Dieta 7000 kalorii J. J. Watta

Dieta 7000 kalorii J. J. Watta

Gwiazda NFL J. J. Watt spożywa 7000 kalorii dziennie-oto jak

Czasami wydaje mi się, że J. J. Watt nie może nic zrobić. Gwiazda futbolu Houston Texans zdobyła nagrodę Walter Payton NFL Man of the Year Award po zebraniu ponad 37 milionów dolarów dla ofiar huraganu Harvey. Aby zapewnić sobie, że pozostanie człowiekiem ludu, Watt został niedawno zauważony na tanich siedzeniach w RodeoHouston, by oglądać zespół Zaca Browna.

Pod pewnymi względami Watt jest zwykłym kolesiem. Używa Twittera – używa go tylko do rekrutowania innych gwiazd NFL do swojej drużyny, tak jak niedawno wykrzyknął “free agent safety Tyrann Mathieu”. Tak jak reszta z nas, Watt też może być trochę zawieszony. Różnica polega na tym, że były Defensywny Gracz roku o wadze 180 cm nadal przyjmuje około 7000 kalorii dziennie.

“To jest numer jeden, który sprawi, że mój dzień będzie haywire, jeśli nie mam jedzenia,” powiedział Watt, który promował Nowy Baton Almond Butter o niskiej zawartości tłuszczu w serwatce Gatorade. “Nie tylko jestem głodny, ale i zły. To nie jest dobry moment.”

A dla faceta, który zjada dwa śniadania, dwa obiady i dwie kolacje każdego dnia, w tym przekąski (powiedział, że zmiażdżył około 15 barów Gatorade już tego dnia), wiedza, skąd pochodzi następny posiłek, jest najważniejsza. “Jeśli nie mam go przy sobie, wiem, gdzie go dostać,” Watt powiedział, dodając, że jednym z jego go-to szybkie kęsy są masło orzechowe i kanapki z bananami, które są zestawione z dużą szklanką mleka.

Watt nigdy nie był surowy w kwestii liczenia kalorii. Historie o tym ogromnym spożyciu jedzenia zaczęły krążyć po około dwóch latach, kiedy outlets poinformowało, że Watt codziennie wali 9000 kalorii, zaczynając od 900-kalorycznego śniadania, które zawierało pół tuzina jajek.

Watt, który obecnie dochodzi do siebie po złamanej lewej nodze, powiedział, że jego dieta jest nadal podobna, nawet jeśli trochę się spożyje. Był w stanie stale modyfikować i poprawiać swoją dietę, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat. Po rozpoczęciu wszystkich 16 meczów w każdym z pierwszych pięciu sezonów NFL, rozegrał tylko trzy mecze w 2016 roku po wielu operacjach pleców. Watt mówi, że jego powrót do zdrowia po ostatniej kontuzji nogi idzie dobrze – już zaczął biegać-i planuje być gotowy do rozpoczęcia obozu treningowego.

Ale radzenie sobie z kontuzjami przez ostatnie dwa sezony nauczyło go również więcej o kontrolowaniu swojej wagi i nawyków żywieniowych. Watt powiedział, że celowo zrzucił 20 funtów po kontuzji w 2016 roku, aby odciążyć jego chore Plecy. Wyciął swoje porcje, ale głównie wycofał się z treningu siłowego. Zamiast tego Watt powiedział, że szedł 10-12 mil dziennie bez żadnego innego treningu na siłowni.

“W tym roku starałem się utrzymać swoją wagę na tym samym poziomie, a teraz po prostu przywracam ją tam, gdzie chcę.” “Oba są dwa bardzo różne sposoby, aby go zaatakować i oba okazały się skuteczne do tej pory.”

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts