5 rodzajów mężczyzn kobiety uważają za atrakcyjne

Pięciu męskich przyjaciół siedzących i mówiących

5 rodzajów mężczyzn kobiety uważają za atrakcyjne

Różnych facetów, którzy nigdy nie walczą, aby znaleźć daty, ujawnione

Popkultura i fora internetowe przedstawiły tę wizję wyidealizowanej męskości, którą uważamy, że musimy się stać, aby mieć szczęście w miłości. 

Jeśli chcesz ludzi, których pytasz, aby powiedzieć tak, musisz starać się być idealnym mężczyzną-przystojny, muskularny, bogaty. W zasadzie prawdziwy mężczyzna. I szczerze mówiąc, jeśli już jesteś tymi wszystkimi rzeczami, prawdopodobnie nie spędzasz zbyt wiele czasu na czytaniu postów o tym, jak sprawić, by więcej osób machało prosto na ciebie.

Prawdziwa prawda o sukces dating jest to, że, ponieważ każdy chce coś trochę innego, najlepszym rozwiązaniem nie jest, aby przekształcić się w zupełnie inną osobę. Zamiast tego musisz znaleźć najlepszą wersję siebie i pracować nad tym, aby stać się tym. 

Tak, jest więcej niż jeden typ faceta marzeń. Możesz to już wiedzieć, ale to naprawdę coś, czego wielu facetów nie zdaje sobie sprawy.

Oznacza to, że w pokoju pełnym 30 facetów próbujących być tym samym facetem, Facet, który idzie w przeciwnym kierunku, będzie miał o wiele więcej sukcesów w aplikacjach randkowych. Dlaczego pytasz? Cóż, ponieważ wszyscy ludzie, którzy uważają, że ten pewny siebie Macho jest trochę przesadzony i szukają czegoś innego, natychmiast go zauważą. 

Jeśli traciłeś czas zastanawiając się, jak będziesz typem przystojnego, klasycznie atrakcyjnego faceta, który mógłby zostać rzecznikiem fajnej firmy piwnej, nadszedł czas, aby zmienić swoje myślenie. Zamiast tego, musisz dowiedzieć się, jaka jest Twoja najbardziej Randkowa wersja i popracować nad tym, by stać się tym facetem. 

Aby dać ci coś do strzelania, Oto pięć typów facetów, którzy nie walczą o randki. Jasne, mogą spieprzyć te daty lub pozostawić ślad płonącego wraku za nimi, jak wkręcić jednego partnera po drugim, ale każdy z tych mężczyzn posiada pożądane cechy, które sprawiają, że ludzie chcą wyjść z nim-i sprawiają, że ludzie chcą przeoczyć jego inne wady. 

1. Wise Guys

Wyrażenie “mądrale” ma wiele różnych znaczeń, więc ważne jest, aby najpierw wyjaśnić, co to znaczy. To w ogóle nie jest “mądrale” w stylu mafii, to nie biblijni trzej mądrzy ludzie i to nie są sarkastyczni faceci, jak ” Och, jesteś mądrym facetem, eh?”

Co jest sexy są naprawdę, naprawdę mądrzy faceci-faceci, którzy mają mądrość. To znaczy, że rozumiesz świat, widziałeś rzeczy i uczyłeś się od nich. To znaczy, że wiesz, że mówienie jest mniej ważne niż słuchanie i nie jesteś osobą, która podejmuje pochopne decyzje. 

Mądrość często kojarzy się z wiekiem … i niespodzianka! Wiele osób uważa starszych facetów za seksownych. Być może słyszałeś, że słowo “tatuś” ma ostatnio seksualne konotacje? 

Powiązane: Czy “problemy z tatusiem” są prawdziwe czy mit?

Ale nie musisz być siwy w skroniach, lub łysy i poza-kształt, aby być mądrym facetem. Po prostu musisz być kimś, kto jest troskliwy, kompetentny i chętny do dzielenia się tym, czego się nauczył. 

Staraj się być mądrym facetem, jeśli: Jesteś doświadczony, Kompetentny, pewny siebie

Nie próbuj być mądrym facetem, jeśli: Jesteś niepewny siebie, młody, gorący

2. Fun Guys

Wiele dating porady radzi facetów, że najlepszym sposobem na ich crush ‘ s heart jest ich śmiech. I jest w tym trochę prawdy-jeśli możesz kogoś rozśmieszyć, istnieje duża szansa, że myśli, że nie jesteś do niczego, co jest krokiem w kierunku przyciągania.

Ale rezultatem całej tej gadki “Śmieszne jest sexy”było to, że niektórzy faceci uważają, że flirt powinien być jakąś praktyką targetowania opartą na żartach … i to nie jest sexy. Nikt nie chce się czuć, jakbyś ich bawił na śmierć.

To, co jest naprawdę seksowne, to zabawni faceci. Faceci, którzy są zabawni w pobliżu. A to może przybierać różne formy — facet, który zawsze planuje przyjęcia, na wszystko, żyje i oddycha głupimi żartami, lub facet, który natychmiast zaprzyjaźni się z połową pokoju na imprezie, zanim noc ledwo się zaczęła. 

Spróbuj być zabawny facet, jeśli: Jesteś przyjazny, zabawny, spontaniczny

Nie próbuj być zabawnym facetem, jeśli: Jesteś egoistyczny, egoistyczny, bezczelny

3. Udani Faceci

To nie znaczy, że poważne nie może być sexy, albo. Być może słyszałeś, że gwiazdy są atrakcyjne, a dużą częścią tego jest to, że sukces jest seksowny. 

Kiedy możesz robić rzeczy, których inni nie mogą zrobić – kiedy możesz dmuchać umysły ludzi, upuść szczęki ludzi lub sprawić, że zatrzymają się i gapią — będziesz mieć znacznie łatwiejszy czas randki. 

To nie znaczy, że jest dobry w cokolwiek zrobi, oczywiście; najbardziej utalentowany mężczyzna na świecie roller-blader niekoniecznie pływa w pierwszych randkach. 

Ale facet, który jest w czymś dobry i który przełożył ten talent na namacalny sukces? Kto wygrywał nagrody, robił imponujące prace i zarabiał duże pieniądze? Ten facet jest sexy. 

Próba bycia człowiekiem sukcesu, jeśli: Jesteś w czymś dobry, masz zapał, jesteś ambitny

Nie próbuj być człowiekiem sukcesu, jeśli: Jesteś wyluzowany, uczulony na stres, niezdolny do

4. Hojni Faceci

To jasne, że bogaci faceci są seksowni, prawda? A może są? Pomysł, że bogaci faceci są rodzajem wymarzonego połowu, pochodzi z błędnego wyobrażenia o tym, co konkretnie jest pożądane u bogacza. 

Same pieniądze. Bogaci faceci są często seksowni, ponieważ odnoszą sukcesy, a możliwość, że wydadzą te bogactwa na Ciebie, jest kusząca. Ale to oznacza, że lepiej być hojnym facetem bez tony pieniędzy, niż samolubnym palantem z kawałkami gotówki.

To dlatego, że hojni faceci są wymarzonymi randkami bez względu na to, ile mają pieniędzy. Są troskliwi, mili i troszczą się o doświadczenia i uczucia innych ludzi. To jest prawdziwe marzenie — ktoś, kto przyniesie ci kwiaty, kto pomoże Ci się przeprowadzić i kto zapłaci za kolację. 

Staraj się być hojnym facetem, jeśli: Lubisz uszczęśliwiać ludzi, dawać prezenty, robić rzeczy dla innych

Nie próbuj być hojnym facetem, jeśli: Jesteś samolubny, egocentryczny, nienawistny

5. Zdrowi Faceci

Istnieje wiele sposobów, aby być zdrowym. Często faceci wyobrażają sobie tę kategorię wypełnioną mięśniowymi macho mężczyznami, ale prawda jest taka, że Naoliwiony brolic bro jest naprawdę atrakcyjny tylko dla bardzo małej liczby ludzi. 

Co jest naprawdę atrakcyjne? Faceci, którzy wiedzą, jak o siebie zadbać. To może oznaczać mięśnie, oczywiście, ale może również oznaczać świetne cardio, zdrową dietę i brak nadużywania substancji. 

Może to również oznaczać, że wiesz, jak dbać o siebie w sensie emocjonalnym. Wielu facetów się z tym boryka. Mówienie o naszych emocjach i przetwarzanie naszych uczuć nie jest czymś, czego większość facetów uczy się dorastając.

Ale jeśli udało Ci się pokonać tę przeszkodę – jeśli byłeś na terapii, jeśli czujesz się komfortowo płacząc tu i ówdzie, jeśli nie boisz się trudnych emocjonalnych rozmów – jesteś naprawdę niezłym haczykiem. Jest XXI wiek, Jaskiniowcy są bardzo passé. 

Staraj się być zdrowym facetem, jeśli: Jesteś dobrze wyregulowany, w dobrej formie, kochasz plener

Nie staraj się być zdrowym facetem, jeśli: Jesteś nieuczciwy, zawsze zły, nadużywasz narkotyków lub alkoholu

Powiązane: Oto dlaczego faceci powinni zacząć chodzić na terapię

Nieważne kim jesteś, jest taka wersja ciebie, która jest w stanie chodzić na wiele randek. Możesz martwić się, że jesteś niepożądany na wiele różnych sposobów, ale istnieje więcej niż jeden sposób na bycie seksownym — a gdy już zorientujesz się, która droga działa dla ciebie, będziesz na dobrej drodze. 

Możesz Też Kopać:

  • Nie-Seksualne Rzeczy, Które Kobiety Uważają Za Niesamowicie Seksowne
  • Co Twoja historia seksu i randek mówi o Tobie
  • Najlepsze Rzeczy O Byciu Singlem, Ujawnione
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts