Jak poruszać się po sezonie piłkarskim, gdy twój Partner nienawidzi Sportu

Para siedzi na kanapie ogląda piłkę nożną, kobieta nieszczęśliwa

Jak poruszać się po sezonie piłkarskim, gdy twój Partner nienawidzi Sportu

Czy Umawianie się z kimś, kto nie podziela Twojej miłości do gry, gwarantuje zerwanie?

Stwierdzenie, że jesień jest jednym z najwspanialszych okresów w roku, nie jest kontrowersyjną opinią. Od zmieniających się kolorów liści i wszystkich przypraw z dyni po imprezy kostiumowe na każdym kroku, łatwo zrozumieć, dlaczego ludzie kochają, gdy kalendarz zmienia się na Wrzesień i Październik. Tutaj, w USA, oczywiście, mamy kolejną tradycję, która sprawia, że sezon jesienny jest o wiele bardziej wyjątkowy: piłka nożna.

Powiązane: Jak z kimś ładnie zerwać

Soboty i niedziele jesienią są praktycznie świętymi dniami w amerykańskich gospodarstwach domowych w całym kraju – i Nie, Nie padanie na kolana i modlenie się trochę święte. Z jednej strony, 73% mężczyzn i 55% kobiet ogląda mecze NFL w telewizji, podczas gdy miliony więcej bierze udział w konkursach osobiście w każdym sezonie.

Oznacza to mniej więcej dwóch na trzech Amerykanów dostraja się do NFL w każdy weekend. Te liczby oznaczają, że jeśli jesteś facetem zainteresowanym znalezieniem partnera kochającego piłkę nożną, masz całkiem solidne szanse. Ale co się stanie, jeśli tego nie zrobisz? Co się stanie, jeśli spotkasz swoją znaczącą drugą osobę podczas offseason, ale gdy nadejdzie czas na kickoff, odmówi ona siedzenia i oglądania meczu z Tobą?

Jeśli macie ze sobą inne wspólne rzeczy, istnieją sposoby, aby pozostać szczęśliwym, bez każdego weekendu nieuchronnie prowadzącego do patowa nad tym, jak spędzić czas.

Po pierwsze, jeśli jesteś z kimś, kto nie lubi sportu, po prostu wiedz, że istnieje zerowa szansa, że będziesz mógł oglądać każdy mecz, który chcesz — chyba że twój plan polega na ponownym zostaniu singlem. Jeśli pragniecie iść naprzód z tą osobą, to jest to fakt, który po prostu musicie zaakceptować.

Po drugie, nie ma magicznej różdżki, którą możesz pomachać, aby Twoja druga troska o piłkę nożną była tak samo ważna, jak ty. Jeśli nie dorosły do docenić sport Do tej pory, jest mało prawdopodobne, że powtarzające się próby usiąść je przed telewizorem w niedziele będą wykorzenić ich głęboko zakorzenione przekonania, że gra jest albo nudne, bezsensowne lub po prostu zbyt agresywne dla ich upodobań.

Droga do poprawy swojego związku, a przynajmniej upewnienia się, że nie zejdzie z torów, podczas tych cennych czterech do pięciu miesięcy, które futbol łask telewizja zaczyna się od jednego słowa: umiar. Chociaż możesz chcieć oglądać ponad 20 godzin futbolu w weekend, nie spowoduje to żadnych przysług, jeśli chodzi o twojego partnera. W rzeczywistości, to zachowanie jest bardziej prawdopodobne, że będziesz spędzał noc na zimno i sam na kanapie.

“Dziś założeniem jest to, że obejrzysz każdy możliwy futbol” – napisał felietonista “The Wall Street Journal” Jason Gay w thinkpiece opublikowanym kilka lat temu. “Nie tylko będziesz to oglądać, ale musisz to oglądać, ponieważ jest to punkt kulminacyjny twojego weekendu i włókno twojej istoty, tak istotne dla Twojego szczęścia, jak światło słoneczne i paluszki z kurczaka, a może nawet więcej niż światło słoneczne. Twoja uwaga nie jest tak pożądana, jak się tego oczekuje.”

W rzeczywistości wiemy, że świat się nie skończy, jeśli przegapimy jakąś wielką grę, aby spędzić trochę czasu z naszym znaczącym drugim. Relacje zawsze wymagają odrobiny poświęcenia, a oderwanie się od telewizji na chwilę jest zdrowym nawykiem. Poza tym stworzyli sportowe atrakcje nie bez powodu.

Drugą rzeczą, na której należy się skupić, jest wdzięczność. Może to brzmi trochę dziwnie powiedzieć “dziękuję” swojemu partnerowi za znoszenie uzależnienia od piłki nożnej, ale jeśli siedzi, aby obejrzeć mecz z tobą, gdy boli ich to, musisz zdać sobie sprawę, że robią małe poświęcenie dla ciebie. Skupienie się na trzygodzinnym romansie, którego absolutnie brzydzą się, prawdopodobnie nie jest sposobem, w jaki wolą spędzać czas, więc po prostu uznanie ich gotowości do zrobienia sprawi, że zrobisz coś dobrego.

Jeśli chodzi o sposób, aby naprawdę przypieczętować umowę, zapewnienie, że sezon piłkarski nie pozostawi twojego związku w chaosie? Bądź bardzo sumienny z rzeczy, które robisz ze swoim partnerem podczas gry nie jest on Właśnie wtedy musisz zwracać uwagę na swojego partnera tak bardzo, jak to tylko możliwe — po części po to, aby pokazać mu, że nie, Sport nie jest jedyną rzeczą, na której ci zależy, a po części po to, aby zebrać trochę punktów brownie, gdy kickoff wróci.

Weź inne znaczące się na randkę w środku tygodnia, gotować kolację razem jedną noc lub obejrzeć program lub film, które lubią. Im bardziej twój partner czuje się ceniony i połączony z tobą przez cały tydzień , tym większa szansa, że będzie bardziej akceptował Twój fanatyzm piłkarski w weekend … nawet jeśli nadal będzie miał problemy z wejściem do gry.

Mówiąc o wejściu do gry, Istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby twój bezinteresowny partner był bardziej zaangażowany w dzień gry. Thomas Edwards Jr., założyciel profesjonalnego skrzydłowego, mówi, że zdobycie ich w miksie podczas sezonu piłkarskiego wymaga tylko odrobiny planowania.

“Jeśli naprawdę chcesz, aby Twoja ważna osoba była częścią tego doświadczenia, możesz ją zachęcić”, mówi Edwards. “Na przykład, jeśli jesteś facetem, który lubi oglądać sport z chłopcami, niech twoi chłopcy zaproszą swoje dziewczyny, a to sprawi, że twoi będą bardziej podekscytowani dołączeniem do ciebie.”

Zasadniczo, powinieneś uczynić dzień gry bardziej wydarzeniem społecznym. Dla niektórych oznacza to, że gra jest głównym wydarzeniem, podczas gdy dla innych ekscytacja pochodzi bardziej od spędzania czasu z przyjaciółmi lub bliskimi, dzielenia się szwedzkim stołem smakołyków game day ze sobą i wygrzewania się w imprezowej atmosferze dnia.

Jeśli po prostu nie wydaje się, aby twój partner na pokładzie w ogóle, lub jeśli wydaje się, że preferencje oglądania nigdy nie będzie dokładnie wyrównać, Edwards zauważa, że nie jest to powód do niepokoju w odniesieniu do przyszłości swojego związku.

“Twoje preferencje dotyczące oglądania nie różnią się od twoich hobby lub zainteresowań”, mówi. “Czasami są one różne od Twojego partnera i to jest w porządku — zwłaszcza, gdy potrzebny jest indywidualizm i “czas na mnie” w związku.”

Z tego samego powodu Edwards uważa, że niekoniecznie musimy szukać partnerów, którzy są tak szaleni w piłce nożnej lub innych sportach,jak my.

“Jeśli naprawdę chcesz mieć partnera, który ma taką obsesję jak ty, Super”, mówi. “Jeśli wolisz zachować swój fanatyzm dla siebie i sprawić, by Twoja partnerka szalała na punkcie “Jane the Virgin”, to też w porządku.”

Możesz Też Kopać:

  • Bycie aktywnym w tych hobby może dać Ci więcej wiadomości o aplikacjach randkowych
  • Zasady Po Rozstaniu
  • Jak ćwiczyć z dziewczyną
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts