Najlepsze Suplementy Zarządzania Węglowodanami

Najlepsze Suplementy Zarządzania Węglowodanami

Czy Blokery Węglowodanów Mogą Rzeczywiście Pomóc Ci Schudnąć?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli chodzi o odchudzanie, Wiele osób podejmuje strategię cięcia lub eliminowania węglowodanów, próbując wyciąć tkankę tłuszczową.  Wielu ludzi zawodzi, bo cięcie węglowodanów jest trudne.  Cięcie masy ciała jest zawsze będzie zacząć od zdrowej diety i unikanie nadmiaru kalorii, ale jeśli skala wydaje się zatrzymany lub trzeba ostatni push, niektóre kolei do blokerów węglowodanów jako opcja.

Blokery węglowodanów są suplementem bez recepty zaprojektowanym w celu zatrzymania uwalniania enzymów, które rozkładają węglowodany.  Gdy węglowodany nie są rozkładane i wchłaniane przez organizm. Zamiast tego jest w stanie przejść bezpośrednio do jelita grubego, nie zapewniając wartości odżywczej ani kalorycznej, ponieważ jest eliminowany przez organizm.  Twierdzenie jest takie, że możesz jeść tyle węglowodanów, ile chcesz, bez negatywnego nadmiernego efektu kalorycznego.  Po prostu wykorzystać uzupełnienie zarządzania węglowodanów i jeść, co chcesz, bez żadnego żalu.  Niestety, badania za nim są trochę niepewne.  


Co Robią Blokery Węglowodanów?


Nasze ciała są w stanie rozbić i wchłonąć pokarm, który jemy, aby dostarczyć składniki odżywcze do pracujących mięśni, mózgu i innych narządów.  Jednak nie wszystkie pokarmy są łatwo trawione i wymagają dodatkowej pomocy-zwłaszcza przy porównywaniu całej żywności z płynną odmianą.  Kiedy spożywamy węglowodany, w zależności od rodzaju (proste lub złożone), musimy rekrutować pewne enzymy, aby pomóc w rozbiciu makroskładnika do łatwo przyswajalnego źródła.  

Temat: wady rezygnacji z węglowodanów

Istnieją dwa rodzaje węglowodanów: węglowodany proste, które znajdują się w żywności, takich jak owoce, i węglowodany złożone, które są rzeczy jak ziemniaki, makaron, i chleb.  Złożone węglowodany potrzebują enzymów, aby je rozbić.  Gdy stosuje się bloker węglowodanów, związki zwane inhibitorami alfa-amylazy zapobiegają uwalnianiu tych enzymów, dzięki czemu węglowodan przechodzi prosto przez żołądek do jelit.  

Ostatecznie, te rodzaje suplementów zarządzania węglowodanów są w stanie podjąć węglowodanów złożonych, takich jak pieczone ziemniaki lub kanapki miałeś na lunch i uruchomić go przez system, jakby nigdy nie istniał.

Jedną z rzeczy, które blokery węglowodanów nie pomoże są proste węglowodany-cukry.  Ze względu na skład prostych węglowodanów, blokery węglowodanów nie są w stanie zapobiec ich rozkładowi i transportowi w całym organizmie.    


Jak Stosować Blokery Węglowodanów?


Suplementy zarządzania węglowodanami są bardzo łatwe i proste w użyciu.  Wystarczy połknąć tabletkę (lub tabletki) blokera węglowodanów zakupionego przed posiłkiem zawierającym węglowodany.  Stamtąd pigułka zostanie rozbita i hamuje uwalnianie enzymów, więc złożone węglowodany nie są rozkładane i przechodzą bezpośrednio przez żołądek do jelita grubego.  

Pamiętaj, aby porozmawiać z lekarzem przed zakupem lub użyciem suplementu zarządzania węglowodanów, aby upewnić się, że suplement jest bezpieczny do stosowania w oparciu o aktualne zdrowie i leki. Po zatwierdzeniu należy postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi na opakowaniu, aby zapewnić prawidłowe dawkowanie i stosowanie.


Czy Blokery Węglowodanów Faktycznie Działają?


Tu robi się trochę ryzykownie.  Odpowiedź brzmi tak i nie.  Szczerze mówiąc, to może być mylące.  Badania wydają się wskazywać we wszystkich kierunkach.  Niektóre badania pokazują, że blokery węglowodanów są skuteczne, niektóre mówią, że są skuteczne w pewnym stopniu, inne mówią, że w ogóle nie działają.  Pozostaje pytanie, czy sok jest wart wyciśnięcia.  W końcu suplementy zarządzania węglowodanami są po prostu suplementem.

Temat: jak naprawdę działają diety niskowęglowodanowe?

Od czego zaczynamy?  Podczas gdy blokery węglowodanów są podzielone na suplementy odchudzające, istnieją pewne sprzeczne badania na ten temat.

W jednym z badań wspomniano w szczególności, że suplementy zarządzania węglowodanami blokują tylko około 50-65% enzymów używanych do rozkładania spożywanych węglowodanów. To nadal pozostawia prawie połowę pełnej ilości, aby rozpocząć proces trawienia,co z kolei pozwala na pewne wchłanianie makroskładnika.  

Inne badania przeprowadzone na wpływ blokerów węglowodanów wykazały, że jest wystarczająco silny, aby zablokować 97 procent enzymów.  Brzmi jak zwycięzca, prawda?  Po zakończeniu badania wykazano, że skutecznie blokuje około 7 procent węglowodanów przed rozpadem i wchłonięciem do systemu.  

Wykazano nawet, że blokery węglowodanów nie zapewniają znaczącej różnicy w ogóle przy porównywaniu tych, którzy używają suplementu odchudzającego w porównaniu z grupą kontrolną.

Cała nadzieja nie jest stracona. Istnieją opublikowane badania, które pokazują, że osoby, które stosowały blokery węglowodanów, są w stanie stracić od 2-5, 5 funtów w porównaniu do grupy kontrolnej w ciągu 30 dni.  Naukowcy zauważyli również, że osoby, które straciły najwięcej na wadze, były w rzeczywistości tymi, które zjadły najwięcej węglowodanów w swojej diecie.


Czy Należy Stosować Blokery Węglowodanów?


Tylko Ty możesz to ustalić.  Z dowodami pojawiającymi się po obu stronach spektrum, nie jest jasne, czy blokery węglowodanów ostatecznie pomagają schudnąć.  Czy prawidłowe odżywianie i ćwiczenia robią to samo i wykazują większe prawdopodobieństwo, że schudniesz i utrzymasz go? Oczywiście.  

Temat: Wszystko Co Musisz Wiedzieć O Carb Cycling

Jednak istnieje kilka innych czynników, które wchodzą w grę przy użyciu suplementów zarządzania węglowodanów.  Jednym z nich jest ich zdolność do potencjalnie ograniczyć apetyt.  Jedno z badań wykazało, że poprzez stosowanie blokerów węglowodanów miał wpływ na głód i sytość.7 pokazał, że dzięki jego użyciu można czuć się pełniej dłużej i bez napadów głodu pojawiających się przez cały dzień.

Inną potencjalną korzyścią z zastosowania blokerów węglowodanów jest ich zdolność do zmniejszania skoków insuliny zwykle związanych ze spożywaniem węglowodanów.8 wyraźnie rodzaj węglowodanów ma wpływ na wynik, ale gdy spożywane są złożone węglowodany, wydaje się, że występuje mniejsze zwiększenie poziomu cukru we krwi i szybszy powrót do wartości wyjściowych.


Czy Blokery Węglowodanów Są Bezpieczne?


Tak.  Blokery węglowodanów i suplementy zarządzania węglowodanami są bezpieczne.  Jednak mogą one pochodzić z niektórych skutków ubocznych, takich jak wzdęcia, gaz, biegunka i skurcze.  Jeśli pacjent ma cukrzycę, musi porozmawiać z lekarzem przed podjęciem decyzji o blokerach węglowodanów, ponieważ mogą one obniżać stężenie cukru we krwi.  To w połączeniu z insuliną może mieć pewne negatywne skutki.


Polecamy


Natrol White Kidney Bean Carb Intercept

Najlepsze dla: pomaga kontrolować węglowodany

Jeśli chcesz kontrolować swoją wagę i zminimalizować skutki spożywania diety bogatej w węglowodany, produkt ten ma zdolność zmniejszania wchłaniania węglowodanów do systemu.
15,89 zł Amazon.com

Irwin Naturals Max Strength Phase II Carb Blocker

Najlepsze dla: neutralizacja węglowodanów i poprawa trawienia

Te łatwe do połknięcia kapsułki można przyjmować z posiłkami, zamiast 20-30 minut wcześniej, aby zneutralizować enzymy, które rozkładają węglowodany.  Mniej enzymów oznacza mniej rozpadu węglowodanów i przedostawania się do krwiobiegu.  
23,95 zł Amazon.com

Sheer Block

Najlepsze dla: blokowanie wchłaniania węglowodanów

W przypadku stosowania z rozsądną dietą, ten produkt, sformułowany z klinicznie skutecznymi dawkami katechin zielonej herbaty i ekstraktu z białej fasoli, ma zdolność do redukcji tkanki tłuszczowej, a także pomaga blokować wchłanianie węglowodanów, aby utrzymać poziom cukru we krwi ustabilizowany.
19,83 zł Amazon.com

Orlistol BlockDrops

Najlepsze dla: odchudzanie bez tabletek

Jeśli nie lubisz połykać tabletek, ten łatwy w użyciu płynny suplement może pomóc hamować wchłanianie węglowodanów w diecie, a także tłumić apetyt—pozostawiając uczucie pełniejsze, dłużej.
39,99 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts