej kolejce górskiej, przyspieszając w przyszłość.

Ale i tak powinieneś jej powiedzieć. Niestety, jedną z rzeczy, która utrudnia relacje, jest to, że nie ma gwarancji, że nie skrzywdzisz swojego partnera. W każdym romansie o znacznej długości, będziesz miał wiele ważnych rozmów, które decydują o kierunku twojego wspólnego czasu. Rozmowy na ciężkie tematy, takie jak monogamia, Finanse, małżeństwo i tak dalej. Za każdym razem, gdy rozmawiasz ze swoim znaczącym drugim o dużym obrazie, możliwe jest, że będziesz miał inne zdjęcia na myśli. To nie czyni tego procesu mniej koniecznym.

Co więcej, myślę, że jesteś naprawdę mądry, że chcesz trochę zwolnić. To moje domyślne zalecenie, nie tylko dla ciebie, ale dla każdego. Robienie zbyt poważnego związku na początku jest zwykle błędem. Jasne, wszyscy znamy ludzi, którzy zamieszkali razem po dwóch tygodniach od spotkania na internetowym serwisie randkowym i nadal są silni. To się zdarza. Ale robienie tego rodzaju rzeczy jest ryzykowne, a szanse nie są szczególnie dobre.

I jest prosty powód: bycie na wczesnym etapie miłości jest jak bycie pijanym. Zasadniczo, przez bardzo krótki okres czasu, jesteś całkowicie nakręcony na najsmaczniejsze dostępne chemikalia mózgu. Wszystkie dobre rzeczy, takie jak dopamina, chemikalia, dzięki którym kokaina czuje się dobrze, adrenalina i inne mocne substancje. Kiedy jesteś w tym ciężkim okresie, twój osąd jest osłabiony, w naprawdę zabawny sposób. Nie możesz przestać wyobrażać sobie swojej przyszłości z nowym kochankiem. Może zrobisz jej niespodziankę w jej urodziny wycieczką na Ibizę, albo wspiąć się na górę, czy cokolwiek. Jej imię wypada Ci z ust w każdej rozmowie, niezależnie od tego, czy o niej mówisz. Jeśli jesteś osobą, która chce się rozmnażać, wyobrażasz sobie swoje piękne dzieci. I tak dalej.

Ale, aby rozszerzyć metaforę pijaństwa, powinniście cieszyć się tym okresem upojenia, ale powinniście też być bardzo ostrożni, aby nie robić niczego głupiego. W tej chwili masz bardzo zniekształcony obraz swojego nowego partnera. Widzisz wszystkie najlepsze części jej, i nie jesteś irytowany przez żaden z jej Tiki słowne jeszcze, lub znudzi ci się rutyny seksualne, i, ostatni i najważniejsze, nie przeszedłeś przez swoją pierwszą walkę w związku. To nie znaczy, że jesteś na skraju nienawiści do swojej dziewczyny, czy coś. Po prostu jeszcze nie widziałeś prawdziwej osoby pod radioaktywnym blaskiem nowej miłości. I zdecydowanie powinniście poznać tę bardziej trójwymiarową istotę ludzką, zanim wykonacie jakieś naprawdę wielkie ruchy.

To lekcja, której nauczyłem się na własnej skórze. Jillian została stworzona dla mnie. Byłam pewna, że uratuje mi życie i miała to samo do mnie przeczucie. Byliśmy zupełnie inni, ale bardzo dobrze się komplementowaliśmy. Była profesjonalistką z fantastyczną karierą, a ja byłem podniecony tym, jak Bystra i bezwzględna była. Byłem niechlujnym, roztrzepanym młodym artystą, i lubiła mnie za wszystkie dziwne rzeczy, które powiedziałem, i za moją wrażliwość, z jakiegoś powodu.

Od razu zachowywaliśmy się, jakbyśmy byli małżeństwem. Miesiąc temu przedstawiła mnie swojej matce i powiedziała jej, że jestem mężczyzną, na którego w końcu czekała – gdy byłem tam, przy stole, przed nią. Z kolei sporo moich skromnych funduszy wydałem na przypadkowe prezenty dla niej. Byliśmy całkowicie nierozłączni, całkowicie oddani i całkowicie przekonani, że zostaniemy razem na zawsze.

Nie wyszło. Okazało się, że o ile nasze różnice zafascynowały nas nawzajem, to i one stwarzały prawdziwe problemy—jej obłędny harmonogram pracy był dla mnie uciążliwy, a jej nie podobało się to, że nie mam pieniędzy. Ponadto, kiedy pęd naszej początkowej atrakcyjności zaczął zanikać, nasze rozmowy zaczęły robić się niezręczne i szczupłe-co dziwne, byliśmy trochę znudzeni. A kiedy w końcu zerwaliśmy, było ciężko. Ulżyło mi, ale też było smutno, że tak dużo, tak szybko zainwestowałem w coś, co okazało się fikcyjnym Związkiem. A ponieważ powiedziałem absolutnie wszystkim, których znałem, że zamierzam się z nią ożenić, musiałem przekazać wiadomość, około 250 osobom, że mój bajkowy romans ma zakręcone zakończenie.

Mam nadzieję, że wasz związek nie potoczy się tak samo. Mam szczerą nadzieję, że pozostaniecie w miłości aż do śmierci, a wszyscy wasi przyjaciele są zazdrośni o Waszą miłość, a wasze dzieci są wolne od strasznych chorób genetycznych i tak dalej. Jednak powinieneś być przygotowany na to, aby tak się nie stało. Powinieneś być ostrożny.

Więc jak prowadzicie tę rozmowę? Najważniejszą rzeczą, jak we wszystkich rozmowach w związku, jest to, że komunikujesz się w niuansowy sposób. Kiedy mówisz jej, że chcesz robić to powoli, musisz jasno powiedzieć, że to nie dlatego, że nie chcesz się z nią umawiać, albo dlatego, że myślisz, że wspólna przyszłość jest niemożliwa. I powinieneś spędzać tyle czasu słuchając, co rozmawiając. Nie mów jej, czego chcesz i oczekuj, że się zgodzi. Zapytaj ją, dlaczego uważa, że wszystko dzieje się tak szybko i czy możesz osiągnąć jakiś kompromis i pogodzić się z tempem zmian, z którego oboje jesteście zadowoleni. Zasadniczo, zacznij mieć rodzaj sumiennego, rozsądnego związku, którego chcesz, już teraz.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak Kupić Kwiaty

Jak Kupić Kwiaty Nawet nie próbuj kupować jej kwiatów bez przeczytania tego pierwszego Sophie Saint Thomas 27 września…