Najpopularniejsze randki i pytania życiowe, które zadałeś w 2018 roku

Najpopularniejsze randki i pytania życiowe, które zadałeś w 2018 roku

Eksperci Randkowi Odpowiadają Na Najpopularniejsze Pytania GuyQ

Forum AskMen GuyQ to miejsce, w którym wszystko, o co chcesz zapytać, jest w zasięgu ręki — ale nie na każde pytanie dostaje odpowiedź, na którą naprawdę zasługuje. Pomyśleliśmy więc, że przyjrzymy się bliżej najczęściej zadawanym pytaniom z 2018 roku i podbijemy je od prawdziwych ekspertów.

Chciałeś wiedzieć o randkach, kłamstwach na temat partnerów seksualnych — związkach-a nawet o życiu w domu z jednostkami rodzicielskimi. Oto podejście ekspertów do Twoich palących pytań:

1. Jaka jest obecna średnia liczba partnerów seksualnych i czy ludzie kłamią na temat ich liczby? 

“Ludzie kłamią na temat swojej liczby cały czas, aby służyć ich celowi”, mówi Rachel DeAlto, ekspert od relacji Lifetime ” żonaty od pierwszego wejrzenia.””W czasach, w których mężczyzna jest uważany za ogiera, a kobieta za dziwkę za to, że miał “zbyt wielu” partnerów, towarzysko zachęcamy do tych kłamstw.”

2. Jak dać komuś znać, że jesteś nimi zainteresowany — zaraz po tym, jak z kimś zerwał?

“Nie chcesz być odbiciem. Nie chcesz być wypełniaczem siedzeń. Nie chcesz być osobą, która po prostu wypełnia pustkę-podkreśla Laurel House, gospodyni podcastu” Zaklinacz ludzi “i trener na E!”znany singel.””To powiedziawszy, możesz dać komuś znać, że jesteś zainteresowany, nawet krótko po tym, jak zerwali. Musisz się tylko upewnić, że robisz to strategicznie. Daj im znać, że jesteś dla nich, zapytaj, jak sobie radzą i zaproponuj, aby je rozweselić i sprawić, że poczują się poszukiwani — ponieważ na pewno są!”

A kiedy spędzasz czas ze swoim zauroczeniem, “uważaj na to, jak flirtujesz, ponieważ nie chcesz, aby wyglądało to na presję”, radzi House. “Powiedz coś w stylu:” zdaję sobie sprawę, że wiele przechodzisz, ale chcę ci powiedzieć, że kiedy będziesz gotowy, z przyjemnością cię zabiorę … na randce.’”

DeAlto ostrzega również: “delikatnie i tylko wtedy, gdy nie są katastrofą! Nikt nie chce wskoczyć w związek z kimś, kto nie jest emocjonalnie stabilny po rozstaniu, a każdy potrzebuje minuty (lub roku), aby przetworzyć. Zacznij jako przyjaciele. Spędzaj z nimi czas bez oczekiwań, a następnie sprawdź, czy warto odkrywać coś więcej.”

Bela Gandhi, trener randki i prezes Smart Dating Academy, również zauważa, ” jeśli są zainteresowani i wydają się, że są ponad ich ex, to uczciwa gra. Jest wiele osób, które lubią być w związku i nie chcą pozostać samotni na długo. Często ci ludzie mogą być wielkimi połowami.”

3. Czy to dziwne nie mieć dzieci z powodu dysfunkcyjnego dzieciństwa?

“To nie jest dziwne, ale także nie jest konieczne”, mówi DeAlto. “Tylko dlatego, że twoje dzieciństwo było dysfunkcyjne, nie oznacza, że Twoje dzieci będą tak samo. Posiadanie samej świadomości może zapobiec kontynuacji tego cyklu. Mając to na uwadze, nikt nie musi mieć dzieci, a decyzja o prokreacji jest całkowicie osobista.”

“Nie, to może być zupełnie normalne” – mówi Gandhi. “Widziałem wielu dorosłych, którzy pochodzą z dysfunkcyjnych domów, którzy absolutnie i jednoznacznie nie chcą mieć dzieci. Myślę, że często może to sprowadzać się do strachu, że nie będzie dobrym rodzicem, ponieważ wiedzą, że nie mieli dobrych wzorców do naśladowania jako rodzice.”

4. Dlaczego kobiety atakują inne panie, które mogą być bardziej tradycyjne?

“Często kobiety są niepewne i będą atakować inne kobiety za wszystko, od bycia zbyt cienki, zbyt ciężki, a nawet w oparciu o to, jak się ubierać,” mówi ekspert randki Julie Spira, który również napisał ” niebezpieczeństwa Cyber-randki.””Atakowanie innych pań, które są bardziej tradycyjne, pomaga im tylko uwierzyć, że ich postawy i zachowania są bardziej akceptowalne.”

“Wiele kobiet atakuje inne kobiety z jednego kluczowego uczucia: zazdrości”, mówi Gandhi. “Kiedy naprawdę czujemy się komfortowo i akceptujemy siebie, stajemy się o wiele mniej osądzający innych i o wiele mniej podatni na ataki. Jeśli ktoś cię zaatakuje, to nie chodzi o ciebie, a o nich. Im więcej tego zapamiętasz, tym będziesz szczęśliwszy.”

5. Czy żona powinna zawsze przyjmować nazwisko męża?

– Nie, żona nie zawsze powinna przyjmować nazwisko męża-mówi Spira. “Widzę kobiety zachowujące swoje imiona częściej niż kiedykolwiek.”

“Decyzja o przyjęciu nazwiska męża jest po prostu decyzją” – zaznacza DeAlto, który jest również autorem książki ” Flirt nieustraszony.””Nie każda kobieta decyduje się na to z różnych powodów, a jej decyzja powinna być uszanowana. Niektórzy uważają, że przyjęcie jego nazwiska oznacza posiadanie lub zmniejszenie autonomii / niezależności.”

“Nie!”nalega Gandhi. “W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Biorąc jego nazwisko, zachowując własne, a nawet dzieląc wyrazy lub tworząc zupełnie nowe nazwisko dla obu z nich. Jestem mężatką od ponad 20 lat, mam dwójkę dzieci z mężem i zachowałam panieńskie nazwisko!”

6. Jesteśmy za starzy na dziecko?

“Większość ludzi, których znam, którzy chcą mieć dzieci, albo urodziła je sama, albo adoptowała. Nigdy nie jest za późno — w zależności od tego, czego chcesz-mówi Gandhi. “Widziałem, jak mężczyźni po 60-tce mają trójkę dzieci w wieku 5 lat i poniżej. Pamiętaj tylko, że w miarę starzenia się może być trochę trudniej nadążyć za dziećmi!”

Dodaje Spira: “jeśli jesteś zdrowy i jesteś w stanie mieć dziecko, przy dzisiejszym postępie medycznym, jeśli chcesz mieć dziecko, możesz znaleźć sposób, aby to zrobić.”

7. Co to znaczy, gdy mężczyzna mówi, że nie ma “żadnych oczekiwań”?

“Czasami oznacza to, że nie jesteś zainteresowany niczym więcej niż zabawą i od niechcenia próbujesz dać kobiecie znać, nie wydając się obleśny”, wyjaśnia House. “Innym razem jesteś naprawdę zainteresowany związkiem, ale nie chcesz zostać zraniony, więc zamiast tego minimalizujesz poziom zainteresowania, aby się chronić.”

“Kiedy mężczyzna mówi, że nie ma żadnych oczekiwań, gra spokojnie i informuje Cię, że ma ochotę na coś niezobowiązującego, randkę, a może zmieni się to w oddany związek” – mówi Spira. “On jest na’ cokolwiek.’”

Umowa stoi? “W tej sytuacji wygląda na to, że stara się zarządzać Twoimi oczekiwaniami tak samo jak swoimi. Kontynuując przypominać o jego brak oczekiwań jest jego sposób na powiedzenie ” nie oczekuj, że to przekształci się w związek.’”

8. Mieszkam z rodziną i chciałbym mieć własne mieszkanie, ale dlaczego wynajem jest tak drogi? 

“Wynajem stał się tak drogi, że więcej osób mieszka z rodzicami w wieku 30 lat i starszych”, mówi Spira. “Inną opcją jest wynajęcie ze zbyt dużą liczbą współlokatorów, więc jeśli masz pracę w celu znalezienia własnego miejsca, nie ma nic wielkiego o oszczędzaniu pieniędzy podczas życia w domu, dopóki nie znajdziesz lepszej pracy, która pomoże Ci pozwolić sobie na uzyskanie własnego miejsca.”

9. Czy mój chłopak przesadza z moją przyjaźnią z innym facetem?

“Każdy ma inne podejście do miernika zazdrości” – mówi Spira. “Ponieważ jest facetem, zakłada, że Twój męski przyjaciel chce się z tobą kochać. Jeśli wasza trójka może się spotykać od czasu do czasu, może to złagodzić jego niepokój.”

– Może być albo nie przesadza-dodaje Gandhi. “Jeśli ty i twój przyjaciel jesteście stricte platoniczni i nie ma żadnego zainteresowania żadną ze stron, to twój chłopak prawdopodobnie nie będzie miał nic przeciwko. Jeśli jednak wykryje / czuje, że po obu stronach jest zainteresowanie, może wziąć “obrazę” na związek.”

10. Dlaczego tak wiele kobiet tak szybko nazywa faceta nudnym?

“Często kobieta szybko nazywa faceta nudnym nie dlatego, że jest nudny, ale dlatego, że nie pokazuje, jaki jest interesujący. Zbyt wielu daterów gra małych, minimalizując to, co czyni ich wspaniałymi, interesującymi i dynamicznymi, z obawy przed spotkaniem jako egoistycznych”, wyjaśnia House. “Musisz być interesujący i zainteresowany. Być może próbujesz natknąć się jako fajny, wyluzowany, zabawny lub idealny. Ale to nie jest pełnia tego, kim jesteś. A “cool, easy going, fun, or perfect” faktycznie okazuje się nudne, mdłe, i można zapomnieć.”

House zauważa, że jest jeszcze jeden możliwy powód: brak chemii. “Brak chemii to brak tego “czegoś”, tego “uczucia”, które daje Ci motyle i sprawia, że jesteś podekscytowany”, zauważa. “Problem z chemią polega na tym, że jest ona oślepiająca i nie jest celem na randce. To przyciąganie, a nie Chemia, której właściwie szukasz.”

Jednak Gandhi mówi czasami, że is ty. “Czasami naprawdę może być tak, że facet jest rzeczywiście nudny. Zmęczenie randek może powodować brak rozmowy, ponieważ obie osoby są zmęczone rozmowami typu “poznawanie ciebie””, wyjaśnia. “Istnieje jednak wyraźna grupa kobiet, które czują się komfortowo tylko w dysfunkcyjnych związkach, zwykle z powodu traumy z dzieciństwa. Dla tych kobiet, każdy normalny dobry facet wydaje się nudny, ponieważ są przyzwyczajeni do ludzi, którzy traktują je źle. Dostrzegają normalność i życzliwość jako nudną. To są kobiety, od których każdy powinien się trzymać z daleka!”

Masz palące pytanie do swoich kolegów czytelników AskMen? Zapytaj w naszym dziale GuyQ!

Możesz Też Kopać

  • Pierwsza Randka Porady Rozmowy
  • Jak utrzymać długotrwały związek
  • Powrót do rodziców
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts