Dodawanie Cala Do Ramion

Dodawanie Cala Do Ramion

Dodaj Cal Do Ramion W Ciągu Miesiąca Dzięki Temu Treningowi

Chcesz poznać sekret budowania większych ramion?

Powiem wam jedno: to nie pochodzi z 20 różnych rodzajów bicepsów i chugging a bottle of Muscle Milk.

W rzeczywistości, mogę tu usiąść i wymienić każdy biceps curl znany człowiekowi, ale to stillnie da ci większych ramion. Dlaczego? Ponieważ rodzaj ćwiczeń ramion, które wykonujesz blednie w porównaniu do jak poskładałeś to wszystko do kupy.

Prawda jest taka, że” 3 zestawy po 15 powtórzeń ” nie doda cala do Twoich górnych ramion — tak samo nie robi zestawów aż do nieskończoności. Chodzi o podążanie za stałym podejściem, które doładowuje Twoją objętość i intensywność, i o mieszanie zarówno izolacji, jak i ćwiczeń całego ciała, aby zbudować duże bicepsy i tricepsy.

Czy jesteś gotowy, aby twoje ramiona rosły jak chwasty?

Dzisiaj daję wam 29-dniowy przewodnik po wreszcie dodaj rozmiar i siłę, którą chcesz do swoich ramion. To nie będzie łatwe – twoje ręce mogą czuć się jak makaron, gdy się podnosisz — ale jeśli się tego trzymasz, będziesz potrzebował pozwolenia na noszenie broni.”

Powodzenia. 

Jak Działa Ten Trening

Ten trening nie jest zaproszeniem do wykonywania ćwiczeń ramion tylko przez 29 dni-nadal musisz wykonywać ciężkie ćwiczenia nóg, ciężkie rzędy i ciężkie Prasy napowietrzne. W rzeczywistości badania pokazują, że bodziec z treningu całego ciała pomaga zmaksymalizować wzrost bicepsów, tricepsów i przedramion z powodu natychmiastowego zwiększenia testosteronu.

WIĘCEJ NÓG TO WIĘCEJ BICEPSÓW?! DZIĘKUJĘ, NAUKA!

Więc zamiast robić specjalną wycieczkę na siłownię na “dzień ramion”, po prostu dodaj te obwody ramion do końca regularnego treningu całego ciała.

Następnie pamiętaj o swojej diecie: aby dodać centymetr do ramion, musisz jeść więcej niż obecnie. Ale zamiast kierować określoną liczbę kalorii, po prostu dodaj koktajl białkowy lub dwa do aktualnej diety. TO WSZYSTKO. Po pierwsze, po prostu robi to doda dodatkowe kalorie 200-400 do dziennego spożycia. Po drugie, dodatkowe białko sprawi, że twoje mięśnie będą rosły szybciej.

Jeśli chodzi o treningi, mam dwa: trening A i trening B. naprzemiennie między treningami i wykonuj je 2 – 3x w tygodniu. Więc, jeśli podnosisz trzy razy w tygodniu, będzie to wyglądać tak: 

  • Tydzień 1: A, B, A
  • Tydzień 2: B, A, B Itd.

Na koniec zauważ, że niektóre z tych ćwiczeń mają gwiazdki według liczby zestawów. Oznacza to, że będziesz dodawać dodatkowy zestaw co tydzień. Na przykład w ćwiczeniu A2 w ćwiczeniu a wykonasz 5 zestawów w pierwszym tygodniu, 6 zestawów w drugim tygodniu, 7 zestawów w trzecim i 8 zestawów w ostatnim tygodniu.

Zaufaj mi: ten systematyczny sposób zwiększania głośności — przy zachowaniu wysokiej intensywności-zdziała cuda na bis, tris i przedramiona. 

Trening A

A1) Naprzemienne Hantle Biceps Curl 
Zestawy: 5*, powtórzenia: 8, reszta: 0s
Zwiń ciężar bez kołysania ciałem.

A2) Close-grip podbródek ups 
Zestawy: 5*, powtórzenia: 5, Reszta: 30s 
Zawieś na drążku z dłońmi skierowanymi w Twoją stronę i oddalonymi od siebie o zaledwie kilka centymetrów. Ściśnij łopatki razem i podciągnij się do góry, aż podbródek przekroczy poprzeczkę. Dalej. Użyj pasa wagi lub kamizelki, jeśli możesz.

B1) Wyciskanie Sztangi Na Ławce 
Zestawy: 3, powtórzenia: 5, Reszta: 30s 
Połóż się na ławce z podniesioną klatką piersiową, ramionami ściśniętymi razem, a stopami płasko na ziemi. Chwyć sztangę wąskim uchwytem i naciśnij, utrzymując ramiona razem. Przejedź również przez pięty, utrzymując pośladki na ławce.

C1) Loki Młotkowe 
Zestawy: 3, powtórzenia 15, reszta: 30s 
Trzymaj zestaw hantli z neutralnym uchwytem, aby dłonie były skierowane do siebie. Zwiń hantle, utrzymując dłonie skierowane do siebie.

C2) pushdown pasma 
Zestawy 3: powtórzenia: 50-75, reszta: 30s 
Przymocuj lekką opaskę do solidnego obiektu nad głową i chwyć koniec obiema rękami. Przypnij górne ramiona po bokach i rozciągnij łokcie, aby zablokować. Chwyć zespół, w którym poziom oporu zajmie Twoje około 50 do 75 powtórzeń przed zmęczeniem. 

Trening B

A1) Dipy 
Zestawy: 5*, powtórzenia:, reszta: 0s 
Wejdź na drążek, trzymaj klatkę piersiową i opuść się, aż łokcie utworzą kąt 90 stopni. Na dole, jedź z powrotem. Aby odciążyć szyję, spójrz na miejsce na ziemi kilka stóp przed sobą.

A2) EZ biceps loki 
Zestawy: 5*, powtórzeń 8, reszta: 0s 
Chwyć TRX i zmierz się z punktem kontrolnym. Odchyl się, trzymaj ciało prosto i przypnij ramiona po bokach. Następnie zwiń TRX w Twoją stronę. Aby to utrudnić, przesuń stopy bliżej punktu kotwiczenia.

A3) Przedłużenie Tricep 
Zestawy: 5*, powtórzenia: 8, reszta: 0s 
Ustaw listwę kablową na wysokość klatki piersiowej. Chwyć Pasek obiema rękami i dłońmi w dół. Przypnij górne ramiona po bokach i rozciągnij łokcie, aby zablokować.

A4) Loki Zottman 
Zestawy: 5*, powtórzenia: 8, reszta: 0s 
Stań z hantlami w każdej ręce z dłońmi skierowanymi do przodu. Zwiń ciężary, obracając nadgarstki, aby dłonie odwróciły się od góry. Odwróć ruch, wracając do pozycji wyjściowej z dłońmi skierowanymi do przodu.

B1) Kielich Squat Carry
Sety: 2-3, powtórzenia: 30 sekund, reszta: 60s 
Chwyć uchwyt kettlebell w obu rękach i przytrzymaj go za klatkę piersiową łokciami pod spodem. Stań wysoko i idź do przodu.

Anthony J. Yeung, CSCS, jest stałym współpracownikiem biorącym udział w Golf Digest i Men ‘ s Fitness i założycielem Druombuilder, 8-tygodniowy program fitness, aby przekształcić sposób, w jaki szukasz swojego ślubu.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Facet robiący pompki.
Read More

100 Pushup Challenge

100 Pushup Challenge Czy Jesteś Wystarczająco Twardy, Aby Pokonać Wyzwanie 100 Push-Up? Mitch Calvert 7 czerwca 2018 Podziel…