Zła Pierwsza Randka? 4 powody, aby dać mu drugą szansę

Zła Randka

Zła Pierwsza Randka? 4 powody, aby dać mu drugą szansę

Jak wiedzieć, kiedy zła Randka zasługuje na kolejną szansę

Może rozmowa była niezaprzeczalnie niezręczna, brakowało chemii, albo coś po prostu wydawało się trochę dziwne. Bez względu na to, jedno jest pewne: randka była niewypałem, a teraz zostajesz drapiąc się po głowie. Jak coś, co cię tak podnieciło, mogło okazać się epicką porażką? Prawda jest taka, że czasami zła randka zasługuje na drugą szansę. Istnieje tak wiele czynników-z których wiele jest poza kontrolą osoby — które mogą negatywnie wpłynąć na klimat daty. Decydując się na re-do, dajesz sobie (i datę) kolejna okazja, aby dokładnie ocenić, czy jest coś warto realizować.

Oczywiście, że nie. wszystkie randki są warte drugiej szansy. Więc jak można odróżnić? Według relacji i etykiety eksperta April Masini, są to kilka kluczowych znaków, aby zwrócić uwagę, że będzie wspierać decyzję za datę do-over.

To była tylko noc.

Kiedy chwaliłeś się kumplom o dacie, którą ustawiłeś, wydawało się, że osoba miała wszystko, czego szukasz, A jednak Data zakończyła się całkowitym biustem. Jeśli sprawy nie spełniły Twoich początkowych oczekiwań, Masini mówi, że powinieneś rozważyć danie im drugiej szansy.

“Zawsze jest szansa, że to ten jeden, a oboje nie byliście na szczycie gry”, wyjaśnia. “Jeśli szukasz kogoś, kto ma cechy, które ta osoba ma, spróbuj ponownie. Czasami zła data nie jest wskaźnikiem tego, co ma nadejść. To tylko zła randka.”

Powiązane: O Jedną Za Dużo Okropnych Randek? Oto jak sobie z nimi poradzić jak profesjonalista

Według Masiniego, może warto rozważyć charakter daty zaplanowane, jak również, ponieważ może to mieć wpływ na to, jak rzeczy idą. Na przykład, jeśli spotkałeś się na drinki ostatnim razem i okazuje się, że nie są one dużo pijących, spróbuj zaplanować datę, która jest bardziej swobodna, ale nadal pozwala na rozmowę, na przykład na spacer po parku lub wycieczkę do Muzeum. Lub, jeśli spotkałeś się na kolacji w steakhouse tylko po to, aby dowiedzieć się, że w rzeczywistości są wegetarianami, zaspokoić ich dietę i rozważyć wypróbowanie innego rodzaju zakładu następnym razem.

Dzień Był Zbyt Stresujący

Nie jest łatwo być sobą w stresującej sytuacji, czy to oznacza walkę ze współlokatorem, czy nagły wypadek rodzinny. Więc jeśli data wspomina, że mają do czynienia z czymś w tym stylu po spotkaniu, to prawdopodobnie warto pozwolić im zrobić-over.

“Jeśli [oni] wpadli w stłuczkę lub zostali zwolnieni z pracy tuż przed randką, jest każda szansa na świecie, że randka się nie uda”, wyjaśnia Masini. “Nikt nie jest najlepszym sobą, kiedy wychodzi z traumy.”

Decydując się na wyjście po raz drugi, będziesz miał okazję uzyskać jaśniejsze wyobrażenie o tym, jak ta osoba jest naprawdę, bez przechodzenia przez gorączkowy lub denerwujący scenariusz.

Któreś z was było pod wpływem pogody

Jeśli ty lub Twoja data były zatłoczone, walczy zły kaszel, lub po prostu uczucie crummy ogólnie, ale odmówił anulowania, istnieje duża szansa, że miał wpływ na ogólną atmosferę daty. Masini zauważa, że kiedy jesteś pompowany antybiotykami, lekami przeciwhistaminowymi i innymi lekami o skutkach ubocznych, to może mieć negatywny wpływ na twoje zachowanie.

“Kiedy ktoś jest chory, zwykle nie skupia się na randce” – dodaje. “Skupiają się na tym, jak się czują.”

Jeśli ilość smarkaczy, które produkujesz, działa wyraźnie brzęcząc, prawdopodobnie należy ci się powtórka. Zasługujesz na to, by cieszyć się randką, kiedy oboje czujecie się na 100%, a nie kaszląc płucem.

Nerwy przejęły kontrolę nad nocą

Nerwy. Czy na randce jest jakiś gorszy tłumik chemii? To normalne, że czujesz się trochę zdenerwowany, oczywiście, ale czasami może to przeszkodzić w znalezieniu prawdziwego połączenia z kimś.

“Jeśli data jest naprawdę nerwowy i utrzymuje potknięcie o słowa lub upuszczając widelec i tworząc te niezręczne chwile, dać im kolejną szansę,” mówi Masini. “Tak wiele osób jest zaniepokojonych pierwszymi randkami.”

Bycie zdenerwowanym oznacza, że prawdopodobnie jesteś w podwyższonym stanie samoświadomości, a to sprawia, że trudno jest po prostu być sobą. Nie ułatwi to również prawdziwej, swobodnej rozmowy. Najważniejsze jest to, że możesz nie chcieć jeszcze rzucać ręcznikiem. W końcu, kiedy czynniki poza naszą kontrolą – jak choroba, stresujące wydarzenie lub nerwy-są w grze, możemy nie być w stanie dać z siebie wszystko. I to jest prawie niemożliwe, aby ocenić swoje wibracje z kimś, gdy jeden lub oboje nie są w swojej grze.

“Jeśli nie jesteś pewien, w ten czy inny sposób o kimś, o drugiej randce jest czasami świetny sposób, aby uzyskać jasność,” dodaje Masini. “Może się okazać, że druga randka potwierdza twoje instynkty z pierwszej randki. Lub, można znaleźć, że drugi sprawia, że zdajesz sobie sprawę, że jest to ktoś, kto jest wspaniały, i z którym po prostu miał jedną złą randkę.”

Wystarczy pamiętać, że dając datę kolejną szansę nie gwarantuje, że data będzie koniecznie lepiej następnym razem. Oznacza to jednak, że nie będziesz musiał zawsze zastanawiać się, co mogło być, a to dar sam w sobie. Albo odkryjesz, że ty i twoja data rzeczywiście mają połączenie, lub, będziesz odejść bez żalu wiedząc, że dałeś mu prawdziwy strzał.

Możesz Też Kopać:

  • 10 Bezpiecznych Tematów Rozmów Na Pierwszej Randce
  • Najlepsze Stroje Na Pierwszą Randkę, Ujawnione
  • Dziewięć znaków sukcesu na pierwszej randce, na które warto zwrócić uwagę
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts