Dodaj projektanta do długiej listy ofert pracy Michael Strahan

90th Annual Academy Awards-Arrivals
HOLLYWOOD, CA-04 marca: Michael Strahan bierze udział w 90. dorocznych Oscarach w Hollywood & Highla

Dodaj projektanta do długiej listy ofert pracy Michael Strahan

Wygrana Emmy, Hosting TV, Football Hall of Famer

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Z dodatkami Barret Wertz.

Listopad wydaje się być miesiącem, który wciąż daje. W tym tygodniu partnerzy biznesowi Michael Strahan i Constance Schwartz-Morini ze SMAC Entertainment ogłosili współpracę z Men ‘ s Wearhouse w celu rozszerzenia lifestylowej marki Strahan, kolekcji Michaela Strahana. Tak, oprócz współprowadzenia ABC “Good Morning America”, “$100,000 Pyramid” i “Fox NFL Sunday” na FOX, dwukrotny zwycięzca Emmy i mistrz Super Bowl również bawi się modą. Jasne, czemu nie-Facet najwyraźniej potrzebuje czegoś, co go zajmie.

Powiązane: Jak ulepszyć swój styl

“Jestem podekscytowany, że kolekcja Michaela Strahana, a wkrótce MSX, będzie jeszcze bardziej dostępna dzięki tej współpracy z Men ‘s Wearhouse” – powiedział Strahan. “Naszym celem zawsze było dostarczanie jakości i stylu w inclusive sizing w przystępnej cenie, a to partnerstwo tylko wzmacnia ten cel.”

Pierwsza kolekcja skupi się na trzech podstawowych kolorach garnituru w szafie każdego mężczyzny — niebieskim, czarnym i szarym — i prostym dopasowaniu jeansów, które są dostępne w czterech praniach. Denim będzie miał rozmiar od 30×30 do 44×32 i będzie kosztował mniej niż 50 USD. Garnitury można kupić jako oddzielne dla połączeń Zoom, lub razem na rzadkie wycieczki do biura, i będzie zawierać duże i wysokie rozmiary, z niczym kosztuje ponad $200.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/michael20strahan20wearing20his20own20collection.html

“Wiele osób pracuje w domu i komunikuje się wirtualnie, zdecydowanie następuje zmiana stroju” -powiedział Schwartz-Morini, Partner. “Ale jako dyrektor generalny nadal chcesz, aby twój zespół wyglądał reprezentacyjnie. Czas nie może być lepszy dla naszego nowego dżinsu i dopasowanego wyglądu, ale jeszcze bardziej, kategorii workleisure, które mamy w rozwoju.”

Marynarka i dżinsy stanowią uproszczoną adaptację do naszej nowej normy. Ponieważ więcej mężczyzn pracuje w domu, możliwość łączenia i dopasowywania wygodnych dżinsów i marynarki (która spersonalizuje każdy wygląd) pozwala na wszechstronność i łatwość w każdym wyborze stroju. Ta kolekcja daje zszywki garderoby, które będą trwać przez zamknięcie i długo po podniesieniu, przechodząc z WFH, do pracy w biurze, do ostatecznego powrotu do daty noce.

Podczas gdy Men ‘ s Wearhouse słynie z doskonałej obsługi i wartości, to ogłoszenie nadal podkreśla jego zaangażowanie w niedrogą wygodę. Od początku istnienia COVID-19 wdrożono wiele inicjatyw, takich jak technologia montażu bez użycia rąk, BOPIS (Kup Online, odbierz w sklepie), odbiór z krawężnika, rezerwacja terminów i płatność zbliżeniowa.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez michaelstrahan (@michaelstrahan)

“Mamy ten sam cel, jeśli chodzi o pomaganie wszystkim klientom wyglądać i czuć się najlepiej podczas ich niezapomnianych chwil, a także codziennych okazji dzięki dużemu wyborowi odzieży w przystępnych cenach” – powiedziała Carrie Ask, Dyrektor ds. klienta w Tailored Brands. “Michael podziela również nasze ideały traktowania wszystkich z takim samym szacunkiem, bez względu na pochodzenie i, jako takie, wierzymy, że to połączenie ma doskonały sens dla naszych klientów.”

Oczywiście, przyznamy, że jesteśmy podekscytowani, widząc Michaela Strahana na premierze swojej nowej kolekcji, ale kłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że coś ekscytuje nas tak bardzo, jak bardziej elastyczne w większej ilości ubrań (co sprawia, że czekamy na premierę jego linii MSX na początku zimy). Kolekcja Michaela Strahana jest już dostępna w 57 sklepach męskich na terenie całego kraju oraz online pod adresem MensWearhouse.com.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze białe trampki dla mężczyzn
  • Najlepsza Nowa Odzież Sportowa
  • Ostateczny Przewodnik Po Stylu Jesieni 2020

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
plecaki
Read More

Najlepsze Plecaki Studenckie

Najlepsze Plecaki Studenckie Chwyć jeden z tych plecaków, zanim wrócisz do kampusu Geoff Nudelman 19 sierpnia 2021 rok…
Koszulki na szarym tle
Read More

Najlepsze męskie podkoszulki na Amazon

Najlepsze męskie podkoszulki na Amazon Nie nazywaj tych wygodnych podkoszulków”podstawowymi” Stephanie Valera 30 września 2020 Podziel się RedTube…