Dlaczego nie powinieneś wysyłać pierwszego Sexta

Dlaczego nie powinieneś wysyłać pierwszego Sexta

Dlaczego Nigdy Nie Należy Wysyłać Pierwszy Sext, Ujawnione

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Zasadniczo wszyscy kochają sexting, chyba że naprawdę kochają Jezusa. Sexting to najlepsza zabawa, jaką możesz mieć. Niepozornie chodzisz po całym dniu, pisząc Kontrakty lub kelnerując, a tymczasem wszystkie Twoje najbrudniejsze fantazje grają w Twojej kieszeni. Podczas gdy wszyscy inni w autobusie po prostu ponuro kontemplują piekielny zimowy krajobraz Na Zewnątrz, ty siedzisz z tyłu, napinając swój literacki geniusz i denerwując partnera. Chyba, że przypadkowo wyślesz swojemu szefowi (lub swojemu byłemu) intensywny opis namiętnej Minety, którą planujesz wykonać, jest najlepsza.

Dlatego kuszące jest natychmiastowe rozpoczęcie seksu z kimś, z kim się spotykasz. Rozumiem. Jesteś w rozterce o swoim nowym partnerze seksualnym, a kiedy nie uprawiasz seksu, siedzisz sobie i myślisz o nim, a tu masz telefon, gotowy do transmisji wszystkich Twoich zboczonych wrażliwości.

Niemniej jednak: jeśli jesteś mężczyzną, odradzam wysyłanie pierwszego sexta. Pozwól jej to zrobić. To oszczędzi Tobie i jej wielu potencjalnych nieszczęść. Pozwól mi wyjaśnić dlaczego.

W związku z tym istnieje gigantyczna różnica w doświadczeniach randkowych kobiet i mężczyzn — najczęściej na portalach randkowych online, gdzie praktycznie każdy ustawia większość swoich dat i/lub ich bezsensowne podpórki. Bycie kobietą w Internecie to zupełnie inna sytuacja niż mężczyźni. Generalnie jest to bardziej męczące i potencjalnie bardziej traumatyczne.

Dokładniej: jeśli jesteś mężczyzną, randki online jest jak zabawna gra, lub przygnębiające konkurencji, w zależności od tego, czy przeczytałeś o tym, jak poziom się swoje umiejętności krzesiwo na tej stronie. Ostrożnie tworzysz mądre wiadomości, wysyłasz je do wspaniałych kobiet i biegasz po swoim mieszkaniu, wykonując głupie tańce zwycięstwa, Jeśli otrzymasz odpowiedź. Zasadniczo nie ma nic zagrożonego oprócz poczucia własnej wartości, a odrzucenie jest najgorszą rzeczą, na którą musisz czekać.

Jednak dla kobiet w Internecie molestowanie jest w zasadzie normą. Jeśli jesteś kobietą, za każdym razem, gdy dostajesz wiadomość od faceta na Tinderze, Okcupidzie, czy gdziekolwiek, istnieje przyzwoita możliwość, że jest to niechciane zdjęcie kutasa, Niewłaściwa wiadomość seksualna, czy cokolwiek. To jest po prostu niezaprzeczalna prawda. Czasami pomagam moim koleżankom w ich życiu, a ty nie uwierzysz w gąszcz całkowicie obrzydliwych bzdur, z którymi mają do czynienia. Nie wiem, dlaczego tak jest dokładnie-prawdopodobnie jest to związane z obrzydliwym komunikowaniem się mężczyzn o męskości i jest po prostu możliwe, że ma to coś wspólnego z halucynacyjną mocą zbyt dużej ilości testosteronu. Bez względu na to, jest to z pewnością rzecz. Kobiety muszą sprawdzać wiele niechcianych seksualnych dupków.

Co więcej, nawet jeśli nie jesteś jednym z tych mężczyzn — nie popełniasz prostego molestowania — i możesz oczarować kobietę spotkaniem na drinka, nadal istnieje ogromna nierównowaga płci, najprawdopodobniej, w kategoriach tego, co dzieje się w twojej głowie i jej głowie na randce. Zasadniczo, człowiek na pierwszej randce zastanawia się, czy on zamierza dostać zaliczone, czy jego żarty są lądowania, czy jego mucha jest w dół. I kobieta też o tym myśli, ale zastanawia się również, czy ma do czynienia z seksualnym drapieżnikiem, ponieważ przerażająco smutna rzeczywistość jest taka, że wiele (być może nawet większość) kobiet ma do czynienia z jakimś rodzajem napaści seksualnej w pewnym momencie swojego życia.

Musisz o tym pamiętać i pamiętać, aby nie uruchamiać alarmu kobiety “może to Facet jest totalnym dziwakiem” we wczesnych stadiach związku. Nie oznacza to, że nie powinieneś flirtować ani wychodzić. To po prostu oznacza, że należy często trzymać się na jawnie seksualnych, jak tylko masz na to ochotę. W przeciwnym razie możesz nieumyślnie zakończyć swój nowy związek natychmiast.

Ponadto należy pamiętać, że zazwyczaj mężczyźni są mniej biegli w czytaniu sygnałów romantycznych i seksualnych niż kobiety. To tylko z powodu braku szkolenia. Ponownie: mężczyznom grozi odrzucenie, a kobietom napad. To tylko ma sens, że mężczyźni są trochę bardziej lekkomyślni w tego typu sprawach. Pamiętaj o tym-pamiętaj, że możesz przypadkowo przekroczyć granice, których nie powinieneś przekraczać. Odpowiednio panuj w swoich instynktach.

Nawiasem mówiąc, odnosi się to do dobrej ogólnej zasady o randki, który jest, że należy słuchać kobiet mówić o irytujące/szkodliwe rzeczy, które mężczyźni robią, a następnie być szczerym o tym, czy jesteś może na ryzyko robi je sam. Wiesz, jak kobiety mówią o tym, jak mężczyźni są roztrzepanymi idiotami, którzy zapominają o urodzinach i Walentynkach? Cóż, może ty też jesteś roztrzepanym idiotą-skonfiguruj Alerty Google. Wiesz, jak kobiety piszą artykuły i posty na Facebooku o swoich negatywnych doświadczeniach z mężczyznami, którzy pchają je do zachowań seksualnych, z którymi czują się niekomfortowo? Rozważ, że być może, nieumyślnie, byłeś częścią problemu i że powinieneś skupić się na zachowaniu siebie, a nie popychaniu swoich związków w kierunku seksualnym natychmiast.

Ale, Ale, ale, mówisz, że naprawdę chcę się kochać. Cóż, nie martw się – jeśli kobieta lubi sexting, w końcu cię seksuje. Może napisze do ciebie “myślałem o wczorajszej nocy”, a Ty odpowiesz “o czym dokładnie myślałeś”, a potem, bam, twoje życie jest kompletne. Zbyt często mężczyźni mają nastawienie, które muszą zainicjować, że muszą wyjść i sprawić, by wszystko się stało. I chociaż jest to głównie prawdą o zaproszeniu kogoś na pierwszą randkę, to nie jest prawdą o sprawach seksualnych. Kobiety są istotami seksualnymi, nie dają seksu, aby być dobroczynne — idą po to, czego chcą, kiedy są na tyle wygodne, aby to zrobić.

Jest tu wyjątek. Jeśli jesteś z kimś w związku od jakiegoś czasu i nie ma seksu, po prostu zapytaj swoją dziewczynę, czy lubi sprośne wiadomości. Jeśli to w tym momencie, to tylko kolejny element Twojego życia seksualnego i możesz o tym porozmawiać. Jesteś już za ” Czy on jest drapieżnikiem?”stage, więc można po prostu skupić się na obracając się nawzajem na tyle, na ile to możliwe.

Naprawdę, chociaż: przed tym etapem, być dżentelmenem. Napisz do niej, że dobrze się bawiłeś na randce lub bawiłeś się z nią w łóżku i że chciałbyś ją znowu zobaczyć. Nie bądź brudną świnią. Niech najpierw będzie brudną świnią. A następnie uczestniczyć entuzjastycznie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts