Trening Slam Ball Do Budowania Siły I Mocy

Trening Slam Ball Do Budowania Siły I Mocy

Podpal Całe Twoje Ciało Czy Te Cztery Ruchy Mocy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Miałeś kilka gównianych godzin w biurze. Czasami przechodzisz przez drzwi pod koniec długiego dnia i pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to uderzyć w ścianę (wtedy może wlać trochę whisky, a nie zawsze w tej kolejności). Rozumiemy. Ale co, jeśli połączysz tę agresję w coś, co może być progresywne, bez konieczności remontu domu? Podaj piłkę. Wykonane w ciężarach od sześciu do ponad 100 funtów, slam ball jest wielofunkcyjnym narzędziem, które prawdopodobnie podróżowałeś na siłowni kilka razy bez drugiego spojrzenia. Ale ten prosty element sprzętu może dać ci całkowity trening ciała.

“Przy prawidłowym wykorzystaniu piłka uderzeniowa jest świetnym narzędziem”, mówi Seth Ragaini, certyfikowany trener osobisty w Wright Fit Performance Lab. “To niezwykle wszechstronny i świetny sposób na połączenie treningu oporowego i cardio. W ten sposób bardziej prawdopodobne jest wywołanie odpowiedzi tlenowej, a tym samym zwiększenie wytrzymałości i spalanie tłuszczu.”

Slam ball, Lub d-ball, jest nieco twardsza niż piłka lekarska i zazwyczaj mniejsza i wypełniona piaskiem. Nie odbija się tak, jak piłka lekarska. I może być trochę niezręcznie podnieść, zwłaszcza jeśli jest cięższy. Pod pewnymi względami, to jest dokładnie tak, jak podnoszenie czegoś ciężkiego w prawdziwym życiu. Ciężar może przesuwać się w twoich rękach, zmuszając cię do dostosowania. To w zasadzie Ciężar własny.

Najczęstszym — i jednym z najbardziej skutecznych-posunięć z D-ball jest ball slam. Dosłownie podnosi piłkę i uderza ją z powrotem. Oczywiście, jest to optymalny sposób, aby rzucić napad złości, ale wymaga również zaangażowania całego ciała. Będziesz musiał utrzymać silny rdzeń, podczas gdy obaj podnosicie piłkę wokół głowy i uderzacie ją między stopy. Jest świetny lub przenosi energię i moc przez biodra (musisz być wybuchowy) przez cały rdzeń i ramiona.

Temat: 10 sposobów na zamianę domu w pełnowartościową siłownię

Piłki Slam są zbudowane do rzucania, więc są trwałe. Możesz rzucać je na ziemię na zewnątrz lub wewnątrz (jeśli nic nie złamiesz) lub o ścianę lub inną twardą powierzchnię. Praca z D-ball nie tylko wspomoże twoją siłę wybuchową, ale także będzie doskonałym uzupełnieniem innych wyciągów złożonych, takich jak deadlifty i przysiady.

Ale jest o wiele więcej, co można zrobić z piłką slam, a następnie po prostu uderzyć ją o podłogę. Spróbuj treningu ragaini slam ball następnym razem jesteś na siłowni. Wykonaj pięć zestawów 15 powtórzeń każdego ćwiczenia, odpoczywając 60 sekund przed przejściem do następnego.


How-Tos 


Ball Squat

Zacznij od stóp w odległości bioder, trzymając piłkę na wysokości klatki piersiowej. Ugnij kolana, odeślij pośladki do tyłu, obniż do przysiadu. Pauza. Przepchnij pięty, Wróć, aby rozpocząć, aby ukończyć jeden rep.

Notatki trenera“Nie chcesz wybrać wagi, która pozostawi Cię zagazowaną po czterech powtórzeniach” – mówi Ragaini. “Pamiętaj, aby przygotować rdzeń, i możesz iść.”

Pas piersiowy

Zacznij od stóp w rozłożonej pozycji z piłką lekarską na klatce piersiowej twarzą do ściany. Obróć biodra w kierunku ściany i rzucaj piłką w ścianę obiema rękami. Złap piłkę na odbiciu dla jednego powtórzenia. powtórz, przełączając stopę do przodu z każdym powtórzeniem.

Notatki trenera“Idziemy tu po władzę” – mówi. “Powinieneś pchnąć piłkę do przodu tak mocno, jak możesz za każdym razem.”

Burpee do prasy napowietrznej

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder, trzymając piłkę na wysokości klatki piersiowej. Schyl się, połóż piłkę na podłodze przed sobą. Przeskocz stopy do tyłu, lądując w pozycji push-up. Wykonaj jeden push-up, a następnie natychmiast przeskocz stopy z powrotem do rąk. Wstań, a następnie naciśnij piłkę lekarską nad głową, blokując łokcie w górnej części ruchu. Powrót do początku dla jednego przedstawiciela.

Notatki trenera: “Pamiętaj, aby trzymać ten rdzeń i zachować neutralny kręgosłup!”ostrzega Ragaini. “Wydech podczas przyspieszania piłki lekarskiej nad głową, aby uzyskać jak najwięcej z każdego ruchu.”

Crunches

Zacznij leżeć na podłodze trzymając piłkę lekarską na wysokości klatki piersiowej, ugięte kolana, stopy na podłodze blisko pośladków. Podnieś piłkę lekarską prosto nad klatką piersiową, a następnie użyj brzucha, aby schrupać, podnosząc piłkę nad kolanami. Powoli wróć do początku dla jednego powtórzenia.

Notatki trenera“Upewnij się, że nie wyginasz pleców przez cały ten ruch” “Zamiast tego trzymaj mięśnie brzucha usztywnione, a dolną część pleców ciasno do podłogi.”


Polecamy


Piłka Lekarska Dynamax

Idealna do wszystkiego, od tego treningu po niekończące się piłki ścienne, ta piłka lekarska może być włączona do różnych ćwiczeń plyometrycznych ukierunkowanych na budowanie mięśni. Gęsty materiał wypełniający zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru, co czyni go idealnym do wybuchowych ruchów.
90,99 zł Amazon.com

Trx Training Slam Ball

Ta klasyczna piłka slam ball przypomina oponę z wytrzymałą, teksturowaną powierzchnią, która pomoże Ci utrzymać wszystko podczas treningu. W komplecie z grubą, bardzo wytrzymałą gumową skorupą, piłka pochłania uderzenia nawet na najtrudniejsze uderzenia. Dodatkowo jest dostępny w każdej wadze od 6 do 50 funtów, idealny dla wszystkich poziomów.
44,95 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy proszki białkowe na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Proszki Białkowe

Najlepsze Proszki Białkowe Budować płyty mięśni z tych najlepszych proszków białkowych Rebecca Strong 21 lipca 2021 roku Podziel…