Dwuletnia Transformacja Ciała

Dwuletnia Transformacja Ciała

Jak Trzy Małe Słowa Zamieniły Się W Kompletną Metamorfozę Ciała

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

“Dopóki nie umrę.”

Te trzy słowa zmieniły wszystko. Dla użytkownika Reddit jeanbodin, to było dwa lata temu, kiedy odwiedził lekarza i odkrył, że jego ciśnienie krwi było na tyle wysokie, że prawdopodobnie będzie musiał spędzić resztę swojego życia biorąc tabletki, aby je regulować. Ale to ta część śmierci – ostateczność-odwróciła dla niego przełącznik. 

Nie chodziło o to, że był przy drzwiach śmierci. Ale nawet pomysł przypomniał mu o jego dzieciach – że chce być dla nich tak długo, jak go potrzebują. Musiał być zdrowy. Potrzebował zmian. Zaczął od diety. 

Porzucił fast foody, smażone potrawy, cukier. Ale nie widział postępu. Potrzebował więcej pracy w siłowni, a kiedy jego żona zdecydowała się dołączyć, miał partnera w walce i nagle się kręcił. Para badała programy szkoleniowe na forach dyskusyjnych. Zaczęli liczyć makra. Zastosowali prosty program podnoszenia ciężarów w stylu push-pull-legs i ostatecznie doprowadzili do programu trójboju siłowego. Kupił stojak, ławkę i dodatkowe ciężary.

Jego styl życia się zmieniał. W kuchni diety nigdy nie działały. Nigdy nie podobał mu się pomysł krojenia potraw z jego menu. Ale potrzebował trochę dyscypliny, żeby nie przeciążać talerza. “Przestałem pić wodę sodową”, napisał. ” teraz myślę o jedzeniu, tak jak o pieniądzach. Mam do dyspozycji tę kwotę, którą mogę wydać, kiedy mam na to ochotę.”Najpierw priorytety, wydałby na białko, tłuszcze i witaminy, A Z “zmianą”, wydał je na to, czego chciał. 

Zatrzymał lody, ciasteczka i czekoladę. Po prostu miał go mniej. Wszystkie posiłki były mierzone, a postęp niezaprzeczalny. Swoją historię rozpoczął od wyjaśnienia zdjęcia przed i po. Stary znalazł w pudełku, na tych samych wakacjach dwa lata wcześniej. Miał nowe ciało i dłuższe życie, które miał nadzieję kontynuować ze swoimi dziećmi. 

Wyjaśnił swoją dietę w ten sposób:

  • Jak tylko się obudzę mam shake proteinowy (1 miarka z 200ml mleka) z 5g kreatyny i bananem lub kulką proteinową.

  • Mam małą przekąskę w środku ranka (kawałek owocu i grecki jogurt).

  • Obiad jest zwykle około 500cal (mięso lub ryby plus ryż, makaron lub ziemniaki bez pustyni).

  • Po południu jem od 700 do 800 kalorii (orzechy, jogurty, owoce, domowe batony proteinowe itp.).

  • Kolacja jest nieco podobna do obiadu, ale z małą pustynią.

  • Codziennie przed snem jem nocną przekąskę, która utrzymuje mnie przy zdrowych zmysłach 🙂 to mrożony czekoladowy jogurt grecki, z 10 g masła orzechowego, 1 miarką białka, 1 kawą ts i czekoladowymi płatkami śniadaniowymi (około 350cal).

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts