Jak flirtować za pomocą emoji

Jak flirtować za pomocą emoji

Jak flirtować z emotikonami i poważnie ją oczarować

Randki w dobie technologii dały samotnym ludziom mnóstwo narzędzi, które pomogą im znaleźć to, czego szukają – niezależnie od tego, czy jest to przypadkowe połączenie, czy coś poważniejszego. Od aplikacji randkowych, które natychmiast łączą cię z singlami w Twojej okolicy, po funkcje takie jak FaceTime, które pozwalają zobaczyć Twoje zainteresowanie miłością bez konieczności bycia w tym samym miejscu, nie brakuje sposobów, aby zwiększyć swoją grę randkową w erze cyfrowej.

Istnieją jednak pewne aspekty komunikacji wirtualnej, które nie są tak proste, jeśli chodzi o wykorzystanie ich do stworzenia połączenia. W szczególności mówimy o użyciu Emoji. Przy tak wielu różnych opcjach do wyboru, jak wiele jest zbyt wiele, aby użyć, gdy próbujesz flirtować z kobietą, którą jesteś zainteresowany inhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.html które z nich są uważane za seksowne, gdy są używane we właściwy sposób, a które są po prostu proste cheesyhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.html

Aby odpowiedzieć na te pytania i nie tylko, poprosiliśmy kilka prawdziwych pań, aby powiedziały nam swoje dos i dont za wysyłanie zalotnych tekstów, które zawierają odpowiednią ilość Emoji bez przesady. Oto ich prawdziwe spojrzenie na emotikony, które kobiety chcą, abyś wysyłał, które z nich nigdy nie są dobrym pomysłem i jak często powinieneś je umieszczać, gdy piszesz do kogoś, kim jesteś zainteresowany.

1. Kilka okazjonalnych uśmieszków

Alexa, 31 mówi, że gdy używasz emoji do flirtowania, mniej znaczy więcej. “Kilka uśmiechniętych buźek działa dla mnie! Myślę, że nie używam ich zbyt często, więc kiedy ktoś to robi, naprawdę zauważam.”

2. Uważaj na emotikony języka

Języki są świetne IRL-i kiedy są używane we właściwy sposób, są całkowicie sexy. Ale Kathleen, 27, mówi, że emoji języka pozostawia wiele do życzenia-zwłaszcza, gdy próbujesz użyć go w zalotny sposób. “Nienawidzę tych emotikonek” “Po prostu przypomina mi o slobbering.”

3. Skorzystaj z funkcji Emoji w aplikacjach randkowych

Aplikacje randkowe, takie jak Tinder, mają własny zestaw funkcji emoji. Ostatnio zdolność reakcji Tindera-animowane przejęcia ekranu, które zastępują potrzebę SMS-ów-wygrywają z Lauren, 38. “Uwielbiam, gdy facet zaczyna rozmowę od bycia bezpośrednim i pyta mnie, jaka jest moja ulubiona restauracja, kawiarnia lub bar na naszą pierwszą randkę, a następnie wysyła mi reakcję” piłka jest w Twoim Sądzie “” – mówi. “To pokazuje mi, że chce mnie poznać i udać się do miejsca, które wie, że będę się cieszyć.”

4. Nie bądź”emotikonem”

Moderacja jest kluczem do używania emoji dla Joanny, 32, która ostrzega przed używaniem tak wielu emoji, że staje się ona twoją charakterystyczną cechą. “Moja przyjaciółka umawiała się z facetem, który używał tak wielu Emotikon, że nazwaliśmy go” facetem Emotikon””, mówi. “Najlepiej trzymać się dobrze dobranej buźki z okazjonalnym https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.html i może https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.html kiedy naprawdę się znamy.”

5. Zignoruj zalecenia emoji iPhone ‘ a

Twój iPhone jest po to, aby pomóc — ale Kelsey, 29 mówi, że ignorowanie dobrych zaleceń emoji podczas wysyłania tekstu będzie działać na Twoją korzyść w dłuższej perspektywie. “Zasadniczo nigdy nie używaj sugestii iPhone ‘a do zastępowania słów Emoji”, mówi. “Nikt tu nie próbuje czytać hieroglifów. A well placed https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.htmlhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.html na początku związku i https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.htmlhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.htmlhttps://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/how-to-flirt-using-emojis.html kiedy sprawy się zaostrzą, to słodkie. I nigdy nie używaj symboli rąk do reprezentowania fizycznych czynów!”

6. Dopasuj rytm Emoji swojego partnera

Chociaż istnieje wiele podstawowych zasad, które mogą być pomocne w określaniu najlepszych praktyk flirtowania z emoji, Jules, 25, mówi, że zdejmowanie wskazówek od Pani, do której piszesz, dodatkowo pomoże twojej sprawie. “Dopasuj jej użycie emoji”, mówi. “Jeśli raz wyśle Ci uśmiechniętą buźkę, nie bombarduj jej emotikonami. Każdy ma inny próg dozwolonego użytku i są szanse, że jeśli często używa emoji, jest w tym i nie zostanie wyłączony, jeśli zrobisz to samo.”

7. Nie umieszczaj Emotikon w każdej wiadomości

Stacy, 31 lat, mówi, że zachowanie odpowiedniej równowagi jest kluczem do skutecznego flirtu z emoji. “Faceci powinni zdecydowanie używać emoji, gdy wysyłają SMS-y z kimś, kim są zainteresowani”, mówi. “Właściwe korzystanie z nich może pomóc ci natknąć się jako uroczy i sympatyczny. To powiedziawszy, ważne jest również, aby nie przesadzać. Upewnij się, że nie każda wiadomość zawiera emoji. Co trzy lub cztery wiadomości to miłe miejsce. Ale co najważniejsze, nie zmuszaj go. Używaj emoji tylko wtedy, gdy wydaje ci się to naturalne. Jeśli chodzi o to, których Emotikon użyć, radzę skupić się na użyciu różnych twarzy, aby pomóc wyrazić emocje. Reszta losowych Emotikon jest w porządku, ale tylko wtedy, gdy są używane z umiarem.”

8. Używaj Mniej Popularnych Emotikonów

Dla Abigail, 36 lat, używanie emoji w kreatywny sposób jest tym, co naprawdę Ją wkurza, gdy pisze do faceta, którego lubi. “Lubię, gdy mężczyźni używają mniej popularnych emoji”, mówi. “Niedawno wysłałem facetowi machającą emotikoną damę, a jego odpowiedzią był Emotikon Lew — to była idealna odpowiedź! On jest Leo i to był jego sposób na powiedzenie “cześć” tego dnia. Podobało mi się, że zrobił to zamiast używać zwykłej uśmiechniętej emotikony.”

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts