Fitness Porady Od Tancerza Las Vegas

Fitness Porady Od Tancerza Las Vegas

Dwa Las Vegas Mężczyzna Tancerze Podzielić Się Ich Najlepsze Wskazówki Dla Coraz Zgrywanie

Jest niewielu ludzi na tym świecie, którzy muszą dbać o swoje ciało tak, jak robi to męski tancerz. Ci faceci dosłownie płacą, żeby kobiety krzyczały z zachwytu na ich widok. To naprawdę ciężka praca.

Ale poważnie, 13 koncertów tygodniowo w Las Vegas przez pięć miesięcy jak Alex Biffen i Beau Cornelli-dwóch członków Australia ‘ s Thunder From Down Under Vegas-based male revue touring team-pompowanie, gyrating i body rolling oznacza, że musisz być w najlepszym stanie. Przy okazji, sześciopakowe mięśnie brzucha to warunek wstępny.

Biffen i Cornelli powiedzieli, że większość facetów z ich drużyny siedzi około 8 lub 9 procent tkanki tłuszczowej, co oznacza, że ci faceci są rozdrobnieni. Zazwyczaj rozpoczynają dzień lekkimi ćwiczeniami-pompkami lub podciągnięciami lub spacerkiem rano, po którym następuje godzina podnoszenia w ciągu dnia z tradycyjnym Old school split — Klatka piersiowa i triceps, plecy i biceps.

Rozmawialiśmy z nimi, aby odkryć najdrobniejsze punkty gotowości do zerwania koszuli przez cały czas:

Zapoznaj Się Z Burpees

To słowo wyzwalające. To albo przekleństwo, które kłuje w uszy, albo religia-nędzny rytuał przejścia. Ale dla nich to rytuał. Cornelli mówi, że bije Burpees prawie każdego ranka. W inne dni zamienia je na podciąganie się lub długi spacer, aby jego krew płynęła, aby rozpocząć dzień. To również idealny trening na czas.

“Jeśli mam godzinę między pokazami i potrzebuję szybkiej pompy, pójdę do pracy nad niektórymi burpees”, powiedział.

Burpees są tantiem, jeśli chodzi o treningi masy ciała, uderzając w każdą większą grupę mięśni i zwiększając tętno w tym samym czasie, dla niektórych tortur cardio budujących mięśnie.

Podnieś Tętno

Burpees to zrobi. Ale faceci mówią, że jeśli próbujesz się zgrać, utrzymanie intensywności treningów jest kluczem. Oznacza to, że nawet jeśli jesteś na liftingu na reżim push-pull lub Dzisiaj chodzi o plecy i triceps, możesz uzyskać więcej z sesji, korzystając z okresów “odpoczynku”. Biffen proponuje skakanie na skakance między zestawami, jazdę na rowerze stacjonarnym, uderzanie w wioślarz lub bieżnię. Albo, tak, powiedział, że można nawet wcisnąć zestaw burpees.

Eksperymentuj Z Dietą

“Jestem wielkim fanem prób i błędów, powiedział Cornelli. “W tej chwili próbuję oddzielić mój tłuszcz od węglowodanów. Zasadniczo rano będę miał tylko białka i tłuszcze, a jeśli będę trenować, będę miał wysokie węglowodany i białko przed treningiem, a wysokie węglowodany i białko po. Potem przed snem jest grecki jogurt i cokolwiek innego. … Staram się mieć trochę białka w moim organizmie co trzy lub cztery godziny.”

Podobne: 9 przekąsek wysokobiałkowych

Obaj wykonawcy powiedzieli, że nie są surowi o protokołach diety, ale przestrzegają ogólnych zasad zdrowego odżywiania, takich jak trzymanie się z dala od smażonej i przetworzonej żywności. Ale nie ma żadnych pokarmów, które są wyłączone i Cheat posiłki są mile widziane. “Potrzebuję pizzy we mnie”, powiedział Biffen.

Adjust, Adjust, Adjust

Pewnie już to słyszałeś. Powinieneś słuchać swojego ciała. To znaczy, że jeśli potrzebujesz odpoczynku, weź go. Weź dwa dni odpoczynku, jeśli chcesz. Jeśli czujesz się świetnie, naciskaj trochę mocniej. Ale możesz również zastosować strategię w innych obszarach treningu-na przykład, gdy zdecydujesz się trenować.

“Idź trenować, kiedy masz czas”, powiedział Biffen. “Ćwicz, gdy czujesz się świeżo. Idź spać, kiedy czujesz, że śpisz. Rób, co chcesz, kiedy masz na to ochotę. Twoje ciało da Ci znać.”

Mieć Go-To Gdziekolwiek Treningu

Uwaga: jest więcej burpees.

Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć na czas, szukasz pompki przed imprezą-wiesz, kiedy chcesz wypełnić koszulkę mięśniami, ale idziesz na imprezę w 15 minut. Zwykle po prostu zmiażdżysz 50 pompek tak szybko, jak to tylko możliwe. Tutaj chłopaki podzielili się szybkim palnikiem bez fanaberii, który sprawi, że będziesz wyglądał trochę swole, ale także uderzy we wszystkie główne części ciała.

15-Minutowa Pompa Do Ciała

Dojazd: Ukończ 3 rundy. Wykonaj każde ćwiczenie przez 45 sekund. Weź 15-sekundowy odpoczynek i przejdź do następnego ćwiczenia.

Pompki

Przysiady

Dipy (na każdej podwyższonej powierzchni)

Lunges

Burpees

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mezcal, Zabawne Wino i https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/frankly20organic20vodka.html na turkusowym tle
Read More

Dietetyczne Opcje Alkoholowe

Dietetyczne Opcje Alkoholowe Okazuje się, że nadal można wchłonąć i trzymać się diety Kaitlyn McInnis 12 marca 2021…
Read More

Trening I Sen

Trening I Sen Jak Sen Potajemnie Wpływa Na Treningi? Lekarz Snu Wyjaśnia Terrance Ross 27 lipca 2017 Podziel…
Trzy ręczniki treningowe, neonowy zielony, czarny i szary na ciemnoszarym tle
Read More

Najlepsze Ręczniki Treningowe

Najlepsze Ręczniki Treningowe Odśwież w połowie treningu i rozkoszuj się potem tymi topowymi ręcznikami Mackenzie Shand 8 czerwca…
Trzy pary słuchawek treningowych na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Słuchawki Treningowe

Najlepsze Słuchawki Treningowe Dostroić się podczas tonowania z tych najlepszych słuchawek treningowych Emily Abbate 8 czerwca 2021 roku…