Druga data Porady dla sukcesu

Para w Food Truck

Druga data Porady dla sukcesu

Wszystko, co musisz wiedzieć o pójściu na drugą randkę

Jest pewien scenariusz na udaną pierwszą randkę, ale kiedy już się skończy, jesteś zdany na siebie. W niektórych przypadkach możesz być pewny siebie i uprzejmy na tyle, aby poradzić sobie z tym, ale dla wielu facetów jest to jak bycie jeleniem w reflektorach, jeśli chodzi o kontynuowanie do dnia numer dwa.

Powiązane: 10 Pierwsza Randka Pomysły Każdy Facet Powinien Zapamiętać

Spójrzmy prawdzie w oczy – drugie randki to nieco inna bestia niż pierwsze randki. Mogą być trochę mniej niepokojące, ponieważ spędziłeś trochę czasu na poznawaniu tej osoby i zdecydowali, że chcą cię znowu zobaczyć. Niestety, może to wiązać się z nieco większą presją, szczególnie jeśli czujesz trochę chemii.

I dobrą pierwszą randkę, po której następuje rozczarowująca druga randka? To może być mylące, frustrujące i trochę wkurzające. Gdzie się podziały te wibracje? Co się stało? Czy jest w ogóle sens prosić o trzecią randkę?

Aby pomóc ci uniknąć tego poczucia bezradności, rozmawialiśmy z niektórymi ekspertami randki dać drugą datę playbook trzeba zapewnić pozytywne doświadczenia-i pomóc wylądować trzecią randkę, zbyt.

1. Może umówisz się na drugą randkę?

Przed nurkowaniem w co, gdzie i jak z drugiej daty, To jest sprawiedliwe, aby najpierw zadać sobie pytanie, czy nawet chcesz iść na jeden. W zależności od tego, jak pójdzie Pierwsza Randka, możesz być na płocie. Może pociąga Cię ta osoba, ale nie wyczuwasz zbyt dużej chemii, lub odwrotnie; może jest niedopasowanie pod względem twoich zainteresowań lub politycznych skłonności. Według trenera Connella Barretta, nie powinieneś zastanawiać się nad pytaniem.

“Wszystko, czego szukasz na pierwszej randce, to odpowiedź na to pytanie:” czy mamy całkiem dobrą chemię?”mówi. “To nie musi być niesamowite, through-the-Roof chemistry; to całkowicie OK, jeśli pierwsza randka jest trochę niezręczne w czasach. Oboje będziecie mieli motyle. To nie musi być jak rom-com, ale po prostu chcesz powiedzieć: “Hej, czy jest tu [jakaś] rozsądna Chemia? Czy jest jakiś potencjał?’”

Warto również sprawdzić, czy czujesz, że twoje pragnienia i potrzeby zostały spełnione.

“Jeśli czujesz się nakręcony, zainteresowany, zaintrygowany, miał “miły” czas, były trochę znudzony, ale wydają się dobre dla ciebie, czuć się jak byli zdenerwowani i mówić za dużo lub nadmiernie kompensujące w inny sposób … wyjść ponownie, “mówi Laurel House, randki i związek trener i gospodarz podcast “Zaklinacz mężczyzn”. “Jeśli czujesz się zbuntowany, widziałeś, że ich wartości i / lub styl życia nie są czymś, co działa dla ciebie, lub jeśli jesteś w różnych celach randkowych … nie wychodź ponownie.”

Cokolwiek robisz, nie po prostu ślepo zapraszaj ich na ustawienie autopilota. Zamiast tego, House mówi, że ważne jest, aby być prawdziwym ze sobą.

“Po każdej randce, sprawdzić się ze sobą, aby zobaczyć, jak się czujesz przed podjęciem następnej decyzji, jeśli chcesz wyjść ponownie. Jeśli po trzech randkach czujesz się jak przyjaciele z zerową iskrą przyciągania w przeciwieństwie do chemii, to prawdopodobnie dobry pomysł, aby to zakończyć.”

2. Kiedy chcesz umówić się na drugą randkę?

Jeśli chcesz iść na drugą randkę, kiedy powinieneś zadać to pytanie? Można wydawać się zbyt chętny, jeśli pytasz zbyt wcześnie, lub zbyt zblazowany, jeśli czekasz zbyt długo.

Jeśli chcesz to zrobić doskonale, mówi Tina B. Tessina, Ph. d., psychoterapeuta i autorka “Dr. Romance’ s Guide to Finding Love Today”, powinieneś zapytać dzień po pierwszej randce. A w niektórych przypadkach można to zrobić nawet wcześniej. “Kiedy mówisz dobranoc po pierwszej randce, zapytaj, czy chcą się z Tobą umówić ponownie”, mówi. “Następnie wykonaj SMS-a lub telefon zapraszający ich do czegoś konkretnego.”

Barrett zgadza się, że prośba o drugą randkę pod koniec pierwszej jest dobrym posunięciem.

“Nie ma czasu jak teraźniejszość”, mówi. “Jest to bardzo atrakcyjne dla ludzi, gdy jesteś wrażliwy, uczciwy i kiedy idziesz po to, czego chcesz. Polecam facetowi, jeśli to czuje, umówić się na drugą randkę na pierwszą randkę. Porozmawiaj o tym, co możesz zrobić i o tym, jak fajnie będzie, gdy zobaczysz się po raz drugi.”

Jeśli nie wiesz, jak do tego podejść, to nie musi być idealnie. Jeśli druga osoba cieszy się Twoim towarzystwem, jest to dobry zakład, że będą podekscytowani, gdy usłyszą, że chcesz je ponownie zobaczyć, a to, jak uprzejme w twoim podejściu nie powinno mieć znaczenia.

“Po prostu mów z prawdziwego, szczerego miejsca i powiedz:” Hej, to było zabawne! Zróbmy to jeszcze raz ” – sugeruje Barret. “‘Jak wygląda Twój grafik? Rozgryzmy to.’”

3. Czym różni się druga data od pierwszej?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, co dokładnie zmienia się z pierwszej daty na drugą. Oczywiście dla każdej pary będzie nieco inaczej, ale jest kilka konkretnych rzeczy, których prawdopodobnie możesz się spodziewać. Na przykład wpływ, jaki wiedza o sobie może mieć na Twoją dynamikę.

“Pierwsza randka może być pierwszym spotkaniem osobiście (jeśli spotkałeś się online) lub pierwszym razem, gdy byłeś sam, więc istnieje wiele niewiadomych”, mówi Tessina. “Spędzacie pierwszą randkę poznając się, dzieląc się najbardziej oczywistymi rzeczami o sobie i próbując dowiedzieć się, kim jest ta nowa osoba. Na drugiej randce, mam nadzieję, że będziesz miał jakieś info. Zaczynasz budować początki prawdziwego związku, więc staje się on bardziej osobisty.”

Powiązane: Jak zabezpieczyć drugą datę, Jeśli pierwsza

Zasadniczo ustaliliście, że istnieje pewna Chemia, a teraz chodzi o uczenie się, czy istnieje coś więcej niż tylko pociąg seksualny.

“Na drugiej randce uczysz się, jak Wasza dwójka może być kompatybilna jako para”, mówi Barrett. “Więc Pierwsza Randka To:” Hej, mamy chemię? Mam nadzieję, że tak. Druga randka to: “Hej, czy nasze wielkie życie się zgadza? Jesteśmy w tym samym wieku? Czy szukamy tych samych rzeczy, co para, potencjalnie?”Tak więc druga data jest początkiem patrzenia poza to.”

4. Jak przygotować się do drugiej randki?

Po pierwsze – nie powinieneś się zbytnio martwić o spiknięcie. Podczas uprawiania seksu na pierwszej lub drugiej randce jest miło, jeśli jest to skupienie się na swoim podejściu, nie będziesz się dobrze bawić.

“Skup się na innych rzeczach niż możliwość seksu” – mówi Tessina. “Jest to bardziej prawdopodobne, jeśli nie jesteś zbyt skupiony na nim.”

Poza tym, to nie jest zły pomysł, aby przejść z kilku tematów rozmowy na rękę — rzeczy jesteś ciekawy, że nie dostał pokryte na pierwszej randce.

“Zastanów się, co jeszcze chcesz wiedzieć o swojej dacie, i co chcesz je wiedzieć o Tobie,” sugeruje. “Poćwicz kilka pytań, aby je zadać: czy podróżowali? Jaka jest ich rodzina? Co myślą o swojej pracy lub szkole? Jakie są ich nadzieje i marzenia na przyszłość? Jeśli zadają pytania o Ciebie, odpowiadaj tak szczerze, jak to tylko możliwe, ale uważaj na nadmierne dzielenie się lub mówienie za dużo za jednym razem. Nerwy sprawiają, że niektórzy z nas paplają.”

Dobrym sposobem na psychiczne przygotowanie się do daty jest skupienie się na byciu w chwili, zbyt. Nie rozpraszaj się.

“Chcesz być bardzo obecny z datą, słuchając ich, wisi na ich każde słowo,” mówi Barrett. “Kiedy stajesz się obecny w tej chwili, wiele lęków i niepokojów, które masz na randce, znika. Nie martwisz się o to, jak to jest, po prostu jesteś z nimi obecny.”

5. Jakie Są Dobre Pomysły Na Drugą Randkę?

Ponieważ Dobra Data jest taka koncepcja płynu, różni się od osoby do osoby, najważniejszym czynnikiem przy wyborze drugiej daty jest wymyślanie czegoś Data chce spróbować.

“Mam nadzieję, że omówiłeś, co lubią robić na pierwszej randce, a coś z tej listy jest naprawdę dobrym zakładem”, mówi Tessina. “Jeśli masz bardzo ulubione miejsce w mieście lub mieście, w którym się znajdujesz, rozważ zabranie ich tam. Zabierz je do swojego ulubionego food trucka lub innego niezwykłego miejsca — z przyjemnością zrobią coś innego.”

A kiedy masz wątpliwości, wybierz aktywność.

“Może [to] kręgle, albo zamierzasz robić ciekawostki z pubu, albo wieczory karaoke, albo oglądać stand-up comedy show” – sugeruje Barrett. “Po prostu wspólne wyjście i wspólne działanie, coś, co wymaga czegoś więcej niż tylko rozmowy, ponieważ kiedy jesteście parą, potencjalnie będziecie na świecie, żyjąc razem. Pomyśl o tym jak o próbie generalnej.”

Możesz Też Kopać:

  • Pierwsza Randka znaki sukcesu, na które należy uważać
  • Unikalne pomysły daty, które są idealne na drugie daty
  • W co się ubrać na pierwszą randkę, wyjaśnione
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts